X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina na wywołanie okresu
Odpowiedz

Luteina na wywołanie okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 9 maja 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Hm trochę zdziwiona jestem bo ja dostałam luteine na wywołanie..owulacj?! Od 3dc do 7dc....


    ja już zupełnie nie rozumiem fenomenu luteiny.
    Raz czytam, że laski dostają luteinę aby podtrzymać wysoką temperaturę po owulacji, innym razem że na wywołanie @ a innym, że na wywołanie owu.
    i bądź tu mądry :) najlepiej zapytam moją ginekolog w poniedziałek przy okazji monitoringu :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gino powiedziała ze są to leki które sie stosuje u kobiet chorych na raka piersi ...

    ex2btv738sn49jef.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Hm trochę zdziwiona jestem bo ja dostałam luteine na wywołanie..owulacj?! Od 3dc do 7dc....

    kochana chyba masz na myśli CLO, który się bierze 3-7dc. To jest coś zupełnie innego niż luteina ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhm lamette;-) bardzo przepraszam ale lekarka mówiła WYRAZNIE luteina!Ale po tym wątku sprawdzilam aż receptę i fakt ze to co innego :-P

    ex2btv738sn49jef.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się lekarka chyba przejęzyczyła ;-)

    SunSun lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Się lekarka chyba przejęzyczyła ;-)
    lub ja usłyszałam co chciałam ;)

    ex2btv738sn49jef.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 12 maja 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) dziewczyny ja juz sie totalnie pogubiłam, dostałam od gin luteine na wywołanie @ , mam ja brać 7 dni i potem ma pojawić sie @. Poza tym ze niesamowicie chce mi sie spac to nie widzę innych skutków ubocznych, ale czy branie luteina może wpłynąć na płodność w nowym cyklu? :)

  • moina Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;)
    mam pytanie do doświadczonych kolezanek,bralam ostatnio duphaston poniewaz ostatnio zamiast okresu mialam dziwne plamienia trwajace z tydzien, dopiero 2 miesiace temu mialam normalny okres. 3 miesiace ostatni raz wspolzylam, bylam u ginekologa ( jeżeli bylabym w ciazy to okolo 7 tydzien wtedy, pani ginekolog nic nie zauwazyla, endometrium 5 mm trojlinijne)usg tez robilam ostatnio i pan nic mi nie powiedzial ze cos sie dzieje, a brzuch dalej mnie boli (mam taki napchany w podbrzuszu). Po tym duphastonie dostalam 1 tab dziennie przez 10 dni. w 7 dniu dostalam krwawienie ( niestety tylko gdy oddawalam mocz:( i dosc duzo tego bylo przez 2 dni, mimo to kontynuowalam te 3 tabletki) pozniej mialam plamienia, krew normalnie nie leciala tylko przy sikaniu:( wydaje mi sie ze nie powinnam byc w ciazy, skoro nikt tego nie widzi... ale ten brzuch non stop boli i jest napuchniety, brak krwawienia po tym leku tez mnie martwi bo wystapilo wczesniej i tez jakies dziwne. pomożecie?

    moina
  • Fricz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 listopada 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u Was dziewczyny z okresem po luteinie? Normalny jak bez brania luteiny czy jakieś odstępstwa od normy? Bo trzy dni temu odstawiłam luteinę i dzisiaj sie coś pojawiło, ale nie wiem czy mogę to traktować jako okres :/ Mnie ginekolog kazał brać od 16 dnia cyklu. Chociaż nie wiem kiedy mam owulkę, bo przy moich cyklach to nie wiadomo czy w ogóle jest :/

    || PCOS || Wysoka prolaktyna || Bardzo długie cykle ||
  • Fricz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 30 listopada 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 17:19

    || PCOS || Wysoka prolaktyna || Bardzo długie cykle ||
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ