X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ja dopiero z nim zaczynam, sam mówił że musi się coś znaleźć tyle tylko że już tyle czasu się zwalniam w tych dniach owulacyjnych, że zaczyna mi to trochę przeszkadzać, że aż tak bardzo ingeruje w moje życie... inaczej jak się człowiek stara 1 rok a inaczej jak ponad 2,5 roku :)

    Doskonale wiem o czym mówisz. Dojeżdżam na monitoringi 100 km w jedną stronę.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki,

    Pojawiam się znowu - od rana miałam awarię internetu, a jak mam z komórki napisać to tylko się wkur****.

    Właśnie pochłonęłam dzienną porcyjkę ananaska, PYCHA :) :) :) Jeszcze 3-4 takie i implantacja :D :D :D

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    a czemu nie idziesz czyżby ciąża?

    ładnie tempka Ci w górę poszła :)
    Dziękuje, byłoby miło,ale wątpie;) mnie zawsze temp robi w *uja;P dzisiaj odwolalam bo jutro ide do niego na zana,a ze mam poważne plany go zmolestowac o HSG i odebrac wyniki ktore u niego robilam to wolę iść tam;) zreszta ostatnio mowił cos o jakimś polipie,a u niego lepsze usg ;)

    Marleni lubi tę wiadomość


  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    W 3 dc już oczywiście zapomniałam zrobić, ale chyba Ewcia pisała, że powinno się zbadać chwile przed owu i drugi raz po owu :) Dziś zobacze mój pęcherzyk :D
    Jestem tak podniecona, jakbym miała fasolke zobaczyć :D WTF

    W 7dpo zbadaj estradiol - jeśli wyniesie 180 (o ile dobrze pamiętam)to świadczy o dobrej pracy ciałka żółtego.
    Ja mam zamiar zbadać też progesteron - wprawdzie łykam luteinę, ale ona ponoć podnosi wynik (sprawdzę czy dostateczną dawkę biorę). Jak nie brałam lutki to miałam progesteron ok. 9, także słabo.

    A w ogóle to nie dziwię się, że jesteś podniecona na myśl o dzisiejszym usg - przecież z tego pęcherzyka będzie fasolka ... <3 <3 <3 Nie ma innej opcji. Przecież tyle się wina opiłaś :D

    Marleni, lady_pink lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    łoo matko ....
    ja już trochę doświadczenia mam i sama się przekonam czym różnią się te usg w ovum od luxmedowskich :)

    Bo jeśli niczym, to sorry ale do luxmedu mogę się bardziej dopasować :)

    I taniej w luxmedzie ,....

    Raz mi się zdarzyło że każde z trzech usg w monitoringu robił inny lekarz. I każdy co innego mówił i inaczej zmierzył. Lipa.
    Dużo by pisac, dość, że jeden twierdził, że pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel a mój gin orzekł, że to byl ślad po pękniętym pęcherzyku. Co by się zgadzało bo mi raczej zawsze pękają.
    Jeśli już wywalać kasę na monitoring to radzę robić to porządnie u dobrego diagnosty.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Współczuje bo u mnie też dziś internet z dupy działa :P

    a powiedz mi ten ananas to się ja przed owulacją czy po owulacji? bo już zapomłam :P

    Ananas po ovu do implantacji (czyli tak przez 7 dni max), bo to na lepsze zagnieżdzenie niby, ale myślę że przed ovu nie zaszkodzi, jeśli ktoś lubi. Ale w przypadku potencjalnej ciąży absolutnie nie brać bo może powodować mikroskurcze i poronienie.

    Ale Marleni, Ty łykasz acard?? Bo jeśli tak to nie powinnaś go jeść bo bromelina (ten enzym co jest zawarty w ananasie który ma zagnieżdzać) zawarta w ananasach rozrzedza krew.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlenko Kotku,

    Już kiedyś wrzucałam linka nt. ananasa i bromeliny, ale być może jakoś to ominęłaś, także wklejam jeszcze raz:

    http://natural-fertility-info.com/bromelain-pineapple-for-implantation.html

    Artykuł jest po angielsku, ale Ty sobie chyba z tym dasz radę ... :D :D :D

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady,

    A Ty o której masz dziś monitoring??
    Daj koniecznie znać jak tam ten Twój pęcherzyk, co się w fasolkę zamieni :)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A gdzie to w ovum tak róznie Ci robili?

    Bo ja takie historie to miałam w luxmedzie, że każdy dochtor inaczej mierzył i każdy swe mądrości miał - a mój mózg szalał :( bo jeden twierdzi że jest przerośnięty, drugi że w porządku - w 11 dc 25,5 mm w 14 juz 20 mm - robią to na odwal - mierzął jak chcą, każda z nas jakby zerknęła na swoich wydrukach to można łatwo zobaczyć jak różni się np. przekątna mierzenia - a to już zmienia postać rzeczy... walną tekstem i myślą że jesteśmy cyborgami

    Nie, w Ovum to ja mam swojego gina i jestem mu wierna. :-) Tylko wtedy akurat wyjechał na dwa tygodnie.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    o 18 :D
    Dam znać napewno :*

    o to tak jak ja :)

    trzymam kciuki :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    No Elenka to znak że musi się udać :)

    oby :)

    ja wczoraj też poprzytulałam męża, przed wizyta może popchnie się armię :P

    Marleni, hewa81 lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Mam wyniki estradiolu
    w 12 dc - 128,64

    f.folikularna 19,5-144,2
    owukacja 63,9-356,7
    f.lutealna 55,8-214,5

    Na każdą fazę mój wynik się łapie ocb?

    no przecież nie miałaś jeszcze owu więc folikularna powinna być :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady chyba Cię widziałam w Ab obo ale pewności nie mam :-P

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweterka nie widziałam tylko kucyk i grzywke;-) wychodziłas do apteki po zastrzyk tak?

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Mój mąż coś dziś zły wrócił z pracy :/ moja fasolka jest pod znakiem zapytania :(

    A to tylko Twoja fasolka, Kochana ???
    Trzeba męża udobruchać, pocieszyć, powyginać się trochę przed nim jak trzeba będzie i do roboty .... bo jak wiesz samo się nie zrobi :D

    U mnie już po zawodach, to chociaż Ty w pełni wykorzystaj swą płodność.

    Ściskam mocno <3

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARLENKO,

    A Ty kiedy będziesz mieć te wyniki badań co ostatnio robiłaś??

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzieliśmy na kanapie;-)
    Dostałam skierowanie na szpital na laparoskopie, jutro mam dzwonić czy moze jest miejsce na czwartek

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja miałam czarno biała bluzkę i narzute a moj czarny swetr:-P jakoś odrazu skojarzyłam ze to Ty;-)

    Marleni lubi tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ewcia jak po zawodach, ja też ostatnio jakoś tak byłam nastawiona że przed owulką w trakcie owulki , natura jest pokręcona więc trza próbować cały cykl :)

    czytałam fajna wypowiedź faceta, który nie mógł z żoną mieć długo dzieci, i zastosował zasadę że kochali się co 3 dni, nie zważając na dni płodne, po prostu cały cykl co 3 dni, nikt nie dawał im szans a oni zaszli :) historia była dłuższa ale meritum oddałam :)

    Wiesz co, to już nawet nie chodzi o ilość współżycia (chociaż faktycznie trochę mało w czasie mojej płodności, przez to że mi się ovu przyśpieszyła), ale jakiś dziwny mi ten wykres wychodzi i ta temperatura jakaś taka niska. Może się jak zwykle nakręcam (taka już moja natura niestety :( :( :( ), ale mam nadzieję, że ta temp. w końcu się poderwie.

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo profesor chce zobaczyć dokładnie co tam się dzieje po operacji która miałam. Mam cichą nadzieję ze będzie miejsce na oddziale...

    hewa81, Marleni lubią tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ