X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tu czuje ze bedzie sie dzialo w lipcu :D

    borsuk, Morwa lubią tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że mogę wziąć na siebie picie za was na kolejne kilka lat, więc w razie potrzeby walcie jak w dym.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalek wrote:
    Morwa dzięki za zaproszenie. Chetnie bym skorzystała ale liczę na dodatni test w sobotę a przeciez w ciąży pić nie będę :)
    Mleko tez ma procenty - 0,5 % , 2% , 3,2 % , także od wyboru do koloru , możesz zaszaleć :) wybaczymy Ci picie tak nisko procentowych trunków jak mleko :D

    AJA_S, Natalek, Omon lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to jest jakis znak bo Ty masz ur za 4 dni a mimo iz sie wpisalam na 4 lipca na testowanie to chce pierwszy test wlasnie za 4 dni zrobic.
    Kuzwa no musza byc 2 kreski.... :D

    AJA_S, Natalek, Paulette, Morwa, Omon lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Myślę, że mogę wziąć na siebie picie za was na kolejne kilka lat, więc w razie potrzeby walcie jak w dym.
    Co ty pierdzielisz Ktosiu mój kochany ? Chcesz kopa w dupę ? Chcesz, to masz.

    http://i170.photobucket.com/albums/u277/tigresseblanca/email%20gifs/guy_getting_kicked_in_the_butt_l-1.gif

    Nie jestem taka w tyle z informacjami, więc coś mi się o ucho obiło o waszych wynikach. Jak dla mnie one nic nie zmieniają, a na pewno nie wykluczają możliwości poczęcia. Więc otrząśnij się ze złych myśli i cyc do przodu :) wiesz ,że jestem Twoja chirliderką i nie poddam się dopóki nie zobaczę zielonego kropka u Ciebie na wykresie :) Będzie to wcześniej niż myślisz ! Przygarnij kropka , nie bądź samolubna. Zobacz jak kropek płacze, bo chce do Ciebie na wykres. Toż tp będzie córcia jak się patrzy ! Także rusz dupkę i rozkładaj nogi z przyjemnością :D

    1255842kp85nenccv.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 10:35

    Paulette, AJA_S, Milka1991, borsuk, Natalek, Omon, pepsunieczka, kasieniaczek, BitterSweetSymphony lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Morwa to jest jakis znak bo Ty masz ur za 4 dni a mimo iz sie wpisalam na 4 lipca na testowanie to chce pierwszy test wlasnie za 4 dni zrobic.
    Kuzwa no musza byc 2 kreski.... :D
    No to kochana teraz to nie masz wyjścia :D zrób mi ten prezent i wysikaj ładne dwie kreseczki na moje urodziny :)

    Madziulla, Natalek lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa rozwalasz system

    Morwa lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No to kochana teraz to nie masz wyjścia :D zrób mi ten prezent i wysikaj ładne dwie kreseczki na moje urodziny :)

    z przyjemnoscia :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa piję z Tobą a że 4 mam urodziny kuzyna i siostry to piję dalej z nimi :D a potem pikolo z młodym na 4 latka :D No i 12 albo 14 test :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Morwa rozwalasz system
    To dopiero początek :D nie uwolnicie się ode mnie tak łatwo. Jeszcze sporo do oblania przed nami :) a Euro i mecz naszych to też dobry pretekst do świętowania, bo ja kibic jak się patrzy :D także rozkręcamy zabawę :) śmiech to zdrowie i każdy to powie , a nam zdrowie potrzebne, bo byle jaki domek na okres 9 miesięcy dziecię nie wynajmie ;) także nie smutamy a polewamy (do wyboru wino albo śmiech ,tak i tak można polewać)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo mleko 2% :)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 lipca moja córka ma imieniny a mi strzela okrągła rocznica urodzin trzeciego. Więc też mleko chętnie popiję z wami :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Kauflandzie jest fajne piwo bezalkoholowe. Smakuje jak normalne piwo, Ambrozja. Tanie jak barszcz i dobre, więc skrzynkę sobie kupię na lipiec, jak tu tyle powodów do picia :D

    AJA_S, Morwa lubią tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Morwa piję z Tobą a że 4 mam urodziny kuzyna i siostry to piję dalej z nimi :D a potem pikolo z młodym na 4 latka :D No i 12 albo 14 test :D
    Tyle okazji do świętowania :D czyli to co Morwa lubi najbardziej :) dobrze ,że moja wątroba ,trzustka i nerki swoje odpoczęły. Pikolo też spoko , smak dzieciństwa :D 12 albo 14 też mogę pić z okazji Twoich dwóch kresek na teście ciążowym , żaden problem :D

    AJA_S, potforzasta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam imieniny 22 teraz mi sie wogole przypomnialo :D hahah 20 lipca ma moj tata imieniny a 24 lipca moja siostra :D hahah

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ale jedną kreskę też można opić przecież nie?? a 10 lipca 6 rocznica to 6 razy trzeba opijać :D tydzień później rocznica siostry ślubu no nic tylko siąść i pić w lipcu :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak . Wątek nazywa się Lipcowym wisienki, z wiśni jest wino ,więc wszystko się zgadza :D może być też sok dla tych co wysikają 2 kreski na teście ciążowym :D innych wymówek do nie picia/nie uczęszczania na imprezy nie przyjmujemy :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki bogaty styczeń, kwiecień, lipiec i wrzesień :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No to tak . Wątek nazywa się Lipcowym wisienki, z wiśni jest wino ,więc wszystko się zgadza :D może być też sok dla tych co wysikają 2 kreski na teście ciążowym :D innych wymówek do nie picia/nie uczęszczania na imprezy nie przyjmujemy :D
    Moja mama robi świetne wino :D a nawet nalewkę genialną

    Madziulla, Morwa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Moja mama robi świetne wino :D a nawet nalewkę genialną

    hahaha wbijamy do Twojej Mamy :D

    AJA_S, potforzasta lubią tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ