Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Paulette trzymam mocno kciuki :*

Madziulla przepisz mnie na 23 oki?

• AJA_S Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Nie czytaj wuja google za dużo...co ma być to będzie. Ty jesteś z tego co widze pod koniec cyklu i jajnik może Cie bolec i na @ i na ciaze. wiec glowa do gory! :) Trzymam kciuki żeby to jednak był pierwszy objaw ciąży :)

Dziękuję :)
    Ale po dzisiejszym śnie chyba bym nie liczyła na to... Bo je się interpretuje na odwrót, prawda?

Cykl nr 54
    17.11-poronienie całkowite Ig: aja.photo FB: wesoło w kuchni
    58e49922f0db7.png bl9chdgeo8iqt0ft.png
  • anuschka Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A mnie mocno kłuje prawy jajnik... Zaczynam się martwić czy przypadkiem bezowulacyjny cykl... Tak już się poradziłam wujka Google i się zmartwiłam :/

U mnie w poprzedniej ciąży kłucie jajnika było objawem ciąży :) nigdy wcześniej tak nie miałam :))

Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • AJA_S Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja raz miałam ale nie tak długo... Ale mdłości zelżały więc tak jak myślałam były od pogody... no cóż Nowy cykl nowa szansa ;)

Cykl nr 54
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie @ nie masz wiec prosze mi tu nie mowic o nowym cyklu. :) Ty testuj lepiej bo jestes 12 dpo :D

• AJA_S Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam testu :D Może kupie i jutro zobaczę ale to tylko MOŻE

Teraz zauważyłam... Madziula kiedy wam pyknął 3rok starań. Bo u nas 30 czerwca równe 3 lata będzie od tekstu "mamy mieszkanie, pracę tylko dziecka nam brak"

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 09:36

Cykl nr 54
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Teraz zauważyłam... Madziula kiedy wam pyknął 3rok starań. Bo u nas 30 czerwca równe 3 lata będzie od tekstu "mamy mieszkanie, pracę tylko dziecka nam brak"

tak dokladnie co do dnia to nie wiem. ale w wakacje leci 3 rok...i nadal nic...
    wczoraj mialam tyle sluzu takiego lepkiego ze masakra... zdarzalo sie ze po ovu mialam ale nigdy az tyle

• Omon Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To cholernie niesprawiedliwe... Patologia płodzi się na potęgę a chociażby na tym forum jest masa cudownych kobiet, które robią wszystko, żeby mieć chociaż jedno dziecko :(

Bardzo Was podziwiam Madziulla i AJA_S - 3 lata, wow. A nadal macie siły, nadzieję i wiarę, że się uda. Obyście jak najszybciej dostały to na co tak długo pracujecie :* Bo jak nikt na to zasłużyłyście.

My decyzję o dziecku podjęliśmy jeszcze przed ślubem, ale starania zaczęliśmy od nocy poślubnej. Jak widać na suwaczku - 10 miesięcy z hakiem a ja już czuję się wypalona i bezradna :/

Madziulla, AJA_S lubią tę wiadomość

x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Bardzo Was podziwiam Madziulla i AJA_S - 3 lata, wow. A nadal macie siły, nadzieję i wiarę, że się uda. Obyście jak najszybciej dostały to na co tak długo pracujecie :* Bo jak nikt na to zasłużyłyście.

Omon dzieki az sie wzruszyłam... :( mi sie powoli cierpliwosc konczy.. tym bardziej ze gin daje mi 3 cykle na zajscie nturalne...

a wczoraj zalal mnie tak kremowy lepki sluz ze masakra nie wiem co to moze byc. czesto po ovu mam taki sluz ale nigdy az tyle.

• AJA_S Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wiesz co napisać by baba się rozkleiła :D Ja 8ms temu miałam dość, przerwaliśmy na 2ms i wróciłam z nową energią ;) Jak narazie muszę kupić test i może wtedy się odważę ;)

Cykl nr 54
  • Skrzydlata Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dopisuje się na testowanie - 20 lipca :)
    Powodzonka :)

Madziulla lubi tę wiadomość

21 cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - 5.07.2020 - II pozytyw :D <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)
    klz9df9hky1u0cac.png
    f2w343r8ud6tzj4z.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Hej! Dopisuje się na testowanie - 20 lipca :)
    Powodzonka :)

Hejka juz jestes zapisana :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę dojrzeć, ale czy jest lista sierpniowa? :)
    Bo na lipcową się nie załapuje;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:

nie ma jeszcze przynajmniej ja na nia nie trafilam :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:

A masz takie dlugie cykle ze sie nie zalapiesz? bo widzialam u Ciebie ze 28-30 dc wychodzi Ci 20 ktoregos lipca.

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś

dziewczyny wiem co przezywacie my zaczęliśmy starania 2 tygodnie po ślubie czyli 24 lipca minie 6 lat a ponad 2 tygodnie temu byłam u nowego gina i w końcu dał mi nadzieję na razie mam 3 cykle na ziołach i luteinie a jak się nie uda to ma ewentualnie jakiś mocniejszy lek a jak to nie pomoże to połozy mnie do szpitala na pełną diagnostykę.

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Natalek Przyjaciółka

Wysłany: 27 czerwca 2016, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!
    U mnie 22 dc- temperatura jakby w dół, piersi nie bolą raczej są ciężkie. W sumie zupełnie inaczej niż zwykle. Moze być to wynikiem tego że w tym miesiącu normalnie ćwiczę -wróciłam na fitness i znów biegam - wczesniej starając się chcialam sie oszczędzać na wszelki wypadek
    skoro póki co oszczędzanie nic nie dało - pije piwo do meczu i ćwiczę na 100%. To mój 6 vs a juz dalam sie zwariować...
    Co będzie to będzie!

• misia_ Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    dziewczyny wiem co przezywacie my zaczęliśmy starania 2 tygodnie po ślubie czyli 24 lipca minie 6 lat a ponad 2 tygodnie temu byłam u nowego gina i w końcu dał mi nadzieję na razie mam 3 cykle na ziołach i luteinie a jak się nie uda to ma ewentualnie jakiś mocniejszy lek a jak to nie pomoże to połozy mnie do szpitala na pełną diagnostykę.
    Przez 6 lat chodziłas do jednego gin? Kurcze strasznie długo się staracie :( ale będzie dobrze. Musi :)

zud3vfxmupr3rb8d.png
  • Omon Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to jest z "nienaturalnymi" sposobami? Po jakim czasie starań lekarze to proponują? Czy to nie jest uzależnione od czasu starań a od przyczyny?
    Ja do tej pory spotkałam się tylko z określeniem, że do pół roku nie ma mowy o żadnym problemie a po roku należy już to skonsultować z lekarzem. Ale 3, 6 lat to dla mnie abstrakcja...
    U nas nie ma roku, więc nie miałam potrzeby zagłębiać takiego tematu, ale jak tak teraz myślę, to gdyby do dwóch lat nie wychodziło to już myślałabym o innych metodach. Ale tak jak napisałam - jestem kompletnie zielona w temacie.

x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon u mojego gin jestem rok. Tzn w sierpniu będzie rok. I on sam na ostaniej wizycie dał delikatnie do zrozumienia ze jak do końca września nie będę w ciąży to on od siebie nic więcej nie może zrobić i uderzał by już do kliniki niepłodności

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego