X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 września 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, musi sie udac, bardzo tego pragniemy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dzień dobry :] jak u was pogoda? u mnie śliczne sloneczko aczkolwiek jeszcze troszkę chłodno :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj było słonecznie rano, teraz zaczyna się chmurzyć :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie slonecznie i cieplutko ponad 24 stopnie :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 września 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas caly dzien bylo slonecznie

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze pogoda tak dopisuje. Wiecej endorfin, radosci, checi do dzialania ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 września 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to czekam do pazdziernika, narazie odpuszczam..

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam nadzieje ze w listopadzie sie uda ponieważ to miesiąc urodzinowy trzymam za was kciuki

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrześniowa franca przyszła. Wpisałam się na październik iprzeliczyłam sobie mniej więcej listopad i jako założycielka wątku zapisalam się na liste :D


    Na razie listy nie przeklejamy. Chętne osoby niech podają daty, wtedy uzupełnię tabelke na pierwszej stronie i potem zaczniemy przeklejać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, że się nie udało :/ trzymam kciuki za październik :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje ze i w pazdzierniku nici ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie kobietki czy moge dołączyć i ja ? myśle,że listopad będzie dla mnie tym szczęśliwym bo w koncu muśi sie nam udać !! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że możesz :] lista otwarta, wątek również ;)

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Jasne, że możesz :] lista otwarta, wątek również ;)

    Dziękuję :* a jak u cb ze staraniami chorujesz na coś ile się starasz ? pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lecze od jakis 14 lat PCOS ze wszystkimi mozliwymi dodatkami. Pierwsza ciaza byla nieplanowana niespodzianka. Synek ma juz 2,5 roku a od dwoch staramy sie o drugie dziecko. Od prawie roku siedze na ovu i bawie sie w temperatury, leki itp czekajac na cud :) gin mnie nie popopedza na clo itp a ja tez na razie sie nie upominam ;)

    A u ciebie jak to wyglada?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Ja lecze od jakis 14 lat PCOS ze wszystkimi mozliwymi dodatkami. Pierwsza ciaza byla nieplanowana niespodzianka. Synek ma juz 2,5 roku a od dwoch staramy sie o drugie dziecko. Od prawie roku siedze na ovu i bawie sie w temperatury, leki itp czekajac na cud :) gin mnie nie popopedza na clo itp a ja tez na razie sie nie upominam ;)

    A u ciebie jak to wyglada?

    Wiesz u mnie badania niby ok na monitorze usg też ok nie stwierdzono pcos a mimo to mam długie cykle i skąpe @ do tego brak owulacji :(juz 14 cykl się staram :( za tydzien biore pierwszą tabletke duphastonu zobaczymy czy coś mi to pomoże i od pazdziernika chyba stymulacja clo,choć ja chciałabym jeszcze poczekac ale nie wiem na co ?;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też się z tym clo wstrzumję i bawię się w szamana ;)

    A jak u ciebie z endometrium?? bo ja widze że u mnie po przeroście i wyłyżeckzowaniu mam coraz bardziej skąpe @ więc podejrzewam że endo coraz cieńsze i nie ma co się złuszczać :/

    U mnie też brak owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 14:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    No właśnie ja też się z tym clo wstrzumję i bawię się w szamana ;)

    A jak u ciebie z endometrium?? bo ja widze że u mnie po przeroście i wyłyżeckzowaniu mam coraz bardziej skąpe @ więc podejrzewam że endo coraz cieńsze i nie ma co się złuszczać :/

    U mnie też brak owulacji

    No własnie podejrzewam,że moje endo też jest cienkie niestety jak robiłam w maju badanie usg to dostałam zdjecie i pisało,że endometrium 7.5 mm niestety nie wiem który to był cykl i nie wiem czy dobre endo wydaje mi sie,że małe ?teraz jak pojde z następną wizytą do gin to zapytam o moje endometrium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak jakiś czas temu miałam robione usg to też endo było 7 mm :/ i to jakoś było w drugiej połowie cyklu wiec tez obstawiam, że tu może tkwić problem głównie ;/








    Na razie listy nie przeklejamy. Chętne osoby niech podają daty, wtedy uzupełnię tabelke na pierwszej stronie i potem zaczniemy przeklejać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 16:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czeka do listopada i jak w listopadzie się nie uda to powiem ginowi że czas zrobić kompleksowe badania, jakies usg i może zaczniemy kombinować :/

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ