X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Taaak, ja mam tarczycę przebadaną tak, że bardziej nie można.
    Tez mi się tak kiedyś wydawało :) we wrześniu miałam wszystkie możliwe badania i wszystko super a w styczniu spędziłam dwa tygodnie w szpitalu na endokrynologii :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jutro lecę na betę po śniadaniu. Niestety muszę wybrać się z małą bo nie mam z kim zostawić.

    Najmłodsza_staraczka, Domi_tur, przedszkolanka:), kark, speakyourmind93, Kamsza lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Tez mi się tak kiedyś wydawało :) we wrześniu miałam wszystkie możliwe badania i wszystko super a w styczniu spędziłam dwa tygodnie w szpitalu na endokrynologii :)

    Ale co ja miałabym jeszcze z tarczycy badać ? :p
    Przeciwciała badałam 2 lata temu i kilka miesięcy temu.
    Trójkę tarczycowa robie regularnie
    Biorę leki i suplementy
    USG tarczycy tez regularnie kontroluje :)

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    No to jutro lecę na betę po śniadaniu. Niestety muszę wybrać się z małą bo nie mam z kim zostawić.

    Kciuki !

    Szczęściara, Tysia16003 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ale co ja miałabym jeszcze z tarczycy badać ? :p
    Przeciwciała badałam 2 lata temu i kilka miesięcy temu.
    Trójkę tarczycowa robie regularnie
    Biorę leki i suplementy
    USG tarczycy tez regularnie kontroluje :)
    Chyba już więcej nie da się przebadac. Nie popadajmy w paranoje:)

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ale co ja miałabym jeszcze z tarczycy badać ? :p
    Przeciwciała badałam 2 lata temu i kilka miesięcy temu.
    Trójkę tarczycowa robie regularnie
    Biorę leki i suplementy
    USG tarczycy tez regularnie kontroluje :)
    Ja zawsze ft3 i ft4 mam w normie, wahania tylko tsh, anty tpo bez zastrzeżeń. Ale jak zaczęłam badać trab to się okazało, że nie jest wesoło :)

    A skoro o tarczycy mowa, to chyba pójdę zaraz zrobić traba i tsh. Może to jest przyczyna mojej bezsenności w ciąży

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi tsh powinno się robić na czczo. Przyjmujesz jakieś leki na tarczyce?

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Ja zawsze ft3 i ft4 mam w normie, wahania tylko tsh, anty tpo bez zastrzeżeń. Ale jak zaczęłam badać trab to się okazało, że nie jest wesoło :)

    A skoro o tarczycy mowa, to chyba pójdę zaraz zrobić traba i tsh. Może to jest przyczyna mojej bezsenności w ciąży

    Tego nie badałam :P

    Sprawdzałam zawsze tylko antytpo i antytg

    Ale trab to chyba nadczynność ? Do tego mi daleko :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 15:09

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Domi tsh powinno się robić na czczo. Przyjmujesz jakieś leki na tarczyce?

    W dialabie maja normy dla tych co nie chodzą na czczo :)
    Nie przyjmuje teraz żadnych leków bo tarczycę unormowalam do poziomu 1,1, miałam zdiagnozowanego Gravesa - Basedova trzy lata temu.
    Ale ostatnio spać nie mogę i ciągle mi zimno. Może tarczyca trochę zwariowała :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 listopada 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Moja słaba silna wola mnie tu przywiała :)

    Agusia, czułam normalnie! Niech ciemnieje! Jeśli jeszcze opuściłam jakieś dwie kreseczki to gratuluję, ale nie idzie nadrobić :D

    Szczesciara, to czekamy na jutrzejszą betę, jeśli się zdecydujesz. Trzymam kciuki!!!

    Trochę odetchnęłam, oczywiście wydaje mi się, że od poniedziakowego popołudnia minęło tyle czasu... A tu jeszcze trzeba przeżyć całą @, czekanie na owu, owu i później najgorszy czas. Jedyne co ratuje następny miesiąc to święta.

    Dzisiaj temperatura spadła do 36,8, jutro powinna przyjść @. Brzuch już boli. Powiedziałam mojemu, że kolejny raz nic z tego, powiedział, że pójdzie się przebadać. Ale jednak chce zostawić grudzień w spokoju, nie będziemy się stresować na święta w razie złych wieści. Wolę wierzyć, że następne święta będziemy spędzać z małą kruszyną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 16:04

    Anhydra, XxMoniaXx, Domi_tur, Szczęściara, Izaw lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Hej :) Moja słaba silna wola mnie tu przywiała :)

    Agusia, czułam normalnie! Niech ciemnieje! Jeśli jeszcze opuściłam jakieś dwie kreseczki to gratuluję, ale nie idzie nadrobić :D

    Szczesciara, to czekamy na jutrzejszą betę, jeśli się zdecydujesz. Trzymam kciuki!!!

    Trochę odetchnęłam, oczywiście wydaje mi się, że od poniedziakowego popołudnia minęło tyle czasu... A tu jeszcze trzeba przeżyć całą @, czekanie na owu, owu i później najgorszy czas. Jedyne co ratuje następny miesiąc to święta.

    Dzisiaj temperatura spadła do 36,8, jutro powinna przyjść @. Brzuch już boli. Powiedziałam mojemu, że kolejny raz nic z tego, powiedział, że pójdzie się przebadać. Ale jednak chce zostawić grudzień w spokoju, nie będziemy się stresować na święta w razie złych wieści. Wolę wierzyć, że następne święta będziemy spędzać z małą kruszyną.

    Cześć kochana, miło Cię tu znowu widzieć :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 28 listopada 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hen kochane ja przed monitoringiem kolejnym dzisaj. Ten cykl mam bardzo bolesny bol owulacjny dwu stronn promieniuje do pachwin. a do tego mam taka chcice ze moj zemna nie wyrabia. ogolnie mam bardzo wysokie libido ale tym razem przechodze sama siebie. chyba faktycznie daleje swoje dwustronny wzrost pecherzykow

    Anhydra lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 28 listopada 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pan doktot rokowal dzisaj ze ten 22mil peknie przed dzisiejszym usg drugi byl 20mil. temperatura dzisaj skoczyla.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia kciuki za owocne owulacje :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal nie mam wyników :(

    Kalcia zazdroszczę podwójnej owulacji ! :p

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jutro ide na betę. Ale jakos wcale mi sie nie chce, boje sie rozczarowania. W ogole nic mi sie nie chce, nawet jeść - na nic nid mam apetytu, ale jak nic nie zjem to mnie mdli, wiec jem na sile z rozsądku. Olozylambym sie na kanapie pod kocykiem i tyle, a tu w pracy do 21:15 trzeba siedziec:( za duzo emocji mi sie zebrało na raz - niby sie ciesze, sle boje strasznie. Mam wrażenie ze tylko czekam na porażkę. Nie chce mi die jutro czekac tyle godzin zeby dowiedziec sie ze beta mala, juz wole chyba żyć w nieświadomości. Och, czuje ze dzis rykne mojemu M jak tylko dzieci pójdą spac, tyle sie we mnie emocji nazbierało...

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Tez jutro ide na betę. Ale jakos wcale mi sie nie chce, boje sie rozczarowania. W ogole nic mi sie nie chce, nawet jeść - na nic nid mam apetytu, ale jak nic nie zjem to mnie mdli, wiec jem na sile z rozsądku. Olozylambym sie na kanapie pod kocykiem i tyle, a tu w pracy do 21:15 trzeba siedziec:( za duzo emocji mi sie zebrało na raz - niby sie ciesze, sle boje strasznie. Mam wrażenie ze tylko czekam na porażkę. Nie chce mi die jutro czekac tyle godzin zeby dowiedziec sie ze beta mala, juz wole chyba żyć w nieświadomości. Och, czuje ze dzis rykne mojemu M jak tylko dzieci pójdą spac, tyle sie we mnie emocji nazbierało...

    Haha Aga nawet to wskazuje na ciążę :)

    A tak serio, to trochę wiary, wszystko będzie dobrze! Potęga podświadomości dziewczyny, chyba musicie przeczytać tą książkę :) dlaczego niby miałoby się tym razem nir udać? Bo się ostatnio źle zadziało? To znaczy, że ktoś klątwę rzucił na Ciebie, nad Twoim domem jest krąg niepowodzeń czy jak to wytłumaczyć? :p

    Wyplacz się dziś, daj upust emocjom a potem cycki do góry, popraw koronę i zasuwaj na betę a za kolejne złe myśli bez żadnego uzasadnienia będę Wam wysyłać karne ku*asy :p :p

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Haha Aga nawet to wskazuje na ciążę :)

    A tak serio, to trochę wiary, wszystko będzie dobrze! Potęga podświadomości dziewczyny, chyba musicie przeczytać tą książkę :) dlaczego niby miałoby się tym razem nir udać? Bo się ostatnio źle zadziało? To znaczy, że ktoś klątwę rzucił na Ciebie, nad Twoim domem jest krąg niepowodzeń czy jak to wytłumaczyć? :p

    Wyplacz się dziś, daj upust emocjom a potem cycki do góry, popraw koronę i zasuwaj na betę a za kolejne złe myśli bez żadnego uzasadnienia będę Wam wysyłać karne ku*asy :p :p

    Hahahahah, uwielbiam Cię <3

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, nie mogę powiedzieć, że wiem, co czujesz. Przez te miesiące nie miałam jeszcze szansy, żeby w ogóle coś wypaliło, więc zaczynam cykl z rozczarowaniem poprzednim cyklem, które przeradza się w nadzieję na nowy. Popłacz jeśli tego potrzebujesz.

    Mi łzy leciały całe popołudnia niedzieli, poniedziałku i wtorku. Czas naprawdę zabiło robienie makramy. Działa kojąco. Już rozumiem Penelopę czekającą na Odyseusza :D

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, poczekaj na mój brzuszek i wyskakujemy na rynek wrocławski na sok marchewkowy. Ja też uwielbiam czary-mary więc będziemy miały tematy :)

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ