X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    okres spóźnia mi się już ponad 2 tygodnie. Robiłam te testy z allegro co są po 1 zł sztuka, ale pokazują wynik negatywny niestety. Myślicie, że powinnam wypróbować jakieś inne (lepsze) testy? Bo wizytę u gina mam niestety umówioną na odległy termin a trochę się niepokoje bo nie wiem co się dzieje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona a chorujesz na coś/bierzesz jakieś leki, które ewentualnie mogłyby opóźnić @? Jeśli nie, to może idź zrób betę jutro?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska. Dziękuję :) A czego Ty się masz wstydzić? Przecież infekcje w ciąży są na porządku dziennym.

    Selina. Tak jak mówisz, musisz wierzyć, że i z dzieckiem się uda. To tylko kwestia czasu :)

    Ilona1992. Mi testy z allegro pokazywały jedną kreskę jak nie było ciąży a potem kiedy się udało, pokazywały dwie także nie uważam, żeby były jakieś zawodne. W Twojej sytuacji na pewno nie zaszkodzi zrobić lepszy test. Czasami jednak trafiają się popsute partie, ale to myślę, że tak samo jak i w przypadku testów aptecznych.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ilona a chorujesz na coś/bierzesz jakieś leki, które ewentualnie mogłyby opóźnić @? Jeśli nie, to może idź zrób betę jutro?


    Nie, nie choruje na nic i za wyjątkiem kwasu foliowego nie przyjmuje żadnych leków. Na becie byłam 8-9 dni po domniemanej owulacji i wtedy wynik był < 1.2. Tak własnie myślałam, żeby teraz powtórzyć badanie ale strasznie boje się rozczarowania i dlatego chyba wolę poczekać na badanie ginekologiczne.

  • Lagostina Ekspertka
    Postów: 138 99

    Wysłany: 12 lutego 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhhhhhh... od rana ostre bóle miesiączkowe w podbrzuszu, ból pleców, trudności w oddychaniu no i plamienie:( Nic chyba nie muszę dodawać. Jestem załamana;(((

    XyZ
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 12 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona1992 wrote:
    Nie, nie choruje na nic i za wyjątkiem kwasu foliowego nie przyjmuje żadnych leków. Na becie byłam 8-9 dni po domniemanej owulacji i wtedy wynik był < 1.2. Tak własnie myślałam, żeby teraz powtórzyć badanie ale strasznie boje się rozczarowania i dlatego chyba wolę poczekać na badanie ginekologiczne.

    A badanie ginekologiczne na pewno nie przyniesie rozczarowania? Jeśli nie będzie ciąży, będzie jeszcze większe, bo z każdym dniem spóźniającej się miesiączki niepotrzebnie się nakręcasz. Beta przynajmniej dałaby Ci odpowiedź, czy nie należy koniecznie przyspieszyć wizyty u gina.
    A jak będzie pozytywna, to będzie radość, bez niepotrzebnych kolejnych stresów dla fasoli :) W Twoim przypadku odwlekanie diagnozy, czy to ciąża czy nie, nie ma najmniejszego sensu.

    wszamanka, evve lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny do których @ zawitała , jeżeli kogoś pominęłam to proszę się upomnieć i przepraszam:-)
    Cały czas jestem z Wami , ale zwyczajnie nie potrafię się tak udzielać:-)
    Bardzo mi smutno że tak mało pozytywów , już nigdy w życiu takiej listy nie założę , chyba najmniej pozytywnych testów w tym miesiącu , miał być taki magiczny:-(

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wizyta u gina nic Ci nie da, przy tak wczesnej ciąży nie będzie widoczna na usg. Tylko i wyłącznie badanie bety da wynik. Ja bym nie zwlekała

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Annie achhh ok to już wiem o czym mówisz :D Czytałam Potęgę podświadomości i znam motywy przyciągania pozytywnych zdarzeń. Zwykle szło mi to bardzo dobrze, gorzej z moją cierpliwością ;) Zazwyczaj robiłam to nieświadomie :D Poprostu bardzo czegoś chciałam i byłam tak przekonana, że tak będzie, że nawet nie wyobrażałam sobie, że może być inaczej. Tak było z moim marzeniem o podróżowaniu (można powiedzieć że już 2 kontnenty poza Europą mam ciut zaliczone, 2 państwa w Ameryce Południowej i 1 w Azji i na pewno na tym się nie skończy) oraz z otwarciem swojego biznesu ;) Mówiąc o napro miałam na myśli naprotechnologię, która zajmuje się naturalnymi metodami poczęcia, obserwacjami własnego organizmu i właśnie afirmacją. Miałam tego spróbować, ale po 1 wizycie u takiego gina, u którego zostawiłam kuuupę kasy stwierdziłam, że mnie an to nie stać :/ Naprawdę, wizyty w klinice sa tańsze, dlatego bede musiala sie przeniesc...

    Hej Selina,
    a droga to byla sama wizyta, czy te wszystkie badania, ktore nie sa dofinansowana?
    Ja tez zaczelam przygode z napro, ale daje sobie pol roku, bo masz racje tanie t nie jest...
    Pozdrawiam

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro też wizytuję :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Przykro mi dziewczyny do których @ zawitała , jeżeli kogoś pominęłam to proszę się upomnieć i przepraszam:-)
    Cały czas jestem z Wami , ale zwyczajnie nie potrafię się tak udzielać:-)
    Bardzo mi smutno że tak mało pozytywów , już nigdy w życiu takiej listy nie założę , chyba najmniej pozytywnych testów w tym miesiącu , miał być taki magiczny:-(
    Plus 15 fasolek na innym wątku "w oczekiwaniu na testowanie", gdybyśmy się połączyły nie było by tak źle.

    kaka470 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Hej Selina,
    a droga to byla sama wizyta, czy te wszystkie badania, ktore nie sa dofinansowana?
    Ja tez zaczelam przygode z napro, ale daje sobie pol roku, bo masz racje tanie t nie jest...
    Pozdrawiam
    Sama wizyta. Coprawda spędziłam u doktora godzinę w gabinecie, wypełniałam ankietę zdrowotną za siebie i za męża i dokładnie nas przeanalizował. Aczkolwiek kwota jaką usłyszałam na koniec wizyty (razem z usg) zwaliła mnie z nóg :O Możliwe, że tylk ten doktor ma takie chore ceny... nie wiem. Jednak nie wybiorę się już do niego tylko i wyłącznie z powodów finansowych
    Drogie badania to swoją drogą (zwłaszcza wymazy, posiew i AMH) ;]

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Przykro mi dziewczyny do których @ zawitała , jeżeli kogoś pominęłam to proszę się upomnieć i przepraszam:-)
    Cały czas jestem z Wami , ale zwyczajnie nie potrafię się tak udzielać:-)
    Bardzo mi smutno że tak mało pozytywów , już nigdy w życiu takiej listy nie założę , chyba najmniej pozytywnych testów w tym miesiącu , miał być taki magiczny:-(

    Kaka, chciałam zauważyc, że to dopiero 12 lutego, jeszcze może być mega owocny :) Dziewczyny trzymam kciuki!!!!!

    kaka470 lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka :) będzie dobrze :P

    kaka470 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 12 lutego 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Czesc. Dzisiejszy test negatywny i przyszla @...

    Jak to mozliwe? Nie wiem...
    tule Cie mocno, bardzo mi przykro

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 12 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie gratuluje:) wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:) życia w pełnej rodzince:) dużo miłości i wytrwałości:)

    kaka470 chciałabym pprawić Twoją statystyke tylko jak to zrobić;)!?



    Annie1981 lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 12 lutego 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam urodziny, i chciałam zrobić test ale mysle nie bede se psuć humoru a po za tym 24 dc 9 dpo za wczesnie. byli goście,kwiaty i prezenty i co z tego ja marze tylko o jednym, taka pustka mnie wypełnia :( nic nie wskazuje na powodzenie w tym cyklu. Jajniki prawie milcza. lekko wczoraj coś a tak to cisza. Dzis mne bolą ziwnie plecy na dole ale nie krzyże, tylko tak jakby nerka prawa!? z prawego jajnika była ovu ale może to po sprzataniu sie nadwyrężyłam. no i piersi to jest temat! rano wstaje i mysle chyba bede wyć z bólu- jak kamienie twarde i bolą. jak juz pochodziłam to troche zelżały. To chyba po tym pregnylu.a tak z nowośći tempka dziś spadła! super mnie to nastroiło!!!!

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 12 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie wiem ze infekcja sie zdarza czesto w ciazy ale ja i tak jestem wstydliwa :-P nie umiem tego opanowac.
    Kobitki trzymam kciuki za kolejne fasolki. Jutro zdam relacje co z moja fasolinką :-)



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 12 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja niestety dziś też dostałam @ ... Powodzenia życze tym co będą testować i tule laski z @ :*

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 12 lutego 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) nie mialam w planach dolaczac do watku, ale... okres spoznia sie dwa dni i po prostu musialam sie komus wygadac! Zatestuje w walentynki, mam juz jednego bobaska wiec troche latwiej mi poczekac ;)

    kaka470 lubi tę wiadomość

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ