X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weszłam przez przypadek :)

    to, że lekarz chce podac pegnyl nie oznacza, że jest głupi, tylko chce zmaksymalizować szanse na zapłodnienie, a pregnyl może również pomóc pasć pęcherzyki

    widziałam już takie leczenie pregnylem, małe dawki co kilka dni..
    sama nie próbowałam, i nie wiem na jaką dokładnie przypadłość może to pomóc, ale tu wklejam link, jest wykres z naszego forum..
    nie zakończył się ciązowo, ale wiem, że takie metody się stosuje, warto poczytać :)

    http://naforum.zapodaj.net/a32a84353d8f.png.html

    Nona, mana, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:22

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    november123 wrote:
    święta prawda :D dobry lodzik nie jest zły ;D

    Hehehe to może być też dobra forma zachęty:D Chyba nikt nie odmówi:P

    A ja czekam sobię grzecznie na owukację, która powinna być za dwa, trzy dni:)

    november123, mana lubią tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam teraz u dentysty umówić się na wyrwanie kochanej ósemki a ta mi zdjęcie zrobiła i bach zęba już nie ma :)
    Byłam twarda, nie płakałam ale teraz znieczulenie schodzi i zaczyna boleć :( auuuu

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    november123 wrote:
    Dziewczyny byłam teraz u dentysty umówić się na wyrwanie kochanej ósemki a ta mi zdjęcie zrobiła i bach zęba już nie ma :)
    Byłam twarda, nie płakałam ale teraz znieczulenie schodzi i zaczyna boleć :( auuuu

    November to dobrze, że tak szybko. Nie zdążyłaś się zestresować:P Ja mam dwie ósemki, które nie wyszły na zewnątrz:( Rosną w poprzek i powinnam je usunąć, żeby mi zębów nie powykrzywiały, które swoją drogą prostowałam ponad dwa lata, ale jakoś nie chętnie się do tego zabieram.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Malina_88 Autorytet
    Postów: 257 376

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dentysta nic przyjemnego :/ ja 1 grudnia idę na kontrolną wizytę ;)
    ehh jeszcze 3-4dni do owulacji :D będzie się działo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    november123 wrote:
    Dziewczyny byłam teraz u dentysty umówić się na wyrwanie kochanej ósemki a ta mi zdjęcie zrobiła i bach zęba już nie ma :)
    Byłam twarda, nie płakałam ale teraz znieczulenie schodzi i zaczyna boleć :( auuuu

    Lacze sie w bolu! Ja mialam wyrywana w czwartek tydzien temu, nadal jestem na ketonalu bo boli, wspolczuje na serio bo doskonale wiem co w tym momencie czujesz. Od razu bierz przeciwbola. Sciskam :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 17:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zrobiłam zastrzyk z Pregnylu, rozpaliłam w kominku zapaliłam świeczki i czekam na męża aż wróci z pracy i do dzieła :):):):)

    Isia93, Carmen.92, Madlene84, Mimi86 lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam strasznego doła, od wczoraj wychodzą mi negatywne testy owu ;( boję się czy w tym cyklu w ogóle będzie owulacja, najgorsze co może być to cykl bezowulacyjny :/ mocz z którego robiłam test był bardzo jasny, pocieszał się że to dlatego, ale chyba sama się oszukuję. Już mi się nawet serduszkować nie chce :(

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według ovu od wczoraj powinnam mieć dni płodne, według szwaczka dziś a według testów chyba w ogóle :(

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim a jak długie masz cykle na ogół? ogolnie temp. pnie się ku górze, więc może owulację miałaś tam gdzie plusik ;)

    Ja z kolei mam taki problem, że od 2-3 cykli mam bardzo bolesne piersi od 2-3dni po owulacji i tak do 2 dnia okresu. W tym cyklu mam nawet wrażenie, że mnie szczypią w środku... do gino/endo idę dopiero za 2 tygodnie i zaczyna mnie to trochę martwić...Miałyście tak?

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale Fatim, przeciez w 19dc masz dodatni test owu i powinno wystarczyc. Do tego tempka rosnie wiec lada dzien Ci wyznaczy owulke :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen to moze byc prolaktyna podwyzszona lub wysoki progesteron. Ja mam i prl wysoka i prg wysoki po lutce i zawsze mnie bolaly piersi. W tym cs biore castagnus i jak reka odjal :)

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dużo miałaś podwyższoną? Bo castagnus to dość łagodny lek...

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja swoja nornalna mam super bo 241, ale po mtc mam 5340. Poki co biire castagnus na wlasna reke wlasnie dlatego, ze normalna mam bdb bo to na inny przelicznik daje 12 wiec ok. A z ta po mtc to roznie, mialam tylko raz badana poki co bo dluga historia ale nie podali mi mtc po 1wszym pobraniu i po godzinie znow pobrali..to bylo z tydzien temu.
    W ogole to wielu lekarzy juz odchodzi od badania prl po mtc i tez moja gin jest zdania ze to nie jest az tak istotne, mnie jednak ten ponad 20krotny wzrost lekko martwi ;)
    A po castagnusie czuje sie super, nic mnie nie boli, a tamte bole byly naprawde nieprzyjemne i zaczynaly sie na prawie tydzien przed owu czasami :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 18:19

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Według ovu od wczoraj powinnam mieć dni płodne, według szwaczka dziś a według testów chyba w ogóle :(
    Fatim ja używałam tych testów z allegro w tamtym cyklu i wydawalo mi się,ze ani jeden nie wyszedl pozytywnie. Teraz zmieniłam testy na te z rossmana takie słupkowe i powiem Ci,że jestem w szoku... Dziś zrobilam ten test z rossmana o 12.00 i wyszly piekne dwie grube krechy a jak przed chwila zrobilam test z allegro to nie pokazuje tych kreseczek... nie przejmuj się :)

    Fatim lubi tę wiadomość

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nieregularne cykle i nigdy nie wiem czy będzie bardzo długi czy krótki, nie wiem czy nie zaznaczyłam na wskroś ten test, czasami nie jestem pewna bo jest pomiędzy jednym a drugim wynikiem i intuicyjnie zaznaczam. Matko ja mogę wszystko znieść nawet negatywny test ciążowy tylko nie brak owulacji, niech natura mi nie odbiera dodatkowych szans :(

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prolaktynę badałam 2 m-ce temu i miałam bardzo wysoką (2 razy ponad normę). Po mtc ok. 12 kotnie skoczyła. Endo powiedziała mi, że to przez tarczycę bo mam hashimoto i dostałam leki, dzięki którym miał się zatrzymać proces wyniszczania się tarczycy i prolaktyna miała dojść do normy, ale jeśli ból piersi to oznaka wysokiej prolaktyny, to chyba całe to leczenie nie specjalnie działa.

    Bolesność mam zamiast coraz mniejszej coraz większą.

    Castagnus też brałam (w 2 cyklu brania zaszłam w ciążę), ale wtedy miałam prolaktyne niewiele ponad normę a teraz...ehhh chyba się starzeję :)

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:44

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim ja też używałam testów z allegro i mi cały czas pokazywały słabą kreskę a te z rossmana o których pisze zenia pokazywły mi bardzo wyraźnie owulację :)

    bl9csg18q9opjj7y.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ