Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE starania.
Odpowiedz

LISTOPADOWE starania.

Oceń ten wątek:
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 4 listopada 2012, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam dostać okres i na szczęscie go nie ma jutro testuje :) objawów też zadnych zapowiadajacych okres;d

    Fedra lubi tę wiadomość

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • tola Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 4 listopada 2012, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki

  • tyśka84 Koleżanka
    Postów: 44 45

    Wysłany: 4 listopada 2012, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzę, że listopad dla wielu staraczek szczęśliwy:) Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej:) Moje gratulacje dziewczyny:)

  • olga Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje tym co juz sie udalo i trzymam kciuki za reszte ja za 8 dni mam dopiero owulacje i tez mam nadzieje owocna :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]i81xxqpkcfch6t2k.png[/link]
    724292409f41270bc14cb4268cb264e1.png
  • natalli Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka wrote:
    jaka dobra wiadomość :) gratuluję serdecznie. To która następna? U mie test dopiero po 7.XI

    a u mnie po 9.11

    iza
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuska1992 wrote:
    Wczoraj miałam dostać okres i na szczęscie go nie ma jutro testuje :) objawów też zadnych zapowiadajacych okres;d

    no to super, trzymam kciuki i czekamy na dobre wiadomości.

    Ja sama mam chęć już test zrobić ale czekam

  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalli i Adka, to już niedługo testujecie! Trzymam kciuki, żeby Wam się udało.
    U mnie dziś 13dc, śluz bardzo wodnisty, wczoraj i dziś po południu lekko się rozciąga, wczoraj test owulacyjny pokazał dwie kreseczki jednak testowa słaba więc uznaję go za negatywny zobaczymy jak dziś pokaże.
    Mogłoby się w końcu udać nooooo, 17 cykl starań to już troszkę długo :(:(

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, dopisuję się do listopadowych starań :-)dzisiaj mój 8 dc.

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturka dziś 37,3 i trzyma sie tak od owulacji :) mam nadzieje ,żeto dobry znak i chęć ciągłego spania

    Fedra lubi tę wiadomość

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuśka, skoro wczoraj miał być okres a tempka nie spada... To BARDZO dobry znak! Testuj jutro i pokaż wykresik kobietko :)

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście trzymam za Ciebie kciuki :)

    Patuska1992 lubi tę wiadomość

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak go udostępnić dziewczynki

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 4 listopada 2012, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :-)

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 4 listopada 2012, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wejdż w swój bieżący wykres i w dolnym lewym rogu masz link"udostępnj wykres"

  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 4 listopada 2012, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak klikniesz "udostępnj wykres", to kliknij tam zakładkę "miniatura wykresu" skopiuj ten link i wklej go nam :)

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 4 listopada 2012, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w jednej z zakładek masz odpowiednie opcje z miniaturką. a wkleiłam potem ten kod ustawienia forum :-)

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 4 listopada 2012, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    otóż to :-)

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 4 listopada 2012, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :)

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 4 listopada 2012, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka pisałyśmy razem :)
    Teraz na pewno wszystkie będą wiedziały jak wklejać ;)

    MADZIULA13 lubi tę wiadomość

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 4 listopada 2012, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, sama się wczoraj nauczyłam ;-)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ