X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze czekam bo mam na 14,40 godziny mi sie pomieszaly

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 00:59

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak tak tylko przelotem, uważajcie z tą wit A bo w ciąży wysoce niewskazana :)

    trzymam kciuki za Was! :)

    Annie1981, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ja tez nie pomoge :-( u gina byłam tylko raz i w sumie to niczego się nie dowiedziałam. Ale daj znać co Tobie powie ;-)

    Aicha kurcze trochę tego bierzesz.

    Jedna z Wielu euthyrox i bromergon bierzesz normalnie. Tylko w dniu badania rano nie bierze sie euthyroxu tylko bierzesz po pobraniu. Ale żadnych przerw jednodniowych ;-) a bromergon normalnie na noc nie ma żadnych przerw

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch dzięki :)
    Takie proste, a ja jednak wolałam dopytać :)
    I jeszcze jedno: bromka jakas konkretna godzina czy roznie w zaleznosci od spania ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( nie podoba mi sie ta nowa ginekolog w ogole, nawet mnie nie zbadala, dajac mi do zrozumienia ze z choinki sie urwalam, po co badania i cytologia byla w czerwcu w zeszlym roku to mam przyjsc w czerwcu a nie kolejke zajmowac, czuje sie jak szmata :(

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu to chyba nie na znaczenia. Ja czasem biorę po kolacji kolo 19 a czasem przed samym snem o 23. Jak mi sie wspomni. Tylko ze ja nie mam uporczywych skutków ubocznych. Jak sie.ktoś źle czuje po nich to najlepiej wziasc i od razu iść spać żeby przespać objawy ;-)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady masakra jakaś, szkoda Twojego czasu :/
    Myślisz o innym gin ?

    Spioch dzięki :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu tak, moja noga nie postanie juz u tej
    Ze tez moja stara ginekolog odeszla, strasznie mi smutno, ani nie sprawdzila czy miesniaki nie urosly :( jestem w grupie ryzyka, moja mama i jej siostra maja usuniete.macice przez miesniaki a babka umarla na nie bo zmienily sie w raka,stara ginekolog kazala mi przyjsc po 6 miechach, a ta glupia lekarka ze nie widzi potrzeby, szukam kogos z sercem, kiedys trafie,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 15:06

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Euthyrox i bromergon.
    Wieczornego bromka zjadlabym następnego dnia po pobraniu krwi a potem kolejna dawke znów wieczorem
    Euthyrox jesli bierzesz rano to po prostu dawkę z dnia badania bierzesz po oddaniu krwi, razem z bromkiem, ja robie tak od zawsze, nie dobrze jest zawieszac dawke na cala dobę lub więcej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 15:37

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ew w dzien poprzedzajacy badanie mozesz wziąć bromka w południe żeby nie było bezpośredniego wplywu po nocy i tez zeby nie brac dwoch tabletek na dobe w dniu badania

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Jedna z wielu tak, moja noga nie postanie juz u tej
    Ze tez moja stara ginekolog odeszla, strasznie mi smutno, ani nie sprawdzila czy miesniaki nie urosly :( jestem w grupie ryzyka, moja mama i jej siostra maja usuniete.macice przez miesniaki a babka umarla na nie bo zmienily sie w raka,stara ginekolog kazala mi przyjsc po 6 miechach, a ta glupia lekarka ze nie widzi potrzeby, szukam kogos z sercem, kiedys trafie,

    Lady współczuję. Ja już też nie poszłabym do takiego gina drugi raz... Trzeba szukać dalej, choć to strasznie trudne....

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2020, 14:33

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym Wzięła. Moja endo kazała bo po miesiącu powinnas sprawdzić czy ten lek działa na ciebie. Możesz wziąść po południu jeśli nie daje ci to spokoju ale sie nie pomija. Szczególnie ze to kontrola dopiero po miesiącu a nie po pol roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 15:56

    AiCha4811, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie psuję Wam statystyki - przylazła małpa. No ale nowy cykl, nowe nadzieje:)

    Lady Savage - ta ginekolog to chyba pomyliła zawody, jeśli masz obciążenie genetyczne to niech spada na drzewo z takim podejściem. Normalny ginekolog (a są jeszcze tacy, tylko niestety ciężko na nich trafić) wie, czym grożą takie zaniedbania. Szkoda, że straciłaś dużo czasu i energii, ale juz przynajmniej wiesz, aby babiszona omijać z daleka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 16:02

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Ja bym Wzięła. Moja endo kazała bo po miesiącu powinnas sprawdzić czy ten lek działa na ciebie. Możesz wziąść po południu jeśli nie daje ci to spokoju ale sie nie pomija. Szczególnie ze to kontrola dopiero po miesiącu a nie po pol roku
    Spiochu ja właśnie też doradzilam żeby Jedna wzięła bromka wcześniej nie na samą noc, tez nie jestem za pomijaniem jednej dawki bo moze to spowodowac zaburzenia. Masz racje u mnie reakcja na bromka jest tak wrazliwa w górę ze pominięcie dobowej dawki to duzy skok. Co prawda nadal nie wiem czy mam makroprolanktyne czy normalna, ale wolę jednak by jej poziom był niski mimo wszystko.

    spioch lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady powiem Ci że.. No brak słów ! Powinnaś ją zapytać po co została lekarzem skoro nie chce pomagać ludziom, i zajmuje miejsce prawdziwemu lekarzowi i marnuje twój czas. Ech. Ja sie wybieram tylko do ginow którzy mają pochlebne opinie na necie powiem szczerze. Jestem bardzo nieufna po tym jak jeden załatwił moją przyjaciółkę. Niestety lekarz to tylko człowiek, z dużą wiedzą owszem, ale tylko omylny czlowiek, trzeba mieć swój rozum też.

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 22:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha przepraszam cos zle zrozumialam ;-)

    E.wela jeden dzień nie narobi wielkich szkód takze bez stresu :*

    Lady savage co za Babsztyl :-/

    Ja sie zapisalam do gina i termin to dopiero 20 marca. Za tydzień robimy badanie nasienia. W tym cyklu żadnego mierzenia temp, żadnych testów itp. Tylko Odpoczynek. Nie zapisuje sie tez na marcowe testowanie bo tylko sie nakrece. Poczekam spokojnie do wizyty u gina a do tego czasu tylko relaks.

    Może któras z was suplementuje jakieś ziołowe specyfiki? Potrzebuje sie wyciszyc psychicznie. Ktoś coś?

    Anna Stesia Tule :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 17:38

    AiCha4811, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • bonita Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa... a właściwie byłam kiedyś, ale po tej fioletowej stronie... Jednak nie pobyłam tam długo, ponieważ poroniłam w 10 tc.

    Wtedy staraliśmy się 6 miesięcy i się udało, mimo że mąż pracuje w delegacji i nie możemy idealnie dopasować zbliżeń żeby trafić w owulację w każdym cyklu. Mimo wszytko nam się udało, ale... już wiecie co potem. Po poronieniu odczekaliśmy tylko 1 miesiąc i do dzieła. I tak minęło już 5 miesięcy i nic.

    I postanowiłam, że zacznę tu sobie prowadzić wykres, może dowiem się czegoś ważnego. U gina po poronieniu byłam tylko raz na kontroli, a tak to więcej już nie byłam.

    W tym cyklu akurat trafiło, że kochaliśmy się w przypuszczalnych dniach owulacji i nawet ucieszyłam się, bo jakoś tak intuicyjnie poczułam, że udało nam się. Od razu po owulacji bardzo bolały mnie piersi. To tak jak poprzednim razem. Zazwyczaj bolą mnie na tydzień przed @ a tu jednak ciało zaczęło zachowywać się inaczej. Powinnam dostać @ 18.02 to jeszcze 4 dni, ale nie wytrzymałam i już dziś zrobiłam test. I niestety... 1 krecha. Na początku miałam jakieś zwidy, że widać jakiś 0,0001% drugiej kreski, ale to chyba tylko wyobraźnia. Pocieszcie dziewczyny, bo żyć się nie chce...

    16.07.2016 - Aniołek <3
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ