X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza. Witaj, zostań z nami :) Trzymam kciuki, żeby tym razem było inaczej :)

    magroz26. Tulę, trzymaj się.

    stokrotka92. Mój mnie dziś też wkurza. W ogóle jakaś jestem poirytowana nie wiem dlaczego. Wczoraj było mi cieżko z racji 1 listopada bez rodziny, ale dziś to już nie wiem. Może to samo dalej trzyma.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    A wiec kochana... hihi
    Za ktorym cyklem sie udalo? i kiedy wystapily pierwsze objawy ? :)

    Udało się za 4 razem :-) i za tym 4 razem serduszkowalismy celniej niż zwykle! Pierwszym z objawów był brak bolu piersi przed @,a zawsze bolały mnie tydzień przed, oprócz tego dwa dni po ovu aż do testu bolal mnie brzuch jak na @. Dzień przed testem miałam ogromną chęć na śledzie :-) ale ten brzuch jak na @ i brak bólu piersi był głównym powodem że zatestowalam, poza tym 12 dpo spadała mi już temp.na @,a tym razem się utrzymywała. Już po temp.wiedziałam że coś będzie na teście :-)

    Olciuska, Pikselka lubią tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Tule <3
    Kochana nowy cykl nowe nadzieje.Moze teraz się uda.Bo dokladnie 6lat temu w tym samym dniu dostałam @ a w grudniu juz jej nie dostałam bo byla ciąża.Wiec kto wie moze akurat.Tylko niestety u mnie juz 15cs.Zobaczymy co wyjdzie.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Tasza. Witaj, zostań z nami :) Trzymam kciuki, żeby tym razem było inaczej :)

    magroz26. Tulę, trzymaj się.

    stokrotka92. Mój mnie dziś też wkurza. W ogóle jakaś jestem poirytowana nie wiem dlaczego. Wczoraj było mi cieżko z racji 1 listopada bez rodziny, ale dziś to już nie wiem. Może to samo dalej trzyma.
    Bedzie dobrze,bo musi byc.Moze jeszcze nie mój czas.Moze kiedyś się uda.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Udało się za 4 razem :-) i za tym 4 razem serduszkowalismy celniej niż zwykle! Pierwszym z objawów był brak bolu piersi przed @,a zawsze bolały mnie tydzień przed, oprócz tego dwa dni po ovu aż do testu bolal mnie brzuch jak na @. Dzień przed testem miałam ogromną chęć na śledzie :-) ale ten brzuch jak na @ i brak bólu piersi był głównym powodem że zatestowalam, poza tym 12 dpo spadała mi już temp.na @,a tym razem się utrzymywała. Już po temp.wiedziałam że coś będzie na teście :-)
    Ogromne gratulacje.Spokojnej i nudnej ciazy a przede wszystkim bezproblemowego porodu i zdrowego bobaska;*

    aaagaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Kochane:) ja testuje jutro rano i dam znac :* :) choc oczywiscie bardzo w to watpie.

    Trzymam kciuki! :) <3

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza i msgroz26 witajcie :)

    Leżę w łóżku z synem, on ogląda bajki a ja złapałam jakiś dołek, że już nigdy się nie uda... :(

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza wrote:
    właśnie czekam na zrobienie zastrzyku z agolutinu. Do 22.00. Z każdym zastrz.zastanawiam się, czy to ma sens. Czy znów będzie to kolejny "pusty" miesiąc.
    Kochana na co masz ten zastrzyk? Bo ja go dostawalam tu w czechach gdzie moeszkam na wywolanie miesiaczki

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Ikciu Znajoma
    Postów: 29 55

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rety @ jeszcze nie przyszła ..... i niech już tak zostanie ....

    9 cs.
    [img][/img]atdci09kknf9dqaa.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Mama ali nie wiem czemu sie pogrubiona zrobila :D
    Jezeli jutro dziewczyny ktore mialy testowac nie dadza znac wstawiam @

    Może to dobry znak dla nas niech tak zostanie kochana :-)

    Dziewczyny mnie znowu zaczęły boleć zęby to jest nie do zniesienia a jak na razie nie wiem czy jestem to wolę nie brać żadnych tabletek :-( I znowu cała prawa strona szok totalny. Was też bolały przed ciążą?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe osobki :) zostancie z nami kobietki bo w kupie raźniej ;)

    Magroz26 przykro mi :( musisz wierzyć że w końcu się uda :*

    Ikciu u ciebie piękny obiecujący wykres!! Podziwiam że nie testujesz ;) mocno trzymam kciuki :)

    Mój mlodociany już śpi więc ja mam Relax :) muszę zaplanować co zrobić do jedzenia na sobotnią imprezkę ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz masz burzę mózgów z planowaniem menu na sobotę :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Ikciu Znajoma
    Postów: 29 55

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szlam już dzis ze trzy razy jak juz kupilam testy .... Ale stwierdziłam że poczekam do jutra .....

    9 cs.
    [img][/img]atdci09kknf9dqaa.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh ja bym.teZ nie wytrzymala

    AJA_S lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy z Tobą ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Olciuska mnie wywołała :-)

    Melduje ze jestem.
    Dzisiaj byłam na kolejnych badaniach.
    Mam już zrobione testosteron, androstendion, dheas, tsh, prolaktyne, FSH, LH, estradiol, ft3 i ft4 z tym ze te ostatnie 5 badań jutro będą wyniki :-)
    Jeżeli w tym cyklu będę mieć owulacje to 7 dni po niej idę zrobić progesteron i krzywa cukrowa insulinowa z potrójnym oznaczeniem.

    Na chwilę obecną mam zawyżone mocno testosteron i trochę dheas. Androstendion jest na górnej granicy wiec teoretycznie tez do zbicia.
    Dziś 4dc ok 20 dc wybieramy się z mężem na USG sprawdzic czy owulacja była.
    Odpuscilam sobie sprawdzanie trzykrotnie czy jest pęcherzyk czy urósł i czy pękł bo w sumie to akurat mnie najmniej interesuje i moim zdaniem jest to dodatkowe naciaganie nas na wydatek. W 20dc będzie widać czy owulacja byla czy jest ciałko żółte i na ktorym jajniku.

    Z poprzedniego cyklu wiem już na 100% ze owulacje miałam i dodatkowo mam PCOS na obrazie USG były piękne pęcherzyki dużo ich i charakterystycznie dla pcos ułożone jeden pod drugim. No ale najważniejsze że owulacja była i liczę ze będzie też i w tym cyklu.
    Z dodatkowych informacji jestem pozbawiona jednego jajowodu. Niestety ale nikt ni podjął się wcześniej znalezienia ciąży pozamacicznej tylko czekali idioci do ostatniego momentu no ale czasu nie cofne.
    W duszy wierzę że będę mieć owulacje z prawego jajnika częściej i ze prawy jajowod jest drożny.

    Na moje zawyżone androgeny farmaceutka poleciła mi symfolic który reguluje hormony.
    Dodatkowo przez ostatnie pol roku prawie lekarz kazał mi brać duphaston od 16dc gdzie owulacje zawsze miałam później i hamowal mi ttm owulacje w 4 miesiącu zaczęłam brać dupka na własną rękę później i owulacje się pojawiły. ..

    23 mam wizytę u endokrynologa na NFZ i mam nadzieje ze z takim pakietem wyników badań coś mi kobieta przepisze i przyspieszy nasze starania żeby były owocne a jak nie to jestem kontroli zapisana na 30 listopada prywatnie d super lekarza który typowo zajmuje się niepłodnościa :-)
    Jestem dobrej myśli :-)

    Olciuska lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj na badaniu progesteronu 5dpo i wyszło mi 12,5 ng/ml, widełki od 1,7-27
    nie wiem czy jest ok, czy nie


  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula trochę za wczesnie mogłaś poczekać jeszcze 2 dni progesteron robi się w 7-8 dniu po owulacji.

    P. S jaka ładna strona 69 :-D

    Milej nocki :-)

    kinga1185 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz kazał 5/6 dpo :) nie wiem czemu tak. Zobaczę jutro co powie :)


  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 listopada 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia. To wzielas sie konkretnie do dzialania :) Super, mam nadzieje, ze lekarze cos pomoga :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ