X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    6 lipca. Możemy wpaść w ciąg ;-)
    Super :D jaram się !

    tumblr_static_tumblr_mivxz5fcex1s0agiqo1_500_large.gif

    Madziulla, AJA_S, ktosiowa, borsuk, misia_ lubią tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie do 22? ja mam imieniny 27. Ej, pijmy cały miesiąc, co sobie będziemy żałować.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Gdzie do 22? ja mam imieniny 27. Ej, pijmy cały miesiąc, co sobie będziemy żałować.
    Wywalą mnie z pracy! Coś alko na mnie ostatnio źle działa (znaczy jestem bardziej ekonomiczna ale dzień po też mam).

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Gdzie do 22? ja mam imieniny 27. Ej, pijmy cały miesiąc, co sobie będziemy żałować.
    To ja dorzucam do puli moje imieniny - też 27... ale sierpnia :D A co :D

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon w sierpniu już nie będziemy mogły pić ;) Albo Ambrozję bezalkoholową, o! A w sierpniu też mam imieniny. Chyba 26

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 2 sierpnia urodziny :)

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja mam 2 sierpnia urodziny :)
    No to niestety, będziesz musiała uczcić je wiśniowym soczkiem, co by fasolka dowitaminizować, a % nie faszerować :)

    Dołączam do Waszego zacnego grona i proszę Madziullku o wpisanie wstępnie na 30 lipca. Skoczę sobie z rana betkę strzelić, a co!

    ZakreconaŻona, AJA_S lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    No to niestety, będziesz musiała uczcić je wiśniowym soczkiem, co by fasolka dowitaminizować, a % nie faszerować :)

    Dołączam do Waszego zacnego grona i proszę Madziullku o wpisanie wstępnie na 30 lipca. Skoczę sobie z rana betkę strzelić, a co!

    Witaj emerald :)tak myslisz? wiezysz ze u mnie II krechy beda? :D juz Cie zapisuje :)

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Witaj emerald :)tak myslisz? wiezysz ze u mnie II krechy beda? :D juz Cie zapisuje :)
    Pewnie, że wierzę! Synka Ci wróżę :D Lato sprzyja płodności ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Pewnie, że wierzę! Synka Ci wróżę :D Lato sprzyja płodności ;)

    :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Kobiety wyczekujące :)

    Dołączam do Waszego grona ;) proszę o wpisanie na 12 lipca. Co prawda chciałam testować 14, w urodziny męża, ale pewnie i tak z ciekawości nie wytrzymam i ręce będą mnie świerzbić :D

    Morwa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widze, że jakaś impreza tu :P
    tego nam trzeba opić się po prostu :D
    od razu wszystkie zaciążymy :D
    w sumie najlepsze <3 po % :P

    Morwa, Fipsik, AJA_S lubią tę wiadomość

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    o widze, że jakaś impreza tu :P
    tego nam trzeba opić się po prostu :D
    od razu wszystkie zaciążymy :D
    w sumie najlepsze <3 po % :P
    Ładny masz wykres :D a co do procentów to u mnie każda ciąża z nich była ;) bez alko mój organizm się buntuje i nie chce zaskoczyć :p podchodzi to pod alkoholizm :D także wbijaj śmiało na imprę , będzie fajnie :)

    ZakreconaŻona, AJA_S lubią tę wiadomość

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ładny masz wykres :D a co do procentów to u mnie każda ciąża z nich była ;) bez alko mój organizm się buntuje i nie chce zaskoczyć :p podchodzi to pod alkoholizm :D także wbijaj śmiało na imprę , będzie fajnie :)
    Zawsze jest taki ładny, a i tak nic z tego ;) jeszcze dostałam zapalenia od chińskich stringów;p :D

    Po prostu % rozluźniają całe ciało, macica się tak nie stawia wtedy pyk i zagnieżdżenie :P haha

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, nie wytrzymalam do 1 lipca i dzis siknelam na test... no i dziwne bo ja cos tam widze ale nie w tym miejscu co powinno byc ;( taki cien cienia sie pojawil ale za blisko kreski testowej...

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/DfzqF8tdtIvYWd93ZccN4DLftm00LD

    czy Wy tez widzicie ten dziwny cien cienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 16:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, pytanie do tych które używają testów owulacyjnych z allegro :)
    Czy ta druga kreska wychodzi wam zawsze? bo robię 4 dzień z rzędu. 1 i 2 była jaśniejsza jak kontrolna, a wczoraj i dziś nie ma w ogóle. A po przednie cykle zawsze ładnie cieniała i jak były jednakowe to już nie sprawdzałam, a tu ciekawostka w tym cyklu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ja widzę. ;). Powtórz test jutro z rana ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    witam, nie wytrzymalam do 1 lipca i dzis siknelam na test... no i dziwne bo ja cos tam widze ale nie w tym miejscu co powinno byc ;( taki cien cienia sie pojawil ale za blisko kreski testowej...

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/DfzqF8tdtIvYWd93ZccN4DLftm00LD

    czy Wy tez widzicie ten dziwny cien cienia?

    Moja rada! Wyrzuć ten test i kolejny zrób 1-go tak jak miało być :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko czemu ta kreska( cien cienia) jest za blisko kreski kontrolnej? porownywalam z testami innych dziewczyn.

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja zapraszam do mnie na imprezę. 8 lipca świętuję moje pierwsze urodziny z trójką na początku ;) Wina domowej roboty nie mam, ale obiecuje wino z marketu i duuuuże ciacho. Madziulla dla Ciebie (i mam nadzieję, ze dla mnie również) będzie lemoniada :)

    Gosia89 rzeczywiście dziwna ta kreseczka. Proponowałabym powtórzyć.

    Misiowa Mama ja używam tych testów. Jeszcze mi się nie zdarzyło nie zobaczy drugiej kreski. Zawsze jest chociaż czasem bardzo blada. Może testy były gdzieś na słońcu i coś się w nich popsuło?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 17:15

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ