X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 25 lipca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sierpniu piękny zboża łan 🌾,w kwietniu rodzę, mówię Wam! 🤱

    Wicher, przykro mi, że trafił się oszukańczy test.
    Uszatka, trzymam kciuki! 😉
    Ja dzisiaj wizytuję, mam nadzieję, że usłyszę dobre wiadomości 🙂

    Anulek84, Deyansu, Kinia92, pp2018, Lilinka, Darrika, KasiaWitaminka, Paula6432 lubią tę wiadomość

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Missi Autorytet
    Postów: 655 854

    Wysłany: 25 lipca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicher wrote:
    Mam zagwostkę 😅

    Wczorajszy ślad po pasku w teście w dzisiejszym teście jest jakby większy, udało mi się go złapać na zdjęciu. Wczoraj nie dawał mi spokoju i zrobiłam betę i oczywiście ciąży nie ma, dzisiejszy test:
    https://ibb.co/LvZJthg

    Widzicie ten cień czy ja mam omamy? 😂


    Przy tak widocznym cieniu beta z krwi już powinna wyjść:(

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Wicher Przyjaciółka
    Postów: 89 235

    Wysłany: 25 lipca, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ile masz lat?
    Amh jest ważne ale nie przekreśla szansy na dziecko. Dobry dietetyk, dobry lekarz i dziewczyny także naturalnie w ciążę zachodzą. Sama się pocieszałam moim wysokim wynikiem i dużo o tym czytałam, czytając natrafiałam na masę osób które z małym amh naturalnie zaszły. Także nie poddawaj się🥰 wysokie czy niskie niczego nie determinuje, liczy się masa innych rzeczy które robimy

    U mnie np joga i dieta

    35 lat. Pocieszam się trochę tym że 1,5 roku temu zaszłam ciążę bez problemu z drugiej strony od tego czasu wydarzyło się w naszym życiu tyle złych rzeczy że ten cały stres też mocno się odbił na organizmie…

    Lexia, badanie robiłam w labie gdzie nie badają na miejscu, to jakaś różnica?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 09:18

    4cs ⏸️
    17.09 38,8 beta 12,8 prog
    18.09 65,65 beta 16 prog

    Nadzieja umiera ostatnia.
  • Missi Autorytet
    Postów: 655 854

    Wysłany: 25 lipca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 4 dzień z lamettą na stymulację i już czuję że w obu jajnikach wielkie otwarcie fabryki 😁
    Ciekawe....Już serio nie mam żadnych oczekiwań.

    Od sierpnia zmieniam lekarza i w nowej Pani doktor pokładam duże nadzieje. Ale ten cykl jako ostatni daję jeszcze mojemu doktorkowi.

    Wczoraj naliczyłam że obecnie biorę dziennie 13 tabletek +piję 2 saszetki fertistim. Mam nadzieję że to wszystko coś da i wątroba mi nie wysiądzie do tego czasu 😅

    1 sierpnia mam monitoring żeby sprawdzić jak tam.

    Jak sobie to wszystko liczę ile kasy poszło do tej pory na te wszystkie wizyty, monitoringi, badania, stymulacje, testy i suple to byłaby porządna wyprawka plus zapas pampersów na rok 🥲😅


    Trzymam kciuki za te które jeszcze nie testowały 🥰

    Anulek84, pp2018, Darrika lubią tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 25 lipca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwaja, notsobadd, testowałyście dziś? 🤞🏼

    Wicher, tak, przewożenie próbki może zakłamać wynik

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 25 lipca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicher wrote:
    35 lat. Pocieszam się trochę tym że 1,5 roku temu zaszłam ciążę bez problemu z drugiej strony od tego czasu wydarzyło się w naszym życiu tyle złych rzeczy że ten cały stres też mocno się odbił na organizmie…

    Lexia, badanie robiłam w labie gdzie nie badają na miejscu, to jakaś różnica?

    A jak ta historia się skończyła?

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 25 lipca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    U mnie dziś 4 dzień z lamettą na stymulację i już czuję że w obu jajnikach wielkie otwarcie fabryki 😁
    Ciekawe....Już serio nie mam żadnych oczekiwań.

    Od sierpnia zmieniam lekarza i w nowej Pani doktor pokładam duże nadzieje. Ale ten cykl jako ostatni daję jeszcze mojemu doktorkowi.

    Wczoraj naliczyłam że obecnie biorę dziennie 13 tabletek +piję 2 saszetki fertistim. Mam nadzieję że to wszystko coś da i wątroba mi nie wysiądzie do tego czasu 😅

    1 sierpnia mam monitoring żeby sprawdzić jak tam.

    Jak sobie to wszystko liczę ile kasy poszło do tej pory na te wszystkie wizyty, monitoringi, badania, stymulacje, testy i suple to byłaby porządna wyprawka plus zapas pampersów na rok 🥲😅


    Trzymam kciuki za te które jeszcze nie testowały 🥰

    Ile pęcherzyków Ci rośnie na Lamettcie?
    Ja nawet wolę nie liczyć, masakra :/

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Uszatka Koleżanka
    Postów: 35 120

    Wysłany: 25 lipca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co widoczne mam wyniki progesteronu 24,4 ng/ml, ale już się stresuje co będzie z betą bo we wtorek prog był 32 ng/ml :(

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    👧🏼 - 24.06.2022

    Starania o drugiego bobaska od 04.2024

    05.2024 - ciąża biochemiczna

    23.07 - ß-HCG 24,9 mIU/ml , prog 32,0 ng/ml
    25.07 - ß-HCG 89,9 mIU/ml , prog 24,4 ng/ml
    29.07 - ß-HCG 621,6 mIU/ml , prog 32,4 ng/ml
    21.08 -> zarodek z bijącym serduszkiem
    11.09 -> wizyta
    30.09 -> USG prenatalne

    Termin: 05.04.2025
  • aszin Autorytet
    Postów: 5209 11141

    Wysłany: 25 lipca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszatka wrote:
    Póki co widoczne mam wyniki progesteronu 24,4 ng/ml, ale już się stresuje co będzie z betą bo we wtorek prog był 32 ng/ml :(
    Progesteron wydziela się skokowo, to nadal dobry wynik. :) Moze akurat trafiłaś na niższy poziom,co nie znaczy, że za parę godzin nie byłby powyżej 30. Trzymam kciuki za betę!

    Monk@, Lexia lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Missi Autorytet
    Postów: 655 854

    Wysłany: 25 lipca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Ile pęcherzyków Ci rośnie na Lamettcie?
    Ja nawet wolę nie liczyć, masakra :/

    U mnie było tak:
    1 cykl byłam na Clo i zareagowałam pięknie bo miałam 2 dominujące pęcherzyki po prawej stronie (niestety niedrożnej) I jeden ładny po lewej plus ładne endometrium ale nic z tego.

    2 cykl na Clo zareagowałam bardzo słabo a w zasadzie w ogóle. Dużo drobnych pęcherzyków bez żadnego dominującego...

    3 cykl to był pierwszy na lamettcie i było git bo akurat po drożnej stronie był ładny dominujący 21mm no ale jak widać też dzieci z tego nie będzie


    Także reaguję różnie a dlaczego nie wiem.

    Zrobiłam już dużo badań i wdrożyłam dużo supli także mam nadzieję że będzie co raz lepiej aż w końcu załapie

    A u Ciebie? Ile i ile już cykli? Oraz jako powód stymulacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:01

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 25 lipca, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Progesteron wydziela się skokowo, to nadal dobry wynik. :) Moze akurat trafiłaś na niższy poziom,co nie znaczy, że za parę godzin nie byłby powyżej 30. Trzymam kciuki za betę!
    Popieram, tak właśnie jest. Możesz dla pewności jeszcze sobie zbadać w sobotę, ale wciąż to ładny wynik :)

    pp2018 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 25 lipca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja druga stymulacja. Pierwsza Aromek 1 tabletka 3-7, był jeden pęcherzyk i ładne endometrium, a teraz dawka 2 tabletki też 3-7. Dzisiaj mam monitoring to się okaże czy urosło coś więcej. A co do powodów stymulacji to głównie to, że mam późne owulacje i długie cykle, czasem bezowulacyjne. I tak w tym roku widzę dużą poprawę, bo jak do tej pory najdłuższy cykl miał 33 dni, a najkrótszy 29. No i problemy z zajściem w ciążę, zawsze jak więcej pęcherzyków to większa szansa. Miałaś może na cyklu stymulowanym plamienie po okresie? U mnie się pojawiło i trwało do 9 dc, muszę zapytać o nie doktora.

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 25 lipca, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicher wrote:
    Dzięki dziewczyny 😘 Nie ukrywam że jestem rozczarowana ale ‚pocieszam się’ że to dopiero początek starań i mamy jeszcze czas na jakieś działania…

    Edit:
    No dobra, zdołowałam się totalnie, mam wynik AMH - 0,76. Nie jest dobrze, prawda? 🥲

    Hej,

    Nie będę ukrywać, że nie jest to dobry wynik. Nie wiem jakiego masz lekarza, ale należałoby zintensyfikować diagnostykę i działania w celu zajścia w ciążę. Ja miałam jeden wynik AMH podobny do Twojego i okazało się, że pojawiła się u mnie endometrioza, która zżarła mi bardzo AMH w jeden rok. Na szczęście zrobiłam to badanie, co pozwoliło mi robić dużo rzeczy w kierunku ciąży. Na pocieszenie powiem Ci, że z takim AMH da się zajść w ciążę, nawet z niższym dziewczyny zachodzą :).

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Wicher Przyjaciółka
    Postów: 89 235

    Wysłany: 25 lipca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Hej,

    Nie będę ukrywać, że nie jest to dobry wynik. Nie wiem jakiego masz lekarza, ale należałoby zintensyfikować diagnostykę i działania w celu zajścia w ciążę. Ja miałam jeden wynik AMH podobny do Twojego i okazało się, że pojawiła się u mnie endometrioza, która zżarła mi bardzo AMH w jeden rok. Na szczęście zrobiłam to badanie, co pozwoliło mi robić dużo rzeczy w kierunku ciąży. Na pocieszenie powiem Ci, że z takim AMH da się zajść w ciążę, nawet z niższym dziewczyny zachodzą :).

    Tak na prawdę dopiero zaczynamy starania ale (jak widać słusznie) chciałam wiedzieć na czym stoję. Jestem umówiona do lekarza na początek sierpnia. 'Zwykły’ ginekolog jakoś nas pokieruje w tym temacie czy szukać lekarza/kliniki typowo od niepłodności?

    4cs ⏸️
    17.09 38,8 beta 12,8 prog
    18.09 65,65 beta 16 prog

    Nadzieja umiera ostatnia.
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 134 167

    Wysłany: 25 lipca, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzieć mi proszę ile dni przed okresem odczuwacie bóle miednicy? Kiedyś takich nie miewałam pojawiły się po poronieniu i tak ze mną zostały a teraz zastanawiam się czy to normalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:50

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Badania hormonów
  • Missi Autorytet
    Postów: 655 854

    Wysłany: 25 lipca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    To moja druga stymulacja. Pierwsza Aromek 1 tabletka 3-7, był jeden pęcherzyk i ładne endometrium, a teraz dawka 2 tabletki też 3-7. Dzisiaj mam monitoring to się okaże czy urosło coś więcej. A co do powodów stymulacji to głównie to, że mam późne owulacje i długie cykle, czasem bezowulacyjne. I tak w tym roku widzę dużą poprawę, bo jak do tej pory najdłuższy cykl miał 33 dni, a najkrótszy 29. No i problemy z zajściem w ciążę, zawsze jak więcej pęcherzyków to większa szansa. Miałaś może na cyklu stymulowanym plamienie po okresie? U mnie się pojawiło i trwało do 9 dc, muszę zapytać o nie doktora.


    Nie ja nigdy żadnych plamień między okresami nie miałam ani teraz na stymulacji ani przed. U mnie cykle 27 dni i zawsze jak w zegarku tego samego dnia okres który trwa około 3 dni i koniec.

    Jedyne plamienia jakie miałam w swoim życiu były w ciąży i ciąża się nie utrzymała. Także teraz czekam na owulke i 7dp lecę robić proga I estradiol jeszcze raz. Bo coś czuję że mogę mieć niedomoge lutealna bo nie dość że to Poronienie z plamieniami od początku ciąży to jeszcze teraz stosunek lh do fsh wyszedł mi dość niski mimo tego że pojedynczo FS i lh jest ładne w normach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:52

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 25 lipca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mogę zapytać jaki jest u Ciebie powód stymulacji skoro masz okres jak w zegarku? :) to nie dostałaś progesteronu po owulce na stymulacji? Ja też nie, a widzę, że sporo dziewczyn dostaje.

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 25 lipca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Stosunek LH do FSH już nie jest uznawany za jakąś dużą wartość diagnostyczną. AMH wskazywałoby na PCOS, bo jest bardzo wysokie jak na Twój wiek, do tego nieregularne miesiączki itp. Wynik prolaktyny bez widełek nic nie mówi, jeśli mieści się w normie Twojego labu, to jest w normie.
    Prolaktyna wg norm w labo była ponad normę
    Bo norma była do 26 a ja mialam ponad 29, ale nie wiedziałam że powinno się badać w 3 dniu cyklu. Badałam razem z progesteronem

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 25 lipca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicher wrote:
    Tak na prawdę dopiero zaczynamy starania ale (jak widać słusznie) chciałam wiedzieć na czym stoję. Jestem umówiona do lekarza na początek sierpnia. 'Zwykły’ ginekolog jakoś nas pokieruje w tym temacie czy szukać lekarza/kliniki typowo od niepłodności?

    Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "zwykły" :D Musi to być ktoś, kto się specjalizuje w diagnostyce niepłodności. W klinice leczenia niepłodności od razu in vitro Ci zaproponują, tak to wygląda w 99% wypadków, biorąc pod uwagę wiek i AMH - wiem, bo sama przez to przechodziłam. To już wszystko zależy od tego, czego chcecie. W każdym razie trzymam kciuki za pozytywne efekty! :)

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 25 lipca, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "zwykły" :D Musi to być ktoś, kto się specjalizuje w diagnostyce niepłodności. W klinice leczenia niepłodności od razu in vitro Ci zaproponują, tak to wygląda w 99% wypadków, biorąc pod uwagę wiek i AMH - wiem, bo sama przez to przechodziłam. To już wszystko zależy od tego, czego chcecie. W każdym razie trzymam kciuki za pozytywne efekty! :)

    Co oprócz wieku, stresu i endomendy obniża jeszcze ten parametr?

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ