X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1275 2673

    Wysłany: 25 lipca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinowemarzenie wrote:
    Prolaktyna wg norm w labo była ponad normę
    Bo norma była do 26 a ja mialam ponad 29, ale nie wiedziałam że powinno się badać w 3 dniu cyklu. Badałam razem z progesteronem


    Wynik wyszedł Ci lekko ponad normę. Zbadałabym jeszcze raz. Prolaktyna to bardzo niewdzięczny hormon do badania, bo może wiele czynników wpłynąć na wynik- stres, podniecenie, wysiłek fizyczny, zły sen w noc przed badaniem. Taki minimalny wynik ponad normę na pewno jest do powtórnego sprawdzenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 11:11

    Monk@ lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 25 lipca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Co oprócz wieku, stresu i endomendy obniża jeszcze ten parametr?

    Z tego co mi wiadomo to jeszcze zabiegi na jajnikach, leczenie onko, stany zapalne, niektóre choroby autoimmuno. Wiele czynników.

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 25 lipca, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Hej,

    Nie będę ukrywać, że nie jest to dobry wynik. Nie wiem jakiego masz lekarza, ale należałoby zintensyfikować diagnostykę i działania w celu zajścia w ciążę. Ja miałam jeden wynik AMH podobny do Twojego i okazało się, że pojawiła się u mnie endometrioza, która zżarła mi bardzo AMH w jeden rok. Na szczęście zrobiłam to badanie, co pozwoliło mi robić dużo rzeczy w kierunku ciąży. Na pocieszenie powiem Ci, że z takim AMH da się zajść w ciążę, nawet z niższym dziewczyny zachodzą :).
    Mam pytanie odnośnie endometriozy. Niby mój lekarz ją wykluczył. Ale czy jest wogóle opcja, żeby ją wykluczyć poprzez usg? W jaki sposób u Ciebie ją wykryto?

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 25 lipca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być lekarz specjalizujacy się w usg endometriozy , oczywiście da się usg, rezonans ale w specjalnym protokole z przygotowaniem jelit do badania. Zerknij na profil dr Janowca na Insta, on jest specjalista w tym zakresie

    pp2018, elektro96, Kinia92, Paula6432 lubią tę wiadomość

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 25 lipca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza, długo się staraliście? Widziałam, że miałaś podawany lipiodol, myślisz, że on pomógł? 🙂

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 25 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Mam pytanie odnośnie endometriozy. Niby mój lekarz ją wykluczył. Ale czy jest wogóle opcja, żeby ją wykluczyć poprzez usg? W jaki sposób u Ciebie ją wykryto?

    U mnie na USG była widoczna mała zmiana na jajniku, potem był rezonans magnetyczny z kontrastem, a na końcu zabieg laparoskopowy w celu usunięcia zmian. Endometriozę bardzo ciężko wykryć i musi być dobry specjalista od tego. Można nie mieć żadnych objawów i może nic nie być widoczne na USG. Staraliśmy się w sumie trzy lata, przy czym 2 lata z pomocą lekarzy, badań i leków. Długa historia.

    pp2018 lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 25 lipca, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Ile pęcherzyków Ci rośnie na Lamettcie?
    Ja nawet wolę nie liczyć, masakra :/
    Mi ostatnio urosły 3 na lamettcie (2 cykl) ciekawe, ile bedzie teraz w 3 cyklu eh... ostatni monitoring tak mnie wykosztował, ze teraz nie ide, co ma byc to bedzie, ale jak do tej pory nie było ciąży to watpie czy cos to da, 6 ide do gin to mi powie co dalej i czy 4 cykl tez bedzie z lametta, pojde tez do innego gin to moze tez cos podpowie, choc w mojej okolicy niestety nie ma dobrych lekarzy w temacie niepłodnosci :/

    Myśle o szukaniu kogoś z Krakowa lub Lublina, moze macie tam jakis polecanych specjalistow, ktorzy konkretnie podejda do tematu nie za miliony :D bo jednak to bedzie dla mnie 200 km jazdy w jedna stronę, jesli ktos sie znajdzie sensowny...

    Frajda lubi tę wiadomość

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 71 101

    Wysłany: 25 lipca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem w podobnej sytuacji, Wicher, że zaczynamy starania i diagnostykę i od razu pierwsze co, to moje AMH też wyszło nisko (0.59 - 33 lata) i też się cieszę, że zaczęliśmy od razu robić wszystkie badania. Ja w tym miesiącu i na początku sierpnia pogłębiam diagnostykę, robię mnóstwo badań i jeszcze szukam dobrego lekarza specjalizującego się w niepłodności, który na nie wszystkie spojrzy. Jeśli któraś z Was ma do polecania kogoś w Warszawie, to chętnie przyjmę. Wiadomo, że nie chciałabym w pierwszej sekundzie od razu zaczynać od in vitro, no chyba że to będzie jedyne wyjście, ale nie dlatego, że tak podobno teraz kliniki robią "z automatu".
    Na szczęście historie ciąż z niskim AMH dają nadzieję.
    U mnie nigdy nie wyszło nic w kierunku endometriozy, ale z tego co piszesz, Speranza, faktycznie trzeba dobrego specjalisty i może to nie być tak oczywiste. Gdybyś chciała się podzielić, jak u Ciebie to wyszło, to będę ogromnie wdzięczna (albo jeśli na innych wątkach o tym pisałaś, to możesz dać znać, to odszukam). :)

    Plus dodatkowo w ramach cyklicznych badań wyszła u mnie konieczność wykonania biopsji piersi, już kiedyś miałam i było wszystko ok, a teraz nowy guzek do sprawdzenia i jest ponownie lekki stresik. Będę wdzięczna za kciuki 🧡

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 39
    wrzesień '24 - 4cs

    👩🏻 AMH 0,59, niedoczynność tarczycy
    pozostałe badania laboratoryjne OK
    drożność ✅

    👱🏼‍♂️ lipiec '24 morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%
    🔜 powtórzenie badania

    ➡️ wrzesień '24 klinika i decyzja, co dalej
  • Wicher Przyjaciółka
    Postów: 89 235

    Wysłany: 25 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka, u nas też w grę wchodzi Lublin, widziałam że w SPSK1 coś działają w zakresie niepłodności w ramach NFZ.

    Przepłaczę swoje rozczarowanie tym wynikiem AMH (właśnie dostałam okres 🥲), porobię w tym miesiącu badania i będę myśleć jak działać dalej…

    Dahlia trzymam za nas kciuki 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 12:07

    Dahlia, Lilinka lubią tę wiadomość

    4cs ⏸️
    17.09 38,8 beta 12,8 prog
    18.09 65,65 beta 16 prog

    Nadzieja umiera ostatnia.
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 25 lipca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze takie propozycje:

    W sierpniu kocham się na plaży ⛱ dzidziuś w kwietniu mi się marzy


    Sierpień to ostatni miesiąc lata ☀️ w kwietniu będę mieć dzieciaka 👶


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 12:43

    Darrika, Deyansu, bajkowadama, Monk@, pp2018, ellevv, Kinia92, Paula6432, Frajda lubią tę wiadomość

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 25 lipca, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dahlia wrote:
    Hej, ja jestem w podobnej sytuacji, Wicher, że zaczynamy starania i diagnostykę i od razu pierwsze co, to moje AMH też wyszło nisko (0.59 - 33 lata) i też się cieszę, że zaczęliśmy od razu robić wszystkie badania. Ja w tym miesiącu i na początku sierpnia pogłębiam diagnostykę, robię mnóstwo badań i jeszcze szukam dobrego lekarza specjalizującego się w niepłodności, który na nie wszystkie spojrzy. Jeśli któraś z Was ma do polecania kogoś w Warszawie, to chętnie przyjmę. Wiadomo, że nie chciałabym w pierwszej sekundzie od razu zaczynać od in vitro, no chyba że to będzie jedyne wyjście, ale nie dlatego, że tak podobno teraz kliniki robią "z automatu".
    Na szczęście historie ciąż z niskim AMH dają nadzieję.
    U mnie nigdy nie wyszło nic w kierunku endometriozy, ale z tego co piszesz, Speranza, faktycznie trzeba dobrego specjalisty i może to nie być tak oczywiste. Gdybyś chciała się podzielić, jak u Ciebie to wyszło, to będę ogromnie wdzięczna (albo jeśli na innych wątkach o tym pisałaś, to możesz dać znać, to odszukam). :)

    Plus dodatkowo w ramach cyklicznych badań wyszła u mnie konieczność wykonania biopsji piersi, już kiedyś miałam i było wszystko ok, a teraz nowy guzek do sprawdzenia i jest ponownie lekki stresik. Będę wdzięczna za kciuki 🧡

    Tak jak już pisałam u mnie podejrzenie endometriozy wyszło w badniu USG - była mała zmiana na jajniku. Przy czym dla jednego lekarza to absolutnie nie była endometrioza, dla drugiego była i to zaawansowana, a trzeci od razu laparoskopię zrobił żeby to spróbować usunąć (przy okazji wtedy wyszły inne endo zmiany).
    Trzymam kciuki za Wasze starania!

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • wnataliee Nowa
    Postów: 3 22

    Wysłany: 25 lipca, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Czytam to forum od ponad roku, miesiąc temu zapisaliśmy się z mężem do kliniki naprotechnologii, wizyta 22 sierpnia a dziś, 4 dni przed miesiączka zrobiłam test bo jakoś dziwnie się czuje od kilku dni. Wyszedł pozytywny albo mnie oczy oszukują.. staramy się od 23 miesięcy i nic 🤯 a tu taka niespodzianka...

    Nie traćcie nadzei, serio jestem w szoku 😍

    Darrika, Dahlia, Lilinka, Deyansu, pp2018, koktajlowa, Paula6432, Frajda lubią tę wiadomość

  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 25 lipca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Mi ostatnio urosły 3 na lamettcie (2 cykl) ciekawe, ile bedzie teraz w 3 cyklu eh... ostatni monitoring tak mnie wykosztował, ze teraz nie ide, co ma byc to bedzie, ale jak do tej pory nie było ciąży to watpie czy cos to da, 6 ide do gin to mi powie co dalej i czy 4 cykl tez bedzie z lametta, pojde tez do innego gin to moze tez cos podpowie, choc w mojej okolicy niestety nie ma dobrych lekarzy w temacie niepłodnosci :/

    Myśle o szukaniu kogoś z Krakowa lub Lublina, moze macie tam jakis polecanych specjalistow, ktorzy konkretnie podejda do tematu nie za miliony :D bo jednak to bedzie dla mnie 200 km jazdy w jedna stronę, jesli ktos sie znajdzie sensowny...

    Napisz do mnie wiadomość to Ci mogę polecić z Krakowa ewentualnie napiszę, których nie polecam lekarzy😉

    Lilinka lubi tę wiadomość

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 25 lipca, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicher wrote:
    Lilinka, u nas też w grę wchodzi Lublin, widziałam że w SPSK1 coś działają w zakresie niepłodności w ramach NFZ.

    Przepłaczę swoje rozczarowanie tym wynikiem AMH (właśnie dostałam okres 🥲), porobię w tym miesiącu badania i będę myśleć jak działać dalej…

    Dahlia trzymam za nas kciuki 😘

    AMH nie przejmuj się, nie warto. Wystarczy 1 dobra jakościowo komórka i 1 plemnik 🙂 zrób wszystko aby wzmocnić komórki 🙂 będzie dobrze 👍

    Dahlia, Wicher, pp2018, Missi lubią tę wiadomość

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 71 101

    Wysłany: 25 lipca, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Tak jak już pisałam u mnie podejrzenie endometriozy wyszło w badniu USG - była mała zmiana na jajniku. Przy czym dla jednego lekarza to absolutnie nie była endometrioza, dla drugiego była i to zaawansowana, a trzeci od razu laparoskopię zrobił żeby to spróbować usunąć (przy okazji wtedy wyszły inne endo zmiany).
    Trzymam kciuki za Wasze starania!

    Dzięki, nie przeczytałam na czas Twojej ostatniej wiadomości. I dzięki za kciuki 🧡

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 39
    wrzesień '24 - 4cs

    👩🏻 AMH 0,59, niedoczynność tarczycy
    pozostałe badania laboratoryjne OK
    drożność ✅

    👱🏼‍♂️ lipiec '24 morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%
    🔜 powtórzenie badania

    ➡️ wrzesień '24 klinika i decyzja, co dalej
  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 71 101

    Wysłany: 25 lipca, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    AMH nie przejmuj się, nie warto. Wystarczy 1 dobra jakościowo komórka i 1 plemnik 🙂 zrób wszystko aby wzmocnić komórki 🙂 będzie dobrze 👍

    💪💪 w tym cała nadzieja

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 39
    wrzesień '24 - 4cs

    👩🏻 AMH 0,59, niedoczynność tarczycy
    pozostałe badania laboratoryjne OK
    drożność ✅

    👱🏼‍♂️ lipiec '24 morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%
    🔜 powtórzenie badania

    ➡️ wrzesień '24 klinika i decyzja, co dalej
  • Wicher Przyjaciółka
    Postów: 89 235

    Wysłany: 25 lipca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    AMH nie przejmuj się, nie warto. Wystarczy 1 dobra jakościowo komórka i 1 plemnik 🙂 zrób wszystko aby wzmocnić komórki 🙂 będzie dobrze 👍

    Dzięki 🌹

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    4cs ⏸️
    17.09 38,8 beta 12,8 prog
    18.09 65,65 beta 16 prog

    Nadzieja umiera ostatnia.
  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 25 lipca, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krótko opiszę co się wydarzyło w tym cyklu 🙈 płodny śluz był od 11dc do 16 później już kremowy, temperatury dziwnie niskie. Ale z racji częstszego wstawania nie brałam ich bardzo pod uwagę. I dostałam plemienia w 25dc początkowo wyglądało jak początek okresu ale wgl nie rozkręcało się i trwało dosłownie 2 dni. Później plamienie było pomieszane z płodnym śluzem ale to dosłownie różowe nitki tylko a tego rozciągliwego śluzu było masa i dzisiaj również występuje.
    Test owulacyjny z dzisiaj wstawiam poniżej. Czy to pozytyw? Test z 29dc
    To są jakieś jaja 🙄

    https://zapodaj.net/plik-h3K4Ic4nNC

  • aszin Autorytet
    Postów: 5209 11141

    Wysłany: 25 lipca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Krótko opiszę co się wydarzyło w tym cyklu 🙈 płodny śluz był od 11dc do 16 później już kremowy, temperatury dziwnie niskie. Ale z racji częstszego wstawania nie brałam ich bardzo pod uwagę. I dostałam plemienia w 25dc początkowo wyglądało jak początek okresu ale wgl nie rozkręcało się i trwało dosłownie 2 dni. Później plamienie było pomieszane z płodnym śluzem ale to dosłownie różowe nitki tylko a tego rozciągliwego śluzu było masa i dzisiaj również występuje.
    Test owulacyjny z dzisiaj wstawiam poniżej. Czy to pozytyw? Test z 29dc
    To są jakieś jaja 🙄

    https://zapodaj.net/plik-h3K4Ic4nNC
    A robiłaś test ciążowy?

    Deyansu, Anulek84, pp2018 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • KasiaWitaminka Koleżanka
    Postów: 58 87

    Wysłany: 25 lipca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wicher, dokładnie nie ma co się przejmować aż tak amh, naczytałam się sporo czy to na forum czy na profilach dietetyków klinicznych, bo sama mam niskie i jak się okazało, można podnieść jego poziom, właśnie przez suplementacje wit D3, koenzymem Q10, DHEA, Nac, i jest to jeden z wielu parametrów określających płodność, ważne też jaki masz poziom FSH, i najważniejsze czy masz owulacje

    Moje amh w maju wynosiło - 0,66 (i też wlasnie w laboratorium wysyłkowym, nie wiedzielam wtedy ze trzeba na miejscu) planuje w sierpniu po 3mc zrobić ponownie i mam nadzieje ze urosło :D bo sporo sie o tego czasu suplementowalam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 13:49

    Dahlia, Anulek84, pp2018 lubią tę wiadomość

    👩🏼 (37) 6cs ⭐️
    cykl miesiączkowy i owulacja ✅
    morfologia, B 12, ferrytyna, żelazo, insulina, glukoza, Tsh - 1.61 ✅
    LH:FSH - 0,5 Fsh - 11, wit D - 36,7
    Amh - 0,66 🥹

    👨🏻 (40)
    nasienie ✅

    💕💍 marzec 2023r
    👶🏼 start starań marzec 2024r
    🍇 🥑 start diety płodnościowej maj 2024r

    💊 Fertistim, Nac, Koenzym Q10, laktoferyna, jod, tran, wit D+K , A+E, magnez, hepaset pro, dhea, olej z wiesiołka i czarnuszki, sok z pokrzywy i aleosu
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ