X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Cześć zależy co chcesz wiedzieć o niej ; ( ja chodzę do niej prawie i rok ale ciąży jak nie było tak nie ma. Kilka zastrzeżeń mam do niej ale ogólnie jest bardo w porządku. Wypisala mi mnostwo badan dodatkowych na skierowaniu do szpitala abym nie płaciła. Dwa razy dostałam się do niej na nfz. Nie zleca nie potrzebnych badań.

    Popieram hipisiatko :-).
    Ja chodzilam do niej , ale juz nie chodze. Ogolnie jest ok, zleca badania na nfz , na hormonach rowniez bardzo dobrze sie zna.U mnie rowniez jak nie bylo ciazy tak nie ma :( wiem ze z pcos radzi sobie z sukcesem :)i zalezy jaki problem dotyczy Ciebie, i czego oczekujesz od lekarza.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 lutego 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Magdalena tak jak pisały dziewczyny zależy jaki masz problem. Ja np. Popustym jaju i ciążach biochemicznych poszłam do pani dr to skierowała mnie na swój oddział na badania hormonalne. Później na hsg. Raz dostałam się na wizyte na nfz. W moim przypadku pomimo wyników badan pani dr nie zaniepokoiła się tarczycą i insuliną. Chciała iść w kierunku stymulacji.Natomiast następny lekarz, do którego się udałam tym właśnie się zaniepokoił, zlecono dodatkowe badania i ustawiono leczenie na niedoczynność tarczycy. Jeżeli chodzi o pcos, problem z zajściem czy owulacją to polecam. Na poronienia polecam prof. Leszczynska Gorzelak. Może napiszesz coś więcej o sobie?

    DreAms86, hipisiątko lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Mikka byłam tylko na usg, u mojego gin jeszcze nie byłam, zadzwonię do niego w pon, bo nie ma miejsc. A na usg powiedział tylko żeby się oszczędzać. Krwiak chyba nie jest duży ma 6mm Bąbel ma 22,3. No i nie plamię w ogóle.
    Bardziej mnie martwi to nie przyklejone coś. Ale mówił, że to wszystko jeszcze się naprawi.
    dzięki.

    U mnie krwiak byl 15x10 mm a maluch mial wtedy 30 mm. Skoro u Ciebie poza tym ok to niech tak dalej zostanie i zeby ominęły cię jakiekolwiek "niespodzianki". Zdrówka i duzo odpoczynku życzę :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    u mnie akurat niedoczynność tarczycy bardzo dawno zdiagnozowana i to przez panią endokrynolog, a pani Tkaczuk tylko pyta sie o wynik tsh i ft4....ogólnie nie mam jakiś specjalnych zastrzeżeń oprócz tego, że na endometriozę przepisała pełnopłatny lek a powinno być ze zniżką. Ja jestem po badaniach hormonalnych, usunięciu ognisk endomendy, torbieli i hsg, a w następnym cyklu zaczynam stymulację i inseminację będę mieć :)
    To Toba Pani doktor zajęła sie kompleksowo...bo mnie z hsg zwlekala a co mowic o laparo :( masakra ..wiec zwinelam manatki i poszlam dalej szukac kogos kto bardziej sie zaintersuje.

    Trzymam kciuki za owocna inseminacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 19:51

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    a u mnie wręcz odwrotnie bo insuliną i dheas zajęła się juz na pierwszej wizycie.
    A co Ci dala na dheas?. Jesli chodzi o stymulacje to tez najpier mialam miec hsg, ale pozniej wycofala sie z hsg i dala stymulacje i wtedy ucieklam ;)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każdy musi przejść swoje przygody w poszukiwaniu odpowiedniego lekarza. Na narazie trzymam sie lublina ale jak dalej będą niepowodzenia pojade do łodzi do prof wilczynskiego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 22:42

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    mówiłą, że mam trochę za wysokie dheas i da mi encorton < chyba coś takiego ?> nie wiem dokładnie bo jeszcze nie wykupiłam recepty.....ten cykl mam się starać bez leków na luzaka, trochę mnie zdenerwowała jak bez hsg nie chciała stymulacji przepisać ale zapewne to przez moją endomendę

    Pytam dlatego o ten dheas bo mi mowila ze na to da encorton, pozniej ze tylko do stymulacji. Temat niepotwierdzonej laparoskopowo endomendy olala :( a torbiele sa i maja sie super :(. Ehhh co przypadek to inne podejscie . Fajnie ze do Ciebie podeszla tak jak to powinno wygladac .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 lutego 2016, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:) życzę wszystkim udanego tygodnia i szybkiego piątku;)

    Monia85, Kamilka, mikka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie moja gin nie Może znalesc problemu no Jak mam monitoring to zawsze pecherzyki sa ladne endometrium I raczej pecherzyk peka w tym cylku robilam progesterone w 23 dniu z wynikiem 26 gdzie Norma labotatoryjna wynosi 20... No I u meza wyniki w normie a ciazy przez dwa lata nie ma.. już nawet nie licze ze nam sie uda bez interwencji lekarza.. dlatego pytam czy ktos Może mi polecic lekarza..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam CLo 3-7 dc po jednej tabletce.
    Owu miałam 14 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Ktora z Was testuje na dniach ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 17:29

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się melduję, trochę ostatnio zarobiona jestem nie mam kiedy pokorzystać z netu. Hipisiątko po ostatniej @ też plamiłam jeszcze kilka dni, może to nic poważnego nie oznacza?

    Dreams ja nie testuję:) nawet nie wiem czy miałam owulacje bo tempka skoczyła ale akurat byłam przeziębiona a teraz na luteinie dwa razy dziennie mam niską... przydałoby się mieć w domu usg, zajrzałabym czasami i mąż by odpoczął bo sonda go by wyreczyła od czasu do czasu. A Ty testujesz czy co robisz?

    lady_pink lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja się melduję, drugi dzień maluję swoją kuchnię i ręce mi opadają, mam serdecznie dosyć tego remontu, dodatkowo mam plamienia od wczoraj mimo, że @ skończyła się we czwartek, już mam wszystkiego dosyć !!!
    No to wspolczuje, ja tez strasznie nie lubie remontow ale jak mus to mus. Pomysl jaki bedzie super efekt :)) pozdrawiam cieplo :-).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ja też się melduję, trochę ostatnio zarobiona jestem nie mam kiedy pokorzystać z netu. Hipisiątko po ostatniej @ też plamiłam jeszcze kilka dni, może to nic poważnego nie oznacza?

    Dreams ja nie testuję:) nawet nie wiem czy miałam owulacje bo tempka skoczyła ale akurat byłam przeziębiona a teraz na luteinie dwa razy dziennie mam niską... przydałoby się mieć w domu usg, zajrzałabym czasami i mąż by odpoczął bo sonda go by wyreczyła od czasu do czasu. A Ty testujesz czy co robisz?
    My ten miesiace odpuscilismy pod wzgledem staraniowym ze wzgledu na bakterie...ale po hsg nie odpuszcze ;) niech dzieje sie co chce :) qrde szkoda ze my kobiety jestesmy tak skonstruowane ze tak malo mamy szans w ciagu miesiaca na zajscie ...:( moglybysmy ja faceci caly miesiac produkowac jaja ;)) wiem , wiem glupoty gadam ale gdy ma sie problemy z zajsciem to kazda chwila jest cenna . Milej nocki Kochane :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny u Was czytam na bieżąco co nowego, ale dawno nie widziałam Marleni?
    U mnie też będzie remont w końcu. Mąż się wzbrabiał, bo ciągle ciężko po tym kredycie tzn. musimy poddawać rodzinie, ale teraz to już mus, przynajmniej pomalować trzeba. Jak doczołgam się do 2 trymestru to zacznę planować.
    Dziś ściskam kciuki za Hewcie. Ktoś jeszcze testuje?

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Lady wczoraj o Tobie myślałam, czy już coś wiadomo:)
    Moja @ w tym cyklu zaszalała i pojawiła się w 23dc!
    Szok, ale to zapewne reakcja po tylu miesiącach faszerowania się lekami...teraz organizm nie dostał nic i szaleje...po za tym miałam dużo nerwów i stresów w tym miesiącu...
    Ale dzięki temu szybciej zacznę stymulacje do IVF :)
    Dzisiaj zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk, a w sobotę 1 podglądanko :)
    Lady zaakceptowałam, pisz śmiało :)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za testujace, za pozytywne in vitro migotki, za fasolki zaciazonych, i za nas dziewczyny abysmy w koncu doczekaly sie tej upragnionej ciazy.

    Miłego dnia Wam zycze, i duzo pozytywnych mysli.

    Ja czekam na hsg i decyzjr po hsg co z polipem robimy :( ehh wszystko pod gorke :(

    migot_ka lubi tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 17 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    Trzymam kciuki za testujace, za pozytywne in vitro migotki, za fasolki zaciazonych, i za nas dziewczyny abysmy w koncu doczekaly sie tej upragnionej ciazy.

    Miłego dnia Wam zycze, i duzo pozytywnych mysli.

    Ja czekam na hsg i decyzjr po hsg co z polipem robimy :( ehh wszystko pod gorke :(
    Dużego masz polipa?

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Dużego masz polipa?
    No wlasnie nie, ale podobno w takim miejscu gdzie zagniezdza sie zarodek. Jak bylam raz na monitoringu u dr. Futymy to mowil mi zeby moj lekarz prowadzacy cos z nim zrobil. A polip ma 0,5cm, takze malutki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 10:03

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pozbyłam się tego dziada 1,5 roku temu :/

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ