X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak myślę. Od jutra zacznę przed 5 rano, bo tak będę wstawać do pracy. Zresztą, w tym cyklu średnio się przykładałam do mierzenia, wolałam bez spiny i bezstresowo :-) dziękuję !!!

    c55frjjgoufy31i7.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Jednym słowem jesteś wzorową żoną ;)

    Staram się jak moge ;) Jak my wszystkie zresztą!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Bo nie lubie robić testów, nie wierzę im. Wole czekać czy się pojawi czy nie ;-) tylko te nitki mnie zdziwiły..

    To może beta? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Nie miałam i zwracałam uwagę, bo zawsze wyczekiwałam @ :-) jest też przy tym taki jak kurze jajo :-)

    Kurcze, niby piszą że rozciagliwy sluz jest rownież normalnyw cyklu ciążowym, ale u mnie np zawsze był zapowiedzią @ ... :/, a to za sprawą spadającego estradiolu chyba do norm granicznych. tak mi lekarz kiedys tłumaczył.

    No przykro mi, ze zawalam Cie niepocieszającymi wiadomościami, ale pomyśl jaka bedzie radość jak sie okazę że to ciąża! :)

    Wtedy mi napiszesz- NIE MIAŁAŚ RACJI!!! ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A go objawy na ciążę są takie same jak na @:/,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Staram się jak moge ;) Jak my wszystkie zresztą!

    O no własnie, przyjmijmy że wszystkie jesteśmy (prawie) idealne żony/partnerki/kobiety ;)

    Ja nawet ostatnio jak się zapytałam czy jestem dobrą partnerka to mój mąż powiedział że nie mógłby na mnie złego słowa powiedzieć :p. Tak tak, chwalę się, że mimo 2 latki w domu cały czas jest ok :),a podobno przy takich małych dzieciach sa kryzysy ;)

    ojejku lubi tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    O no własnie, przyjmijmy że wszystkie jesteśmy (prawie) idealne żony/partnerki/kobiety ;)

    Ja nawet ostatnio jak się zapytałam czy jestem dobrą partnerka to mój mąż powiedział że nie mógłby na mnie złego słowa powiedzieć :p. Tak tak, chwalę się, że mimo 2 latki w domu cały czas jest ok :),a podobno przy takich małych dzieciach sa kryzysy ;)

    Zależy kto co nazywa kryzysem i co z tym robi. Ale fakt faktem ja my przed dzidziusiem nigdy się nie kłóciliśmy tak teraz czasem sie nam zdarza ale zasade wyznajemy taką ze pokółceni/ pozłoszczeni spać nie idziemy więc kto bardziej zmęczony wieczorem ten przeprasza ;P

    Sylwia_80, AJA_S lubią tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wróciłam z pracy więc mam czas napisać jaki miałam dzisiejszej nocy sen :)

    Śniło mi się, że pojechałam do szpitala na jakieś badania.
    Wchodzę tam z jakąś znajomą położną (ogromną babką) i staję z przerażeniem...
    Istna komuna normalnie Czarnobyl!!! Kobiety leżą na korytarzu i się drą!
    A w rogu patrzę, jakaś zdrowa blondi ubrana na różowo sama sobie wymienia różowe kroplówki (szybko schodziły)leżące w stosiku na szafce i drze ryja po włosku do tego bardzo agresywnie gestykulując.
    Więc pytam tej położnej co to za jedna,a ona że taka wariatka urodziła przed chwilą trojaczki i krzyczy że chce już wyjść ze szpitala. Więc pytam gdzie te trojaczki a ona że leżą tam gdzieś w kącie:)
    Patrze leżą na podłodze trzy (oczywiście) różowe zawiniątka...
    Podchodzi druga położna i mówi że trzeba jej dać te dzieciaki i niech już sobie idzie!
    Znowu pytam gdzie ich tata a położna mówi że tatą jest mąż naszej wspólnej dobrej koleżanki (nie wiem jakiej)
    Więc ja mówię ze to już dziadek starszy od niej 40 lat i sam wymagający opieki....A ona że ta włoska landryna to właśnie jego pielęgniarka.... I wtedy wchodzi ON
    Wyprostowany jak struna,bujny szpakowaty włos, dzwony, koszulka polo i przyciemniane korekcyjne okulary...

    KONIEC


    Oj dawno nie miałam takiego pogiętego snu hahaha :)

    rosax3, AJA_S, Morwa, Kjopa3, misia_, Brave lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Dziewczyny wróciłam z pracy więc mam czas napisać jaki miałam dzisiejszej nocy sen :)

    Śniło mi się, że pojechałam do szpitala na jakieś badania.
    Wchodzę tam z jakąś znajomą położną (ogromną babką) i staję z przerażeniem...
    Istna komuna normalnie Czarnobyl!!! Kobiety leżą na korytarzu i się drą!
    A w rogu patrzę, jakaś zdrowa blondi ubrana na różowo sama sobie wymienia różowe kroplówki (szybko schodziły)leżące w stosiku na szafce i drze ryja po włosku do tego bardzo agresywnie gestykulując.
    Więc pytam tej położnej co to za jedna,a ona że taka wariatka urodziła przed chwilą trojaczki i krzyczy że chce już wyjść ze szpitala. Więc pytam gdzie te trojaczki a ona że leżą tam gdzieś w kącie:)
    Patrze leżą na podłodze trzy (oczywiście) różowe zawiniątka...
    Podchodzi druga położna i mówi że trzeba jej dać te dzieciaki i niech już sobie idzie!
    Znowu pytam gdzie ich tata a położna mówi że tatą jest mąż naszej wspólnej dobrej koleżanki (nie wiem jakiej)
    Więc ja mówię ze to już dziadek starszy od niej 40 lat i sam wymagający opieki....A ona że ta włoska landryna to właśnie jego pielęgniarka.... I wtedy wchodzi ON
    Wyprostowany jak struna,bujny szpakowaty włos, dzwony, koszulka polo i przyciemniane korekcyjne okulary...

    KONIEC


    Oj dawno nie miałam takiego pogiętego snu hahaha :)

    Jak z filmu, tylko nie wiadomo jakiego: taniego romansidła czy filmu grozy :D

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia raczej ta druga kategoria ;)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam że mam czasem dziwne sny :'D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa masz super wyobraźnię :D Lubię czytać takie rzeczy bo zawsze poprawiają mi humor :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa aż przerwać pracę musiałam żeby doczytać do końca Twój sen. Też lubię czytać takie rzeczy i uśmiechałam się do siebie.

    Dziewczyny jeszcze jedno pytanko jeśli dziś 10dpo wezmę ostatniego Dupka to nie przeszkodzi mojej fl. Mam i tak 12 dni ale chyba mi się nic nie namiesza? W następnym cyklu będę mądrzejsza i wezmę od 3dpo.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa ma sennego bzika :-) :-) :-) ha ha sny czasami sa tak nierealne i dziwne ze az dziw skad sie biorą :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Marmurkowa aż przerwać pracę musiałam żeby doczytać do końca Twój sen. Też lubię czytać takie rzeczy i uśmiechałam się do siebie.

    Dziewczyny jeszcze jedno pytanko jeśli dziś 10dpo wezmę ostatniego Dupka to nie przeszkodzi mojej fl. Mam i tak 12 dni ale chyba mi się nic nie namiesza? W następnym cyklu będę mądrzejsza i wezmę od 3dpo.

    Nie powinno nic namieszać. Ja róznie brałam a @ zawsze przychodziła w terminie, czasem 3 czasem 5 dni po ostatnim dupku :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sylwia.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 13 lipca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak to jest z tymi plodnymi, u mnie trwają nawet tydzień, a przecież plemniki przetrwają ok 3dni,u mnie 1 dzień płodnych i się zastanawiam czy jakies wariaty wytrzymają tyle dni

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia, legenda głosi :) że istnieje prawdopodobieństwo przetrwania plemników nawet 7 dni. Jeśli u Ciebie tyle czasu utrzymuja się dni płodne to tylko się cieszyć, tzn ze może nawet jakis jeden wariat przetrwa te kilka dni i poczeka.
    A poza tym śluz to jeden z czynników, który mówi, że zaczyna się okres płodny i może (choć nie musi)dojść do zapłodnienia, jesli bedziesz współżyć w tym czasie. Generalnie jak jest sluz odpowiedni to znaczy ze to dobre środowisko dla plemników i tyle. Czasami tez jest tak, ze ten płodny utrzymuje się juz po owulacji- moze tak u Ciebie jest?

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 13 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie trwa 5-6 dni przed i na 2 dzień po owulacji już jest sucho ;)

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 lipca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Marmurkowa ma sennego bzika :-) :-) :-) ha ha sny czasami sa tak nierealne i dziwne ze az dziw skad sie biorą :-)


    Dziwne sny zwiastują zmiany :) A że były tam trojaczki to liczę na takowe ;)
    Tzn. wystarczy jedno, wcale się nie pogniewam :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ