X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina 200 dopochwowa na wywołanie okresu
Odpowiedz

Luteina 200 dopochwowa na wywołanie okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto z Was zażywał luteine dopochwową 200 mg na wywołanie okresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja. Brałam 2x100.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona dzieki za odpowiedź bralas n dwa razy po jednej czy dwie na raz? Mi lekarz kazał brac 200 raz dziennie przez 10 dni. Długo czekałaś na miesiączkę?
    Ile płaciłaś za te luteine? Miałaś na nia zniżkę czy 100%?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 16:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bralam. Nie pamietam jaka dawke. Dostalam ja ze znizka nie pamietam ile zaplacilam ale max 4 zl chyba. Bralam tydzien i dziwnym cudem pojawila mi sie owulka i po 13 dniach dostalam @
    To byl mega dziwny cykl...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona i Paulette widzę ze wy też straciliście maluszki co było przyczyną i teraz na jakim etapie jesteście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem dowiedzialam sie w szpitalu ze natura tak chciala... A za drugim nikt juz mi nic nie mowil, lekarze juz nie pocieszali... Nawet jak wychodzilam do domu to dowiedzialam sie ze wychodze od stazystki bo zaden gin do mnie nie przyszedl... W obu przypadkach ciaza sie nie rozwijala tylko do 6 tc. Dwa razy uslyszalam ze serduszko sie nie wyksztalcilo i tyle. W czwartek mina 2 tyg jak jestem po zabiegu wylyzeczkowania. Wiec jestem na etapie zawieszonych staran na 3 cykle no i zamierzamy sie przez ten czas przebadac i poszukac przyczyny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 2x dziennie po jednej. Brałam przez 10 dni a @ przychodziła 3 dnia po odstawieniu. Luteine miałam za niecałe 4 zł.
    Co do straty. Nie wiem dlaczego tak się stało. Serduszko przestało bić w 12 tc.
    Po zabiegu miałam 4 miesiące przerwy. Teraz stramy się 3 cykl, 1 stymulowany ale Clo nie zadziałało jak powinno i nie wiem czy coś z tego będzie. Raczej wątpię.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 13 lipca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette i Mona kochane wiem co czujecie i bardzo mocno was tulę. U nas pierwsza to puste jajo a druga to ciąża obumarła w 11 tc. Zobaczycie ze sie Nam uda a gdzie sie leczycie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do zwyczajnego gina ale teraz zamierzamy sie udac do jakiegos specjalisty w warszawie ;)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 15 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette pewnie trzeba bedzie porobić wszystkie badania ale kochana nie martw się na pewno wszystko się ułoży na waszej myśli i będziecie wspaniałymi rodzicami!!!!

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 chyba jesteś bardziej pozytywniej nastawiona niż ja sama ;) no ale fakt, zamierzamy teraz porobić badania (na początek hormony i nasienie) a później zobaczymy co lekarz mój lekarz zleci i jakiś inny od patologii.

    kiedyś może i zostanę matką...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 lipca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette kochana jestem pozytywnie nastawiona bo mam cały czas nadzieję ze w końcu uda mi się zostać mamą tym razem za trzecim razem mam nadzieję ze nie aniołkową, ze wszystko się dobrze ułoży ze będzie to w końcu ciąża prawidłowo rozwijająca się.
    Na razie od wczoraj zakładam luteinę 2x100 mg mam nadzieję, ze w końcu @ się pojawi.
    Kiedy wybieracie sie do lekarza? trzymam kciuki za wszystkie badania jakie będziecie robić!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko @ przyjdzie to dzwonie i sie zapisuje do swojego gina a po wizycie zapisuje sie do pani dr od patologii ciazy i z problemami z zajsciem.
    No powiem Ci ze mam czasem dni ze jestem tak pozytywnie nastawiona, ze az w szoku jestem, ale niestety wiecej jest mysli, ze cos z nami nie tak i nie pisane jest nam to szczescie... Ale pozyjemy zobaczymy co tam Bog ma w planach do nas...

    Tobie rowniez zycze zebyscie mogli jak najszybciej zostac rodzicami Ziemskiego Aniolka i to nawet nie jednego ;)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette dziękuję ci za piękne słowa uda się nam bo fajne babki jestesmy :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne ze nam sie uda :)

    A Wy gdzies sie leczycie ? Wiecie gdzie lezy problem?

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my leczymy się w Rzeszowie i największym naszym problemem jest nasienie męża. Najprawdopodobniej do naturalnych ciąż doszło bo zapłodnił się wadliwy plemnik i dlatego były te poronienia a u was jak wygląda sytuacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie wiem dokładnie jak to z nami.. wiem, że mam mały problem z tarczycą bo tsh mam ponad 3 i żaden gin nie chce mi tego zbić w Płocku (bo dla nich to norma) muszę znaleźć jakiegoś dobrego endokrynologa, lub może nowy gin coś da na zmniejszenie. No i właśnie boję się o te nasienie narzeczonego. musi zrobić sobie badania. to będziemy wiedzieć coś więcej. Bo niby 2x w ciąże zaszłam, ale za każdym razem płód zatrzymywał się na 6tc a ja nawet nie mogłam sama poronić tylko za każdym razem tabletki i zabieg :/

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas za to za pierwszy razem puste jajo a za drugim ciąża obumarła w 11 tygodniu ciąży. Ja za pierwszym razem sama zaczęłam krwawić i miałam ogromne skurcze wiec nikomu tego nie życzę. A za drugim miałam wywoływane poronienie i nawet nie czułam bólu tak szybko wszystko poszło. Za każdy razem miałam zabieg łyżeczkowania. Moim zdaniem to faktycznie masz za wysoka tarczyce bo mój gin mowil ze najlepsza norma na zajście w ciążę to poniżej 2 ale jak sama widzisz każdy lekarz ma swoje teorie na ten temat.
    Powiem ci ze mnie to juz wszystko czasem zaczyna męczyć ale szybko się podnoszę i ufam Bogu ze obdarzy nas maluszkiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa u Ciebie tak to wygladalo... No tez macie bardzo pod gorke .. ja bym chciala tsh miec w okolicy 1 . Ale moj gin twierdzil ze jest okey. Jak zaszlam w ciaze bylam przekonana ze da mi leki i dziekuje. A jak na wizycie mu wspomnialam to powiedzialam ze mam powtorzyc badanie za miesiac i zobaczymy wtedy jak to bedzie wygladac... No ale coz. Teraz nie zajde w ciaze dopoki tego nie obnize. Tak bardzo bym chciala juz ten okres... A tak czlowiek w takim martwym punkcie stoi i nie wie na czym moze bazowac.
    Zreszta nie sadzilam ze takie cos mnie spotka . Pocieszam sie swoim mlodym wiekiem (22 lata) no ale 17-stki rodza zdrowe dzieci a ja nie? :/ ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette młodziutka jesteś. Doczekasz się dzidziusia bardzo w to wierzę :) i trzymam za ciebie kciuki. zA Ciebie Ciekawa też.

    Paulette lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ