X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Birdy trzymam bardzo mocno kciuki za spokojną ciążę :) W którym dc robiłaś betę?

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola. Przykro mi. Przerwa moze Ci dobrze zrobic jezeli jej potrzebujesz.

    Santocha. Ja tez uwazam, ze nie powinno sie tak kogos nakrecac i pisac, ze to na pewno ciaza. Rozczarowanie potem jest nie do zniesienia.
    Ja ciagle pisze, zeby nie wynajdowac objawow na sile, bo one moga swiadczyc o wszystkim. Rozumiem jednak, ze dziewczyny sie nakrecaja, bo to bardzo latwe. Ja jeszcze niedawno tez tak mialam.
    Czasami jest tak, ze zrobienie testu spuszcza powietrze i @ w koncu przychodzi nie blokowana stresem. Mysle, ze tak moglo byc w przypadku KaroliFasoli.

    Mika. Nie znam sie na progesteronie. Moze zapytaj gina skoro juz w piatek masz wizyte.

    Birdy. Trzymam kciuki za bete :)

    Roslinka. Niestety nie wiem co ten skrzep moze oznaczac. Moze to tak przy owulacji? Podobno wtedy moze wystapic lekkie krwawienie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 9 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola betę robiłam 36 dc, ale ten cykl był bardzo długi. Owulacja, stawiam była w okolicy 21-22 dc bo 23 dc była blizna poowulacyjna chociaż równie dobrze owulacja mogła być 23 dc rano...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 08:56

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola. Temperatura Ci w koncu spadla przed @? Nie zdazylam zauwazyc na wykresie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • anet90 Przyjaciółka
    Postów: 104 170

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki. to i ja dołączam do listopadowego testowania. Dziś mam 18 dc. <3 były w 13 , 15 i 16 dniu. Kalendarzyk owu wyznaczyl mi owu na 17 dzien ,ale wg mnie była w w 14 dniu. w tym dniu był sluz jak kurze białko , ale nie do końca przezroczysty i chwilowy ból prawego jajnika. . teraz wilgotno ale bez sluzu. jeśli już to raczej kremowy. to mój 2cykl staran , także jestem żółtodziób ;) szyjka wg mnie miekka i otwarta. czy to mozliwe ,ze owu jeszcze przyjdzie? od wczoraj popołudniu czuje krzyże , nie jakiś mocny ból ,ale czuję, że mam je;) cykle mam 31 dniowe.

    f2w3rjjg2qu7b2qf.png

    qq873e5ekqw6f851.png
  • anet90 Przyjaciółka
    Postów: 104 170

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę sobie, czy szyjka powinna już się zamknąć ?

    f2w3rjjg2qu7b2qf.png

    qq873e5ekqw6f851.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana z bólami @ ta wredota tuż tuż.....

    Karola tulę, Karm3lka poczekaj jeszcze 12 dpo może za wcześnie?

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    birdy gratuluje i 3mam kciuki za przyrost ;) Masz rację - nigdy nie wiadomo co się wydarzy nawet jakby nam setka lekarzy mówiła że się nie uda. Ja też usłyszałam że z takimi wynikami nasienia to możemy tylko w klinice liczyć na pomoc. Ale to był zły czas na chodzenie po klinikach, mielismy na to też odłożyć pieniądze, odpusciliśmy i ni stąd ni zowąd 2 kreski na teście ;)

    Zawsze jest nadzieja ;)

    Laura lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet90.
    Mierzysz temperature? Udostepnij wykres to bedzie mozna latwiej cos powiedziec.
    Na szyjce sie nie znam, ale slyszalam, ze u kazdej kobiety z nia inaczej, wiec nie ma co porownywac.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    birdy-n wrote:
    Karola betę robiłam 36 dc, ale ten cykl był bardzo długi. Owulacja, stawiam była w okolicy 21-22 dc bo 23 dc była blizna poowulacyjna chociaż równie dobrze owulacja mogła być 23 dc rano...

    w tym samym dniu cyklu robiłam betę ;) tylko moja jest połowę mniejsza od Twojej i też chyba miałam późno owulację (około 24 dc moze) ale pewności nie mam bo nie mierzyłam temp i nie robiłam testów.

    kaka470 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • anet90 Przyjaciółka
    Postów: 104 170

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mierze temp. Chyba zaczne od następnego cyklu.

    f2w3rjjg2qu7b2qf.png

    qq873e5ekqw6f851.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola przykro mi :(
    Dziewczyny dobrze piszą. W końcu się uda. A ty pierś do przodu i walcz ;)

    U mnie coś czuję nic z tego nie będzie...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Aguuuś Ekspertka
    Postów: 137 121

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anet90 wrote:
    nie mierze temp. Chyba zaczne od następnego cyklu.

    Koniecznie zacznij ;)

    Ja dopiero jak zaczęłam mierzyć temp widzę co się zmienia wraz z dniami cyklu, można dzięki temu poznać swój organizm.


    f2w3rjjgr8ib3mwr.png

    Aniołek 7t3d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Kochane slyszalyscie o Estrofemie? podobno pomaga max na sluz i powinno sie go brac przy CLO..

    Ja biorę estrofem i świetnie podniósł mi endometrium ;)

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka
    http://party.pl/porady/zdrowie/choroby/o-czym-swiadcza-skrzepy-podczas-okresu-101191-r1/?gclid=COfgm_atm9ACFeTTcgod56MHRA

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet witaj :)

    Birdy to super beta wysoka :) Moja w 27 dc 26,47 i czekam już na czwartek żeby powtórzyć wynik.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo Matko!, ale naskrobaly :)
    Moja pierwsza mysle rano po wstaniu z lozka..
    Oby im sie udalo! i nie moglam sie doczkeac jak wejde do pracy i odpale kompa.
    Teraz z checia bym go wylaczyla..
    Bardzo mi przykro ,ze nie zobaczylyscie 2 kreseczek, ale koniec nazekania cycyki do przodu i nie walczymy.. My sie cieszymy bliskoscia z partnerem a przy okazji cudnie jak narodzi sie z tego owoc naszej milosci ;) Dobra ja od dzis poetka zostane! Niee, zartuje za duzo bledow robie haha dzieki Bogu ze w pracy musze pisac po English. ;D Uwielbiam Was! I kazdej sie uda jak gora stwierdzi ,ze to wlasnie ten czas na ''Owoc waszej milosci'' :).

    AJA_S, Mona_Lisa, Paula55 lubią tę wiadomość

  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja dziś idę drugi raz na betę i jak będzie ok to jutro do lekarza. Niestety mam taką pracę, że jak się okaże, że z ciążą ok to muszę od razu iść na zwolnienie...

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejciu ale się rozpisałyście ;)
    z ledwością nadrobiłam. Ja cały dzień wczoraj byłam w podróży, chociaż jeden dzień się nie skupiałam na testowaniu. Zamierzam zrobić pierwszy test pod koniec tygodni. Jeszcze nie wiem kiedy się odważę :/
    Gratuluję wszystkim pozytywów a tym którym się nie powiodło, fasolek w przyszłym cyklu <3

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Birdy no to trzymam kciuki za piękną betę :)

    Witaj Madzia, trzymam kciuki za teścik :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ