X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuschka dawać Ci już wiśnie na liscie czy chcesz potwierdzenie bety? choc 2 poytywne testy mowia same za siebie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Madziulla nasze testowanie juz niebawem.nie czuje niczego.na razie 8dpo.ale wykres caly czas idzie w dol wiec w cuda nie wierze.a wykresu sie cuagle ucze bo pierwszy cykl mierze temp.


    Ja mam objawy ale nie nakrecam sie bo to od brania duphastonu. ja tempki od tego cuklu nie mierze ale pewnie w okolicy testowania zmierze z 2-3 razy bo wiem jakie mam temp w tym czasie.

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuschka no pięknie dwie kreski :D Nie trzeba się niczego doszukiwać. Moje gratulacje :)

    Ja się zastanawiam czy tego 2-giego (11dpo) to nie będzie za wcześnie na testowanie. Nie chcę się zawieźć znów.

    Kurcze babka dziś w labie mi tak bezczelnie źle wbiła szpilę, że będzie siniak :/

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Anuschka dawać Ci już wiśnie na liscie czy chcesz potwierdzenie bety? choc 2 poytywne testy mowia same za siebie :D

    Mieszkam za granicą, tutaj bety nie da się tak o zrobić :) To już jest mój 3 pozytywny :P pierwszy był 12dpo ale wolałam poczekać czy kreska będzie ciemniejsza :D To był mój trzeci cykl po poronieniu i jednocześnie pierwszy w którym się staraliśmy <3 <3 Bardzo się stresuję czy wszystko będzie ok...

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Mieszkam za granicą, tutaj bety nie da się tak o zrobić :) To już jest mój 3 pozytywny :P pierwszy był 12dpo ale wolałam poczekać czy kreska będzie ciemniejsza :D To był mój trzeci cykl po poronieniu i jednocześnie pierwszy w którym się staraliśmy <3 <3 Bardzo się stresuję czy wszystko będzie ok...

    No to dostajesz ode mnie wisnie w takim razie :) no i zamiast winka soczek wisniowy :)
    napewno bedzie dobrze :)

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Dziewczyny wiem, że lipiec dopiero za dwa dni i nie miałam szybciej testować, ale ovu była szybciej i dziś 14dpo mam coś takiego:

    3282b816e30bf477med.jpg

    Kochane zapraszam Was wszystkie do mnie! 13 lipca pierwsza rocznica ślubu i 18 lipca moje urodziny <3

    Gratulacje! Nasza pierwsza falstartowa wisienka <3

    Co do for internetowych, to ciężko trafić na fajne. Ja pierwszy raz weszłam na forum przed ślubem - miał być w 2014 więc pisałam na jednym portalu w wątku PM2014 - jeszcze jesienią 2013 było ok, ale im bliżej ślubów tym atmosfera była coraz gorsza, garstka dziewczyn zaczęła pluć jadem, że nie dało się tam wytrzymać, każdy pomysł był mocno krytykowany, ciągle tylko najazdy i pociski. Pamiętam jak jedna z dziewczyn pochwaliła się rękawiczkami za 800$ (pisała to dziewczyna niepracująca a jedynie studiująca) więc napisałam coś w stylu "tyle kasy na rękawiczki, serio?" Oczywiście cała fala krytyki na mnie spadła, że liczę czyjeś pieniądze i jestem zazdrosna, że kogoś stać :P
    Potem w kilku przyczyn musieliśmy przełożyć ślub o rok i tak trafiłam na wątek "Ślub w 2015" i to było najlepsze forum na jakie mogłam trafić, mamy grupę na fb i planujemy zlot, żeby się spotkać na żywo z mężami itd. ;)
    I jeszcze jedno z nieprzyjemnych for - sierpniowe mamusie na ovu. Nie wiem czy teraz tam jest taka sama atmosfera, ale wchodziłam tam na początku grudnia i tam była masakra. 90% wpisów brzmiało "Wczoraj bolały mnie cycki a dziś już nie bolą - na pewno poronię! :( " Szybko opuściłam te depresyjne forum, ale chyba mi się udzieliło i to ja poroniłam.
    No ale tu mi się podoba i mam nadzieję, że stąd jak największą grupą przerzucimy się na marcowe mamusie :D

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon tez mam taka nadzieje :) bo atmosfera jest cudowna :) zarażacie pozytywna energia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 08:51

    Omon lubi tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie się wisienka na pierwszej stronie prezentuje :D
    anuschka gratuluje :* :*

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk a Ty jak? na dzis jeszcze gosia89 jest wpisana. jak tam dziewczyny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee sory borsuk i gosia89 przes falstart anuschki zapomnialam ze dzis nie 1 lipca hahahaha :D

    jestem boska :D

    Natalek, ZakreconaŻona, borsuk, vitae13, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahha :D więc Dziewczyny, tutaj będą tylko wisienki. Innej opcji nie ma <3

    borsuk, Madziulla lubią tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka świetnie rozpoczęła miesiąc!! Dałaś nam dobry przykład :*

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pora u mnie odstawic wino skoro nie ogarniam listy jeszcze przed lipcem hahaha :D

    kasieniaczek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że dwie czerwone kreskina teście są zarazliwe ;) Madziu a Ty juz z głową w chmurach? ;)

    Madziulla, borsuk lubią tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla spoko. Ja wczoraj jak z sądu wychodziłam to Paniom życzyłam miłego weekendu :D Cały dzień chodziłam święcie przekonana, że jest piątek!!

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Mam nadzieję, że dwie czerwone kreskina teście są zarazliwe ;) Madziu a Ty juz z głową w chmurach? ;)

    taaa na to wychodzi :D

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę nie wrzucać tutaj tematu tej kobitki. a jak przylezie to ją zgłosimy, że psuje atmosferę i jej nie chcemy. jak się zgrały to niech siedzą na tamtym wątku.


    Ja zaczęłam wątpić w siebie :| Wszystko się układało na ciążę, a tu temperatura spadła :( łaziłam w nocy dużo , w dodatku zeżarłam śniadanie o 3 w nocy, ale nie wiem czy aż tak by wpłynęło to. :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem mam tak, że budzę się i jest mi gorąco. Jestem przekonana, że temperatura będzie wysoka, a jest niska (przed Ridżem tak mam).

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    proszę nie wrzucać tutaj tematu tej kobitki. a jak przylezie to ją zgłosimy, że psuje atmosferę i jej nie chcemy. jak się zgrały to niech siedzą na tamtym wątku.


    Ja zaczęłam wątpić w siebie :| Wszystko się układało na ciążę, a tu temperatura spadła :( łaziłam w nocy dużo , w dodatku zeżarłam śniadanie o 3 w nocy, ale nie wiem czy aż tak by wpłynęło to. :/

    Mogła spaść jak nie spałaś. A na marginesie też miałam ochotę przez czerwcówki zajadać się w nocy, ale za to włączyłam horror o.O

    Anuschka Wielkie wielkie gratulacje kochana :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E ja jak wstawałam 1500 razy do młodej, to w końcu zgłodniałam i wypiłam zimny jogurt. Zobaczymy jutro, mam nadzieję, że jej wrzaski poszczepienne dzisiaj się już skończą :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ