X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Karola to rzeczywiście lekko nie macie. To kurcze współczuje Wam bardzo. No ale nie ma co się poddawać. Trzymam kciuki, żeby Wam się wszystko udało i żebyś niedługo miała śliczny brzuszek ciążowy, a potem swoją pociechę :) Informuj nas jak postępy u Was :) Trzymam kciuki :)
    oczywiscie, ze bede informowała :) najgorsze to te czekanie na tel czy nas wezma do tych badan

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie bo tak to to trochę kosztuje taki zabieg. Fajnie by było jakby Wam się udało :):) Jeżeli mogę zapytać to ile masz lat Karola?

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w marcu koncze 24 ... nigdy bym nie przypuszczała, ze w takim wieku mozna miec problemy...

    bardzo liczymy na te badania, wszystko bedzie darmowe, leki wizyty, wyniki i przechowanie nadmiaru zarodkow przez 12 miesiecy...mam nadzieje, ze wiecej niz jeden uda sie otrzymac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam @ i wydaje się prawidłowa 2 cykl po anty. zobaczymy czy się uda. okaże się w marcu :-) Miło mi że tu w końcu jestem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was z pyszną poranną kawką. :) Gratuluję nowym mamusiom i liczę, że u mnie coś się święci... Owulka chyba była, teraz czuje ciągniecie w jajnikach i lekkie pobolewanie, ale nie nastawiam się, bo znowu się mogę rozczarować :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie jest iwka?ja chce kotaaaaaaaaa :) :)

    Eweloka84, kierzynka, santoocha, marta83, anka_a, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 11 lutego 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Wam powiem, że ten cykl chyba na straty.... przy tej biegunce chyba nawet testy owulacyjne nie zadziałają, a o temperaturze nie wspomnę, bo to jakaś sinusoida..... masakra....

    GRATULUJĘ wszystkim Mamusiom :) i o wiruski proszę to może jakiś cud się zdarzy ;)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 11 lutego 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Sporo się tu dzieje:) Gratuluję sukcesów, a pozostałym duuuużo szczęścia w następnym cyklu:)
    Wczesniej pisałam, że po wizycie u mojej dr byłam zdołowana, bo nic nie chciała za bardzo ze mną robić. Wczoraj zaliczyłam wizytę u innego lekarza, polecanego przez koleżankę. Co prawda przyjmuje w specjalistycznej klinice, więc wizyta 2x droższa, ale od razu inne podejście do tematu!
    Doktor bardzo otwarty, z ciekawością wysłuchał mojej historii i nie brakowało krytyki z jego strony co do rzeczy, które już dawno powinny być zrobione, a także co do tych, które wg niego nie powinny mieć miejsca (kauteryzacja jajników bez pełnej diagnozy PCOS)...
    Na dzień dobry zestaw badań, jak będą wyniki będziemy planować dalsze działania. I to mnie podbudowało - DZIAŁANIE - bo siedzenie z założonymi rękami jest dla mnie najtrudniejsze.
    Na ten cykl już raczej mam za bardzo nie liczyć, bo mimo że pęcherzyk jest to za mały na tą fazę cyklu. To z resztą na pierwszy rzut oka wg niego może być mój problem i prawdopodobnie trzeba będzie popracować nad przesunięciem owulacji, ale to dokładnie zobaczymy po badaniach.
    Tak czy inaczej powiedział, że próbować zawsze warto, wiec mimo niewielkiej szansy nie wypisuję się z listy, jak jest choćby cień szansy to nie zamierzam się poddawać.

    Życzę Wam wszystkim ( i sobie tez;)) wytrwałości, musimy walczyć:)

    santoocha, anka_a, Eweloka84, paaulla84, Iwka lubią tę wiadomość

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 11 lutego 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu chyba jest upragniona owulka.

    Gratuluje zafasolkowanym

    Eweloka84, Iwka lubią tę wiadomość

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 11 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia :) mi też wyszedł pozytywny test owulacyjny więc może się uda serduszkować zobaczymy co ma być to bedzie, a my Dziewczyny DO BOJU !!! ;)

    emcia, Eweloka84, Iwka lubią tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam Was wszystkie dziewczyny...jestem tutaj nowa, postanowiłam do Was dołączyć, to pierwszy cykl w którym rozpoczynam starania się z mężem o Dzidzi :-) zobaczymy, co z tego wyniknie... Owulka się zbliża, więc działamy cały czas ;-) tabletki anty odstawiłam w listopadzie...zobaczymy, co czas pokaże...
    od kilku dni kłucia w pochwie, macicy i ciągnięcie w jajnikach, to pewnie oznaki owulacji... Wolę podejść do tego bardziej sceptycznie, niż robić sobie złudne nadzieje...Zaliczyłam w ciągu ostatniego miesiąca dwie infekcje dróg oddechowych, także przypuszczam, że wszystko jest poprzesuwane..:-/

    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny oczekujące ;-)

    Iwka, anka_a lubią tę wiadomość

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanko :) jak to jest ze zignorowana temperaturą? program wyliczy wzrost po owu wg niezignorowanych temperatur tak ? nie wiem czy przy moim wykresie program będzie miał jak wyliczyć wzrost.... jak myślicie ? a może macie już doświadczenie takie?

    qbxwkvq.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki gratuluje zafasolkowanych,u mni niestety @,tak ze minusik mozecie przy mnie zaznaczyc:(

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś, to powodzenia w kolejnym cyklu.

    emcja, witaj

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    Skoro lutowe kropy, to dolaczam :)
    Dzis zatestowalam, 2 razy i udalo sie :)

    Miśkaa, Eweloka84, anka_a, paaulla84, Beata86, blue00, Iwka lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczeń:
    23 - Ciapulinka <3
    27 - IK <3
    28 - Smutas <3
    29 - Ania1986 (-)
    30 - malutka1989571 <3

    Luty:
    1 - olitka(-), _Ania_(-), Iwka(-)
    2 - dynamiczna (-)
    3 - czekaja(-) ,Nata(-)
    4 - Pisellini(-) ,samira(-)
    5 - mycha28(-) ,Eweloka84 <3 ,Waniulka <3
    6 - wirbażka(-) ,mika85(-), dodinka(-),blue00 <3
    7 - marta83 <3
    8 - rastafanka(-)
    9 - santoocha (-), battinka(-)
    10 - K4lina <3 ,Madziara(-), Maniuś (-), angela34
    11 - Misty87 <3
    12 - gosiunia
    13 - pati2704
    14 - yojiona, aniulkab86,Dorotucha ,Dosiasta, kalitria ,XxMoniaXx, anka_a, Madziuszka,e3w3a
    15 -
    16 - Ewelina27
    17 -
    18 - agatasssss, rewelka, Gosiacu
    19 -
    20 - klif
    21 - niutek, kasiuleks
    22 -
    23 -
    24 - arlenka
    25 - karola_aa
    26 - czarnula87
    27 - Milcia, Ania1986, paaulla84
    28 - Kasndra, Z.,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2014, 16:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś mało tu serduch ;/ dziewczyny więcej poproszę :) w marcu również!
    zafasolkowanym gratuluje, życzę spokojnej ciąży :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słabo to wygląda, potrzeba więcej serduszek!!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlenka to super, że coś się u was ruszyło. Jak porobicie badania to będzie już bliżej niż dalej. Będziecie wiedzieli na czym stoicie :)

    Misty gratulacje!!! Niech fasolka się dobrze rozwija!!

    Mój synek będzie jeszcze w bandażach przez 2 tyg. Ponoć dobrze się goi :):)

    Misty87 lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to najwiekszy wysyp bedzie w piatek :D

    Misty87, Iwka lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ