X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 5 lipca, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Cześć Dziewczyny! U mnie temperatura jeszcze bardziej spadła, wiec nie będę testować. Jutro w planie ma pojawić się 🐒 więc czekam. Szkoda tylko że idealnie na wyjazd....
    Trzymam kciuki za resztę! Miłego dnia!

    Na wyjazd najgorzej 😬 oby zatem skoro ma przyjść, przyszła łagodna i nieuciążliwa, żeby wyjazd był jak najbardziej udany!

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 72 103

    Wysłany: 5 lipca, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie będę dziś testować, bo czuję, że 🐵 tuż tuż za rogiem :)
    Pięknego piątku dla wszystkich 🌼

    Kinia92, Darrika lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 39
    wrzesień '24 - 4cs

    👩🏻 AMH 0,59, niedoczynność tarczycy
    pozostałe badania laboratoryjne OK
    drożność ✅

    👱🏼‍♂️ lipiec '24 morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%
    🔜 powtórzenie badania

    ➡️ wrzesień '24 klinika i decyzja, co dalej
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 5 lipca, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Na wyjazd najgorzej 😬 oby zatem skoro ma przyjść, przyszła łagodna i nieuciążliwa, żeby wyjazd był jak najbardziej udany!
    Właściwie to ostatnio mam wrażenie że moje 🐒 są zbyt skąpe. Nigdy takich nie mialam i zastanawiam się nad zmianą lekarza. Ten kiedy mu o tym powiedzialam to odpowiedział że powinnam się cieszyć. Pod względem endometrium wszystko się pieknie złuszcza, ale czuję że coś jest nie tak. Na pewno pójdę na jakąś konsultacje do innego 🤷‍♀️

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 5 lipca, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dahlia wrote:
    Ja też nie będę dziś testować, bo czuję, że 🐵 tuż tuż za rogiem :)
    Pięknego piątku dla wszystkich 🌼
    🫂 uda się jeszcze testować drugi raz w tym miesiącu? Czy masz dłuższe cykle ?

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 72 103

    Wysłany: 5 lipca, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie jeszcze 30/31.07, więc lipiec wyjątkowo hojny 🔥 ale zobaczymy, bo nie zawsze wszystko jest co do dnia. Teraz niby też jeszcze oficjalnie nowego nie zaczynam, ale temperatura już ↘️

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 39
    wrzesień '24 - 4cs

    👩🏻 AMH 0,59, niedoczynność tarczycy
    pozostałe badania laboratoryjne OK
    drożność ✅

    👱🏼‍♂️ lipiec '24 morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%
    🔜 powtórzenie badania

    ➡️ wrzesień '24 klinika i decyzja, co dalej
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 5 lipca, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Właściwie to ostatnio mam wrażenie że moje 🐒 są zbyt skąpe. Nigdy takich nie mialam i zastanawiam się nad zmianą lekarza. Ten kiedy mu o tym powiedzialam to odpowiedział że powinnam się cieszyć. Pod względem endometrium wszystko się pieknie złuszcza, ale czuję że coś jest nie tak. Na pewno pójdę na jakąś konsultacje do innego 🤷‍♀️

    No to ja uważam, że jak czujesz, że coś nie tak to trzeba iść w tym kierunku, jednak kobieca intuicja się z nikąd nie bierze

    Kinia92, bajkowadama lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • rolka355 Autorytet
    Postów: 254 328

    Wysłany: 5 lipca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dahlia wrote:
    Ja też nie będę dziś testować, bo czuję, że 🐵 tuż tuż za rogiem :)
    Pięknego piątku dla wszystkich 🌼

    Ja również. 30dc i lekkie plamienie. Raczej za późno na implantacyjne?, więc czekam na @. Brzuch już pobolewa.

    2023 ⏸️💔👼
    2024 ❓🙏
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 5 lipca, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Myślałam, że wysyp testów będzie o tej godzinie, a tu zonk 🫣
    Dahlia, Kinia92 🫂 ale kciuków i tak nie puszczam 🤞🏼

    Rolka, ale który dpo?

    Dahlia, Kinia92 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Miś Ekspertka
    Postów: 228 396

    Wysłany: 5 lipca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś testowałam, ale bez przekonania i tak jak myślałam biel. Już czuje pobolewanie brzucha. Niestety wysyp kresek dzisiaj nie nastąpił 😪

    starania od 8/2023

    fertistim, magnez+B6, omega 3
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 5 lipca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś, przykro mi 🫂🫂

    Miś lubi tę wiadomość

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 5 lipca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ czy mogłabyś mi zmienić datę testowania na 17 lipca? 😁 24 to ja już liczę że będę po 🐒, gdzieś wkradł się błąd w obliczeniach dat 😅

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 5 lipca, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Ja dziś testowałam, ale bez przekonania i tak jak myślałam biel. Już czuje pobolewanie brzucha. Niestety wysyp kresek dzisiaj nie nastąpił 😪
    Przykro mi 🫂

    Miś lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 5 lipca, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Monk@ czy mogłabyś mi zmienić datę testowania na 17 lipca? 😁 24 to ja już liczę że będę po 🐒, gdzieś wkradł się błąd w obliczeniach dat 😅
    Przepraszam, może to ja coś pokręciłam 😵‍💫 zmienione 😀

    brilka lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 5 lipca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! 😁

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2124 2103

    Wysłany: 5 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie się dziewczyny! Aby następny cykl był tym owocnym!

    Dahlia, Miś, Kinia92, Zbuntowana, pp2018, Paula6432 lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Malamia Autorytet
    Postów: 756 1140

    Wysłany: 5 lipca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim ☺️

    Sosenka93 wszystko zależy od długości Twoich cykli. W moim przypadku delikatne (gdybym akurat nie zerkła na papier to nie wiedziałabym że w ogóle miało miejsce) plamienie wystąpiło w 11 dc i mogło to być owulacyjne. Raczej w 22 dc podpięłabym pod implantacyjne, ale jeśli Twoje owulacje są później to jak najbardziej mogło to mieć związek z owulacją.

    Fajny temat ciążowych objawów. Ja pamiętam, że przed testem czułam się totalnie jak na 🐵 nawet ten sam ból brzucha. Piersi pękały w szwach - jak zawsze. Te dwie kreski to był jakiś totalny szok i długo miałam wrażenie że zaraz dostanę okres i będzie po wszystkim. Zgagi nie miałam w ciąży, chociaż mnóstwo osób mnie o to pytało już po porodzie, bo mój syn urodził się z mega długimi i gęstymi włosami 😅
    Ale mdliło mnie na początku i to właśnie najgorzej jak byłam głodna. Ciągłe uczucie ssania to jakiś koszmar..
    Któregoś razu tak się źle czułam w pracy, mąż ugotował mi rosołek. Pędziłam do domu z myślą o tym pysznym rosole, a jak usiadłam do stołu to nagle mnie odrzuciło 😂 było mi tak szkoda męża, że specjalnie dla mnie ugotował rosół że stwierdziłam że się zmuszę i zjem chociaż troszkę.. no i jeszcze gorzej wyszło jak za chwilę pobiegłam do toalety go zwrócić 😅

    Dahlia, siesiepy, Monk@, Darrika, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    17 cykl 😶
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 5 lipca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Czesc wszystkim ☺️

    Sosenka93 wszystko zależy od długości Twoich cykli. W moim przypadku delikatne (gdybym akurat nie zerkła na papier to nie wiedziałabym że w ogóle miało miejsce) plamienie wystąpiło w 11 dc i mogło to być owulacyjne. Raczej w 22 dc podpięłabym pod implantacyjne, ale jeśli Twoje owulacje są później to jak najbardziej mogło to mieć związek z owulacją.

    Fajny temat ciążowych objawów. Ja pamiętam, że przed testem czułam się totalnie jak na 🐵 nawet ten sam ból brzucha. Piersi pękały w szwach - jak zawsze. Te dwie kreski to był jakiś totalny szok i długo miałam wrażenie że zaraz dostanę okres i będzie po wszystkim. Zgagi nie miałam w ciąży, chociaż mnóstwo osób mnie o to pytało już po porodzie, bo mój syn urodził się z mega długimi i gęstymi włosami 😅
    Ale mdliło mnie na początku i to właśnie najgorzej jak byłam głodna. Ciągłe uczucie ssania to jakiś koszmar..
    Któregoś razu tak się źle czułam w pracy, mąż ugotował mi rosołek. Pędziłam do domu z myślą o tym pysznym rosole, a jak usiadłam do stołu to nagle mnie odrzuciło 😂 było mi tak szkoda męża, że specjalnie dla mnie ugotował rosół że stwierdziłam że się zmuszę i zjem chociaż troszkę.. no i jeszcze gorzej wyszło jak za chwilę pobiegłam do toalety go zwrócić 😅

    Dziękuję za odpowiedź ♥️
    Cykle są długie, na pewno nie było to zagnieżdżenie, ponieważ mąż pracuje w delegacji i musiałoby to być dziecko sąsiada haha 😁
    Od soboty 29.06. miałam objawy dni płodnych (i akurat wtedy już mąż był). A wczoraj mocniejszy ból jajników + duże plamienie.
    Napisałam do gina z pytaniem o co kaman.
    Plamienia było bardzo dużo, potem rozkręciło się i było różowe. Bez żywo czerwonej krwi, bez skrzepów. W nocy bardzo bolał mnie brzuch, do tego stopnia, że się budziłam kilka razy. Myślałam, że 🐒 się rozkręca, że może tym razem krótki cykl i się coś pokićkało, nie wiem. Umęczyłam się. Ale cisza. Brzuch przestał boleć, nie plamie. Dziwna sytuacja.
    Bo rozumiem lekkie plamienie ale musiałam założyć podpaskę ( przepraszam) bo obawiałam się rozkręcenia 🐒.

    Starania od 12.2023
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 5 lipca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ide sprawdzic prog i estradiol to bedzie P+9 wwdlug modelu Creightona, naprotechnolog kazal w P+7, ale lab, gdzie dostalam od niego skierowany jest czynny od 7 a ja o tej porze juz musze zaczać prace, wiec dopiero jutro w sobote moge tam zbadać, badanie jest oplacone, wiec nie chce tracic kasy na inny lab :/ jednak wedlug tego, co bylo na monitoringu owulację miałam z 3 dni temu, więc moze nie byc to miarodajny wynik, wiec jeszcze będę sprawdzać w 7dpo tak dla samej siebie, w tym cyklu jadlam ananas, mialam zaczac po owu ale w tym cyklu mi się przesunęla, moze to ananas tak mi zaburzyl teraz owulkę, oby tylko nie zaburzyly tego nowe suple, bo endometrim moje podskoczylo do 12 :D

    KasiaWitaminka lubi tę wiadomość

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 5 lipca, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja objawów boję się doszukiwać, w lutym gdy zaszłam, gdyby okres się nie spóźniał to bym nic nie wiedziała, czułam się super jakoś inaczej niż zawsze 🙂

    Za to ostatnio nawiedzają mnie dziwne sny😅
    Związane z wojną, pracą i ślubem 😂 np pakowałam plecak ewakuacyjny a do niego stosy podpasek i podkładów poporodowych 😂😂😂 albo wychodzę z pracy i szukam w panice swojego auta i go nie ma, a wiem, że był🙈 albo, że w ostatniej chwili moja makijażystka zrezygnowała i zostałam na lodzie haha to tak na poprawę humoru😁😁🤪🤪🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca, 12:16

  • Frajda Ekspertka
    Postów: 142 258

    Wysłany: 5 lipca, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w ten piątek! ✋🏻
    Anulek, niezła zawartość plecaka 😆
    Z jakiej firmy polecacie koenzym Q10? Naturell, Alliness? U mnie 5 dpo, jajnik troszkę się odzywa 😏
    Od następnego cyklu lecę ze stymulacją Aromkiem, ciekawe co mi się uda wyhodować :D

    Anulek84, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ