X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dzis 14 dpo i ledwo co jakas kreska, ja bym jeszcze nie nastawiala sie na niepowodzenie :)

    santoocha, Eweloka84, AnBe lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za dobre słowo, ale wolę się nastawić na niepowodzenie, niż nakręcać się, że a może jednak...
    W razie braku @ w środę pójdę na betę.

    W zafasolkowanym gratuluję, dajecie nadzieję reszcie! :D

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Dzięki dziewczyny za dobre słowo, ale wolę się nastawić na niepowodzenie, niż nakręcać się, że a może jednak...
    W razie braku @ w środę pójdę na betę.

    W zafasolkowanym gratuluję, dajecie nadzieję reszcie! :D

    Przyznaję Ci racje, lepiej isę nie nakręcać, ja też zawsze wolę być miło zdziwiona niż niemiło rozczarowana :), Ale wierzę, że każdy ma jakieś przeznaczenie i zapisany swój scenariusz gdzieś tam....Tak iwęc głowa do góry bo jak nie teraz to wkrótce!!

    santoocha lubi tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 10 lutego 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj piątkową betę - 21,7mlU/ml.
    Dzisiejszy teścik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/412a91e2de77502c.html
    Powoli zaczyna docierać do mnie myśl, że się udało :D
    Ogromne gratulację dla zafasolkowanych, za całą resztę trzymam bardzo mocno kciuki <3.

    santoocha, Eweloka84, MOI, kaarolaa, natasza82, Gosiacu, anka_a lubią tę wiadomość

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 10 lutego 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję mamusiom, za resztę trzymam mocno kciuki! U mnie testowanie się przesunęło, będzie gdzieś koło 22 lutego. Pozdrowionka :)

    Eweloka84, Waniulka lubią tę wiadomość

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super, że tyle pozytywnych wieści!!
    Gratuluje zaciążałym i życzę spokojnej i zdrowej ciąży!!
    Nam też dziewczyny się uda!!!!
    U nas ostre starania pomimo zmęczenia i marudzenia małego. Jutro wizyta u chirurga i się okaże czy jest choć trochę lepiej, czy czeka nas gips.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weźcie mnie i zabijcie... mój brat rodzony młodszy, nie zonaty zaliczył wpadkę...

    Waniulka, Elisse lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    weźcie mnie i zabijcie... mój brat rodzony młodszy, nie zonaty zaliczył wpadkę...
    bedziesz ciocia !:)

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka niestety ale właśnie tak najczęściej bywa. Jak się nie chce to bach i jest a my tu się staramy i staramy. Moja starsza siostra kilka lat się starała a mi się udało za pierwszym razem. I dopiero później im się udało. I gdzie tu jest sprawiedliwość. Tobie też się uda i każdej z nas.

    kierzynka lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 lutego 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia kocham cię ;) hehe potrafisz pocieszyć ;)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    weźcie mnie i zabijcie... mój brat rodzony młodszy, nie zonaty zaliczył wpadkę...
    ja w tenn sam sposob zostałam ciocia, tylko ze u siostry i na dodatek sama małego wychowuje bo ojciec ma go gdzies...

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka polecam się na przyszłość :):):):) Trzymam kciuki za nas wszystkie!!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to współczucie dla siostry. No ale cóż i tacy palanci się zdarzają.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tego nie rozumiem, staram sie 3 lata, 2 razy poroniłam, mam meza i w miare dobra sytuacje materialna a dziecka jakos nie mozemy miec...gdzie moja siostra jest o 3 lata młodsza, to była głupota i oczywiscie wpadka...ojciec dziecka widział go tylko raz jak miał 2 miesiace a teraz ma ponad rok i tylko matka mu została...mieszka u moich rodzicow...och gdzie tu sprawiedliwosc? ciesze sie, ze jestem ciocia bo teraz nie wyobrazam sobie, zeby nie było Filipa..ale to nie tak miało byc

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola rozumiem Cię. No niestety życie nie jest sprawiedliwe. Tak zawsze było i będzie. Rozumiem, że wszystkie badania macie porobione, itd. Masz jakiegoś dobrego ginekologa? Może masz blokadę psychiczną bo za bardzo chcesz? Moja siostra też kilka lat się stara i w cyklu, w którym sobie trochę odpuściła i pogubiła się w mierzeniu temp. udało się. Oczywiście brali jakieś witaminy i leki z mężem. Nie ma sprawdzonej, jednej zasady, żeby się udało. Trzymam za was kciuki baaaaardzo mooooocno!!!!!!!!!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki kochana, ale ja sie niedługo zaczne przygotowywac do in vitro...jesli dobrze pojdzie to juz od około 20 lutego zaczne stymulacje...lecze sie w Kriobanku w Białymstoku...u nas to jest troche złozony problem, bo i ja i maz mamy problemy...on z nasionkami a ja z jajowodami...mam zwezone przez zapalenie przydatkow przez zle wykonane łyzeczkowanie po pierwszym poronieniu...robiłam HSG przepchały sie i sie udało zajsc, ale znow poroniłam i jajowody znow sie zweziły...nie moge co miesiac przeciez robic HSG, do inseminacji sie nie nadaje a laparoskopia z naprawa jajowodow tez duzo nie da, bo albo mi całkiem wytna jajowody, albo zrekonsrtuuja i grozi mi ciaza pozamaciczna...zdecydowalismy sie na ivf i czekamy na tel z kliniki...chcemy podchodzic do badan nad nowym lekiem i dzieki temu wszystko bedziemy mieli za darmo :) to duza szansa dla nas :)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @. Czyli minusik słuszny.
    Zaczynam od nowa, przenoszę się na marzec- mam urodziny, więc prezencik jak znalazł :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    U mnie @. Czyli minusik słuszny.
    Zaczynam od nowa, przenoszę się na marzec- mam urodziny, więc prezencik jak znalazł :D
    ja tez licze na marcowy prezent urodzinowy :) powodzenia

    santoocha lubi tę wiadomość

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to rzeczywiście lekko nie macie. To kurcze współczuje Wam bardzo. No ale nie ma co się poddawać. Trzymam kciuki, żeby Wam się wszystko udało i żebyś niedługo miała śliczny brzuszek ciążowy, a potem swoją pociechę :) Informuj nas jak postępy u Was :) Trzymam kciuki :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha trzymam kciuki za urodzinowy prezencik :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ