X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe mamusie
Odpowiedz

Listopadowe mamusie

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 listopada 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LISTOPADOWE TESTERKI:
    03 lis Oliwia (-), Maxi <3
    04 lis Celia (-), Iwka (-), zielona-kropeczka <3, gusia86 <3, BettiP <3, madzia84 <3, Zemraa <3
    05 lis nezumi (-), mindusia <3, Plumb80 <3, Asienkaa <3, Gośśśka <3, Piccola <3, Asik14 <3
    06 lis ecencia <3, xAliceex <3
    07 lis AngelQa <3, Kamcia <3, Emalia82 <3
    08 lis kada24 (-), Paula_29 <3, Frelka <3 , szamanka <3, Aniulka <3
    09 lis Ania1986 (-)
    10 lis Majka86 (-), slonce89 <3
    11 lis JustynaS (-), fabiola (-)
    12 lis Kierzynka (-), Lolicia <3, Ania_84 (-), BiB <3, dodinka (-), Malinkowe oczekiwanie <3
    13 lis Siodemka <3, basiulkaa_89 (-), Andzia33(-), paszczakin (-), Camilia <3 maximka84 <3,
    Nimlot <3
    14 lis maja35 <3, mikaaa <3
    15 lis Jaga, Sergi <3
    16 lis eunika(-)
    19 lis AnBe (-), Natka, Blue00
    20 lis Lili; Drzwiona
    21 lis izabelka04, alma
    22 lis biedronka1982, MałaMi, madzianka
    23 lis MOI, Klif, Amela
    24 lis Topola, Magdzialenka
    26 lis Ciapulinka
    28 lis MalutkaEve, Kaarolaa
    29 lis justysia90
    30 lis Olgenek, Natasza82, Kalitria

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 listopada 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia mnie zawsze ok. 10 dni przed @ bolą piersi i teraz też już tak jest.Pewnie w okolicach środy-czwartku zacznie się plamienie i w sobotę przyjdzie @.

    Kalitria u mnie zimno i pochmurno.Najchętniej przespałabym ten dzień.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Justysia mnie zawsze ok. 10 dni przed @ bolą piersi i teraz też już tak jest.Pewnie w okolicach środy-czwartku zacznie się plamienie i w sobotę przyjdzie @.

    Kalitria u mnie zimno i pochmurno.Najchętniej przespałabym ten dzień.

    u mnie podobnie wiec tez @ wyczekuje...

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dziewczyny, juz mnie piersi bola i plecy mnie ciagna. Cos mi sie wydaje ze te moje blizniaki chyba sie jednak nie legna w brzuchu :) Jak nie to po nowym roku ide na droznosc jajniorów. Nie ma co czekac...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba naprawdę wyślę męża na badania po nowym roku. Czeka mnie poważna rozmowa w związku z tym. Zaraz mija rok naszych starań.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Ja chyba naprawdę wyślę męża na badania po nowym roku. Czeka mnie poważna rozmowa w związku z tym. Zaraz mija rok naszych starań.

    Wiem ze faceci roznie do tego tematu podchodza, ale przeciez to tylko jedno spuszczenie sie do kubeczka. Zawiezc i czekac na wynik. Nie chce twoj maz tego zrobic jeszcze w tym msiacu?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedział żeby poczekać i zrobić takie badanie styczeń-luty razem z moim profilem hormonalnym. Myślę, że u niego raczej chodzi o to, że boi się wyniku, że według niego jak będzie nie taki, to będzie czuł się mniej wartościowym mężczyzną. Nie mówi tego głośno, ale wiem że tak uważa. Na temat samego badania już rozmawialiśmy wcześniej.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Ja chyba naprawdę wyślę męża na badania po nowym roku. Czeka mnie poważna rozmowa w związku z tym. Zaraz mija rok naszych starań.
    moj juz zrobil posiew a w przyszlym tyg idzie na nasionko :)

    Ania_84, maximka84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    super, super tylko czy dla nas jakieś serduszka zostaną, czy limit się wyczerpał? :)
    U mnie typowo przed @, więc raczej znów dupa :(


    Absolutnoie limit się nie wyczerpał !!!! ;)
    listopadowe szczęście - trwaj !!! :)

    Klif, MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Ja chyba naprawdę wyślę męża na badania po nowym roku. Czeka mnie poważna rozmowa w związku z tym. Zaraz mija rok naszych starań.


    Kochana popieram !!! U nas po prawie 1,5 roku starań wysłałam - za sugestią ginekolozki męża na badania ,.,,, i to był dobry krok ...
    moja lekarka powiedziała że teraz więcej problemów leży po stronie facetów, takie czasy ...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Lekarz powiedział żeby poczekać i zrobić takie badanie styczeń-luty razem z moim profilem hormonalnym. Myślę, że u niego raczej chodzi o to, że boi się wyniku, że według niego jak będzie nie taki, to będzie czuł się mniej wartościowym mężczyzną. Nie mówi tego głośno, ale wiem że tak uważa. Na temat samego badania już rozmawialiśmy wcześniej.


    Wiem co czuje Twój mąż ... gdy mój odebrał swoje wyniki ... nienajlepsze upłynnienie, leukocyty, bakterie i ...POJEDYNCZE PLEMNIKI(!!!!) chodził struty, smutny ... ale powiedzielismy sobie że walczymy, poszedł do jedengo urologa (który zaraz gadał o in vitro i biopsji jąder!), potem do drugiego - mądrzejszego który przepisał leki i ... chyba się udało ;) chociaz mąż leki brał niecałe 2 miesiące ...

    :)

    Tak że ... trzymam mocno kciuki Klif ;)
    a jak masz mądrego faceta - pójdzie na badania i do lekarza ;)

    Klif, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Absolutnoie limit się nie wyczerpał !!!! ;)
    listopadowe szczęście - trwaj !!! :)

    obys Kochana miala racje :D zostaw tu troche wirOOskow :P

    maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też ginekolog powiedział, że problem z płodnością jest teraz 50/50%, a kiedyś głównie dotyczył kobiet.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładanie Klif ;)
    Wiesz ... ja byłam pewna że u męża wsio ok, nawet śmiałam się i mówiłam męzowi że to tylko ''formalnośc'' bo przeciez taki facet jak Ty ....
    A ja miałam iść na laparoskopię, bo w sumie ginekolozka powiedziała że u mnie wsio ok, ksiązkowe i że może jajowody mało drozne no albo z nasieniem męża cos nie tak ...


    MalutkaEve: wiruski specjalnie dla Ciebie :
    #$#$%#$^#$^$%&^%$^%@#@%$^&&%$#@!#$%^&^%$#@#$%^&*^%$#@!#$%^%$#$%^%$#@!$%^%&%$^%#%$^%$#%$^%&^%#^&^%^$%$^&^*%%$#%^&*^%$#$%^&*^%$##$%^&%$##%$^^&^%#$^&%$%

    :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Mi też ginekolog powiedział, że problem z płodnością jest teraz 50/50%, a kiedyś głównie dotyczył kobiet.

    ja sie boje ze to jednak u mnie jest problem... no, zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ja sie boje ze to jednak u mnie jest problem... no, zobaczymy...


    Kochana a cykle masz regularne, ksiązkowo raczej u Ciebie ?
    ale najlepiej na badania wybrac się razem ... my straciliśmy ponad rok czasu ...

    Anastazja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Kochana a cykle masz regularne, ksiązkowo raczej u Ciebie ?
    ale najlepiej na badania wybrac się razem ... my straciliśmy ponad rok czasu ...

    cykle ok, podtrzymuje dobry poziom tsh i prolaktyny lekami, ale musze chyba zrobic jeszcze badania hormonalne, tylko nie wiem od ktorych bezwzglednie zaczac- chyba testosteron i progesteron...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmn ... kiedyś Fedra mi napisała że trzeba zrobić badania : fsh, prolaktyna, testosteron, tarczyca, estradiol, amh ;)
    ja robiłam tylko prolaktynę i miałam ok, bo moja ginekolozkja powiedziała że u mnie wsio ksiązkowe jest ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiec czesci tych badan nie robilam jeszcze, wszystko przede mna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki :)
    za oknem szaro, buro i tak nijak...

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ