X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe mamusie
Odpowiedz

Listopadowe mamusie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Pięknie to wygląda,jaj jakaś czerwona epidemia.JA CHCĘ SIĘ ZARAZIC!!!!!!!!
    Mamy dwa razy wpisane Ania 1986[3,11i9,11-czy tak ma byc?
    ja testuje jutro chyba ;) 3 nieaktualny:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    to prawda ale lekarze w Polsce są świetni bo Ci norwescy to masakra ja naszczęście mam polkę ale mój mąż niestety norweżke i muszę go przepisać
    ostatnio był właśnie u niej z grypą i poza tym paznokieć wżyna mu się w palec u nogi to powiedziała mu że nie wszystko naraz i palec musi poczekać czujecie to?

    Gośśśka! Gratulacje! Też mieszkam w Oslo, ale jeszcze nie miałam przyjemności wybrać się do lekarza tutaj.

    A tak z innej beczki, to dostałam dziś nowe informacje od mojej ginekolog z Polski (interaktywne konsultacje). Otóż, powiedziała mi że mam się nie przejmować tym że nie mam owulacji bo teoretycznie nie powinnam jej mieć wcale. Dostałam ten Duphaston na wywołanie @ i wyregulowanie cykli i w związku z tym mam się spodziewać, że owulacji mieć nie będę. Może wystąpić, ale najprawdopodobniej nie. Nie wiedziałam o tym! Ej! Tak to się kończą takie wirtualne wizyty :) Także podsumowując chyba się będę musiała do tego lekarza norweskiego wybrać za jakiś czas.

    Gośśśka, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Gośśśka! Gratulacje! Też mieszkam w Oslo, ale jeszcze nie miałam przyjemności wybrać się do lekarza tutaj.

    A tak z innej beczki, to dostałam dziś nowe informacje od mojej ginekolog z Polski (interaktywne konsultacje). Otóż, powiedziała mi że mam się nie przejmować tym że nie mam owulacji bo teoretycznie nie powinnam jej mieć wcale. Dostałam ten Duphaston na wywołanie @ i wyregulowanie cykli i w związku z tym mam się spodziewać, że owulacji mieć nie będę. Może wystąpić, ale najprawdopodobniej nie. Nie wiedziałam o tym! Ej! Tak to się kończą takie wirtualne wizyty :) Także podsumowując chyba się będę musiała do tego lekarza norweskiego wybrać za jakiś czas.
    polecam Monike Ciśle ona przyjmuje na Kalbaken T-bane podjerzdża pod samą klinikę prawie stacja Rodtvet (o łamane bo nie mam norweskiej klawiatury) rzadko są u niej miejsca ale trzeba to śledzić rewelacyjna lekarka i klinika :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2013, 17:48

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    polecam Monike Ciśle ona przyjmuje na Kalbaken T-bane podjerzdża pod samą klinikę prawie stacja Rodtvet (o łamane bo nie mam norweskiej klawiatury) rzadko są u niej miejsca ale trzeba to śledzić rewelacyjna lekarka i klinika :)
    a norweskich lekarzy nie polecam przynajmniej ze swojego doświadczenia :P

    Topola lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za polecenie Gosiu! Wypróbuję tą moją lekarkę raz i jak nie będę zadowolona to pójdę tam gdzie mówisz.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    to prawda ale lekarze w Polsce są świetni bo Ci norwescy to masakra ja naszczęście mam polkę ale mój mąż niestety norweżke i muszę go przepisać
    ostatnio był właśnie u niej z grypą i poza tym paznokieć wżyna mu się w palec u nogi to powiedziała mu że nie wszystko naraz i palec musi poczekać czujecie to?

    O kurczę! Gośśśka! Czy Twój mąż ma coś do czynienia z polityką?! :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Dzięki za polecenie Gosiu! Wypróbuję tą moją lekarkę raz i jak nie będę zadowolona to pójdę tam gdzie mówisz.
    no pewnie :) lekarz lekarzowi nie równy ale polecam się tutaj wybrać do lekarza zrobią ci wszystkie badania prześwietlą pod każdym względem a za wizyte płacisz max do 250 koron a jeśli jesteś w ciąży to masz wszystkie spr związane z ciążą za darmo jak będziesz chciała coś wiedzieć związanego z Norwegią to pisz na priv jestem tu 3,5 roku wiec służę pomocą :)

    Topola lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    O kurczę! Gośśśka! Czy Twój mąż ma coś do czynienia z polityką?! :D
    hahhah tak znacie się hah

    Topola, Iwka lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    hahhah tak znacie się hah
    no nie uwieżę że ten świat jest taki mały!! :D :D

    Topola, Iwka lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, ale świat jest mały. No to pięknie. Tylko mu moich "sekretów" nie wydaj :P Bo będzie mi wstyd :P Ja tu wypisuję o moich policystycznych jajnikach, śluzach, owulacjach, staraniach i @

    Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Hahaha, ale świat jest mały. No to pięknie. Tylko mu moich "sekretów" nie wydaj :P Bo będzie mi wstyd :P Ja tu wypisuję o moich policystycznych jajnikach, śluzach, owulacjach, staraniach i @
    no coś ty ty też mu nie mów co ja tu wypisuje z tym byczkiem i te sprawy hahhahahhah ale jaja z kursu się znacie czy po prostu planuje drugie dziecko na boku ;) hahhah :P

    Topola lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha! Z kursu naturalnie :D Dziś się publicznie pochwalił, że zostanie ojcem i coś mi świtała jakaś historia o wrastającym paznokciu. To dla Ciebie ten ser żółty specjalnie ostatnio ze Szwecji przywiozłam? :D
    Hahaha, to teraz masz swojego prywatnego szpiega na jego kursie, hihihi ;)
    Nasze "owulacyjne" tajemnice są bezpieczne :)

    Dziewczynki, przepraszamy że się trochę prywatnie zrobiło. :P

    Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Hahaha! Z kursu naturalnie :D Dziś się publicznie pochwalił, że zostanie ojcem i coś mi świtała jakaś historia o wrastającym paznokciu. To dla Ciebie ten ser żółty specjalnie ostatnio ze Szwecji przywiozłam? :D
    Hahaha, to teraz masz swojego prywatnego szpiega na jego kursie, hihihi ;)
    Nasze "owulacyjne" tajemnice są bezpieczne :)

    Dziewczynki, przepraszamy że się trochę prywatnie zrobiło. :P
    hahhaha ale jaja oczywiście siedzę cichutko jak mysz pod miotłom, po prostu nie wierze jaki ten świat jest mały!!!!!! kochana i w drugą strone też to działa jak będziesz chciała coś się dowiedzieć związanego z lekarzami czy ogólnie zawszę chętnie pomogę jeśli będę tylko mogła :D
    ja też przepraszam za prywatyzację tego forum ale po prostu jestem w szoku!!!!!! :D :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2013, 18:20

    Topola lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dyskusje :D Oj mały ten świat mały. Teraz, kiedy wszystko się wydało, musicie zawrzeć pakt ;)

    Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Co za dyskusje :D Oj mały ten świat mały. Teraz, kiedy wszystko się wydało, musicie zawrzeć pakt ;)
    hahhahah oczywiście to jest wiecej niż pewne!!!!!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2013, 18:26

    Topola, Iwka lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakt uważam za oficjalnie zawarty! Dziewczyny, biorę Was na świadków :D

    Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Pakt uważam za oficjalnie zawarty! Dziewczyny, biorę Was na świadków :D
    ej holahola i vice versa :P ;)
    oj dziewczynki co za dzień :)
    P.S tak przy okazji dziękuje za ser :D

    Topola lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra robaczki ja już zmykam muszę jakiś filmik na wieczór znaleść i odciągnąć mojego M z przed komputera bo od jakiś 2 godzin nie ma z nim kontaktu :P buziaki dziewczyny i do jutra miłego wieczorku życzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2013, 19:37

    Iwka lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 8 listopada 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny los mi podpowiada ze mam nie robic do testu jechalam sobie do sklepu na ogolne zakupy a tu mi paliwa braklo potem dotarlam w koncu na stacje benzynowa nie mozna placic karta PKO no uj jechalam do miasta do banku pko a tu duzymi literami AWARIA i nieznaja kiedy ja usuna wiec przyjechalam do domu szlak by mnie trafil....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 listopada 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada nie poddawaj się! kurierem wyślę Ci ten test, byleś tylko go jutro zrobiła :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ