X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 25 lipca, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy @ mam zawsze 1 dzień ból brzucha dosyć mocny, ogólne samopoczucie z dupu, czasem głowa dochodzi ból do tego, leje się ze mnie jak z kranu. Na drugi już lajtowo.
    Po porodzie jeszcze mi się tak zrobiło, że czasem mnie boli jakby krocze taki mega ciągnący ból ale tylko jak np siadam na siku, pewnie ta blizna po cięciu do vacuum tak ciągnie, bo mnie ciasno zszyli.

    Czasem przed @ tez coś pobolewa, czasem na owu jajnik mi daje tak popalić, że chodzę zgięta, ale co cykl różnie się bywa raz boli raz nie, raz mocno, raz trochę loteria

    bajkowadama lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Pani Lis Koleżanka
    Postów: 43 55

    Wysłany: 25 lipca, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę dziewczynom które lajtowo przechodza okres- ja mam minimum 2 dni wyjęte z życia przez ból :( ale ja ogólnie mam dziwne cykle - bolesne miesiączki, bolesne wspolzycia, randomowe plamienia
    krwawienia i skrzepy w różnych dniach cyklu pomiędzy miesiączkami... teraz np w 4 dpo mam takie ciagnace bole podbrzusza, a ból sutkow 🤯🤯 mi się to nie wydaje normalne, ale odkad pamiętam kazdy lekarz mnie zbywa🤷‍♀️

  • brilka Ekspertka
    Postów: 219 426

    Wysłany: 25 lipca, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauraa wrote:
    Hejo dziewczyny! Czaję się już na sierpniowy wątek, bo w końcu możemy zaczac starania i zagłosowałam też na tytuł 😅 Pytanie mam do Was, ile dni po owulacji testujecie? 🙈
    10dpo, dłużej nie potrafię czekać bo zaczynam sobie wkręcać objawy i potrzebuję zejścia na ziemię 🙃

    Pani Lis, Kalinowemarzenie, Lauraa lubią tę wiadomość

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Paula6432 Przyjaciółka
    Postów: 74 81

    Wysłany: 25 lipca, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Leci link do tytułów. Mam nadzieję że działa

    https://forms.gle/cwhav7TcrMuxe6aC7

    Ellevv dziękujemy za super robotę ☺️
    Zagłosowane 😁

    ellevv lubi tę wiadomość

    '98👩‍🔬👨‍🔬🐱

    Starania od 6.2023
    Regularne cykle 29-31 dni
    Ciąża biochemiczna 6/7.2023 - 5t

    06.2024 AMH 11,6 ng/ml
  • Missi Autorytet
    Postów: 652 850

    Wysłany: 25 lipca, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Lis wrote:
    Zazdroszczę dziewczynom które lajtowo przechodza okres- ja mam minimum 2 dni wyjęte z życia przez ból :( ale ja ogólnie mam dziwne cykle - bolesne miesiączki, bolesne wspolzycia, randomowe plamienia
    krwawienia i skrzepy w różnych dniach cyklu pomiędzy miesiączkami... teraz np w 4 dpo mam takie ciagnace bole podbrzusza, a ból sutkow 🤯🤯 mi się to nie wydaje normalne, ale odkad pamiętam kazdy lekarz mnie zbywa🤷‍♀️


    Masz zdiagnozowaną endometrioza?

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona oraz mutacja Mthfr
    ✅️Hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1271 2671

    Wysłany: 25 lipca, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Lis wrote:
    Zazdroszczę dziewczynom które lajtowo przechodza okres- ja mam minimum 2 dni wyjęte z życia przez ból :( ale ja ogólnie mam dziwne cykle - bolesne miesiączki, bolesne wspolzycia, randomowe plamienia
    krwawienia i skrzepy w różnych dniach cyklu pomiędzy miesiączkami... teraz np w 4 dpo mam takie ciagnace bole podbrzusza, a ból sutkow 🤯🤯 mi się to nie wydaje normalne, ale odkad pamiętam kazdy lekarz mnie zbywa🤷‍♀️


    Całe 2 strony były dziś o endometriozie... Poszukaj kogoś w okolicy, kto się specjalizuje w temacie, bo Twoje objawy są bardzo niepokojące. Tak nie powinno być, że krwawisz w w randomowych dniach cyklu, boli Cię współżycie albo umierasz z bólu podczas okresu 😢


    A co do bólu w trakcie okresu, to ja miałam bardzo bolesne miesiączki w liceum. Potem było coraz lepiej, wystarczyła pylargina albo ibuprom. Po porodzie okres mam zupełnie bezobjawowy, krótszy ale bardziej obfity. Odmiana zdecydowanie na plus 😅

    Zagłosowałam na temat wątku, dziękuję za ankietę ❤️ Myślę, że wątek sierpniowy założę 29.07? Tak na osłodę poniedziałku 😅😁

    Pani Lis, Lauraa, Nieprzejrzysta, Darrika, koktajlowa lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Pani Lis Koleżanka
    Postów: 43 55

    Wysłany: 25 lipca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Masz zdiagnozowaną endometrioza?

    Nie - zawsze słyszałam, że taka moja uroda. Dopiero teraz trafiłam do ginekolog którą to zainteresowalo, poki co mam zlecone dwa wymazy z pochwy i badania z krwi, jeszcze czekam na wyniki

  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1100 1246

    Wysłany: 25 lipca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Lis, mam nadzieję, że trafisz wreszcie na lekarza solidnego i zainteresowanego. Niech diagnoza postawiona przyniesie Ci ulgę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 22:25

    Pani Lis, Darrika lubią tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA
    18.09 immunolog M. Lit.
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1100 1246

    Wysłany: 25 lipca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagłosowane!! :)

    Ja dziś byłam na kontroli i dominujący pęcherzyk 15 mm. Endo chyba ok. 8 mm.

    Ale co z tego skoro jeszcze okresu nie było po poronieniu, współżycia tak samo i... grzybica. Dostałam Macrimor. Coś za często. Myślicie, że warto zrobić posiew mimo wszystko?

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA
    18.09 immunolog M. Lit.
  • aszin Autorytet
    Postów: 5207 11139

    Wysłany: 25 lipca, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Zagłosowane!! :)

    Ja dziś byłam na kontroli i dominujący pęcherzyk 15 mm. Endo chyba ok. 8 mm.

    Ale co z tego skoro jeszcze okresu nie było po poronieniu, współżycia tak samo i... grzybica. Dostałam Macrimor. Coś za często. Myślicie, że warto zrobić posiew mimo wszystko?
    A który masz dziś dzień po poronieniu? Ile macie zrobić przerwy? My mieliśmy tylko jeden cykl po poronieniu odpuścić, a kolejny już mogliśmy działać :) jak już pisałam na innym wątku, okres pojawił się po 33 dniach od 💔

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • brilka Ekspertka
    Postów: 219 426

    Wysłany: 25 lipca, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Całe 2 strony były dziś o endometriozie... Poszukaj kogoś w okolicy, kto się specjalizuje w temacie, bo Twoje objawy są bardzo niepokojące. Tak nie powinno być, że krwawisz w w randomowych dniach cyklu, boli Cię współżycie albo umierasz z bólu podczas okresu 😢


    A co do bólu w trakcie okresu, to ja miałam bardzo bolesne miesiączki w liceum. Potem było coraz lepiej, wystarczyła pylargina albo ibuprom. Po porodzie okres mam zupełnie bezobjawowy, krótszy ale bardziej obfity. Odmiana zdecydowanie na plus 😅

    Zagłosowałam na temat wątku, dziękuję za ankietę ❤️ Myślę, że wątek sierpniowy założę 29.07? Tak na osłodę poniedziałku 😅😁

    Ja tak samo w liceum miałam bardzo bolesne miesiączki i to na tyle że w pierwszy dzień nie chodziłam do szkoły. Potem zaczęłam brać z tego powodu tabletki antykoncepcyjne, jak odstawiałam to bałam się powrotu tego cierpienia a okazało się, że okresy mam krotkie, mało obfite i nic mnie nie boli a na dodatek o wiele rzadziej mam migreny 🙃

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 25 lipca, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Lis wrote:
    Zazdroszczę dziewczynom które lajtowo przechodza okres- ja mam minimum 2 dni wyjęte z życia przez ból :( ale ja ogólnie mam dziwne cykle - bolesne miesiączki, bolesne wspolzycia, randomowe plamienia
    krwawienia i skrzepy w różnych dniach cyklu pomiędzy miesiączkami... teraz np w 4 dpo mam takie ciagnace bole podbrzusza, a ból sutkow 🤯🤯 mi się to nie wydaje normalne, ale odkad pamiętam kazdy lekarz mnie zbywa🤷‍♀️

    A byłaś u fizjoterapeutki uroginekologicznej?

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 25 lipca, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    10dpo, dłużej nie potrafię czekać bo zaczynam sobie wkręcać objawy i potrzebuję zejścia na ziemię 🙃
    Ja podobnie

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 25 lipca, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naay95 wrote:
    Hej!
    Przychodzę do Was po krótkiej przerwie.
    W wątku czerwcowym uczestniczyłam niestety 19 czerwca okazało się że cb zatrzymana w 4 tygodniu i wtedy też zaczęłam krwawić. 2 tygodnie później zrobiłam test, biel wizira no i czekałam na następną miesiączkę żeby po niej zacząć starania ponowne no i tak 5 tygodni po cb zaczęły mnie kuc jajniki i spontanicznie kupiłam test. Czułość 25, w ciągu kilku sekund zobaczyłam to. Czy to możliwe w ogóle że bez normalnej miesiaczki, tak szybko po cb zaszłam? Lipiec spisałam na straty więc jestem w szoku. IMG-20240725-174209306-MFNR.jpg

    Możliwe, moja koleżanka ma trombofilie wrodzona przez co miała tak, że trzy cykle z rzędu udało się zajść w ciążę. Pierwsze dwie to cb ostatnia szczesliwie się rozwija aktualnie.

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 25 lipca, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    No właśnie tego się obawiam, że czas tak bardzo leci. W przyszłym roku mam 30-tkę...
    Ale denerwuje mnie to, że nie będę mieć z tego tytułu wynagrodzenia... Tyle człowiek chodzi do pracy, wstaje wcześnie rano, a i tak z tego dupa 😟

    A może popytaj wśród znajomych o lekarza który Ci pociągnie zwolnienie chociaż jakiś czas, a niż widelec się uda zajść. A miedzy czasie szukaj czegoś innego też.

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Uszatka Koleżanka
    Postów: 35 120

    Wysłany: 26 lipca, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Teraz na stymulacji już dostaje i to dużą dawkę bo Cyclogest ale będąc "niespodziewanie" w ciąży nie miałam I nic nie brałam. Dostałam dopiero w jakimś 6-7 tygodniu bo wtedy poszłam na pierwszą wizytę a w 9 już poroniłam.

    Stymulacje mam ze względu na niedrożny prawy jajowód. Aby zwiększyć szanse i częstotliwość owulacji z lewego jajnika.
    Gratulacje ! To teraz powtórz za 48 h i umawiaj się do lekarza ;)

    👧🏼 - 24.06.2022

    Starania o drugiego bobaska od 04.2024

    05.2024 - ciąża biochemiczna

    23.07 - ß-HCG 24,9 mIU/ml , prog 32,0 ng/ml
    25.07 - ß-HCG 89,9 mIU/ml , prog 24,4 ng/ml
    29.07 - ß-HCG 621,6 mIU/ml , prog 32,4 ng/ml
    21.08 -> zarodek z bijącym serduszkiem
    11.09 -> wizyta
    30.09 -> USG prenatalne

    Termin: 05.04.2025
  • liwka Znajoma
    Postów: 23 34

    Wysłany: 26 lipca, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Długo się nie odzywałam bo stwierdziłam, że przy urlopie trzeba trochę dać odpocząć głowie. Owulka była wcześniej, dziś 12dpo i biel… Nie chciałam testować, ale to było silniejsze ode mnie. Zaczynam już się chyba poddawać, nie potrafię uwierzyć w to, że kiedyś zobaczę dwie kreski. Dla mnie to jakieś nierealne. Zastanawiam się czy my w ogóle robimy to dobrze, może trzeba jakoś inaczej? Wszyscy dookoła zachodzą i rodzą non stop. W tym miesiącu w ciągu tygodnia 3 znajome… Boli coraz bardziej:(

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 26 lipca, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwka wrote:
    Hej dziewczyny!
    Długo się nie odzywałam bo stwierdziłam, że przy urlopie trzeba trochę dać odpocząć głowie. Owulka była wcześniej, dziś 12dpo i biel… Nie chciałam testować, ale to było silniejsze ode mnie. Zaczynam już się chyba poddawać, nie potrafię uwierzyć w to, że kiedyś zobaczę dwie kreski. Dla mnie to jakieś nierealne. Zastanawiam się czy my w ogóle robimy to dobrze, może trzeba jakoś inaczej? Wszyscy dookoła zachodzą i rodzą non stop. W tym miesiącu w ciągu tygodnia 3 znajome… Boli coraz bardziej:(

    Przytulam 🫂 ale dopóki nie ma @ jest nadzieja zawsze, może jeszcze...

    Rozumiem jak się czujesz, najbardziej boli jak właśnie się innym udaje dookoła a u nas fiasko :/ ale wierzę, że i w końcu dla mas zaświeci słońce i zobaczymy te dwie kreski

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Nineq Autorytet
    Postów: 301 374

    Wysłany: 26 lipca, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwka wrote:
    Hej dziewczyny!
    Długo się nie odzywałam bo stwierdziłam, że przy urlopie trzeba trochę dać odpocząć głowie. Owulka była wcześniej, dziś 12dpo i biel… Nie chciałam testować, ale to było silniejsze ode mnie. Zaczynam już się chyba poddawać, nie potrafię uwierzyć w to, że kiedyś zobaczę dwie kreski. Dla mnie to jakieś nierealne. Zastanawiam się czy my w ogóle robimy to dobrze, może trzeba jakoś inaczej? Wszyscy dookoła zachodzą i rodzą non stop. W tym miesiącu w ciągu tygodnia 3 znajome… Boli coraz bardziej:(
    Możemy sobie zbić piątkę 😉nie wiem, jak myśmy w pierwszą ciążę zaszli przy jednym stosunku w dni płodne 🥲

    pp2018 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Missi Autorytet
    Postów: 652 850

    Wysłany: 26 lipca, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwka wrote:
    Hej dziewczyny!
    Długo się nie odzywałam bo stwierdziłam, że przy urlopie trzeba trochę dać odpocząć głowie. Owulka była wcześniej, dziś 12dpo i biel… Nie chciałam testować, ale to było silniejsze ode mnie. Zaczynam już się chyba poddawać, nie potrafię uwierzyć w to, że kiedyś zobaczę dwie kreski. Dla mnie to jakieś nierealne. Zastanawiam się czy my w ogóle robimy to dobrze, może trzeba jakoś inaczej? Wszyscy dookoła zachodzą i rodzą non stop. W tym miesiącu w ciągu tygodnia 3 znajome… Boli coraz bardziej:(



    A co już robiłaś? Chodzisz na monitoring owulacji? Chyba warto od tego zacząć.
    Ja np źle robiłam testy owulacyjne przez prawie rok. To znaczy robiłam dobrze ale interpretowałam źle wynik i w złe dni były przytulanki.
    Potem okazało się że prawy jajowód mam niedrożny..

    Ile czasu się staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 07:45

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona oraz mutacja Mthfr
    ✅️Hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ