X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia 90 wrote:
    Marmurkowa, pewnie ze mamy malucha i czas na 2 tylko bardziej wkurzyło mnie podejście do sprawy ale nie ważne,mam jeszcze 4 lata ☺bo po 30 nie chcę się już starać, nie myślcie ze ja tu obrażam te z 3 z przodu, ja po prostu wiem ze nie będzie mi się chciało ☺

    No ja myślę ;), Justysia, ja mam 36 ;), 34 ja rodziłam córę- piekna i dorodna, bez zadnych komplikacji, poród marzenie. Polecam rodzić w takim wieku :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oj misiowa mamo! Gratulejszyn <3 <3 Oby mały misiu rósł zdrowo :) Ja wypadam na watek sierpniowy gdyż nad ranem nawiedziła mnie Pani @ :) Ale nastrój miałam zły tylko wczoraj...wiedziałam przecież że nic z tego wewnętrznie :)

    Dziś głowa do góry - cel - częstsze <3 i może zaskoczy ! Badania w piątek, no i zero wspomagaczy.

    Ps. plus, że bez wyrzutów sumienia premię wydam na Siebie :)


    Kochana a może ja nie doczytałam, ale czy Ty przypadkiem nie miałaś jakiegoś cienia? A może mi się myli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Dziewczyny ja chcę was dziś tu zawirusować :D
    Więc moję wirusy rozsyłają się w winku i drinku!
    Raz raz do lodówki i łapać %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
    Aż tyle dla wszystkich :)

    ja dziś sobie siknęłam i już dwie jednakowe krechy! ale mam radochę :D 2 i pół rok stania, po drodze ta pozamaciczna :( i wreszcie jest ! i zostanie

    Misiowa, to ja sobie ze 2 wezmę, na wszelki wypadek ;), wykichałaś tyle ze dla każdej z nas po kilka wystarczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Hej babeczki, jak u Was dzień się zaczął?
    U nas ( w Gdańsku) leje od rana.

    ooo Ty tez z 3City? :)
    To prawda pogoda do dupy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Hej babeczki, jak u Was dzień się zaczął?
    U nas ( w Gdańsku) leje od rana. Ale widze też pozytywny- młoda przespała cala noc!!! Juuuupi. Rano zagotowała już męża bo tylko znikałam z pola widzenia to ona od razu w ryk...Ale na szczęście zaraz mineło, a ja zęby myłam na 3 raty ;).

    Oczywiście przez pogode mam kiepski humor i tak sobie mysle ze chyba nam się nie uda spłodzić dziedzica...tak liczę na ten sierpien...a jak nie wyjdzie przy takiej mocnej stymulacji...? Boję się, że się załamię. Nie chce wydawać kilkanaście tysiecy na wspomaganie rozrodu :/
    I wiecie co jest najgorsze? Nasi znajomi nie starali się o dziecko- akurat wierze ze faktycznie tak było. facet ciągle na piwie (piwo mu chyba płynie we krwi, no i własnie sie dowiedziałam ze ona jest w ciazy... 3 dziecko).
    Myślę sobie jakie to niesprawiedliwe jest...ja juz 2 miesiace temu odpuściłam mezowi branie suplementów. Generalnie juz nic mi sie nie chce. Wolałabym, zeby ktos to załatwił za mnie :D.
    Nie wiem jak funkcjonują dziewczyny które starają się o ciąże po kilka lat, szczerze podziwiam i uwazam je wszystkie za siłaczki. U mnie pare miesiecy, mam jedno dziecko, a mimo to, załamka. wczoraj miałam taki zaaaajebisty humor, fantastycznie się czułam a dziś dół. I tak od paru dni. TYlko błagam, nie piszcie ze to ciążowe objawy bo tego nie zniosę ;)


    Heh Sylwia ja staram sie ponad 3 lat i powiem Ci ze wcale nie jestem silna..ile ja lez wylalalam w tym czasie ile razy bylam obrazona na caly swiat czemu patologia ma tyle dzieci, czemu niektore stosuja aborcje jako "metode antykoncepcji" (bo slyszalam o takich przypadkach) Sylwia doczekasz sie!! ja to wiem

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Kochana a może ja nie doczytałam, ale czy Ty przypadkiem nie miałaś jakiegoś cienia? A może mi się myli...

    tez mialam cien...widac pozytywnie wadliwe sa czesciej niz nam sie wydaje... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa ja tez łapie!!! liczę bardzo na moj urodzinowy miesiąc a takie cieplutkie świeżutkie wisuski napewno sie przydadzą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 08:57

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas lało całą noc :-( i teraz też leje :-( gdzie jest lato ?????

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Hej u mnie test negatywny więc dla pewności zrobiłam bete. Miałam skierowanie więc nie będę sobie żałować ;-). Przy okazji odebrałam wynik cytologi.
    Ocena wg. systemu BETHESDA
    Rozmaz odpowiedni do oceny
    Ocena ogólna rozmazu: w granicach normy
    Nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego
    Zmiany odczynowe spowodowane: zapaleniem
    Zalecenia: dalsze badania wg. wskazań klinicznych

    Kurde wkurzyłam się bo cytologie robiłam w połowie maja i wychodzi jakieś zapalenie tak?. Możecie mi dopomóc bo chyba muszę iść do lekarki i wymaz jakiś jeszcze zrobić czy nie? Mój w badaniu nasienia miał dwa razy podwyższone ph na chyba 7.8-8.3.

    Kjopa jeżeli nie masz żadnych objawów zapalenia czy infekcji to jest ok,taki mynik jest związany z regeneracją,więc się nie martw.
    Co do spermy,to u nas normą jest ph do 8.WIęc może Twój miał jakiś stan zapalny?Konsultowaliście z lekarzem spermiogram?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    tez mialam cien...widac pozytywnie wadliwe sa czesciej niz nam sie wydaje... :(

    Pamiętam...ten Twój cień był całkiem wyraźny...
    Dlatego, moja ginekolog radzi robic kilka testów. Róznych firm. Ja wszystkie miałyby kreske, to znaczy ze cos sie dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    u nas lało całą noc :-( i teraz też leje :-( gdzie jest lato ?????

    Przyłaczam się do pytania!!! Jak byłam w ciazy 2 lata temu i to na koncówce juz to lato mnie nie oszczędzało, były mega upały!!!!!!

    jatoszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Pamiętam...ten Twój cień był całkiem wyraźny...
    Dlatego, moja ginekolog radzi robic kilka testów. Róznych firm. Ja wszystkie miałyby kreske, to znaczy ze cos sie dzieje.


    Mi gin odradzil wogole robic testy a tym bardziej 10-12 dpo bo nie wiadomo kiedy moze dojsc do zagniezdzenia. jak 30 dc nie bedzie @ isc na bete

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się ponad 3 z przerwami, bo w pewnym momencie odechciewało się żyć. Mnie nie tylko wkurza patola, ale też znajome osoby która zaliczyły wpadkę. Ostatnio B powiedział że dziewczyna jego kolegi którą dobrze znam z tej złej strony jest w 6msc a jak się zbulwersowałam to usłyszałam "nie zazdrość" nosz *** jak?!
    Starasz się 3 lata, łazisz po lekarzach, wydajesz fortunę...
    A tu przyjdzie taka która nawet nie wiedziała że jest w ciąży do 6ms !

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mi gin odradzil wogole robic testy a tym bardziej 10-12 dpo bo nie wiadomo kiedy moze dojsc do zagniezdzenia. jak 30 dc nie bedzie @ isc na bete
    No własnie, mnie powiedziała ze 14dpo test i jak cos się pokaze to beta. A inny lekarz od razu poradził bete po zakonczeniu brania dupka, czyli u mnie to wypada w poniedziałek. Ale z kolei w poniedziałek rano mam konsultacje w sprawie stymulacji nowego cyklu wiec nie zdażę :), takż tak...Mysle ze najsensowniej będzie jak poczekam na @, która i tak zawsze przychodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ja staram się ponad 3 z przerwami, bo w pewnym momencie odechciewało się żyć. Mnie nie tylko wkurza patola, ale też znajome osoby która zaliczyły wpadkę. Ostatnio B powiedział że dziewczyna jego kolegi którą dobrze znam z tej złej strony jest w 6msc a jak się zbulwersowałam to usłyszałam "nie zazdrość" nosz *** jak?!
    Starasz się 3 lata, łazisz po lekarzach, wydajesz fortunę...
    A tu przyjdzie taka która nawet nie wiedziała że jest w ciąży do 6ms !

    Dobrze że mamy to miejsce zeby sie wyżalić jak jest gorszy dzien nie? ;)

    Btw- nie wiem ile juz wydałam na lekarzy przy staraniu o 2 dziecko, mysle, że przez pierwsze pare lat bede mu opróżniała skarbonke i odbierała dług ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 09:36

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja jestem weteranką :) 6 lat.
    Czasami tracę siły, odpuszczam, wmawiam sobie ze wcale nie chcę ale podświadomie wyszukuję objawów. A czasami (jak teraz) wiem że nam się uda, liczę na sierpień :)
    Podobno kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin :)

    U nas norma ph też do 8

    Ps. Teraz mam napływ sił dzięki Wam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 09:39

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę kawę parzyć, która się przyłączy? :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że dobrze mieć Was :*
    Facet to istota skryta i zaprzeproszeniem ograniczona emocjonalnie.
    Dla niego to jak się uda to super jak nie to nie ma tragedii... Wkurza mnie jego podejście :P

    Dobra idę się myć i do siostrzenicy bo leje jak cholera :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Idę kawę parzyć, która się przyłączy? :)

    Niestety ja nie kawowa...jedyna kawa jaka pije to latte i to raz na jakis czas ale dobra herbatka nie pogardzila bym :)

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia 90 wrote:
    Marmurkowa, pewnie ze mamy malucha i czas na 2 tylko bardziej wkurzyło mnie podejście do sprawy ale nie ważne,mam jeszcze 4 lata ☺bo po 30 nie chcę się już starać, nie myślcie ze ja tu obrażam te z 3 z przodu, ja po prostu wiem ze nie będzie mi się chciało ☺


    Też myślałam że nie będę chciała po trzydziestce, ale małego urodziłam jak miała 26 lat i po tamtej ciąży musiałam psychicznie dojść do siebie.
    Ciąża była jednym wielkim koszmarem, raczej nie była typowym stanem błogosławionym...
    I tak siłą rzeczy wyszło ze o drugie zaczęliśmy się starac w 30 urodziny ;)

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ