X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne w cały świat ostatnia owu była dopiero w 30 dc cykl 40 albo 41 dni a przedostatni cykl miałam 33 dni bez owu

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Birdy moze zle sie wyrazilam:) lutke mam brac 200 mg dziennie. Jaki Ci wyszedl progesteron ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratulacje :)

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Różne w cały świat ostatnia owu była dopiero w 30 dc cykl 40 albo 41 dni a przedostatni cykl miałam 33 dni bez owu
    to zdecydowanie na szybko na owulację u Ciebie teraz, a mierzysz tempke i obserwujesz śluz?

  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Birdy moze zle sie wyrazilam:) lutke mam brac 200 mg dziennie. Jaki Ci wyszedl progesteron ?
    Tak ja biorę 2x dziennie po 2 tabletki 50. Progesteron miałam 17.60

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 który to był Wasz cykl starań?
    Brałaś coś poza ovarinem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    to zdecydowanie na szybko na owulację u Ciebie teraz, a mierzysz tempke i obserwujesz śluz?


    Tempki nie mierzę a śluzu to narazie nie mam jako tako.

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Paula55 który to był Wasz cykl starań?
    Brałaś coś poza ovarinem?
    To był nasz 4 CS. W tym jeden gdzie w owulacje ja byłam w Pl a mąż w uk to można by policzyć 3.
    Brałam ovarin, Wit c, żelazo, i 2 razy użyłam żelu conceive (czy jak to się pisze). Zaraz udostępnię wykres :)
    Kropka nie zaznaczam jeszcze ;)

    dobuska, santoocha lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka może organizm przygotowywał się do owu ale nie doszło do owu i będzie za jakiś czas drugie podejście. Gdzieś czytałam ze tak bywa.

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam tempkę, bo dzięki niej zobaczyłam, że owulacja jednak jest. A Ty miałaś monitoring, ze wiesz, że nie było?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aczkolwiek do owulacji u CIebie jeszcze czas, może robiłaś test w porze dnia, kiedy LH było więcej, może z rana?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    To był nasz 4 CS. W tym jeden gdzie w owulacje ja byłam w Pl a mąż w uk to można by policzyć 3.
    Brałam ovarin, Wit c, żelazo, i 2 razy użyłam żelu conceive (czy jak to się pisze). Zaraz udostępnię wykres :)
    Kropka nie zaznaczam jeszcze ;)
    Ale super!

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to tempki nie mierzyłas?
    Ja teraz tez mam 4cs, z Szymkiem udało się w drugim.
    Też stosuje conceive i od teraz ovarin i wiesiołek.
    Oby ta czwórka była szczęśliwa!

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Aczkolwiek do owulacji u CIebie jeszcze czas, może robiłaś test w porze dnia, kiedy LH było więcej, może z rana?


    Nie robię go zawsze w okolicach południa 11-11.30 w tych granicach. No nic. Będziemy czekać.

    Ostatnio jak miałam owu to każdy ruch czułam w podbrzuszu a teraz czegoś takiego nie było. No zobaczymy czy będzie

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula555. Tez uwazam, ze wiara czyni cuda, tylko czesto ciezko tak na prawde uwierzyc.
    Jak to bylo u Ciebie? Bo mowilas, ze jednak mialas watpliwosci.
    Tego zelu concieve uzylas w szczesliwym cyklu?

    Olciuska. Bedzie nam Ciebie brakowalo, ale jezeli potrzebujesz przerwy to pewnie dobrze Ci zrobi.

    Stokrotka. Faktycznie dziwne te testy. Moze byc tak, ze organizm przygotowywal sie do owu i bedzie II podejscie. Moze byc tez tak, ze wyrzut LH byl na tyle krotki, ze go przegapilas.
    Ty chyba jestes po odstawieniu tabletek anty, co? W takim razie owu teraz jest prawdopodobna.
    Szkoda, ze tempki nie mierzylas to byloby latwiej powiedziec.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Nie robię go zawsze w okolicach południa 11-11.30 w tych granicach. No nic. Będziemy czekać.

    Ostatnio jak miałam owu to każdy ruch czułam w podbrzuszu a teraz czegoś takiego nie było. No zobaczymy czy będzie
    kochana w tym cyklu też byłam pewna, że nie ma owulacji, a temperatura i śluz pokazały, że jest inaczej i w innym czasie niż się spodziewałam zawsze.:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w nosie to mam. Szkoda tylko że nie wiem kiedy odstawić wiesiolek :( żebym w razie czego dzidzi krzywdy nie zrobiła. :( i co teraz robić ? Brać dalej ten wiesiolek ?

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Birdy sorki ;) to faktycznie bierzemy tyle samo ;) Ja w pierwszym badaniu miałam 12,91 a w drugim 17,2 ;)

    Paula gratulacje wielkie <3

    Paula55 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    A w nosie to mam. Szkoda tylko że nie wiem kiedy odstawić wiesiolek :( żebym w razie czego dzidzi krzywdy nie zrobiła. :( i co teraz robić ? Brać dalej ten wiesiolek ?
    ja bym brała, skoro nie obserwowałaś śluzu płodnego i test nie wyszedł pozytywny to znaczy, że do tej owulki jednak nie doszło. GTym bardziej, że wiesiołek chyba ma poprawić jakość śluzu nie?

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierzyłam temp. W cyklu z cudem też nie mierzyłam :)
    Jedynie testy owu, śluz i ból owulacyjny :)

    Żelu użyłam tylko w tym cyklu :) Plus ovarin z nowości.

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ