X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 12 lutego 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w gościach jak tylko wrócę to wszystko uzupełnie

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady bardzo mi przykro :-( nie dobieraj sie do swojego niech se nie myśli ;-) niech trochę poteskni skoro Cię odrzucił. Jeśli to Cię pocieszy to przyszly tydzień ma być początkiem cieplych dni.

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie , ja nie składam zycia przed przysiega - ale teraz juz mogę: zyczę Wam duzo miłosci !

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Nie udzielałam się nigdy w tych miesięcznych wątkach, ale postanowiłam zaryzykować ;) Bałam się zawsze, że będę się tylko dodatkowo nakręcać, nic z tego nie wyjdzie i będę przeżywać jeszcze bardziej. No, ale chyba ogarnęłam się w miarę z nastawieniem :)
    To mój 6cs, dziś 15dc (jakoś teraz wg.gina ma pęknąć pęcherzyk), w zeszłym cyklu miałam owu w 16dc. Od wczoraj biorę też bromka na zbicie prolaktyny, oby szybko pomógł.

    Annie heeej :) Moje gratulacje z okazji ślubu i ciąży! :D Szczęścia na nowej drodze życia :) Mam pytanko do Ciebie: stosowałaś tak sama z siebie tą afirmację czy chodziłaś na jakieś kursy napro czy do gina specjalizującego się w napro?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Annie no jestes wreszcie wyslalam Ci wiadomosc w czwartek ale juz chyba nie zdazylas odczytać! Komuś jeszcze mowiliscie o ciąży oprocz mamy i sis ?
    Już od środy nie wchodziłam na OF, bo rodzinka z PL przyleciała i chciałam z nimi spędzić czas. Dziś Ci odpisałam :)
    Wie już całkiem spore grono osób, mama z siostrą były jedne z ostatnich, bo czekałam aż przylecą, nie chciałam im tego mówić przez telefon ;)

    evve. Dziękuję bardzo :)
    Selina wrote:
    Annie heeej :) Moje gratulacje z okazji ślubu i ciąży! :D Szczęścia na nowej drodze życia :) Mam pytanko do Ciebie: stosowałaś tak sama z siebie tą afirmację czy chodziłaś na jakieś kursy napro czy do gina specjalizującego się w napro?
    Miło Cię tu widzieć, ostatnio zastanawiałam się co u Ciebie :) Dziękuję za życzenia :)
    Szczerze mówiąc nie wiem co to napro, ale ja wiele lat temu odkryłam film „Sekret” i tzw. Prawo Przyciągania [np. pozytywnej energii]. Wszystko wyczytałam w necie i z książek. Od wielu lat stosuję te afirmacje w różnych dziedzinach mojego życia i uważam, że od tamtej pory wszystko zaczęło się zmieniać w dobrym kierunku. Teraz chcę wizualizować zdrowo rozwijające się dziecko, ale póki co nie mam czasu. Może przez przygotowania do ślubu. Jestem już po, więc mam nadzieję, że niedługo zacznę :) Gorąco polecam, bo przyciągnie dobrej/złej energii działa czy w to wierzymy czy nie. Lepiej ukierunkować się na przyciągnie tej pozytywnej ;)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie bardzo sie cieszę, że wszystko się udało :) fajne uczucie być mężatką co nie? :)

    Annie1981, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany dziewczyny właśnie sprawdziłam na ovu, że jestem coś około 15-16 dpo i nic nie zapowiada okresu. Boli mnie tylko trochę brzuch. Mąż mówi, zebym zrobiła test ale czy ja wiem... nie spodziewam się ciąży w ogóle...

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Annie bardzo sie cieszę, że wszystko się udało :) fajne uczucie być mężatką co nie? :)
    Fajnie, chociaż też tak do końca do mnie nie dociera, tak samo jak z ciążą ;)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje Annie zaczynacie swoje życie już na nowe i to nie sami.powodzenia na tej drodze

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Fajnie, chociaż też tak do końca do mnie nie dociera, tak samo jak z ciążą ;)
    dotrze za kilka dni jak wyjadą goście jak się wszystko uspokoi :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Dziewczyny jestem w gościach jak tylko wrócę to wszystko uzupełnie


    kaka jakby co ja zostaję na 15.02. Piersi już odpuszczają, zaczekam do tego 15... co ma być to będzie.

    kaka470 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Czesc. Dzisiejszy test negatywny i przyszla @...

    Jak to mozliwe? Nie wiem...

    Przykro mi :(

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie achhh ok to już wiem o czym mówisz :D Czytałam Potęgę podświadomości i znam motywy przyciągania pozytywnych zdarzeń. Zwykle szło mi to bardzo dobrze, gorzej z moją cierpliwością ;) Zazwyczaj robiłam to nieświadomie :D Poprostu bardzo czegoś chciałam i byłam tak przekonana, że tak będzie, że nawet nie wyobrażałam sobie, że może być inaczej. Tak było z moim marzeniem o podróżowaniu (można powiedzieć że już 2 kontnenty poza Europą mam ciut zaliczone, 2 państwa w Ameryce Południowej i 1 w Azji i na pewno na tym się nie skończy) oraz z otwarciem swojego biznesu ;) Mówiąc o napro miałam na myśli naprotechnologię, która zajmuje się naturalnymi metodami poczęcia, obserwacjami własnego organizmu i właśnie afirmacją. Miałam tego spróbować, ale po 1 wizycie u takiego gina, u którego zostawiłam kuuupę kasy stwierdziłam, że mnie an to nie stać :/ Naprawdę, wizyty w klinice sa tańsze, dlatego bede musiala sie przeniesc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 13:57

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    o rany dziewczyny właśnie sprawdziłam na ovu, że jestem coś około 15-16 dpo i nic nie zapowiada okresu. Boli mnie tylko trochę brzuch. Mąż mówi, zebym zrobiła test ale czy ja wiem... nie spodziewam się ciąży w ogóle...

    Sloneczkowa oczywiście trzymam za ciebie kciuki ale czegoś tu nie rozumiem....Najpierw piszesz, że odpuszczasz ze swoim mężem w tym cyklu i że kochacie się w prezerwatywie, a teraz mąż mówi żebyś testowała? O co chodzi???

    Annie1981, Pikselka lubią tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Sloneczkowa oczywiście trzymam za ciebie kciuki ale czegoś tu nie rozumiem....Najpierw piszesz, że odpuszczasz ze swoim mężem w tym cyklu i że kochacie się w prezerwatywie, a teraz mąż mówi żebyś testowała? O co chodzi???
    no tak bo mimo wszystko dwa razy się zdarzyło bez wiec jakies tam znikome szanse są zawsze. było trochę z zabezpieczeniem a trochę bez. Wiem, że jestesmy moze dziwni, ale dzieki temu ten cykl w ogole nie był dla nas stresujacy :) taka odskocznia jednak dobrze nam zrobiła :)
    ale jak @ przyjdzie to zaczynamy starania pełną parą znowu .

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety obiecujący cykl zakończył się wczoraj@. W tym miesiącu daruję sobie systematyczne mierzenie temp.chyba odpuszam już z dietą- bo niedługo to nawet 50 kg nie będę ważyć;-). Zaczynam 6 cykl z clo, wizyta u ginekologa dopiero 2 marca ( może będzie jajeczkowanie z drugiego jajnika). Jak się nie uda to czeka mnie laparoskopia i drożność jajowodów...

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa ja nie ogarniam juz sytuacji u ciebie :/

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina. Niektórzy ludzie mają łatwość z pozytywnym myśleniem i wtedy większość spraw w życiu im się układa. Inni mają skłonności do negatywnego myślenia i wtedy twierdzą, że prześladuje ich pech. Jak widzę Ty należysz do tej pierwszej grupy i tylko pozazdrościć, bo jednak większość ludzi musi mocno pracować nad takim podejściem.
    Ja też jestem bardzo niecierpliwa. Zaczęłam wizualizacje ciążowe i chciałam już w tym samym cyklu zajść. Nie udało się i kosztowało mnie to dużego doła, ale właśnie w tym kolejnym cyklu się udało :)

    Pikselka lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie jeszcze raz gratulacje z okazji slubu.

    Dagmara widze kreske i ja tez mialam taka kreche na poczatku i to byla ciaza :-P trzymam kciuki za kolejny test :-)

    Ja chyba mam jakams infekcje intymna :-( jutro mam miec usg i bede sie wstydzic :-( no ale musze dostac jakies dowcipne tabsy.
    W.ogole to mam jakies czarne mysli w tej ciazy. Mam nadzieje ze bedzie dobrze wszystko.

    Trzymam kciuki za wszystkie testerki :*
    Lady tule mocno :*

    Annie1981 lubi tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie do pewnego etapu w życiu faktycznie można powiedzieć "prześladował mnie pech", nawet wiele osób z mojego otoczenia tak mi mówiło ;) ale odkąd "pozbyłam się" ze swojego życia toksycznych osób można powiedzieć, że wszystko zaczęło się układać :) Mogę śmiało powiedzieć, że od 3 lat jestem naprawdę szczęśliwa i często to sobie uświadamiam. Jestem zdrowa (no, w miarę, nie mówię o tych ginekologicznych sprawach), mogę chodzić, widzę i słyszę, to samo tyczy się mojej rodziny. Cieszę się, że mam rodziców, rodzeństwo i kochającego męża, pracę która daje mi mnóstwo satysfakcji (choć czasem jest naprawdę ciężko i miewam dołki, jak to chyba każdy przy prowadzeniu swojej działalności). Na przestrzeni tych kilku lat spełniło się tyle moich marzeń, że nie wypada mi teraz nie wierzyć, że uda się i z dzieckiem.
    Jednak przez swoją niecierpliwość miałam i chwile zwątpienia (całkiem niedawno i chciałam już odpuścić ten cykl), ale ogarnęłam się i zebrałam w kupę ;) Oby było już wszystko dobrze.

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ