X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia 90 wrote:
    My będziemy się teraz starać ☺ , owulka teoretycznie 17 lipca ☺

    Czyli testowałabyś 27-28 lipca? Bo na listę wpisujemy przewidywana date testowania :)

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanie na koniec lipca ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdążyłam obczaić ze lipiec miesiącem picia, to może lepiej podłączyć się pod kroplowe z %☺ja mogę wpaść i podłączyć ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia 90 wrote:
    Zdążyłam obczaić ze lipiec miesiącem picia, to może lepiej podłączyć się pod kroplowe z %☺ja mogę wpaść i podłączyć ☺

    ee to nie będzie przyjemności z picia :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zapraszam tak odlegle was na soczek 9.09 :D

    A mnie dziś mdli jak cholera :/ Nienawidzę lata, nienawidzę słońca, nienawidzę upałów :( Do tego jak schodzę po schodach to cycki muszę trzymać bo bolą jak się bujają :/ Szlak mnie trafi jak to nie będzie ciąża!!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No to zapraszam tak odlegle was na soczek 9.09 :D

    A mnie dziś mdli jak cholera :/ Nienawidzę lata, nienawidzę słońca, nienawidzę upałów :( Do tego jak schodzę po schodach to cycki muszę trzymać bo bolą jak się bujają :/ Szlak mnie trafi jak to nie będzie ciąża!!

    Życzę Ci, żeby to była ciąża :-)


    ja nienawidzę zimy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie znoszę tych upałów... AJA_S my generalnie chyba podobnie myślimy :) wiesz o co chodzi??? :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta...
    A mnie znów zirytowały na czerwcowych muszę przestać tam zaglądać. Panan przekracza wszelkie granice a to ja jestem ta strasznie zła. Te co dłużej są na forum pewnie ją znają z różnych tematów. I prawdę mówiąc jestem pewna, że to troll albo jakaś niezrównoważona psychicznie babka... Tak więc napisałam, że nie powinna mieć dzieci. Czym wywołałam wielką falę goryczy staraczek, że jak tak mogę... Ale na litość boską tu pisze że 3cs a w kwietniowych też był 3 !!
    Odechciało mi się wszystkiego... Nie rozumiem czy one są głupie, czy po prostu naiwne...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olać ten wątek... ja mam na nią alergię. Moim zdaniem troll i tyle. Gdzie nie zajrzę tam panan w ciąży jest :/ żal, że takich użytkowników nikt nie sprawdza.
    A dziewczyny z czerwcowych staraczek nich jej teraz pomnik postawią jak chcą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 22:55

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Olać ten wątek... ja mam na nią alergię. Moim zdaniem troll i tyle. Gdzie nie zajrzę tam panan w ciąży jest :/ żal, że takich użytkowników nikt nie sprawdza.
    A dziewczyny z czerwcowych testerek nich jej teraz pomnik postawią jak chcą :)

    Ale aż mi się z nerwów wyć chce... Dawno nikt mnie tak nie wyprowadził z równowagi...
    Najpierw byłam zła bo panan nakręcała dziewczyny że na tych testach jednak widać kreski gdzie kresek nie było, a po kilku dniach zapłakane bo @ przyszła. I wtedy bałam zła bo nie pozwalam im sobie robić nadziei. Teraz jestem bydlakiem bo napisałam, że nie powinna mieć dzieci. Z całym szacunkiem, ale komuś takiemu jak panan rybki bym nie powierzyła a co dopiero jakby miała wychowywać dziecka. I tak jestem bezczelna, ale przynajmniej szczera :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantastka i tyle... raz gada że stara się 3 m-ce a za chwilę że w listopadzie poroniła... Ja już nawet tam nie zaglądam, żeby się nie denerwować.
    O! A wkurzyła mnie tak, że nawet mężowi o tym opowiedziałam :)
    Tez mnie ściska, że tacy ludzie mnożą się... łudzę się jednak, że jak zwykle ściemnia i na prawdę taka nie jest...

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yyyy ja chyba nie w temacie :) wtajemniczycie mnie?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    fantastka i tyle... raz gada że stara się 3 m-ce a za chwilę że w listopadzie poroniła... Ja już nawet tam nie zaglądam, żeby się nie denerwować.
    O! A wkurzyła mnie tak, że nawet mężowi o tym opowiedziałam :)
    Tez mnie ściska, że tacy ludzie mnożą się... łudzę się jednak, że jak zwykle ściemnia i na prawdę taka nie jest...

    Na fb dziewczyny założyły naszą grupę z czerwcowych i zaprosiły ją do niej. Pierwsze co się rzuciło w oczy to zdjęcie profilowe z facetem... W lustrze!
    Potem nakręciły dziewczyny, bo miała jakieś plamienia by wrzuciła foto na fb. I wrzuciła brudnych majtek przez które spać nie mogłam... Ona chyba jest taka naprawdę!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee nie warto sobie głowy zawracać. Trolla odkryłyśmy, ale inne tak zapatrzone, ze ślepe ;) dziewczyna od roku co cykl w ciąży jest, testy ciążowe w czasie @ pozytywne itd... szkoda nerwów.
    To po prostu panan12 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Yyyy ja chyba nie w temacie :) wtajemniczycie mnie?
    nie ma sensu ;)

    AJA_S, Misiowa_mama nie psujmy atmosfery tego tematu.

    AJA_S, Fipsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    o fuuuuuuuuuu tragedia... aż mi się of odechciewa po 3 latach :( co chwilę coś :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 23:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    nie ma sensu ;)

    AJA_S, Misiowa_mama nie psujmy atmosfery tego tematu.
    ok :) koniec tematu, dla zdrowia psychicznego naszego :)

    Magda87 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Magda...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki no spoko mogę jedynie podejrzewać ;) Miłej nocki i do jutra ;*

    AJA_S, Magda87 lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie, ten wątek jest wesoły więc nie ma co go psuć :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ