X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Moj tez nie jest zbyt chętny na tiru riru :/ Wszystko przez ciezka prace w ciezkich warunkach. Chociaż czasem  sama nie wiem czemu ma tyle niechęci. To sa glupie stereotypy ze to baby "glowa boli".

    czasami spięcie że robimy to w określonym celu powodują u nich niechęć do tiru riru ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Kate, byłoby grzechem gdybym narzekała na mojego. Na co dzien nie ma zadnego problemu. A już w TE dni to w ogóle się spina ;) i jest na zawołanie :)
    Pociesz co miesiac, mówi ze sie uda, czym już mnie wkurza ;), na każda propozycję przystaje :)
    Staram się zrozumieć że może też mieć gorszy dzien. Wiec grzecznie zajęłam się grzebaniem w necie jak poszedł spać ;)


    Ojj to dokładnie jak z moim :)
    Nie mam co narzekać w tym .
    Wczoraj tylko zasnął bidulek nie wiedząc że mam ochotę :p

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie od początku taki byl. Nawet jak sie nie staralismy. Wiec nic go nie usprawiedliwia. Staram sie byc wyrozumiala bo wiem ze praca go wykancza.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moim M problemu nie mam :) Zawsze ma ochotę, gorzej zemną :/
    Kurcze dziewczyny mam 21dc od wczoraj idealny śluz płodny, wiem że może wyda się to dziwne ale mam tak od kiedy pamiętam cylke 28/29 dniowe i ovu właśnie gdzieś ok 20dc.
    Kiedy zaszłam w ciążę z małym sex był tylko raz w danym cyklu i to przed okresem kilka dni...serduszkujemy ;)
    Ps. Jestem odchyleniem od normy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 12:09

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    ja na swojego nie narzekam! :D wyniki ma super, chęci co działań też :) rozumie, wspiera, no po prostu ideał :D
    Jakbym czytała o swoim :D

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Kate, byłoby grzechem gdybym narzekała na mojego. Na co dzien nie ma zadnego problemu. A już w TE dni to w ogóle się spina ;) i jest na zawołanie :)
    Pociesz co miesiac, mówi ze sie uda, czym już mnie wkurza ;), na każda propozycję przystaje :)
    Staram się zrozumieć że może też mieć gorszy dzien. Wiec grzecznie zajęłam się grzebaniem w necie jak poszedł spać ;)
    Wiadomo, każdemu zdarzają się gorsze dni i mimo, że jest dzień owulacji, to któremuś z partnerów się nie chce i koniec :)
    U nas jest zasada, że nic na siłę. Jeśli się nie chce, to się nie zmuszamy, bo trzeba płodzić dziedzica. Na szczęście oboje lubimy często się kochać, więc bardzo sporadycznie są przypadki, że ominiemy dzień blisko owu z uwagi na czyjaś niechęć. Mój mąż to w ogóle najchętniej miałby po 2 orgazmy dziennie :D

    Morwa wrote:
    Jakbym czytała o swoim :D

    fajni ci nasi faceci :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa, ale czytam Was, wiec jestem na bieżąco. Mam pytanko do Was. Czy spotkalyscir się w którymś ze swoich cykli, że dzień przed planowana miesiączka pojawiły się niteczki krwi, dosłownie kilka na papierze? Ja nigdy tak nie miałam, wiec nie wiem co to może oznaczać. Szczerze mówiąc, to nie liczę, ze teraz się uda, ale może jednak?? :-)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahna uwielbiam takie historie!!! Gratuluję i spokojnej ciąży życzę <3

    Ja dziś ostatnią tabletkę Dupka biorę więc jutro wysikuję wisienkę albo pozytywną betę odbieram :-P

    AhnaKlementyna, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam przeważnie 29-31 dniowe, a fl wynosi 14 dni.

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Ahna uwielbiam takie historie!!! Gratuluję i spokojnej ciąży życzę <3

    Ja dziś ostatnią tabletkę Dupka biorę więc jutro wysikuję wisienkę albo pozytywną betę odbieram :-P

    A ja mysle ze najpierw wysikasz z potem poprawisz betą :)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Cześć, jestem nowa, ale czytam Was, wiec jestem na bieżąco. Mam pytanko do Was. Czy spotkalyscir się w którymś ze swoich cykli, że dzień przed planowana miesiączka pojawiły się niteczki krwi, dosłownie kilka na papierze? Ja nigdy tak nie miałam, wiec nie wiem co to może oznaczać. Szczerze mówiąc, to nie liczę, ze teraz się uda, ale może jednak?? :-)

    Ja tak mialam i mam od kilku cyklu i u mnie niestety zawsze jest tak, że 2 dni sa nitki krwi, trzeciego krwawienie. A dlaczego testu nie zrobisz? Jesli cos się dzieje juz powinien pokazać.

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie lubie robić testów, nie wierzę im. Wole czekać czy się pojawi czy nie ;-) tylko te nitki mnie zdziwiły..

    AJA_S lubi tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wcześniej tych nitek nigdy nie miałaś? Skoro to pierwszy cykl starań, to może ich wcześniej nie zauważałaś, jak nie zwracałaś uwagi na takie sprawy?

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja tu chyba xle zostałam zrozumiana! Ja z moim to żadnego problemu w tej materii nie mam. Wczoraj on poszedł spać ale pewnie jakbym drążyła "temat" to by się obudził ;) No ale ja dobra kobieta dałam się mezczyźnie wyspać :D

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Bo nie lubie robić testów, nie wierzę im. Wole czekać czy się pojawi czy nie ;-) tylko te nitki mnie zdziwiły..

    Śluz też jest?
    Ja czasami miewam takie niteczki ze śluzem płodnym ale przeważnie jest on wtedy różowy.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Hej hej ja tu chyba xle zostałam zrozumiana! Ja z moim to żadnego problemu w tej materii nie mam. Wczoraj on poszedł spać ale pewnie jakbym drążyła "temat" to by się obudził ;) No ale ja dobra kobieta dałam się mezczyźnie wyspać :D

    Jednym słowem jesteś wzorową żoną ;)

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam i zwracałam uwagę, bo zawsze wyczekiwałam @ :-) jest też przy tym taki jak kurze jajo :-)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ovu Ci się przesunęła ?
    Mierzysz temp.?

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze, ale miałam 16 :-)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Mierze, ale miałam 16 :-)
    trochę za późno mierzysz tą temperaturę :P

    no nic, prosta sprawa - albo zrobisz test/betę, albo poczekasz na @ i wszystko się okaże ;)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ