X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 158 326

    Wysłany: 25 lipca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Krótko opiszę co się wydarzyło w tym cyklu 🙈 płodny śluz był od 11dc do 16 później już kremowy, temperatury dziwnie niskie. Ale z racji częstszego wstawania nie brałam ich bardzo pod uwagę. I dostałam plemienia w 25dc początkowo wyglądało jak początek okresu ale wgl nie rozkręcało się i trwało dosłownie 2 dni. Później plamienie było pomieszane z płodnym śluzem ale to dosłownie różowe nitki tylko a tego rozciągliwego śluzu było masa i dzisiaj również występuje.
    Test owulacyjny z dzisiaj wstawiam poniżej. Czy to pozytyw? Test z 29dc
    To są jakieś jaja 🙄

    https://zapodaj.net/plik-h3K4Ic4nNC

    Hmm, a może zrób test, ale ciążowy? 🙂

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)
    IO, stan przedcukrzycowy?

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐈(Gojo)
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 245 433

    Wysłany: 25 lipca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co byście zrobiły na moim miejscu? Prawdopodobnie na 90% likwidują mi etat w pracy... I od połowy sierpnia zostanę bezrobotna. Co w takim razie ze staraniami? Czekać, aż pojawi się nowa praca i popracować jakieś 4-6 miesięcy i wtedy zacząć starania czy w ogóle się tym nie przejmować i je kontynuować? Mąż jest na własnej działalności, także przychód zawsze jakiś jest...

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • bajkowadama Przyjaciółka
    Postów: 64 112

    Wysłany: 25 lipca, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaWitaminka wrote:
    Wicher, dokładnie nie ma co się przejmować aż tak amh, naczytałam się sporo czy to na forum czy na profilach dietetyków klinicznych, bo sama mam niskie i jak się okazało, można podnieść jego poziom, właśnie przez suplementacje wit D3, koenzymem Q10, DHEA, Nac, i jest to jeden z wielu parametrów określających płodność, ważne też jaki masz poziom FSH, i najważniejsze czy masz owulacje

    Moje amh w maju wynosiło - 0,66 (i też wlasnie w laboratorium wysyłkowym, nie wiedzielam wtedy ze trzeba na miejscu) planuje w sierpniu po 3mc zrobić ponownie i mam nadzieje ze urosło :D bo sporo sie o tego czasu suplementowalam

    Ja sobie podniosłam, badałam w tym samym miejscu koło siebie i z 1,76 w marcu mam 2,19 w lipcu - zapierdzielam sumiennie od pół roku suplementy: folian, omega, wiesiołek, czarnuszka, witamina D, cynk, witamina C, i teraz dołączam też inne, bo ciąży nadal nie ma - za to parametr się podniósł, nie wiem czy to kwestia małego odchyłu w jedną czy drugą stronę ale coś tam to działa, i widzę to chociażby po PMSie, dzisiaj jest jakby mniej dokuczliwy niż kiedyś

    Dahlia lubi tę wiadomość

    👩🏻 31👨🏼‍🦱 30

    👩🏻 🦀 Rak tarczycy
    👩🏻 ⬆️Podniesiona prolaktyna
    ❌ Niska morfologia i leukocyty w nasieniu

    💊 Kwas foliowy, Kwas Omega, Olej z wiesiołka, Wit D, Wit C, Cynk, Magnez, Siemię lniane
    💊Letrox

    29.07 ⏸️
    23.08 ❤️
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 40 63

    Wysłany: 25 lipca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję @, nie zdążyłam nawet zatestować
    Jakbym wiedziała, że to takie skomplikowane, to byśmy zaczęli wcześniej. Serio, nie spodziewałam się, że to może być takie trudne.
    Czas zamówić suple na kolejny miesiąc, dorzucę chyba jeszcze koenzym q10.
    Następny krok to przebadanie męża, ale tutaj poczekamy jeszcze 2msc, bo brał antybiotyk.

    pp2018 lubi tę wiadomość

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    5cs
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 25 lipca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    U mnie dziś 4 dzień z lamettą na stymulację i już czuję że w obu jajnikach wielkie otwarcie fabryki 😁
    Ciekawe....Już serio nie mam żadnych oczekiwań.

    Od sierpnia zmieniam lekarza i w nowej Pani doktor pokładam duże nadzieje. Ale ten cykl jako ostatni daję jeszcze mojemu doktorkowi.

    Wczoraj naliczyłam że obecnie biorę dziennie 13 tabletek +piję 2 saszetki fertistim. Mam nadzieję że to wszystko coś da i wątroba mi nie wysiądzie do tego czasu 😅

    1 sierpnia mam monitoring żeby sprawdzić jak tam.

    Jak sobie to wszystko liczę ile kasy poszło do tej pory na te wszystkie wizyty, monitoringi, badania, stymulacje, testy i suple to byłaby porządna wyprawka plus zapas pampersów na rok 🥲😅


    Trzymam kciuki za te które jeszcze nie testowały 🥰

    Jeśli masz dobre jakościowe suplementy to wątrobie nic nie będzie, zresztą tak jak rozmawiałyśmy na PV bierzesz NAC więc on też ładnie działa przy tym wszystkim na nasze wątroby

    Missi lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 25 lipca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Dziewczyny, co byście zrobiły na moim miejscu? Prawdopodobnie na 90% likwidują mi etat w pracy... I od połowy sierpnia zostanę bezrobotna. Co w takim razie ze staraniami? Czekać, aż pojawi się nowa praca i popracować jakieś 4-6 miesięcy i wtedy zacząć starania czy w ogóle się tym nie przejmować i je kontynuować? Mąż jest na własnej działalności, także przychód zawsze jakiś jest...

    Kurcze trudna bardzo sytuacja, bo jak już zajdziesz to będzie ciężko znaleźć pracę, z drugiej strony nie wiesz kiedy się uda. Trudno i coś doradzić, jeżeli mąż zarabia wystarczająco, żebyście godnie żyło w razie co z dzieckiem i zanim znajdziesz pracę to nie ma co czekać i starać się dalej. Może wyjdzie tak, że będziesz już w nowej pracy, nawet po próbnym okresie i dopiero zajdziesz. Bo jeszcze inna kwestia, że nie wiesz jak długo będziesz szukać nowej pracy, za dużo niewiadomych 😅

    bajkowadama, Nieprzejrzysta lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 25 lipca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Melduję @, nie zdążyłam nawet zatestować
    Jakbym wiedziała, że to takie skomplikowane, to byśmy zaczęli wcześniej. Serio, nie spodziewałam się, że to może być takie trudne.
    Czas zamówić suple na kolejny miesiąc, dorzucę chyba jeszcze koenzym q10.
    Następny krok to przebadanie męża, ale tutaj poczekamy jeszcze 2msc, bo brał antybiotyk.

    Tulam 🫂🫂🫂 niestety myślę, że 90% z nas zderza się z taką rzeczywistością przy staraniach, że kurcze to nie takie hop siup jak się zdaje. :/ przede mną 4 cs i mimo płodnego śluzu, bólu jajnika, jakoś się nie nastawiam wielce 🤷‍♀️

    Kalinowemarzenie lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 25 lipca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Krótko opiszę co się wydarzyło w tym cyklu 🙈 płodny śluz był od 11dc do 16 później już kremowy, temperatury dziwnie niskie. Ale z racji częstszego wstawania nie brałam ich bardzo pod uwagę. I dostałam plemienia w 25dc początkowo wyglądało jak początek okresu ale wgl nie rozkręcało się i trwało dosłownie 2 dni. Później plamienie było pomieszane z płodnym śluzem ale to dosłownie różowe nitki tylko a tego rozciągliwego śluzu było masa i dzisiaj również występuje.
    Test owulacyjny z dzisiaj wstawiam poniżej. Czy to pozytyw? Test z 29dc
    To są jakieś jaja 🙄

    https://zapodaj.net/plik-h3K4Ic4nNC
    Ja bym powtórzyła test ciążowy, a jak wyjdzie negatywny, to poszła do ginekologa, żeby zajrzał, co tam się dzieje

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 25 lipca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Melduję @, nie zdążyłam nawet zatestować
    Jakbym wiedziała, że to takie skomplikowane, to byśmy zaczęli wcześniej. Serio, nie spodziewałam się, że to może być takie trudne.
    Czas zamówić suple na kolejny miesiąc, dorzucę chyba jeszcze koenzym q10.
    Następny krok to przebadanie męża, ale tutaj poczekamy jeszcze 2msc, bo brał antybiotyk.
    Przytulam 🫂 mam nadzieję, że to ten szczęśliwy cykl 🤞🏼

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 25 lipca, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Dziewczyny, co byście zrobiły na moim miejscu? Prawdopodobnie na 90% likwidują mi etat w pracy... I od połowy sierpnia zostanę bezrobotna. Co w takim razie ze staraniami? Czekać, aż pojawi się nowa praca i popracować jakieś 4-6 miesięcy i wtedy zacząć starania czy w ogóle się tym nie przejmować i je kontynuować? Mąż jest na własnej działalności, także przychód zawsze jakiś jest...

    A jaki masz okres wypowiedzenia? Dlaczego tak od połowy miesiąca, pracujesz tam bardzo krótko?

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 25 lipca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Kurcze trudna bardzo sytuacja, bo jak już zajdziesz to będzie ciężko znaleźć pracę, z drugiej strony nie wiesz kiedy się uda. Trudno i coś doradzić, jeżeli mąż zarabia wystarczająco, żebyście godnie żyło w razie co z dzieckiem i zanim znajdziesz pracę to nie ma co czekać i starać się dalej. Może wyjdzie tak, że będziesz już w nowej pracy, nawet po próbnym okresie i dopiero zajdziesz. Bo jeszcze inna kwestia, że nie wiesz jak długo będziesz szukać nowej pracy, za dużo niewiadomych 😅

    Jno wlasnie... jeśli sytuacja pozwala to chyba bym nie przerywała, ale jednocześnie szukała pracy, nawet takiej na przeczekanie.

    Nieprzejrzysta lubi tę wiadomość

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 25 lipca, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Dziewczyny, co byście zrobiły na moim miejscu? Prawdopodobnie na 90% likwidują mi etat w pracy... I od połowy sierpnia zostanę bezrobotna. Co w takim razie ze staraniami? Czekać, aż pojawi się nowa praca i popracować jakieś 4-6 miesięcy i wtedy zacząć starania czy w ogóle się tym nie przejmować i je kontynuować? Mąż jest na własnej działalności, także przychód zawsze jakiś jest...
    To Wy musicie podjąć decyzję na podstawie dochodu męża i Waszych wydatków. Jeśli w razie czego jesteście w stanie się utrzymać z jego pensji, to nie przejmować się i starać się dalej, moim zdaniem szkoda czasu. Sama wiesz, jak wyglądają starania, może udać się w kolejnym cyklu, a możecie się bujać jeszcze rok (choć tego Wam oczywiście nie życzę). Jeśli nie będziecie mieli wystarczająco pieniędzy na utrzymanie, to jednak warto się wstrzymać. Pamiętaj, że jest spora szansa, że zajdziesz w ciążę na początku umowy w nowej pracy i wtedy w razie L4 czy macierzyńskiego trzeba liczyć się z kontrolą z ZUS, co może skutkować wstrzymaniem zasiłku, a przez ten czas też za coś trzeba żyć.
    To trudna decyzja i mam nadzieję, że jednak nie będziecie musieli jej podejmować 🤞🏼🫂

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 25 lipca, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wnataliee wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Czytam to forum od ponad roku, miesiąc temu zapisaliśmy się z mężem do kliniki naprotechnologii, wizyta 22 sierpnia a dziś, 4 dni przed miesiączka zrobiłam test bo jakoś dziwnie się czuje od kilku dni. Wyszedł pozytywny albo mnie oczy oszukują.. staramy się od 23 miesięcy i nic 🤯 a tu taka niespodzianka...

    Nie traćcie nadzei, serio jestem w szoku 😍
    Do jakiej chodzicie kliniki naprotechnologi? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 14:44

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 25 lipca, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Hmm, a może zrób test, ale ciążowy? 🙂


    Robiłam dzień po plamieniu betę i negatywna a progesteron <0,2

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 25 lipca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Robiłam dzień po plamieniu betę i negatywna a progesteron <0,2
    Jeśli to było plamienie implantacyjne, to mogła beta jeszcze nie wystartować. Przypomnij, miałaś potwierdzana owulację w tym cyklu? W którym dpo było plamienie i w którym dziś jesteś?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 245 433

    Wysłany: 25 lipca, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinowemarzenie wrote:
    Jno wlasnie... jeśli sytuacja pozwala to chyba bym nie przerywała, ale jednocześnie szukała pracy, nawet takiej na przeczekanie.

    No właśnie, kiepsko. Muszę przegadać sprawę z mężem. W firmie pracuje od 14 miesięcy, umowę mam do 16 sierpnia.
    Już przekładaliśmy starania ze względu na moje serce. Ileż można przekładać? Ehhh 😟 Ciągle pod górkę.

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 25 lipca, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Jeśli to było plamienie implantacyjne, to mogła beta jeszcze nie wystartować. Przypomnij, miałaś potwierdzana owulację w tym cyklu? W którym dpo było plamienie i w którym dziś jesteś?

    Nie miałam potwierdzonej. Jedynie z obserwacji. Ból owulacyjny, czułam że jajniki pracują, płodny śluz od 11 do 16dc. W 17dc się zmienił na niepłodny.
    25 dostałam krwawienia bardzo skąpego. Dzień później zrobiłam betę i progesteron.
    nie brałam pod uwagę że może być za wcześnie ponieważ progesteron nie mógłby być tak niski gdybym była po Owulacji ? Wynik <0,2

    plamienie się skończyło. Trwało dwa dni

    27, 28 i dzisiaj 29dc mam płodny śluz i test owulacyjny wyszedł pozytywny albo prawie pozytywny. Ciężko mi określić.

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 25 lipca, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Nie miałam potwierdzonej. Jedynie z obserwacji. Ból owulacyjny, czułam że jajniki pracują, płodny śluz od 11 do 16dc. W 17dc się zmienił na niepłodny.
    25 dostałam krwawienia bardzo skąpego. Dzień później zrobiłam betę i progesteron.
    nie brałam pod uwagę że może być za wcześnie ponieważ progesteron nie mógłby być tak niski gdybym była po Owulacji ? Wynik <0,2

    plamienie się skończyło. Trwało dwa dni

    27, 28 i dzisiaj 29dc mam płodny śluz i test owulacyjny wyszedł pozytywny albo prawie pozytywny. Ciężko mi określić.
    No to faktycznie progesteron niski. Na pewno nie zaszkodzi teraz podziałać, ale żeby mieć pewność, w którym momencie cyklu jesteś, najlepiej udać się na USG.

    Laura25 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 25 lipca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Robiłam dzień po plamieniu betę i negatywna a progesteron <0,2

    Spróbuj ciążowy zrobić, może beta startowała. Bardzo często w ciąży wyjdzie pozytywny owulak😁 trzymam kciuki🍀🍀🍀

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Uszatka Koleżanka
    Postów: 35 120

    Wysłany: 25 lipca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 89.9 (przyrost 261.4%) . Niepokoić się tym progesteronem?

    Monk@, pp2018, Dahlia, ellevv, kasia97, koktajlowa, Darrika, Kinia92, Paula6432, MadziaIsm, Lexia lubią tę wiadomość

    👧🏼 - 24.06.2022

    Starania o drugiego bobaska od 04.2024

    05.2024 - ciąża biochemiczna

    23.07 - ß-HCG 24,9 mIU/ml , prog 32,0 ng/ml
    25.07 - ß-HCG 89,9 mIU/ml , prog 24,4 ng/ml
    29.07 - ß-HCG 621,6 mIU/ml , prog 32,4 ng/ml
    21.08 -> zarodek z bijącym serduszkiem
    11.09 -> wizyta
    30.09 -> USG prenatalne

    Termin: 05.04.2025
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ