X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tymi osemkami to straszna sprawa. Moje wlasnie rosna na dole pod katem do siodemek i dlatego sa do usuniecia. Nie dosc ze pchaja siodemki to jeszcze sa popsute. Wiec trzeba sie ich pozbyc. Ciekawa jestem czy pospie sobie dzisiaj. Bo inaczej jutro umre w dzien biorac pod uwage to ze moj maly rozbojnik wymaga stalej uwagi, wlasnie sobie pierdzi przez sen hahaha :D

    Dobranoc. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy...Milejdi współczuje wam okropnie!! temat ósemek przerabiałam rok temu w grudniu broniłam się jak mogłam bo rosły pod dziąsłami i nie w tą stroną co trzeba. doprowadziłam do stanu zapalnego gdzie wręcz modliłam juz się aby mi je wyrwali. oj to straszne rzeczy są ....dłutowanie, usówanie kawałka kości 7 szwów po jednym zębie i 3 tygodniowy szczekościsk ust nie mogłam rozchylić na szerokość małego palca! tylko kisiel przez słomke i herbatki....brrrr to coś najokropniejszego co mnie w zyciu spotkało!! mam jeszcze taką jedną do wyrwania ale dalej czekam jak mnie nie złapie to sama nie pójdę wyglądałam jak po wypadku sińce pod oczami miałam tydzień....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę się kompać i spać ;) dobranoc :) oby wiróski zadziałały :) kolorowych snów :)

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 30 października 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze i mnie wpisać na 21 :)

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 października 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla Mama :) Ja mialam w kwietniu migdaly usuwane..to 2 msc jadlam kisiel przez slomke, w domu cisza byla ja sie odzywac nie moglam :D

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 31 października 2014, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Hej hej, podopisywałam te co chciały :] i uciekam dalej :]

    Dzięki kochana :)

    Miłego dnia dziewczyny :) ja dziś od samego rana czuję owulkę, więc jak tylko narzeczony wróci to zaczynamy staranka <3

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 31 października 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja bardzo dziękuję :*

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 października 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei dzis zaliczylam spadek, a boli zadnych :) Takze zobaczymy co powie tescik owu pozniej ;)

  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 31 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!
    Listopad już za rogiem :-)

    Ja jutro zamierzam testować w 12dpo i już mnie stres zżera ale na wiele nie licze...

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki :)
    Czarnula czy mogłabyś mnie wpisac na 30 listopad ? Bo ten cykl był niestety stracony, ale mam nadzieję, że za miesiąc o tej porze zobaczę na teście 2 piękne, wymarzone krechy ! :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:42

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 31 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba cykl bez owulacji. Temperatura spadła zamiast wzrosnąć...


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 31 października 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy!!:(
    dziś jest niby 9dpo a ja zaliczyłam spadek nie wspomnę już o masakrycznym spadku w 7dpo :( nie wiem co jest grane w zaszłym cyklu też zaczeła spadać w 9dop a @ dostałam późno w 18dpo czo zawsze miałam max 14dpo.
    zaznaczę że biorę dupka 1x1 ale dziś planuje wziąć 2x1 bo może to wina progesteronu. @ mam dostać 5.11 więc ona za wcześnie spada :(

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    U mnie chyba cykl bez owulacji. Temperatura spadła zamiast wzrosnąć...

    D. Kochana nie stresuj sie jeszcze, moze owulka jeszcze przed Toba, wczesny masz jeszcze dc. :) wspolzyjcie jak gdyby nigdy nic i uzbroic sie musisz w cierpliwosc. Sluz W wiec kto wie moze lada dzien pojawi sie owu! :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 października 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonaboba ale ja tu nie widze spadku.. w 7 dpo masz nisko, wczoraj ignora dalas, czyli 9 dpo masz wzrost po 7 dpo. :)

    Ja doskonale wiem jaki to stres przed testowaniem, sama bede jeczec i buczec juz za pare dni :D

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 października 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miejcie mnie za wariatke, bo do religii mi bardzo daleko, ale pamietajmy o modlitwie.
    Listopad przed nami, mysle ze nie zaszkodzi, a moze i zaowocuje na dniach..

    Modlitwa Skuteczna W Sprawach Beznadziejnych

    O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.
    Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.
    O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)
    Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?
    Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.
    O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.
    O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.
    A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.
    Amen.


    mana, Fatim, november123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:30

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 31 października 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. może to spadek owulacyjny i jutro templa skoczy ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 31 października 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale raczej nie mam już szansy na zieloną kropkę bo spadła
    gim 27.10 (5dpo) mowił że widzi ciałko żółte ale że małe i może ono zanika znikło i dlatego temp zaczeła spadać. a jak myślicie jak zatestuje w niedzielę 11dpo a nie 12dpo to bd wiarygodny wynik bo ja nie jestem wprawiona w testowanie tak jak Wy :) zazwyczaj się boje testować bo u nie testy to wywoływacze @ :) hehe .

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za wsparcie, za to że trzymałyście kciuki, za gratulacje i życzenia :( Nietety w nocy nasz maluszek odszedł ;( w szpitalu zrobili bete i spadła na 7,34 ;(
    Zaczęłam krwawić i niestety nic już nie mogłam zrobić ;( w przyszłym tygodniu dowiem się czy macica się oczyściła sama i kiedy będę mogła wrócić do starań :( Trzymam za Was kciuki i będę Was czasami odwiedzać... Dam znać po wizycie u ginekologa :(

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ