X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) Moja pierwsza beta też niska była, więc lada dzień Ci urośnie :D

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Ralpina Ekspertka
    Postów: 245 413

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik!! Gratki!

    9ewngzu39q9xq1ud.png
    [*] 13.04.2015 Mały Fasol 9tc
    relgf71x2unwek7b.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dsis test negatywny :( cycki strasznie bola wylewaja mi sie ze stanika az mam siniak na srodku co jest grane niech przychodzi @

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki gratuluję bobaskow czekamy na kolejne! :-*

    Iwka, agania lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a co mialas zdiagnozowane jesli moge wiedziec i na czym polegal problem?
    Niepłodność idiopatyczna czyli nic nie znaleźli nic nie wykryli. Oboje z mężem bylismy zdrowi, chociaż jak już podchodziliśmy do ICSI to mąż miał słabe wyniki ale myślę że to było chwilowe bo przez ten cały czas były super :)

    Mandi :), celia lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik trzymam kciuki :)

    monika_89 lubi tę wiadomość

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo86, piękna beta! :-)

    czarnooka, Witaj! :-)

    Blondik, będę trzymać kciuki i pamiętać w modlitwie. :-)

    kwiatuszek789, piękna beta! :-)

    Pozostałym testującym życzę powodzenia, zaciążonym życzę żebyście zdrowo rosły, a tym do których zawitała i zawita @ powodzenia w następnym cyklu! :-)

    A poza tym złapałam jakąś infekcje, strasznie mnie szczypie, piecze, mogę sama sobie z tym poradzić?? Czy jedyne wyjście to do lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 10:51

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 00:47

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    malgo86, piękna beta! :-)

    czarnooka, Witaj! :-)

    Blondik, będę trzymać kciuki i pamiętać w modlitwie. :-)

    kwiatuszek789, piękna beta! :-)

    Pozostałym testującym życzę powodzenia, zaciążonym życzę żebyście zdrowo rosły, a tym do których zawitała i zawita @ powodzenia w następnym cyklu! :-)

    A poza tym złapałam jakąś infekcje, strasznie mnie szczypie, piecze, mogę sama sobie z tym poradzić?? Czy jedyne wyjście to do lekarza?
    tez miałam tak w ostatnim cyklu, w aptece jest płyn do higieny intymnej
    http://www.iperfumy.pl/lactacyd/intimni-pece-a-tehotenstvi-emulsja-do-higieny-intymnej-lagodzcy/?gclid=CLy-jceZzcMCFaTnwgodAmUAdg
    a jak nie pomoże to jest swietna masc w aptece-clotrimazolum mi po trzech dniach objawy ustąpiły, kosztuje ok.4zł. Niestety teraz jestesmy bardziej wrażliwe na infekcje.

    feegu6l.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena,Helen, wybieram się do gina po @ na monitoring cyklu, nie chciała bym iść wcześniej bo kolejne 100 zł pójdzie, 60 km muszę jechać i jeszcze ok 2 godzin w kolejce czekać, ale jak będzie trzeba to nie będę się zastanawiać. Na razie wypróbuje ten płyn i maść od Helen, a na wizycie u gina powiem co się stało i wspomnę o cytologii, bo nigdy nie miałam robionej. Dziękuję Wam serdecznie:-)Na dodatek mam już brązowe plamienie, wredna @ nadchodzi... ale co tam, następny cykl, nowa szansa. :-)
    Helen, tą maść na pewno mogę bez konsultacji z lekarzem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 12:55

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    U mnie dsis test negatywny :( cycki strasznie bola wylewaja mi sie ze stanika az mam siniak na srodku co jest grane niech przychodzi @
    Mi się wydaje, że owulka mogła być później niż ovu zaznaczył.

  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem zrozpaczona, bo się martwię czy rzeczywiście jestem w ciąży.
    Byłam u ginekolog powiedziałam jej, że beta wyszła 756 (już nie pamiętam), a ona na to że nie bierze tego pod uwagę, nawet nie chciała spojrzeć. Powiedziała, że nie widzi ciąży, jest pęcherzyk ale nie wiadomo co to jest dokładnie (można go uznać za ciążowy, zobaczymy jak się rozrośnie).

    Jeszcze niby wędruje po macicy i się zastanawiam czy 5 tydzień (wg. ovu) to nie jest już za późno na zagnieżdżenie. Martwię się tym, bo mi się wydaje że zagnieżdżenie się odbyło, mimo że nie miałam plamień i ta temperatura i spadek.

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 10:10

    zonaboba lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo86 wrote:
    Dziewczyny jestem zrozpaczona, bo się martwię czy rzeczywiście jestem w ciąży.
    Byłam u ginekolog powiedziałam jej, że beta wyszła 756 (już nie pamiętam), a ona na to że nie bierze tego pod uwagę, nawet nie chciała spojrzeć. Powiedziała, że nie widzi ciąży, jest pęcherzyk ale nie wiadomo co to jest dokładnie (można go uznać za ciążowy, zobaczymy jak się rozrośnie).

    Jeszcze niby wędruje po macicy i się zastanawiam czy 5 tydzień (wg. ovu) to nie jest już za późno na zagnieżdżenie. Martwię się tym, bo mi się wydaje że zagnieżdżenie się odbyło, mimo że nie miałam plamień i ta temperatura i spadek.


    Moim zdaniem powinnaś odwiedzić innego lekarza. Trzymam kciuki, będzie wszystko dobrze.

    zonaboba, też mi się wydaje że ovulacja była pózniej, program nieraz oszukuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 13:22

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... chyba mój dzisiejszy test wyszedł pozytywny. Jechałam do pracy i po drodze kupiłam test i zrobiłam go w pracy ok godziny 9. Wyszły dwie kreski z czego jedna jaśniutka. Teoretycznie - ciąża. Praktycznie - boje się, że to jakaś wariacja z mojej strony, tzn, że mój organizm płata figle. Wstawię fotkę wieczorem jak wrócę z pracy. Ale szczęście, że we wtorek mam wizytę u gin-endo. Tylko spokojnie...

    odrobinacheci, Mandi :), olimama, Agnesia, Blondik lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo86 wrote:
    Dziewczyny jestem zrozpaczona, bo się martwię czy rzeczywiście jestem w ciąży.
    Byłam u ginekolog powiedziałam jej, że beta wyszła 756 (już nie pamiętam), a ona na to że nie bierze tego pod uwagę, nawet nie chciała spojrzeć. Powiedziała, że nie widzi ciąży, jest pęcherzyk ale nie wiadomo co to jest dokładnie (można go uznać za ciążowy, zobaczymy jak się rozrośnie).

    Jeszcze niby wędruje po macicy i się zastanawiam czy 5 tydzień (wg. ovu) to nie jest już za późno na zagnieżdżenie. Martwię się tym, bo mi się wydaje że zagnieżdżenie się odbyło, mimo że nie miałam plamień i ta temperatura i spadek.

    Uspokój się, dziewczyno. Masz piękną betę. Gdyby zagnieżdżenia nie było, to i bety by nie było ;) A dziewczyny wiele razy wspominały, że dzidzie widać na USG dopiero jak beta wyskakuje powyżej 1000. Zmień lekarza ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Uspokój się, dziewczyno. Masz piękną betę. Gdyby zagnieżdżenia nie było, to i bety by nie było ;) A dziewczyny wiele razy wspominały, że dzidzie widać na USG dopiero jak beta wyskakuje powyżej 1000. Zmień lekarza ;)
    Zuzzi dziękuje, za ten grom, ale zaniepokoiło mnie właśnie to wędrujące jeszcze jajeczko, że się jeszcze nie przyczepiło

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo86 wrote:
    Dziewczyny jestem zrozpaczona, bo się martwię czy rzeczywiście jestem w ciąży.
    Byłam u ginekolog powiedziałam jej, że beta wyszła 756 (już nie pamiętam), a ona na to że nie bierze tego pod uwagę, nawet nie chciała spojrzeć. Powiedziała, że nie widzi ciąży, jest pęcherzyk ale nie wiadomo co to jest dokładnie (można go uznać za ciążowy, zobaczymy jak się rozrośnie).

    Jeszcze niby wędruje po macicy i się zastanawiam czy 5 tydzień (wg. ovu) to nie jest już za późno na zagnieżdżenie. Martwię się tym, bo mi się wydaje że zagnieżdżenie się odbyło, mimo że nie miałam plamień i ta temperatura i spadek.
    Spokojnie Zuzi ma rację, gdyby ciąży nie było to beta byłaby niska. Nie denerwuj się i idź do innego lekarza za parę dni :-)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    Dziewczyny... chyba mój dzisiejszy test wyszedł pozytywny. Jechałam do pracy i po drodze kupiłam test i zrobiłam go w pracy ok godziny 9. Wyszły dwie kreski z czego jedna jaśniutka. Teoretycznie - ciąża. Praktycznie - boje się, że to jakaś wariacja z mojej strony, tzn, że mój organizm płata figle. Wstawię fotkę wieczorem jak wrócę z pracy. Ale szczęście, że we wtorek mam wizytę u gin-endo. Tylko spokojnie...
    To czekamy na fotkę :-)

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo86 wrote:
    Dziewczyny jestem zrozpaczona, bo się martwię czy rzeczywiście jestem w ciąży.
    Byłam u ginekolog powiedziałam jej, że beta wyszła 756 (już nie pamiętam), a ona na to że nie bierze tego pod uwagę, nawet nie chciała spojrzeć. Powiedziała, że nie widzi ciąży, jest pęcherzyk ale nie wiadomo co to jest dokładnie (można go uznać za ciążowy, zobaczymy jak się rozrośnie).

    Jeszcze niby wędruje po macicy i się zastanawiam czy 5 tydzień (wg. ovu) to nie jest już za późno na zagnieżdżenie. Martwię się tym, bo mi się wydaje że zagnieżdżenie się odbyło, mimo że nie miałam plamień i ta temperatura i spadek.


    Zmień lekarza :) :) :) beta jest bardzo ładna!

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ