X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszycho:):) miałam badane mój też:)...ej tam ale już wogóle sie tym nie przejmuje:) no jakoś to będzie:):)

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś na pewno się.uda.!:-)

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:19


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tam - ryzykuje i wpisuje sie na luty - 22 lutego mam urodziny - moze bedzie prezent hehe :)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę bardzo, wpisałam Was :) Nie sądziłam, że już się lista zacznie rozrastać, ale to miło :D

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie ze jestem pod nr 22 - moze na szczescie... no zapewne jest nas jeszcze wiecej, wiec lista na bank sie powiekszy, dziekuje za wpis na liste, pozdrawiam :*** <3 :)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    fajnie ze jestem pod nr 22 - moze na szczescie... no zapewne jest nas jeszcze wiecej, wiec lista na bank sie powiekszy, dziekuje za wpis na liste, pozdrawiam :*** <3 :)

    Ach! Nie przeczytałam dokładnie i zrozumiałam, że chcesz, żeby Cię wpisać na 22.02 :D Ale jak Ci odpowiada, to mogę tak zostawić i najwyżej potem dasz znać, żeby Cię gdzieś indziej przepisać :D

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Ach! Nie przeczytałam dokładnie i zrozumiałam, że chcesz, żeby Cię wpisać na 22.02 :D Ale jak Ci odpowiada, to mogę tak zostawić i najwyżej potem dasz znać, żeby Cię gdzieś indziej przepisać :D

    mi tam pasuje, moze tak zostac :) <3

    Maczek lubi tę wiadomość

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się nie wpisuję bo w styczniu będę w ciąży !!! :) i wy też będziecie więc nie wiem czemu się wpisałyście :)

    Agnesia lubi tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zapas :D

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:19


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na wątek kwietniowy.
    Powodzenia dziewczyny.

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poproszę na 5 styczeń :-)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    To ja poproszę na 5 styczeń :-)
    Styczeń, czy luty? :D Bo jak styczeń, to Cię do Styczniowych Groszków dokleję :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na luty mam termin porodu, więc mam nadzieje że i dla Was będzie szczęśliwy luty :) powodzenia <3

    Maczek lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    bosa musiałabym być niezłą farciarą żeby w 1 cyklu mi się udało i żebym już w styczniu zafasolkowała;) ale oby się udało nam wszystkim;)


    Mirabelka cuda się zdarzają :)

    Przedszkolanka życzę Ci,żeby poród trwał 30 min, był bezbolesny no i Ty i dzidziuś, żebyście się dobrze czuli :)

    przedszkolanka:), Mirabelka30 lubią tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Bosa, oby tak właśnie było :P

    bosa lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie tak na pewno !!! :)

    przedszkolanka:), Mirabelka30 lubią tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm no nie wiem może tu u tu Zuzi hihi zobaczymy kiedy się uda oczywiście bardzo bym chciała w styczniu nosić juz w sobie maleństwo ale nie wiem czy się uda.
    Przedszkolanka my będziemy trzymać kciuki za twój spokojny poród a ty trzyletnią.nas aby udało nam się zajść w ciążę :-)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zapraszam do styczniowych groszków :) [urlhttps://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/styczniowe-groszki-2015,4721,6.html[/url]
    Tylko tam się lista przekleja na kolejne strony, bo założycielka wątku zniknęła.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ