X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    SusannaDean, proszę o namiar gdzie kupujesz dong quai i jakie mają dokłądnie działanie? W necie to tak dość ogólnikowo znalazłam. Ktoś Ci je polecił?
    Już Ci piszę, ja kupowałam ze Swansona, starczy mi na 4 cykle, więc wydajny :) Brałam 3 tabl 1-1-1 w 1 cyklu, miesiąc temu, teraz jadłam 2-1-2 czyli 5 tabletek :) Zaczynamy ZAWSZE PO @ bo moze wywoływać plamienia, chociaż w 1 cyklu we wrześniu nie zaszkodziło bo zaszłam, a miałam plamienia, bo jeszcze nie znałam wszystkich zasad. Najlepiej kupić w formie tabletki nie proszku, ponieważ proszek jest obrzydliwy a zapakowany do kapsułki już nie razi tak bardzo.
    Moje działanie to napewno poprawa jakości owulacji, skrócenie czasu dojrzewania pęcherzyków, zawsze owu 17 dc zazwyczaj....teraz 15 dc (wtedy zaszłam) w grudniu 13 dc a teraz 14 dc :) Czyli odnotowuje że owu jest i ma się sdobrze, tera zpotwierdzona testami owu oraz bólem jajników kolkowym, który mam przy owu.
    Dong quai ma estrogeny, więc poprawia również śluzówkę, odkąd brałam moja @ jest w końcu 4-5 dniowa i wygląda ok, wcześniej zdarzały się najczęściej słabe @ 2,5 dnia, bywały też 1 dniowe...... także to mi pomogło....bardzo ! kocham dong quai >3

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Już Ci piszę, ja kupowałam ze Swansona, starczy mi na 4 cykle, więc wydajny :) Brałam 3 tabl 1-1-1 w 1 cyklu, miesiąc temu, teraz jadłam 2-1-2 czyli 5 tabletek :) Zaczynamy ZAWSZE PO @ bo moze wywoływać plamienia, chociaż w 1 cyklu we wrześniu nie zaszkodziło bo zaszłam, a miałam plamienia, bo jeszcze nie znałam wszystkich zasad. Najlepiej kupić w formie tabletki nie proszku, ponieważ proszek jest obrzydliwy a zapakowany do kapsułki już nie razi tak bardzo.
    Moje działanie to napewno poprawa jakości owulacji, skrócenie czasu dojrzewania pęcherzyków, zawsze owu 17 dc zazwyczaj....teraz 15 dc (wtedy zaszłam) w grudniu 13 dc a teraz 14 dc :) Czyli odnotowuje że owu jest i ma się sdobrze, tera zpotwierdzona testami owu oraz bólem jajników kolkowym, który mam przy owu.
    Dong quai ma estrogeny, więc poprawia również śluzówkę, odkąd brałam moja @ jest w końcu 4-5 dniowa i wygląda ok, wcześniej zdarzały się najczęściej słabe @ 2,5 dnia, bywały też 1 dniowe...... także to mi pomogło....bardzo ! kocham dong quai >3

    Dzięki wielkie za odp. Już znalazłam i zaraz zamawiam.

    Za Ciebie trzymam kciuki :)

    Niestety u mnie teraz wielkie zdołowanie... Owu nie ma i chyba nie będzie :(

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Witam wszystkie,
    we wtorek idę do gina na kontrolę to może mi potwierdzi owu, wstępnie proszę mnie wpisać na 5.02 :)

    Jeśli chodzi o testy z allegro to mam i nie narzekam. Mi się pokrywały z mikroskopem owulacyjnym. Mam nadzieję, że wczorajszy i dzisiejszy się nie mylą :)

    A jaki masz kolor koncowek?

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :) Jeżeli tym razem CLO zadziała to testuję 12 - proszę o wpisanie.

    Anulka0407, kaka470 lubią tę wiadomość

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Dzięki wielkie za odp. Już znalazłam i zaraz zamawiam.

    Za Ciebie trzymam kciuki :)

    Niestety u mnie teraz wielkie zdołowanie... Owu nie ma i chyba nie będzie :(
    Właśnie dong quai jest w stanie owu wywołać, więc jak najbardziej

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Właśnie dong quai jest w stanie owu wywołać, więc jak najbardziej

    Właśnie zamówiłam:) Wg."instrukcji" należy brać do owulacji. Czy jeśli dojdzie do mnie do środy to będzie 21dc, a owu nie będzie to jest sens brania tego? Czy dopiero jak się skończy @?

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Właśnie zamówiłam:) Wg."instrukcji" należy brać do owulacji. Czy jeśli dojdzie do mnie do środy to będzie 21dc, a owu nie będzie to jest sens brania tego? Czy dopiero jak się skończy @?
    Ja bym nie brała, bo równie dobrze owu mogło być a mogłaś przeoczyć na teście skok lh a dong brany po owu może działać poronnie, ponieważ dzięgiel chiński ma właściwości wywyołujące skurcze (estrogeny!) i może się źle skończyć więc absolutnie czekać do zakończenia cyklu

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja bym nie brała, bo równie dobrze owu mogło być a mogłaś przeoczyć na teście skok lh a dong brany po owu może działać poronnie, ponieważ dzięgiel chiński ma właściwości wywyołujące skurcze (estrogeny!) i może się źle skończyć więc absolutnie czekać do zakończenia cyklu

    Ok, czyli zaczynam dopiero jak @ się skończy.

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak, bo bez monitoringu nie jesteś na 100 % pewna czy owu była czy nie..dlatego lepiej nie przedobrzyć i sobie jakby co nie zaszkodzić

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dokładnie tak, bo bez monitoringu nie jesteś na 100 % pewna czy owu była czy nie..dlatego lepiej nie przedobrzyć i sobie jakby co nie zaszkodzić

    Dziękuję bardzo :) Ten cykl to już chyba stracony, ale teraz będę wyczekiwać @ jak nigdy i zaczynam brać Donga ;)

    Jak nie luty to będzie marzec :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Dziękuję bardzo :) Ten cykl to już chyba stracony, ale teraz będę wyczekiwać @ jak nigdy i zaczynam brać Donga ;)

    Jak nie luty to będzie marzec :)
    Długo się starasz?

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Długo się starasz?

    Ogólnie 3, ale ten pierwszy był taki niezdecydowany, więc to jest 2 cykl taki świadomy.

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. No ten cykl spisujemy na straty. Jutro mamy pogrzeb męża dziadka . Narazie nie będziemy się starac a kiedy do starań wrócimy tego nie wiem. Narazie nie ma nastroju do starań zupelnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spokojnie uda się :)

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cześć dziewczyny. No ten cykl spisujemy na straty. Jutro mamy pogrzeb męża dziadka . Narazie nie będziemy się starac a kiedy do starań wrócimy tego nie wiem. Narazie nie ma nastroju do starań zupelnie

    Bardzo Ci współczuje i składam kondolencje :*

    Zaciekawił mnie ten dong quai, jak inofem nie pomoże to może też się skuszę :)

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cześć dziewczyny. No ten cykl spisujemy na straty. Jutro mamy pogrzeb męża dziadka . Narazie nie będziemy się starac a kiedy do starań wrócimy tego nie wiem. Narazie nie ma nastroju do starań zupelnie

    Bardzo mi przykro :( Życzę Wam dużo sił w tym trudnym czasie....

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cześć dziewczyny. No ten cykl spisujemy na straty. Jutro mamy pogrzeb męża dziadka . Narazie nie będziemy się starac a kiedy do starań wrócimy tego nie wiem. Narazie nie ma nastroju do starań zupelnie
    A długo już się staracie? Zwątpienie jest gdzies normalnym etapem

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No to spokojnie uda się :)

    Miejmy nadzieję. Wiek i dolegliwości nie są moim sprzymierzeńcem.

    A Ty który dzień masz cyklu? Nie udostępniasz wykresu...

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Ten cykl i ja spisuje na straty. SussanaDean czy ten dong quai polecil Ci lekarz, wie wogole ze bierzesz? Zastanawiam sie czy zamówić ale czy nie zapytac najpierw gina

    Tez jestem ciekawa, brzmi ciekawie, ale czy na pewno to bezpieczne bez konsultacji?

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ