X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę widze Carolline
    Niestety Milano nie otwiera mi się ma tel. Nie trać nadziei póki....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 08:26

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Widzę widze Carolline
    Niestety Milano nie otwiera mi się ma tel. Nie trać nadziei póki....

    Co miesiąc robiłam sobie taka nadzieje ze chyba w tym miesiącu nie chce tego przechodzić. Zrobiłam test aby wiedzieć czy mogę dzisiaj iść spokojnie na siłownie na ciężki trening i mimo ze mogłabym sobie nawet wmówić ze coś tam widzę to nie chce robić sobie nadziei.

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1542fca80af.jpg Powiedzcie mi, ze nie mam zwidów i ze jest tam widoczna blada kreseczka a właściwie jej cień please :p jeszcze 4 dni do spodziewanego okresu wiec mam nadzieje, ze będzie lepsza z czasem, bo u nas żadnych beta etc się nie robi :/
    Widzę! :) I tak jak napisała Pumka, wcale nie jest taka blada :)

    A ja wczoraj się już zdenerwowalam. Mąż spojrzał na test i stwierdził że widać kreseczke, ale przecież ostatnio nas oszukał to nie wierzy :/ stwierdziłam, że nie będę na siłę wytężać wzroku i domyślać się czy coś jest czy nie ma. Poszłam do apteki po test cyfrowy i jest! Test zrobiłam o 15, trochę pozno, ale już nie mogłam czekać. Do lekarza idę dopiero 6.12 bo raczej wcześniej nic nie stwierdzi...ale z tego stresu to osiwieje.
    2uj592c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 09:32

    Carolline, Yoko, pumka1990, Existenz, mamaNika lubią tę wiadomość

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Co miesiąc robiłam sobie taka nadzieje ze chyba w tym miesiącu nie chce tego przechodzić. Zrobiłam test aby wiedzieć czy mogę dzisiaj iść spokojnie na siłownie na ciężki trening i mimo ze mogłabym sobie nawet wmówić ze coś tam widzę to nie chce robić sobie nadziei.
    Mi niestety też link nie wchodzi.
    Też mogę jedynie poradzić żebyś nie tracila nadziei..

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaSG wrote:
    Mi niestety też link nie wchodzi.
    Też mogę jedynie poradzić żebyś nie tracila nadziei..

    Wysylam jeszcze raz link: https://naforum.zapodaj.net/c431149eaae5.jpg.html

    A co do testu cyfrowego to pierwszy raz widzę! Ten wynik znaczy pozytyw tak? Totalnie zielona jestem...

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline, krecha jak nic, gratulcje :D

    Milano, bardzo niewyrażne zdjęcie, nic tam nie widzę.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1542fca80af.jpg Powiedzcie mi, ze nie mam zwidów i ze jest tam widoczna blada kreseczka a właściwie jej cień please :p jeszcze 4 dni do spodziewanego okresu wiec mam nadzieje, ze będzie lepsza z czasem, bo u nas żadnych beta etc się nie robi :/
    Tak, jest bladzioch :-) gratulacje :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie ważne u mnie to biel, ważne ze dziewczyny wrzucają piękne pozytywne testy!

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Wysylam jeszcze raz link: https://naforum.zapodaj.net/c431149eaae5.jpg.html

    A co do testu cyfrowego to pierwszy raz widzę! Ten wynik znaczy pozytyw tak? Totalnie zielona jestem...
    Tak :) te cyferki to tygodnie od zapłodnienia. :D
    A co do twojego test ja po lewej stronie widze jakas rozowa, jasniutka plamke..otworzylam specjalnie na komputerze hm.... moze idz zrobic bete? Bedziesz miec wynik czarno na białym..bo jednak przy testach i to paskowych zawsze jest jakis cien nadziei..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 10:04

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1542fca80af.jpg Powiedzcie mi, ze nie mam zwidów i ze jest tam widoczna blada kreseczka a właściwie jej cień please :p jeszcze 4 dni do spodziewanego okresu wiec mam nadzieje, ze będzie lepsza z czasem, bo u nas żadnych beta etc się nie robi :/
    Ja te widze ładna kreskę :) gratuluje po cichutku :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1542fca80af.jpg Powiedzcie mi, ze nie mam zwidów i ze jest tam widoczna blada kreseczka a właściwie jej cień please :p jeszcze 4 dni do spodziewanego okresu wiec mam nadzieje, ze będzie lepsza z czasem, bo u nas żadnych beta etc się nie robi :/

    Widać kreseczke :)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Do mnie przylazła @ przedwczoraj wiec mozna mnie wykreslic z listy

    Dziewczynki gratulacje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 11:14

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 23 listopada 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek temperatury... Dziś przyszedł @ :(

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano ja u siebie widze kreske. Powtorz test!!! Albo zrob bete. I zycze powodzenia!

    KlaudiaSG, Milano lubią tę wiadomość

  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka1990 wrote:
    U mnie spadek temperatury... Dziś przyszedł @ :(
    Przykro mi :( trzymam kciuki żeby za miesiąc się udało :)
    Czyli nie tylko ja coś tam widziałam. Milano idź zrobic betę. Trzymam kciuki żeby to było to :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 19:48

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • Ginger Koleżanka
    Postów: 54 14

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, można się dołączyć? :) @ powinnam była dostać dwa dni temu, tylko że jak na razie to ani widu ani słychu. Z testem ciążowym jeszcze chwilę muszę poczekać, bo aktualnie nie mam możliwości żeby gdziekolwiek się w niego zaopatrzyć. Dziś coś mnie tknęło i postanowiłam zrobić test owu. Na teście są dwie kreski, z tym że jedna jest slabsza. Kiedyś czytałam że dwie kreski na tescie owu mogą(tak wiem, ale nie muszą) wskazywać na ciążę. Co o tym myślicie? Test ciążowy najwcześniej będę mogła zakupić w poniedziałek...

    Trzymam kciuki, za wszystkie starające się :)

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ciąży owulacyjne nie wychodziły. A pozytywny test owu to dwie takie same krechy

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 23 listopada 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Milano ja u siebie widze kreske. Powtorz test!!! Albo zrob bete. I zycze powodzenia!

    Jeżeli do niedzieli @ nie przyjdzie to powtórzę. Był to test o czułości 25, ale na razie nie nastawiam się chociaż niby coś tam było ale z tymi testami to różnie jest przecież..

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dalej nie ma a piersi zaczęły dzisiaj mocniej boleć. Bolą od owulki ale poprzednie dwa dni mniej, praktycznie wcale a dzisiaj znowu... Zwariować można!

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo melduje 1dc. Ale e na grudniowki. to nasz oatatni cykl. gin dzis powiedziala ze ostatni. jesli si nue uda mamy rozwazyc in vitro.. 6500 sam zabieg plus leku i dojazd 130 w jedna strone do kliniki. nie stac nas wiec.... mysl ze sie uda przeszla mi bardzo szybko. szczerze ? nie wierze w cud. dostalan skierowanym ie na tsh fsh ft3 ft4 i zapobiegawczo euthyrox. zmniejszamy dawke tabletek z 4do 2 dziennie. i zastrzyki dawka 75 zamiast 150. jesli 75 bedzie za malo to zwiekszymy dopiero dawke. chcemy zeby byla iedna a zdrowa komorka niz po kilkanasvie byle jakich.. za was trzymam kciuki i gratuluje zaciazonym. ja na grudniowki nie przechodze ze wzgledow psychicznych. nie udostepniam row iez wykresu bo poprostu nie chce sie nakrecac i robic sobie nadziei... :( przeplakalam dzis caly dzien nie poszla. nawet do pracy bo nie bylam w stanie. ciezko mi ale wiem ze sir nie podda . nie mamy oszczed osci bo wszystko juz wydane na leki itp. 14 miesiecy i viagle wszystko prywatnie. trudno. nie za rok nie za dwa ale uzbieramy jesli bedzie trzeba. odmowie sobie tego co nie potrzebuje i bede wiecej pracowac. pozdrawiam was wszystkie :-*
    jesli jakims cudem by sir udalo napisze wam na grudniowkach i udostepnie wykres. jak ktoras chce może dodac mnie fo znajomych :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ