X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka wrote:
    Bo profesor chce zobaczyć dokładnie co tam się dzieje po operacji która miałam. Mam cichą nadzieję ze będzie miejsce na oddziale...

    Trzymam kciuki Kochana, będzie dobrze :)
    A jaką miałaś operację, jeśli to nie tajemnica oczywiści??

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, spotkanka na żywo były?;)
    Lady to co działasz tak?powodzenia!
    a ja jutro do dr Tkaczuk idę z całym stosem badań i nie wyjdę bez konkretów!

    Marleni, lady_pink lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka, ale laparo to nie przez endometriozę?

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wróciłam po monicie ale szalu nie ma :(

    cykl prawdopodobnie stracony bez owu...dzis na oby jajnikach widzial pęchęrzyki ok 6 mm; endo też powiedział że malutkie 7 mm...więc załamka :(

    badał bardzo nie delikatnie ale stwierdzil że w ten sposob chce wyciągnąc jajniki "tak głeboko to żaden wcześniej nie wsadzał"...przepraszam za takie określenie...

    no i nie ma sensu na środę się zapisywać...pójdę 25.11 na wizytę może się uda namówić na szpital i HSG

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka a Ty nie byłaś przypadkiem u Cholubka?

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wedmoczka a Ty nie byłaś przypadkiem u Cholubka?

    nie dziś byłam u Wiktora

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, niedobrze. Dr Tkaczuk podobno daje skierowania.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kurczę, niedobrze. Dr Tkaczuk podobno daje skierowania.

    w sensie??

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na hsg daje bez większego problemu podobno. Na Racławickie.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja nie chodzę do Tkaczuk...poza tym Wiktor nie odbiera jej pacjentek...powiem że czytałam że jest dobry i niech ni pomaga w znalezieniu przyczyny...tez pracuje w szpitalu na Kraśnickich więc będę go molestować o skierowanie

    Marleni, lady_pink lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A miałaś kiedyś stymulowane cykle ?

    nie bo u mnie raczej nie było problemów z owu..ale wiadomo z wiekiem tych cykli bez jest coraz więcej...a ja mam juz 35 ...więc się nie dziwie że trafiają sie i takie

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    to powodzenia :) ciekawe co zaleci :)
    Dziękuję. Na pewno zbicie tsh, a co jeszcze nie wiem.

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka wrote:
    Bo profesor chce zobaczyć dokładnie co tam się dzieje po operacji która miałam. Mam cichą nadzieję ze będzie miejsce na oddziale...
    Memka a do jakiego szpitala masz się kłaść?


  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    nie bo u mnie raczej nie było problemów z owu..ale wiadomo z wiekiem tych cykli bez jest coraz więcej...a ja mam juz 35 ...więc się nie dziwie że trafiają sie i takie

    Kochana, to my jesteśmy prawie w jednym wieku :), ja w styczniu skończę 35 lat. A ja zakładałam (nie wiem dlaczego), że wszystkie jesteście przed 30-ką :D :D :D

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojskowy szpital na raclawickich... A operacja mam usuniety jeden jajowod

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Kochana, to my jesteśmy prawie w jednym wieku :), ja w styczniu skończę 35 lat. A ja zakładałam (nie wiem dlaczego), że wszystkie jesteście przed 30-ką :D :D :D

    staracie się o pierwsze czy już masz dzieci?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    staracie się o pierwsze czy już masz dzieci?

    A no niestety o pierwsze :(
    Byłam kiedyś w ciąży, ale .... 12 tyg. cieszyłam się ciążą.
    Potem miałam dłłuuugą przerwę (trochę depresja, potem zakażenie bakterią, którą leczyłam z rok, a jeszcze potem zaszwankował mi kręgosłup i kolejne 2 lata wyjęte z życiorysu). No i teraz od maja br. wzięliśmy się ostro do roboty.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka wrote:
    Wojskowy szpital na raclawickich... A operacja mam usuniety jeden jajowod


    To mamy szansę się spotkać, bo ja chcę doktorka zmowlestować o hsg czyli bym musiała się położyć w środę za tydzień;P


  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ja rozumiem, iż z wiekiem mamy coraz mniej jajeczek, nie jestem lekarzem, ale uważam że tym bardziej lekarze powinni z TObą postępować priorytetem.
    Jeśli tyle czasu nie ma ciąży to jednak powinnaś zostać położona do szpitala i powinni zrobić przegląd.
    Miałaś HSG?
    A z tego co widzę że na fb piszesz że mąż miał sprawdzane nasienie 2 lata temu, ale to dawno i nieprawda, warto sprawdzić jeszcze raz i też podawać mi jakieś witaminki na wzmocnienie :)

    o HSG będę walczyła u Wiktora bo moja poprzednia gin z racji starań o dziecko nie chciała dać skierowania...

    a z badaniem nasienia będzie ciężko powiedział że raczej więcej nie pójdzie...poza tym nie ukrywam że to wszystko kosztuję a ja za chwilę stracę prace a małżonek jej nie ma od marca ...więc nas zwyczajnie nie stać :(((
    w tym momencie jest to raczej walka z wiatrakami :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny. Wracam po mału do gry, strasznie w weekend cierpiałam bo mój mąż nie może wydorośleć i zacząć samodzielnie myśleć tylko jest pod ciągłym wpływem (dyktandem) rodziców. Najgorsze że na tygodniu spędza czas z nimi a nie ze mną ze wzgledu na pracę i odległość a teraz wpadł na genialny pomysł że część naszych oszczędności wpakuje w ich gospodarkę zamiast ciułać ze mną na nasze m i lepsze życie:( a ja teraz odchorowuję dzisiaj miałam okrutny ból żołądka chyba na tle nerwowym. A co do starań to rano miałam w dziupli temp 37 stopni a teraz po całym dniu 38:/

    Przepraszam że ja tak o sobie ale musiałam się wyżalić.

    f08af289ff.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ