X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Dziewczyny jestem już po. Jest pecherzyk w macicy (1,18 cm) w nim zarodek (CRL 2,3 mm) i jest pęcherzyk żoltkowy. Wszystko gra :). I teraz uwaga- było maleńkie migające serduszko! Sama w to nie mogę uwierzyć, sam lekarz powiedział że to bardzo, bardzo wcześnie :) . Myślę, że to zasługa bardzo dobrego sprzętu i szczerze żaluję, że w poprzednich ciążach chodziłam do pacanów z bylejakim sprzętem. Poniżej Pimpek ❤ . Wiem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale na dzień dzisiejszy mogę (chwilowo) odetchnąć .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/deed1b9d4e58.jpg
    Pięknie ♥️

    Anhydra, Tysia16003 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f537491e6fb.jpg testy z dziś. Ten u góry robiłam przed chwilą. Piłam pół godz temu.


    A masz jakies inne objawy owulacyjne ? bo testy jednoznacznie pozytywne :))

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Dziewczyny jestem już po. Jest pecherzyk w macicy (1,18 cm) w nim zarodek (CRL 2,3 mm) i jest pęcherzyk żoltkowy. Wszystko gra :). I teraz uwaga- było maleńkie migające serduszko! Sama w to nie mogę uwierzyć, sam lekarz powiedział że to bardzo, bardzo wcześnie :) . Myślę, że to zasługa bardzo dobrego sprzętu i szczerze żaluję, że w poprzednich ciążach chodziłam do pacanów z bylejakim sprzętem. Poniżej Pimpek ❤ . Wiem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale na dzień dzisiejszy mogę (chwilowo) odetchnąć .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/deed1b9d4e58.jpg

    A nie mówiłam! Gratuluje! Cudowne wieści !

    Anhydra lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Kurcze, wiesz może być coś na rzeczy, w sensie, że hcg ma podobne wiązania do lh, albo owulacja. Kiedy twój men wraca? Szkoda byłoby przegapić taką okazję. Są mega ciemne.
    Właśnie dopiero w piątek ale raczej to nie owu bo czuje podbrzusze. Śluzu płodnego brak. Jest metny. Nigdy nie miałam problemu ze sluzem.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    A masz jakies inne objawy owulacyjne ? bo testy jednoznacznie pozytywne :))
    Mam tylko te. One od Wczoraj takie są w sensie pozytywne.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Dziewczyny jestem już po. Jest pecherzyk w macicy (1,18 cm) w nim zarodek (CRL 2,3 mm) i jest pęcherzyk żoltkowy. Wszystko gra :). I teraz uwaga- było maleńkie migające serduszko! Sama w to nie mogę uwierzyć, sam lekarz powiedział że to bardzo, bardzo wcześnie :) . Myślę, że to zasługa bardzo dobrego sprzętu i szczerze żaluję, że w poprzednich ciążach chodziłam do pacanów z bylejakim sprzętem. Poniżej Pimpek ❤ . Wiem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale na dzień dzisiejszy mogę (chwilowo) odetchnąć .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/deed1b9d4e58.jpg

    Aaaaaaaaaaaa cudownie!!!!! :)
    Mówiłam, że wszystko będzie dobrze!

    Teraz pozostaje mi czekać tydzień na sprawdzenie mojego serduszka :p

    Anhydra lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara, w poprzednim cyklu jak pierwszy raz testy pokazały owulację były objawy, po tygodniu jak znowu testy były pozytywne (ciemniejsze niż tydzień wcześniej)po cichu liczylam, że ciąża, bo nie miałam śluzu. Więc się nie staralismy. A @ przyszła 14 dni po tych drugich pozytywnych testach. Czyli wtedy była owu mimo braku śluzu.

    Anhydra, tak się cieszę. Odetchnij kobieto! Rośnie w tobie zdrowe serduszko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 19:08

    Anhydra lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara ewidentnie pozytywy..mo inofolic i Niepokalanek za to z owu w 32 dc przesunely na 19dc..

    Anhydra lezka mi sie zakrecila! Wspanialy widok <3

    Najmłodsza_staraczka ja nawet nie wiem co to jest wiec siedze cicho ;)

    Ja dzisiaj mam jakieś wahania nastrojów..

    Anhydra lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Dziewczyny jestem już po. Jest pecherzyk w macicy (1,18 cm) w nim zarodek (CRL 2,3 mm) i jest pęcherzyk żoltkowy. Wszystko gra :). I teraz uwaga- było maleńkie migające serduszko! Sama w to nie mogę uwierzyć, sam lekarz powiedział że to bardzo, bardzo wcześnie :) . Myślę, że to zasługa bardzo dobrego sprzętu i szczerze żaluję, że w poprzednich ciążach chodziłam do pacanów z bylejakim sprzętem. Poniżej Pimpek ❤ . Wiem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale na dzień dzisiejszy mogę (chwilowo) odetchnąć .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/deed1b9d4e58.jpg
    Cudowna wiadomość ! <3

    Anhydra lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra - wielkie gratulacje. Cudzie trwaj! A Ty w spokoju dbaj o Pimpka:) przypomnij mi ktory to dpo?

    Anhydra lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami fajnie Cie widziec tu :)

    Lami lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Anhydra - wielkie gratulacje. Cudzie trwaj! A Ty w spokoju dbaj o Pimpka:) przypomnij mi ktory to dpo?

    Według moich obliczeń 24 dpo. A USG wskazuje na 25 dpo. Czyli albo 5t3dz albo 5t4dz.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Szczęściara, w poprzednim cyklu jak pierwszy raz testy pokazały owulację były objawy, po tygodniu jak znowu testy były pozytywne (ciemniejsze niż tydzień wcześniej)po cichu liczylam, że ciąża, bo nie miałam śluzu. Więc się nie staralismy. A @ przyszła 14 dni po tych drugich pozytywnych testach. Czyli wtedy była owu mimo braku śluzu.

    Anhydra, tak się cieszę. Odetchnij kobieto! Rośnie w tobie zdrowe serduszko!


    Podobno czasami jest tak, że pomimo skoku LH do owulacji nie dochodzi....tak jakby organizm siè wycofywać z jakiś przyczyn. Po kilku dniach może dojść do kolejnego wyrzutu tego hormonu, zakończonego już owulacją.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Podobno czasami jest tak, że pomimo skoku LH do owulacji nie dochodzi....tak jakby organizm siè wycofywać z jakiś przyczyn. Po kilku dniach może dojść do kolejnego wyrzutu tego hormonu, zakończonego już owulacją.
    Kurcze to nie wiem czy iść na betę. Jak to na owu to nie wiem czy jest sens robić. Zastanawia mnie to czemu od wczoraj są takie same.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Dziewczyny jestem już po. Jest pecherzyk w macicy (1,18 cm) w nim zarodek (CRL 2,3 mm) i jest pęcherzyk żoltkowy. Wszystko gra :). I teraz uwaga- było maleńkie migające serduszko! Sama w to nie mogę uwierzyć, sam lekarz powiedział że to bardzo, bardzo wcześnie :) . Myślę, że to zasługa bardzo dobrego sprzętu i szczerze żaluję, że w poprzednich ciążach chodziłam do pacanów z bylejakim sprzętem. Poniżej Pimpek ❤ . Wiem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale na dzień dzisiejszy mogę (chwilowo) odetchnąć .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/deed1b9d4e58.jpg

    Aaaaaaaaa super, gratulacje!!! <3 teraz możesz odetchnąć! :)

    Anhydra lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dziewczyny mam część wyników,
    Czekam jeszcze na wyniki odnośnie trombofilii (będę w przeciągu 14 dni) i zespołu antyfosfolipidowego.

    Nie pamiętam jak powinny wyglądać krzywe, ale insulina po godzinie chyba za wysoka?
    Na to się bierze metmorfine, tak ?
    I czy powinnam się martwić aptt ponad normę?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e0e4dd95772f.png

    Podbije, może ktoś coś sensownego będzie wiedział :p
    Na pewno hipoglikemia i zbyt wysoka insulina.
    IO tu nie widze, nie wiem jak to się ma do metmorfiny. Do endo chwile będę czekać, zanim się dostanę

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Szczęściara, w poprzednim cyklu jak pierwszy raz testy pokazały owulację były objawy, po tygodniu jak znowu testy były pozytywne (ciemniejsze niż tydzień wcześniej)po cichu liczylam, że ciąża, bo nie miałam śluzu. Więc się nie staralismy. A @ przyszła 14 dni po tych drugich pozytywnych testach. Czyli wtedy była owu mimo braku śluzu.

    Anhydra, tak się cieszę. Odetchnij kobieto! Rośnie w tobie zdrowe serduszko!
    Już sama nie wiem co robić czy iść na tą betę czy nie. Ale chyba potrzebuje takiego zimnego kubla wody.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Kurcze to nie wiem czy iść na betę. Jak to na owu to nie wiem czy jest sens robić. Zastanawia mnie to czemu od wczoraj są takie same.

    Podobno tak jest, chociaż dodam od razu, że mój gin nie popiera tej teorii. On twierdzi, że po wyrzucić LH nie ma bata i musi pęcherzyk pękać. ...

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza- przypomnij mi- Ty nie bierzesz acardu póki co? APTT może być z róznych przyczyn podwyższone, ale obawiam sie, ze w takim razie wyjdzie Ci też podwyżzony antykoagulant toczniowy. Ale nawet jeśli to pamiętaj, że to dobra wiadomość - będziesz wiedzieć, że to masz i jak leczyć w razie ciąży. Oraz pozwoli uniknąć problemów i poronień.
    A mutacje planujesz zrobić?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Najmłodsza- przypomnij mi- Ty nie bierzesz acardu póki co? APTT może być z róznych przyczyn podwyższone, ale obawiam sie, ze w takim razie wyjdzie Ci też podwyżzony antykoagulant toczniowy. Ale nawet jeśli to pamiętaj, że to dobra wiadomość - będziesz wiedzieć, że to masz i jak leczyć w razie ciąży. Oraz pozwoli uniknąć problemów i poronień.
    A mutacje planujesz zrobić?

    Acard w ustach miałam ostatnio ok 1,5 miesiąca temu i też brałam bardzo krótko.

    Ogólnie badania jakie kupiłam to te, które wstawiłam i : ( krew oddana, test ze strony testdna powinien być u mnie jutro) :

    - mutacja V Leiden
    - Mutacja PAI-1
    - Mutacja czynnika protrombiny
    - Mutacja Mthfr C677T i A1298C
    - VR2
    - Białko s
    - Antykoagulant tocznia
    - Białko c
    - Przeciwciała przeciw beta-2 glikoproteinie 1 IgG, IgM
    - Przeciwciała antykardiolipinowe IgG, IgM



    Jak to się ma do starań o ciąże? Trzeba już coś wprowadzać? Czy dopiero jak się uda zajść?

    Immunolog mi to ogarnie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 19:34

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ