X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Paulette trzymam mocno kciuki :*

    Madziulla przepisz mnie na 23 oki?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Nie czytaj wuja google za dużo...co ma być to będzie. Ty jesteś z tego co widze pod koniec cyklu i jajnik może Cie bolec i na @ i na ciaze. wiec glowa do gory! :) Trzymam kciuki żeby to jednak był pierwszy objaw ciąży :)

    Dziękuję :)
    Ale po dzisiejszym śnie chyba bym nie liczyła na to... Bo je się interpretuje na odwrót, prawda?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A mnie mocno kłuje prawy jajnik... Zaczynam się martwić czy przypadkiem bezowulacyjny cykl... Tak już się poradziłam wujka Google i się zmartwiłam :/

    U mnie w poprzedniej ciąży kłucie jajnika było objawem ciąży :) nigdy wcześniej tak nie miałam :))

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja raz miałam ale nie tak długo... Ale mdłości zelżały więc tak jak myślałam były od pogody... no cóż Nowy cykl nowa szansa ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie @ nie masz wiec prosze mi tu nie mowic o nowym cyklu. :) Ty testuj lepiej bo jestes 12 dpo :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam testu :D Może kupie i jutro zobaczę ale to tylko MOŻE

    Teraz zauważyłam... Madziula kiedy wam pyknął 3rok starań. Bo u nas 30 czerwca równe 3 lata będzie od tekstu "mamy mieszkanie, pracę tylko dziecka nam brak"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 09:36

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Teraz zauważyłam... Madziula kiedy wam pyknął 3rok starań. Bo u nas 30 czerwca równe 3 lata będzie od tekstu "mamy mieszkanie, pracę tylko dziecka nam brak"

    tak dokladnie co do dnia to nie wiem. ale w wakacje leci 3 rok...i nadal nic...
    wczoraj mialam tyle sluzu takiego lepkiego ze masakra... zdarzalo sie ze po ovu mialam ale nigdy az tyle

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To cholernie niesprawiedliwe... Patologia płodzi się na potęgę a chociażby na tym forum jest masa cudownych kobiet, które robią wszystko, żeby mieć chociaż jedno dziecko :(

    Bardzo Was podziwiam Madziulla i AJA_S - 3 lata, wow. A nadal macie siły, nadzieję i wiarę, że się uda. Obyście jak najszybciej dostały to na co tak długo pracujecie :* Bo jak nikt na to zasłużyłyście.

    My decyzję o dziecku podjęliśmy jeszcze przed ślubem, ale starania zaczęliśmy od nocy poślubnej. Jak widać na suwaczku - 10 miesięcy z hakiem a ja już czuję się wypalona i bezradna :/

    Madziulla, AJA_S lubią tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Bardzo Was podziwiam Madziulla i AJA_S - 3 lata, wow. A nadal macie siły, nadzieję i wiarę, że się uda. Obyście jak najszybciej dostały to na co tak długo pracujecie :* Bo jak nikt na to zasłużyłyście.

    Omon dzieki az sie wzruszyłam... :( mi sie powoli cierpliwosc konczy.. tym bardziej ze gin daje mi 3 cykle na zajscie nturalne...

    a wczoraj zalal mnie tak kremowy lepki sluz ze masakra nie wiem co to moze byc. czesto po ovu mam taki sluz ale nigdy az tyle.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wiesz co napisać by baba się rozkleiła :D Ja 8ms temu miałam dość, przerwaliśmy na 2ms i wróciłam z nową energią ;) Jak narazie muszę kupić test i może wtedy się odważę ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dopisuje się na testowanie - 20 lipca :)
    Powodzonka :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Hej! Dopisuje się na testowanie - 20 lipca :)
    Powodzonka :)

    Hejka juz jestes zapisana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę dojrzeć, ale czy jest lista sierpniowa? :)
    Bo na lipcową się nie załapuje;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Nie mogę dojrzeć, ale czy jest lista sierpniowa? :)
    Bo na lipcową się nie załapuje;)

    nie ma jeszcze przynajmniej ja na nia nie trafilam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Nie mogę dojrzeć, ale czy jest lista sierpniowa? :)
    Bo na lipcową się nie załapuje;)

    A masz takie dlugie cykle ze sie nie zalapiesz? bo widzialam u Ciebie ze 28-30 dc wychodzi Ci 20 ktoregos lipca.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dziewczyny wiem co przezywacie my zaczęliśmy starania 2 tygodnie po ślubie czyli 24 lipca minie 6 lat a ponad 2 tygodnie temu byłam u nowego gina i w końcu dał mi nadzieję na razie mam 3 cykle na ziołach i luteinie a jak się nie uda to ma ewentualnie jakiś mocniejszy lek a jak to nie pomoże to połozy mnie do szpitala na pełną diagnostykę.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!
    U mnie 22 dc- temperatura jakby w dół, piersi nie bolą raczej są ciężkie. W sumie zupełnie inaczej niż zwykle. Moze być to wynikiem tego że w tym miesiącu normalnie ćwiczę -wróciłam na fitness i znów biegam - wczesniej starając się chcialam sie oszczędzać na wszelki wypadek
    skoro póki co oszczędzanie nic nie dało - pije piwo do meczu i ćwiczę na 100%. To mój 6 vs a juz dalam sie zwariować...
    Co będzie to będzie!

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    dziewczyny wiem co przezywacie my zaczęliśmy starania 2 tygodnie po ślubie czyli 24 lipca minie 6 lat a ponad 2 tygodnie temu byłam u nowego gina i w końcu dał mi nadzieję na razie mam 3 cykle na ziołach i luteinie a jak się nie uda to ma ewentualnie jakiś mocniejszy lek a jak to nie pomoże to połozy mnie do szpitala na pełną diagnostykę.
    Przez 6 lat chodziłas do jednego gin? Kurcze strasznie długo się staracie :( ale będzie dobrze. Musi :)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to jest z "nienaturalnymi" sposobami? Po jakim czasie starań lekarze to proponują? Czy to nie jest uzależnione od czasu starań a od przyczyny?
    Ja do tej pory spotkałam się tylko z określeniem, że do pół roku nie ma mowy o żadnym problemie a po roku należy już to skonsultować z lekarzem. Ale 3, 6 lat to dla mnie abstrakcja...
    U nas nie ma roku, więc nie miałam potrzeby zagłębiać takiego tematu, ale jak tak teraz myślę, to gdyby do dwóch lat nie wychodziło to już myślałabym o innych metodach. Ale tak jak napisałam - jestem kompletnie zielona w temacie.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon u mojego gin jestem rok. Tzn w sierpniu będzie rok. I on sam na ostaniej wizycie dał delikatnie do zrozumienia ze jak do końca września nie będę w ciąży to on od siebie nic więcej nie może zrobić i uderzał by już do kliniki niepłodności

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ