X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno popołudnie i tyle nadrabiania :D

    Karolcia! Faktyczne mały ten pęcherzyk... długie masz cykle? Może jeszcze urośnie, tak naprawdę wystarcza 4 dnii i już będzie taki do pękania :) Co do prolaktyny - posluchalabym lekarza. Powiem Ci, ze u mnie prolaktyna była zawsze bardzo blisko górnej normy (ok. 20-23, robiłam 3 razy) i jak pokazałam te wyniki lekarzowi to w ogóle jej to nie ruszyło i powiedziała ze wyniki mam dobre. Byłam przekonana, ze trzeba będzie zbić, bo się naczytałam, ze nawet z taka prolaktyna to będzie ciężko... Także może jednak coś w tym jest ze wcale nie trzeba jej aż tak zbijać i u Ciebie już wystarczy... Czy ma wpływ na estradiol branie bromka to nie wiem, ale skoro tak zasugerował to zobacz co się stanie jak odstawisz.

    Almond! Wow! Zaszalałas z tymi pęcherzykami! Będą bliźniaki jak nic ;) a jeszcze może ten trzeci pęknie? Ale by było :D

    Która otwiera Sheridana bo nie pamietam? :D bardzo lubie, wręcz uwielbiam :D jak wszystko co kawowe w sumie :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dwóch kreseczek. Oj dziewczyny widzę, ze potrzebujecie doberego

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Też mi się tak wydaje, że chyba się pomylil z ta prolaktyna i estradiolem. Tylko co ja mam mu teraz powiedzieć, żeby mi przepisał receptę na Bromka nadal? Już sama mam mieszane myśli, też nie znalazłam nigdzie żeby bromek obniżał estradiol, więc w końcu już nie wiem czy mam odkładać czy nie. Zawsze mi mówił, że mam brać i nawet jak będę w ciąży to na początku też. To nie wiem co dzisiaj wymyślił, a nie chce zmieniać gina. Mam jeszcze na kilka dni, więc może dokończę chociaż.
    To teraz dziwnie z ta recepta prędzej czy później jak będziesz chciała brac dalej bedxie trzeba z nim pogadać bo nawet jak załatwisz recepte na dłuższa metę to nie rozwiąże problemu bo bedxie musiał kiedyś js wypisać

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nawet nie mogę dziś skupić na książce.. do bani. Nie pomogła na smutki.
    Mąż zaraz będzie w łóżku to się do niego poprzytulam i przejdzie ;)
    Dobranoc Dziewczynki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 20:25

    LISTA STARACZEK

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo bo teraz doczytałam, ze masz prolaktyne już w normie odstawić i badać co jakiś czas jak zachowuje sie prolaktyna i czy odstawienie zmieni wyniki estradiolu

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag ale co Ty się smucisz? Jesteś na prostej drodze do zieloności :D

    SMag lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Kajkaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 21dc od wczoraj mam uderzenia gorąca, ubieram sie i rozbieram na zmianę poliki jak buraki, moze ja juz mam menopauzę
    :-D

    relgh371g45g2pbd.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie... takie moje przemyślenia odnośnie mojej owulacji... to pierwszy cykl z monitoringiem wiec wiem ze owulacja na pewno była... wcześniej tez myslalam ze miałam, bo testy owu wychodziły, bo temperatura zawsze skakała, bo progesteron był okej... ALE... moja owulacja przypadała zwykle bardzo późno, nawet 16-17 dnia, do tego przez dwa ostatnie cykle miałam w tych dniach okropny ból jajnika ale to taki ze ledwo chodziłam i nie mogłam spac. W tym obecnym stymulowany cyklu było tylko kłucie jajników i ciągniecie w podbrzuszu, żadnego silnego bólu. I tak sobie myśle, ze może moja owulacja w poprzednich miesiącach to nie była żadna owulacja tylko nieszczęsny przerośnięty pęcherzyk, który powodował ból? Co myślicie? Ma to sens?

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Smag ale co Ty się smucisz? Jesteś na prostej drodze do zieloności :D
    Zły dzień dziś mam ;)

    LISTA STARACZEK

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Zły dzień dziś mam ;)

    Wiem, widziałam. Ja miałam takie zbicie wczoraj, ale wstałam pełna wiary w ten cykl :D uszy do góry, jutro będzie lepiej :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na poprawę humoru odpalilam Chodakowska i endorfiny podskoczyly. Teraz kąpiel, a potem łóżko i książka. Smag głowa do góry

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek wrote:
    Ja dziś na poprawę humoru odpalilam Chodakowska i endorfiny podskoczyly. Teraz kąpiel, a potem łóżko i książka. Smag głowa do góry


    a jaki program robilas ? :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę z edytować listy staraczek także proszę o dopisanie przy mnie w lutym pięknego słowa POZYTYWNY! <3 Udało się! W 3 cs i 1 cs z Conceive Plus! :)

    Wam Kobietki życzę powodzenia! Mocno za Was 3mam kciuki i wysyłam wiruski!
    Ja natomiast modlę się i proszę Boga, aby ten piękny stan się nie skończył i aby fasolka była cała i zdrowa!

    Cały czas tu będę! :)

    jestem_M, ams, 1000, Ewelinaaaa, MiSia :), Helenka_mała, Ewelka Elka lubią tę wiadomość


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_S wrote:
    Nie mogę z edytować listy staraczek także proszę o dopisanie przy mnie w lutym pięknego słowa POZYTYWNY! <3 Udało się! W 3 cs i 1 cs z Conceive Plus! :)

    Wam Kobietki życzę powodzenia! Mocno za Was 3mam kciuki i wysyłam wiruski!
    Ja natomiast modlę się i proszę Boga, aby ten piękny stan się nie skończył i aby fasolka była cała i zdrowa!

    Cały czas tu będę! :)

    Wielkie gratulacje :-* wrzuć test :-) rosnijcie zdrowo i przekaz Nam wiruski :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Jedno popołudnie i tyle nadrabiania :D

    Karolcia! Faktyczne mały ten pęcherzyk... długie masz cykle? Może jeszcze urośnie, tak naprawdę wystarcza 4 dnii i już będzie taki do pękania :) Co do prolaktyny - posluchalabym lekarza. Powiem Ci, ze u mnie prolaktyna była zawsze bardzo blisko górnej normy (ok. 20-23, robiłam 3 razy) i jak pokazałam te wyniki lekarzowi to w ogóle jej to nie ruszyło i powiedziała ze wyniki mam dobre. Byłam przekonana, ze trzeba będzie zbić, bo się naczytałam, ze nawet z taka prolaktyna to będzie ciężko... Także może jednak coś w tym jest ze wcale nie trzeba jej aż tak zbijać i u Ciebie już wystarczy... Czy ma wpływ na estradiol branie bromka to nie wiem, ale skoro tak zasugerował to zobacz co się stanie jak odstawisz.

    Almond! Wow! Zaszalałas z tymi pęcherzykami! Będą bliźniaki jak nic ;) a jeszcze może ten trzeci pęknie? Ale by było :D

    Która otwiera Sheridana bo nie pamietam? :D bardzo lubie, wręcz uwielbiam :D jak wszystko co kawowe w sumie :)

    To ja:-D wypiłam 3 większe kieliszki, oczywiście nie takie do wina :-P i teraz piwo do tego jak już ten mój kochany mąż kupił i całkiem namieszałam ble :-P
    Tak, mam długie cykle, w poprzednim owulacja wyznaczona na 18dc a dwa cykle temu dopiero w 29 dniu i była monitorowana.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    a jaki program robilas ? :)
    Skalpel 2016 dziś ☺ jutro też coś podzialam, miałam ponad tydzień przerwy bo bałam się że zaszkodze zagniezdzaniu, ale to już się chyba nazywa paranoja haha

    ams lubi tę wiadomość

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_S wrote:
    Nie mogę z edytować listy staraczek także proszę o dopisanie przy mnie w lutym pięknego słowa POZYTYWNY! <3 Udało się! W 3 cs i 1 cs z Conceive Plus! :)

    Wam Kobietki życzę powodzenia! Mocno za Was 3mam kciuki i wysyłam wiruski!
    Ja natomiast modlę się i proszę Boga, aby ten piękny stan się nie skończył i aby fasolka była cała i zdrowa!

    Cały czas tu będę! :)
    Gratulacje :)

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet sobie pomyślałam, żeby zrobić jutro test, ale to 10 dpo a ja mam tylko testy o czułości 25. To bez sensu.
    Jest mi okropnie niedobrze. Oczywiście to raczej wirus niż ciąża, nigdy mi nie było niedobrze na takim etapie, a później ledwo, ledwo.
    Zaczęłam czuć brodawki. Za to bardzo mocno momentami brzuch i lewy jajnik... 5 dni do @.

    Miśka, gratulacje, wrzucaj test :D który dpo?

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung trzymam mocno kciuki :-* może faktycznie lepiej wstrzymaj się z testowaniem jeszcze kilka dni albo do soboty chociaż :-)

    Hania!!!! Odzywaj się :-)

    Sung lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 1 lutego 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Karolcia hormony mam w normie a homocysteiny nie badałam. Na czym to badanie polega ? Słyszałam o tym ale się nie zaglebialam w temat :(

    To jest badanie z krwi, u mnie kosztuje coś ok. 40zl, natomiast w diagnostyce już 80zl. Podwyższona homocysteina też może wpływać na starania, ale bardziej na utrzymanie ciąży, poza tym jest przyczyną zakrzepów, miazdzycy itp. Wplywa też na możliwość wystąpienia wad cewy nerwowej u dzieciątka. Warto zrobić to badanie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 22:17

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ