X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Moj mąż dopasowywał swoje wyjazdy do mojego cyklu przez dwa miesiące, ja raz byłam u niego.
    Dacie radę! Nie martw się na zapas! :)


    Moj jak planowal wyjazd do rodzicow (samolotem...) to wlasnie patrzylismy na moj cykl, tylko, ze poprzedni mi sie przedluzyl i du.pa czekam na owu, a Maz wraca w niedziele :(

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika tulę :-(

    Ja za to się poryczalam, bo jakoś po tej wizycie mam do dupy humor, nawet nie zdążyłam pogadam z A., bo poszedł się ogarniac, rzucił tylko "idę" i poszedł na tą służbową kolację .... I tyle z tego, też chyba wskoczę do wanny, wezmę psa do łóżka i włączę jakiś film. Miałam robić coś do pracy ale już mi się odechciało.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika nie zazdroszczę tylu cykli staran :-( ale zazdroszczę tak krótkich cykli :-) A masz porobione wszystkie badania?Hormony?Homocysteine?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia a może spróbuj obniżyć castagnusem prolaktyne?

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i ja też zostałam sama. Chyba jakiś % otworze wskocze do wanny psa zabiore na dywanik pod i odpale film. Kiepski mam humor przez ta @ i z M tez pod napięciem ostatnio.

    Karolcia może jeszcze urośnie, trzymam kciuki żeby tak było.

    Ikulinka tule!
    Dominisia u mnie tez @ ale kiepsko to odebrałam i podły humor.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja otwarlam sobie Sheridana właśnie:-) i jak na razie siedzę przed tv...
    Sung ja już mam niska prolakstyne, bo coś ponad 3 tylko a jeszcze dwa miesiące temu miałam 40. Poslucham jak na razie chyba swojego gin, nie będę brała jak na razie, poczekam na @ i zbadam ten estradiol w 3dc i prl przy okazji czy nie podskoczyla. Ten Castagnus to coś ziołowego?

    No chyba będę modlić się codziennie, żeby jeszcze urósł :-)

    Sung, Ikulinka29 lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i przyszedł mi dzisiaj test mthfr, zaraz będę czytać i jutro zrobię :-)

    Sung lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 1 lutego 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam conceive i wiesiołek. Spróbujemy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 18:55

    Szimi lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie zastanawiam czy zrobic sobie drinka czy nie...

    Kusicie... :)

    Marryy, Szimi lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez alkoholowo, niestety taka ilość leków , że lepiej ich nie mieszać z alko. Ale wypijcie moje zdrowie. :)

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypite zdrowie Nas wszystkich ;*

    SMag, Marryy, ams lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziś dzień kiepskiego humoru dziewczyny :*
    Ja się polozylam właśnie i będę czytać książkę, chociaż trochę myśli odsune od dzisiejszych smutków. Dla mnie książka dobra na wszystko :)

    ams rób drinka ! ;) Też mi smaka narobilyscie, chociaż mam nadzieję, że przez następne kilkanaście miesięcy go nie posmakuje .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 19:21

    ams, Almond lubią tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż to jest jednak kochany... zawiózł tylko kolegę na tą kolację, a wrócił z czekoladą i piwem i strasznie mnie tym rozczulił... chociaż teraz mam wyrzuty sumienia, że nie poszedł i że byłam zła.

    SMag, Marryy, NiecierpliwaKarolina, ams, 1000, MałaMi90, Szimi, Sung, Martshia lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag ja pomimo posiadania juz 1 dziecka, to kazda taka informacje tez przezywam. Bardzo sie ciesze ze komus sie udaje i mnie tez to motywuje i buduje, ale jak slysze ze ktos wpdk i zaczyna narzekac albo mowic ze nie wie czy chce dziecka to nie wytrzymuje.. to takie niesprawiedliwe... tule mocno, jutro bedzie lepszy dzien:* a juz niedlugo zobaczysz II kreseczki!

    Karolcia co do prolaktyny hmm ja nie biore bromka bo po nim mdlalam ale dostinex i moj lekarz kazal odstawiac dopiero jak II kreski zobacze. Nie wiem jak to sie ma do estradiolu ale jak badalam ostatnio to mialam ok 70 i gin mowil ze ladnie wiec nie sadze zeby bromek wplywal, nigdy nic takiego nigdzie nie czytalam... o owulacje to moze bedziesz miala pozno???

    Ja dzis bylam na usg, milam jutro ale gin wypad wyjazd i zadzwonila zebym byla o 18, no i dziewczyny byla owulacja:) z 2 pecherzykow, jestem przeszczesliwa:) to juz duzy sukces! Tylko teraz takie pytanie, jest jeszcze 3 pecherzyk i ma 19mm, gin mowi ze wyglada na mocno pobudzony i sama bie wiem czy jeszcze nie peknie, teoche zglupialam.... i zaczelam sie martwic ze moze sie z niego torbiel zeobic:( co myslicie? Czy takie pecherzyki normalnie sie wchlaniaja jesli nie pekaja???

    Zuuziaa gratulcje!!!!! Super wiadomosc! Rosnijcie zdrowo:)

    SMag lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond ale wiadomość !!! Super :* teraz nic tylko czekać i testować :*

    LISTA STARACZEK

  • gabss Debiutantka
    Postów: 13 8

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem i ja, niestety. @ dalej nie ma, test negatywny a dzisiaj wizyta u gin... Pojawiła mi się jeszcze jakas cholerna infekcja w postai małych guzków...lekarz stwierdził że to np. od golenia a podczas badania powiedział że mam troche policystyczne jajniki.. nie wiem co mam myśleć o tym "troche". @ostatnia była 28 grudnia, także już minęło dość czasu, robiłam test bo mialam taką nadzieję i dupa ale dalejz nadzieją szłam do lekarza i z tym też dupa. Mówiłam, że sie staram 5 cykl i już bym chciała, stwierdził że co dwa dni wspolzyc i on nie widzi żadnych przeciwskazań. Chyba mam doła jak stąd do chin... Przepisał jakies maści nainfekcje a jako wspomagacz Miositogyn saszetki ale nie wiem czy brać to skoro biorę ovarin wiesiołek wit.D. Z tego wszystkiego nawet nie dopytałam. Chyba się umówię do na szczegółowe badania do centrum leczenia niepłodnosci...

    gabss
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Mój mąż to jest jednak kochany... zawiózł tylko kolegę na tą kolację, a wrócił z czekoladą i piwem i strasznie mnie tym rozczulił... chociaż teraz mam wyrzuty sumienia, że nie poszedł i że byłam zła.


    taki maz to skarb !!
    fajnie :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Może ktoś tu wie czy bromek może obniżać estradiol? Chyba jednak wolałabym go dalej brać. Gin kazał odstawić już dziś, chociaż biorę tylko 1/4 tabletki, znowu zbadać estradiol w 3dc i zobaczymy czy to wina Bromka. Nie wiem też w sumie czemu nie dał mi żadnych leków na ten estradiol.
    Dziwna sprawa u mnie gin jak zobaczyła prolaktyne to od razu kazała brac norplorac bo z wysoka prolaktyna ciężko jest zajść w ciąże oczywisice nie mowie ze się nie udaje bo są i takie przykłady, ale często jak nie obniżysz PRL to za chwile możesz mieć wysokie tsh a to już niebezpieczne dla dziecka.To samo powiedział endokrynolog tez kazał brac wiec może trzeba poszukać jakieś innej przyczyny takiego estradiolu bo idąc za tym co pow twój gin to ja biorąc norplorac od stycznia tamtego roku aż do września 1 tabletke powinnam mieć wysoki estradiol i nie być w ciąży a jestem dodam, ze do 11 tyg ciąży bralam potem bromka

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia hormony mam w normie a homocysteiny nie badałam. Na czym to badanie polega ? Słyszałam o tym ale się nie zaglebialam w temat :(

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak wydaje, że chyba się pomylil z ta prolaktyna i estradiolem. Tylko co ja mam mu teraz powiedzieć, żeby mi przepisał receptę na Bromka nadal? Już sama mam mieszane myśli, też nie znalazłam nigdzie żeby bromek obniżał estradiol, więc w końcu już nie wiem czy mam odkładać czy nie. Zawsze mi mówił, że mam brać i nawet jak będę w ciąży to na początku też. To nie wiem co dzisiaj wymyślił, a nie chce zmieniać gina. Mam jeszcze na kilka dni, więc może dokończę chociaż.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ