X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam przed chwilą test owulacyjny. Nie kumam. Dzisiaj termin @. Nie przyszła. Brzuch pobolewa. Już nie rozumiem tego cyklu. Na owulacje to na pewno nie bo nie mam ani grama śluzu płodne go. https://naforum.zapodaj.net/thumbs/df22e2261514.jpg na dole z dziś.

    speakyourmind93, Domi_tur, kark, tęczova, smeg lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    a które zamówiłaś?
    tego tak malutko się bierze, że ja nie mam problemu.

    Jak jesteś na fb to znajdź grupę "to w środku". Mega wiedza dziewczyn i znajdziesz dobrych lekarzy w Twoim mieście.

    A ja nadal nie mam proga >:(

    Do dupy z tymi usg tak wcześnie. Gdyby nie cp poprzednie, nie poszłabym i miałabym spokój i radość.

    A tak? No jest w macicy, ale to wiedziałam, bo inaczej już bym dawno wylądowała w szpitalu. Najpierw w ogóle nic więcej poza pęcherzykiem nie mógł zobaczyć.

    Mówi, że mam tyłozgięcie i to dlatego. Potem jednak pęcherzyk żółtkowy.
    Potem, że jakby zarodek. Jakby 5 tydzień. A ja jestem 5t6d :( Ale dopytywał się czy na pewno beta była 16000...

    Kazał zrobić jutro, zeby zobaczyć czy w ogóle przyrasta i przyjść za tydzień.

    Za tydzień terminów nie ma, dopiero za 2...

    Mi lekarka wczoraj powiedziała, że pecherzyk wygląda na 4-5tyg a ja wczoraj 5t3d. Ale sprawdziłam sobie w takiej tabelce w necie czy wielkość pęcherzyka jest prawidłowa i wszystko jest jak należy...
    Może lekarz ma jakiś sprzet do d...?
    Najlepiej idź do innego jeszcze dla spokoju, czasem trafisz na gorszy dzień lekarza i tylko zawału można po wizycie dostać

    Anhydra lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    a które zamówiłaś?
    tego tak malutko się bierze, że ja nie mam problemu.

    Jak jesteś na fb to znajdź grupę "to w środku". Mega wiedza dziewczyn i znajdziesz dobrych lekarzy w Twoim mieście.

    A ja nadal nie mam proga >:(

    Do dupy z tymi usg tak wcześnie. Gdyby nie cp poprzednie, nie poszłabym i miałabym spokój i radość.

    A tak? No jest w macicy, ale to wiedziałam, bo inaczej już bym dawno wylądowała w szpitalu. Najpierw w ogóle nic więcej poza pęcherzykiem nie mógł zobaczyć.

    Mówi, że mam tyłozgięcie i to dlatego. Potem jednak pęcherzyk żółtkowy.
    Potem, że jakby zarodek. Jakby 5 tydzień. A ja jestem 5t6d :( Ale dopytywał się czy na pewno beta była 16000...

    Kazał zrobić jutro, zeby zobaczyć czy w ogóle przyrasta i przyjść za tydzień.

    Za tydzień terminów nie ma, dopiero za 2...

    A może miał kiepskie USG? A z tym tylozgieciem to faktycznie coś może być na rzeczy- bo u mnie też zawsze dużo później cokolwiek widać.
    Za 2 tyg to już na bank serduszko będzie widać :)

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, ale u Ciebie to już kolejna ciąża tak? W poprzednich też było źle widać?! Ja też mam tyłozgięcie, zawsze na etapie 6-7tydz już było bobo z sercem.
    Wg mnie to chyba gość ma kijowe usg, jak chcesz do niego konkretnie chodzić to skocz tylko do kogoś innegk na usg dla świętego spokoju :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara, to rób ciążowy jutro :) A temp mierzysz? Może jednak będzie owulka?
    Zobacz sobie na mój wykres, jakie miałam zawirowania w tym cyklu ;)

    Szczęściara lubi tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Szczęściara, to rób ciążowy jutro :) A temp mierzysz? Może jednak będzie owulka?
    Zobacz sobie na mój wykres, jakie miałam zawirowania w tym cyklu ;)
    Nie mierze bo mija się to celem. Wstaje do małej w nocy. Jak do piątku nie jutro nie przyjdzie to w piątek idę na betę. Ciążowe negatywne. Chyba felerne te testy z allegro.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla porównania zrobiłam z Domowego laboratorium i taka sama sytuacja https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65f12210d439.jpg

    speakyourmind93, kark lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Dla porównania zrobiłam z Domowego laboratorium i taka sama sytuacja https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65f12210d439.jpg
    A masz jakieś ciążowe w domu? Może zrób jeszcze jeden ciążowy

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    a które zamówiłaś?
    tego tak malutko się bierze, że ja nie mam problemu.

    Jak jesteś na fb to znajdź grupę "to w środku". Mega wiedza dziewczyn i znajdziesz dobrych lekarzy w Twoim mieście.

    A ja nadal nie mam proga >:(

    Do dupy z tymi usg tak wcześnie. Gdyby nie cp poprzednie, nie poszłabym i miałabym spokój i radość.

    A tak? No jest w macicy, ale to wiedziałam, bo inaczej już bym dawno wylądowała w szpitalu. Najpierw w ogóle nic więcej poza pęcherzykiem nie mógł zobaczyć.

    Mówi, że mam tyłozgięcie i to dlatego. Potem jednak pęcherzyk żółtkowy.
    Potem, że jakby zarodek. Jakby 5 tydzień. A ja jestem 5t6d :( Ale dopytywał się czy na pewno beta była 16000...

    Kazał zrobić jutro, zeby zobaczyć czy w ogóle przyrasta i przyjść za tydzień.

    Za tydzień terminów nie ma, dopiero za 2...
    A lekarz nie mówi o skończonym 5-tym ? Przecież w 5tym tygodniu zarodka wcale nie widać. Ja byłam w 4t6d to był tylko pęcherzyk i to było jak najbardziej prawidłowe. Ostatnio jak byłam 7t1d to lekarka mówi 6/7 tydzień a to przecież już 8 był. I ogólnie na USG było napisane 7t1d ale oni to inaczej liczą.
    Edit. Myślę, że jest jak najbardziej w porządku :) za tydzień powinno być serduszko:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 12:02

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    A masz jakieś ciążowe w domu? Może zrób jeszcze jeden ciążowy
    Ciążowe biel. Mam tylko te z allegro. Niby 10.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, dostałaś zdjęcie? Masz tam wielkość pęcherzyka?

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Dla porównania zrobiłam z Domowego laboratorium i taka sama sytuacja https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65f12210d439.jpg
    Może druga owu lub dopiero owu. Mnie allegrowe ciążowe nie oszukały, chyba że masz jakieś felerne..

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Sung, dostałaś zdjęcie? Masz tam wielkość pęcherzyka?

    no właśnie nie... jak wyszłam do się zorientowałam :/ może wrzuci online.
    kark wrote:
    Sung, ale u Ciebie to już kolejna ciąża tak? W poprzednich też było źle widać?! Ja też mam tyłozgięcie, zawsze na etapie 6-7tydz już było bobo z sercem.
    Wg mnie to chyba gość ma kijowe usg, jak chcesz do niego konkretnie chodzić to skocz tylko do kogoś innegk na usg dla świętego spokoju :)

    Nigdzie indziej nie chodzę. To mój lekarz od lat. Poczekam (nie)cierpliwie.


    6ta ciąża. Nie wiem o które pytasz. W tych prawidłowych wiedziałam, ze: test = dziecko. I tyle.
    makalotia wrote:
    A lekarz nie mówi o skończonym 5-tym ? Przecież w 5tym tygodniu zarodka wcale nie widać. Ja byłam w 4t6d to był tylko pęcherzyk i to było jak najbardziej prawidłowe. Ostatnio jak byłam 7t1d to lekarka mówi 6/7 tydzień a to przecież już 8 był. I ogólnie na USG było napisane 7t1d ale oni to inaczej liczą.
    Edit. Myślę, że jest jak najbardziej w porządku :) za tydzień powinno być serduszko:)

    A na to nie wpadłam. Może? Dzięki :)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie allegrowe ciazowe tez nie oszukaly. W biochemicznej byl cien w 29 dc a teraz dzis w 27 nie bylo nic. Tez mam te czulosci 10 niby.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś mnie pytala jakie testy - pink test express, czułość 10. I pasowały mi tez z rossmana facelle, tez czułość 10. Ide na drzemke, na 15 do pracy:(

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Mnie allegrowe ciazowe tez nie oszukaly. W biochemicznej byl cien w 29 dc a teraz dzis w 27 nie bylo nic. Tez mam te czulosci 10 niby.
    Jakie długie masz cykl? Mi w żadnej z ciąż nie wychodziły testy. Nawet przy becie prawie 100 wyszedł cień cienia po 2 godz od zrobienia testu.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Któraś mnie pytala jakie testy - pink test express, czułość 10. I pasowały mi tez z rossmana facelle, tez czułość 10. Ide na drzemke, na 15 do pracy:(
    To ja pytałam. Dziękuję za odpowiedź. Chyba nie ma sensu kupować testów jak te nie wychodzą. Jutro albo w piątek idę na betę.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Jakie długie masz cykl? Mi w żadnej z ciąż nie wychodziły testy. Nawet przy becie prawie 100 wyszedł cień cienia po 2 godz od zrobienia testu.
    Ok 32 dni. Przy biochemie mi cien wyszedl w 29 dc. Dzis robilam w 27 i bialo. Albo zbyt szybko albo nic z tego.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia za szybko,tak jak i ja. Chociaż u mnie to nie ten cykl.

    Sung stawiam na slaby sprzęt . A jaką bete mialas ostatnia?

    Szczęściara to moze coś pokrecilo sie u Ciebie:/ne wiem..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuje jeszcze w pt i sobote i odstawiam Duphaston.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ