X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam ostatnio u niej we wrzesniu albo w pazdzierniku nie pamiętam juz bo chciałam zaswiadczenie którego wtedy nie dostałam o moim stanie zdrowia i wtedy mówiła mi ze nie ma przeciwwskazań do staran , ze nie bedzie problemu z tym bo nie mam przeciwciał p acetylocholinie i kazała przestał brac leki ja posłuchałam dlugo nie wytrzymałam bo drugie oko zaczeło mi się krecić wkółko dosłownie a ja tego nie mogłam zatrzymać widziałam wtedy podwójnie ale to normalka w miastenii przyzwyczaiłam się ze widze dwojako wiec zaczełam spowrotem na własną reke brac leki pomogły a P dr dzisiaj mi mówi ze bedzie problem z zajsciem bo mam pco niedoczynnosc i hashi to to ja wiedziałam ale czy miastenia wpłynie na zajscie to powiedziała ze tak i ze bedzie problem z dotrzymaniem dalej mowiła cos ze ja tak dokładnie to nie mam miastenii tylko zespół miasteniczny czy cos tak gadała na około ze ja nie mogłam jej zrozumiec zmieniała temat co trochę nawet mowiła ze są przypadki nowotworu gdzie były takie same objawy co ja mam normalnie szok co mnie inne przypadki obchodzą ja rozumię rak to dziadostwo straszne i ciężkie ale jak ide do lekarza to chce się dowiedziec o sobie nie wiem czy to powinnam pisac ale jestem niezadowolona bo raz tak a raz tak brak mi słów muszę się przespac z tym i zastanowię się co dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny skoro wszystkie jesteśmy w woj.lubelskiego to może któraś podpowie mi coś na temat dr Wróbla??
    Będę wdzięczna :)

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 12 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hej Dziewczyny :)

    DOTEK, KAMILKA, HIPISIATKO, dzięki dziewczyny za info o Wit. D <3 <3 <3 Muszę się w nią wyposażyć :)

    DOTEK, no niestey przeziębienie może zburzyć temp. A może testy ovu dodatkowo, albo monitoring? Albo bzykajcie się w jak największej ilości ;)

    KAMILKA, ale miałaś przygodę u reumatologa :P Pewnie EWELINA27 nieźle się naglowkowala o co kamon :P Dałaś czadu :)
    A jak wizyta? Coś nowego?

    Pozdrawiam Dziewczyny :)
    Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
    Koleżankę z wizyty u reumatologa zaprosiłam do naszego zacnego grona! Także pewnie się wkrótce pojawi!! :)
    U reumatologa... pan doktor powiedział że zespołu antyfosfolipidowego to tak do końca nie mam. tylko podejrzenie. w przypadku ciąży clexane 60 lub 80 (bo jak brałam 40 nie pomogło). Jedyny plus to że jak by co będe miała refundację na te zastrzyki a to duża osczędność kasy. Mam brać acard koniecznie i jeszcze jeden lek - arechin - podobno dobry głównie w malarii :) ale na zatory (ewentualne. Za dwa tygodnie mam kapilaroskopię która zbada przepływ krwii w najmniejszych naczyniach krwionośnych. I za trzy miesiące do kontroli.
    Także wiele nowego ta wizyta nie wniosła....

    Agacizda witaj! Niestety ja nie chodziłam do dr Wróbla to nie pomogę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 09:39

    hewa81 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia jak już inwestujesz w wit D3 to bierz od razu z K2 ;)
    Cześć i czołem :)

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kamilka dziś zrobiłam krew na wit D3 i wyszło mi: 31,4 (norma 30 - 80 )
    codziennie biorę vigantolette 1000 x 1 raz dziennie. Chyba mam kiepski wynik co nie?
    nie jest taki zły! :) bo trzyma normę...
    mi przy suplementacji 2000 wyszło 32.
    aż strach pomyśleć ile by było gdyby nie brać wcale....
    zwiększ sobie może trochę tę dawkę. na 2000.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 13:03

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi Dziewczyny,

    Znalazłam chwilkę, żeby się przywitać i napisać coś - mam dziś ogrom pracy i dobrze, bo gdyby nie to, to pewnie zasnęłabym przy biurku (kolejny dzień to ciśnienie mnie dobija).

    KAMILKA, wizyta wiele nowego nie wniosła, no ale chyba dobrze, że kolejny reumatolog nie potwierdził APS, i że będziesz mieć poważny problem z ciążą, także musisz być dobrej myśli i nie możesz się poddawać. Może ten nowy lek zdziała cuda. Wiem, że dużo tego wszystkiego masz, i że w końcu może przyjść ta chwila konkretnej rezygnacji (bo zapewne jakieś tam zwątpienia są już za Tobą), ale .... bądź dzielna. I pamiętaj, że mocno Ci kibicuję :)

    EWELINA, widzę, że słabo ta Twoja wizyta wypadła :( Przykro mi, że tak to wszystko wyszło. A może czas zmienić lekarza i wysłuchać opinii innego. Ściskam Cię :)

    AGACIZDA, Witaj :) Niestety nie pomogę Ci, bo nie znam dra Wróbla.

    MONA, taki mam zamiar - jak już będę brać wit. D to w połączeniu z K, ale najpierw chcę zbadać jej poziom, tylko czemu to badanie jest takie drogie???

    DOTEK, bawcie się dobrze z mężem - korzystajcie póki jeszcze jest :D

    Pozdrawiam i życzę spokojnego początku weekendu :)

    Kamilka, Dotek, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 lutego 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Miłego weekendu:) Mój weekend będzie wyjątkowo nudny bo gnije w domu z gilami:)

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 lutego 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi,

    DOTEK, zdrówka, nie daj się zielonym glutkom, jakby to moja siostrzenica powiedziała hehe :D

    Spokojnego dnia :)

    Dotek, Kamilka, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również zycze Wam Dziewczynki milego dnia :). Ja gnije w pracy :/

    Dotek lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    Również zycze Wam Dziewczynki milego dnia :). Ja gnije w pracy :/

    Bidulo :( tym bardziej Tobie spokojnej pracy i milej reszty dnia :)

    DreAms86, Kamilka lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Bardzo sympatyczny człowiek. Spotkałam Spotkałam się z nim na ginekologi operacyjnej. Kolezanka u niego rodziła i bardzo sobie chwalila. Przyjmuje w Łukowie i Dęblinie i jeśli zajde to ciaze będę prowadzić u niego.[/QUOT
    Dziękuję za odp.
    Ja cały czas się u niego leczę właśnie w łukowie. Na razie jestem zadowolona, ale właśnie zaczynam czwarty cykl stymulowany i zastanawiem się czy nie podlecieć do jakiegos innego doktorka.
    Chociaż ja mam pełne zaufanie do Wróbla, sprawia wrażenie takiego co wie co robi. No i ciągle się uczy i ma ogromną wiedzę...
    Ale jednak fasolinki u mnie ciągle nie ma :(

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 13 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny
    Mam pytanie odnośnie testów owulacyjnych, pierwszy cykl je robię i mam mały problem w interpretacji :( Może któraś z Was jest specem w tej dziedzinie ?



  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 13 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki.
    Dreams współczuję dnia w pracy...
    Lena rób testy o stałej porze. Mi najlepiej wychodziły około 15.
    I jak kreski będą jednakowo ciemne będzie znaczyć o nadchodzącej owulacji :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 13 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny- zdrowiejcie! :)
    Milego popoludnia.

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja Was czytam cały czas, na bieżąco. Ale nie udzielam się, bo moja wiedza zbyt licha, aby coś radzić;) Bardzo Wam kibicuję.
    Lady pisałaś wcześniej o Chołubku, niestety muszę się zgodzić. Chciałam do niego chodzić na usg, ale po pierwszym podziękuję. Wizyta może ze wszystkim 5 min, może krócej, ale nie zauważył krwiaka ( a ja patrząc na zdjęcie usg zastanawiałam się co to jest za duża kropka obok Bąbla) teraz już wiem, bo przypadkiem trafiłam do Palacza, który wszystko dokładnie sprawdził i rozpisał i chyba u niego pozostanę.
    Jak to dużo od lekarza zależy:/

    Kamilka, hewa81, Wedmoczka, lady_pink, Dotek lubią tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 14 lutego 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej Dziewczyny. Ja Was czytam cały czas, na bieżąco. Ale nie udzielam się, bo moja wiedza zbyt licha, aby coś radzić;) Bardzo Wam kibicuję.
    Lady pisałaś wcześniej o Chołubku, niestety muszę się zgodzić. Chciałam do niego chodzić na usg, ale po pierwszym podziękuję. Wizyta może ze wszystkim 5 min, może krócej, ale nie zauważył krwiaka ( a ja patrząc na zdjęcie usg zastanawiałam się co to jest za duża kropka obok Bąbla) teraz już wiem, bo przypadkiem trafiłam do Palacza, który wszystko dokładnie sprawdził i rozpisał i chyba u niego pozostanę.
    Jak to dużo od lekarza zależy:/
    Hej.
    Dobry lekarz to podstawa. I jeszcze żeby mieć do niego zaufanie!!! Kochana już to pisałam że mocno trzymam kciuki!
    Jesteś na zwolnieniu?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie jestem na zwolnieniu. Jeszcze nie byłam u mojego gin z usg, nie ma teraz terminów. Chyba zadzwonię do niego w pon. A wybieram się dopiero na prenatalne na początku marca. Zakładam, że do tego czasu krwiak się wchłonie, a kosmówka przykei.
    Ja za Was trzymam kciuki i wysyłam zarazki:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla- a nie kazali ci lezec z tym krwiakiem-przynajmniej dopoki sie nie wchłonie? Bo ja mialam w 10tc i dostałam krwawienia i w zaleceniach z wypisu ze szpitala mialam ze mam lezec i wstawac tylko do wc-lezałam tak ok 2 tyg no bo potem...reszte już znacie...
    Mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok, zdrówka i okropnie nudnej ciąży Ci życzę :)))))

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    Magdziulla- a nie kazali ci lezec z tym krwiakiem-przynajmniej dopoki sie nie wchłonie? Bo ja mialam w 10tc i dostałam krwawienia i w zaleceniach z wypisu ze szpitala mialam ze mam lezec i wstawac tylko do wc-lezałam tak ok 2 tyg no bo potem...reszte już znacie...
    Mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok, zdrówka i okropnie nudnej ciąży Ci życzę :)))))
    Mikka byłam tylko na usg, u mojego gin jeszcze nie byłam, zadzwonię do niego w pon, bo nie ma miejsc. A na usg powiedział tylko żeby się oszczędzać. Krwiak chyba nie jest duży ma 6mm Bąbel ma 22,3. No i nie plamię w ogóle.
    Bardziej mnie martwi to nie przyklejone coś. Ale mówił, że to wszystko jeszcze się naprawi.
    dzięki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 12:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa I potrzebuje pomocy... Czy moglybyscie powiedziec cos na temat pani joannie tkaczuk ..czy macie jakies doswiadczenia w zwiazku z tym lekarzem...prosze I opinie

‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ