X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 listopada 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:

    Elenka a ty idziesz do niego jutro na monitoring? To powiedz mu że nie ma miejsc już na środę i on Cię wpisze :)

    Jak uzna to za konieczne to wpisze ...jakoś zdołowana jestem w tym cyklu :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na certyfikat zdajesz? Matko ile ja się do tego zbieram, no ale kasy też mi szkoda.

    Sweterek kremowy, ciepły, taka narzutka bardziej w Outlecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jaki masz plan na ten cykl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w tym cyklu? Prywatnie?
    a który to Wasz cs?
    Ja mam nadzieję, że znalazłam przyczynę w tarczycy, ale zobaczymy co Dr Tkaczuk powie, trochę tych badań dla niej mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się naczekałaś Dziewczyno, oby inseminacja to było to!
    Ja na razie na to nie patrzę nawet, bo u mnie raczej problem jest dalej zagniezdzenie itd.
    No to zaciskam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam kiedyś u Cholubka cała wizyta z usg trwała jakieś 5 minut! Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2015, 18:27

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Byłam kiedyś u Cholubka cała wizyta z usg trwała jakieś 5 minut! Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

    właśnie na mnie też nie z jego monitów i tak nic się nie da wywnioskować nawet nie jest w stanie powiedzieć czy była owu...idę do Wiktora jutro i zobaczy jak tam wszystko wygląda...najwyżej spytam czy dopisał by mnie na środę a jak nie pójdę do niego normalnie na wizytę 25.11 i poproszę by został moim lekarzem i pomógł mi znaleźć przyczynę braku dzidzi

    Marleni, lady_pink lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 listopada 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kochana u nas to 29 cs sie zaczyna ;)
    Prywatnie w ovum,mam nadzieje ze mi psikusa cykl nie zrobi

    MArleni a zaczełaś już jakieś badania itp? Da się to tak szybko zorganizowac?:) i u jakiego lekarza będziesz robiła?


  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki ;-)
    Ale naprodukowałyscie postow:-P mnie wczoraj pochłonęło sprzątanie i szykowanie imprezki... Impreza trwała do ok 2 w nocy potem bardzo długo odsypialiśmy i teraz dopiero mam chwilę i Was nadrabiam ;-)

    Marleni, Wedmoczka, hewa81, hipisiątko lubią tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka wrote:
    Hej Laseczki ;-)
    Ale naprodukowałyscie postow:-P mnie wczoraj pochłonęło sprzątanie i szykowanie imprezki... Impreza trwała do ok 2 w nocy potem bardzo długo odsypialiśmy i teraz dopiero mam chwilę i Was nadrabiam ;-)

    Hi Memka,
    I ja wczoraj troszke balowałam, ale nie tyle co Ty czy Lady, takie małe spotkanko z siostrą i szfagrem. Było na tyle spokojnie, ze rano po 9 już byłam na nogach. Poza tym jak się ma zwierzaka to ma się też i obowiązki z nim związane.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    nasza impreza trwała do 3 30 z 3letnim dzieckiem :) a teraz umieram cały dzień, nic nie jem, tylko piję, mdli mnie sam widok jedzenia, a najgorsze, że odrzuciło mnie od słodkiego !!


    dziewczyny nie da rady Was nadrobić w żaden sposób :)

    O to widzę ze jest więcej wczorajszych imprezowiczek :D :D :D

    Marleni, hipisiątko lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hipisiatko,
    Po wczorajszych baletach na wieczór się dziewczynki ujawniacie, w dzien trzeba bylo odchorowac

    Marleni, hipisiątko lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    tylko że ja nic nie piłam, a choruję jak na kacu mordercy :) chyba opary mi zaszkodziły :)

    a dzidziuś słodko sobie spał już od 20 :)

    A to ciekawe. Udzielił się kac.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady,
    A to tak sobie to wymyslilas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2015, 20:34

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzialajcie, dzialajcie ...
    Powodzenia

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja dziś wina nie pije - Marleni mnie nastraszyła o zakwaszeniu więc dziś spędzam wieczór z desperadosem :)

    Ale dopijam piwko i muszę się brać za męża bo jutro mam monitoring to odrazu dr mi popchnie armię :D

    a ty do Wiktora jutro idziesz czy dr Tkaczuk?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Jestem mega ciekawska jak to moje jajko rośnie :)
    No i przede wszystkim jestem ciekawa jak dr Tkaczuk zareaguje na moje pytania dot. Flory bakteryjnej i leukocytów w nasieniu ;) już nie dam się zbyć :) chyba że mnie wyniosą siłą z ab ovo :)

    Jutro się wszystkiego dowiesz. Przycisnij ja żeby ci to wszystko wyjaśniła.

    Widzisz, mój pecherzyk urósł do ok 19mm i pękł i niby dr mówił ze nie jest to za malo, a mimo wszystko jakos tak sie zastanawiam czy aby na pewno byl juz dojrzaly. Jakies takie wątpliwości mi we łbie siedzą.
    Endo 10 mm ok a ten pecherzyk .... Kurde, chyba się sama nakręca, ale gdzieś czytałam ze chyba min musi mieć 20-21 mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2015, 21:02

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Jutro się wszystkiego dowiesz. Przycisnij ja żeby ci to wszystko wyjaśniła.

    Widzisz, mój pecherzyk urósł do ok 19mm i pękł i niby dr mówił ze nie jest to za malo, a mimo wszystko jakos tak sie zastanawiam czy aby na pewno byl juz dojrzaly. Jakies takie wątpliwości mi we łbie siedzą.
    Endo 10 mm ok a ten pecherzyk .... Kurde, chyba się sama nakręca, ale gdzieś czytałam ze chyba min musi mieć 20-21 mm.

    tylko spokój nas uratuje nie nakręcaj się...ma być dobrze i kropka :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    tylko spokój nas uratuje nie nakręcaj się...ma być dobrze i kropka :)

    Kropka ..... zielonego na wykresie? O to Ci chodziło ;)
    Dzięki ❤❤❤

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Jutro się wszystkiego dowiesz. Przycisnij ja żeby ci to wszystko wyjaśniła.

    Widzisz, mój pecherzyk urósł do ok 19mm i pękł i niby dr mówił ze nie jest to za malo, a mimo wszystko jakos tak sie zastanawiam czy aby na pewno byl juz dojrzaly. Jakies takie wątpliwości mi we łbie siedzą.
    Endo 10 mm ok a ten pecherzyk .... Kurde, chyba się sama nakręca, ale gdzieś czytałam ze chyba min musi mieć 20-21 mm.


    A ja mam za to w drugą stronę mój pęcherzyk w piątek miał ok 21 mm, temperatura jak na razie nie wskazuje na owulację i tak się zastanawiam do jakich rozmiarów ten mój pęcherzyk zamierza sobie urosnąć.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ