X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa mama bardzo współczuję :(

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest ziołolecznictwo, żaden lekarz nie zezwoli bo się nie zna, mój lekarz powiedział, że czemu nie zioła jeśli chcę :) Trzeba czytać i jeszcze raz czytać i się trzymać zasad...nic mi nie jest jest to zdrowe zioło wykorzystywane od stuleci ważne jednak aby czytać instrukcję, pytać na forum można i koniecznie ze sprawdzonych źródeł :)

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:01

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela też się obawiam, niestety w internecie można pisać co się chce, i na te informacjie trzeba być zawsze ostrożnym.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    A jaki masz kolor koncowek?

    Mam niebieskie końcówki. Do tej pory (a testuje już dwa miesiące) ani razu nie wyszedł mi test owu. Dopiero wczoraj pierwszy raz i dziś się utrzymują.

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W aptece gemini kupiłam ze sprawdzonej firmy Swanson

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Mam niebieskie końcówki. Do tej pory (a testuje już dwa miesiące) ani razu nie wyszedł mi test owu. Dopiero wczoraj pierwszy raz i dziś się utrzymują.

    Wlasnie tez mam niebieskie i boje sie, ze moga byc niewiarygodne.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa mama bardzo współczuję

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się świetnie sprawdził mikroskop owulacyjny. Teraz czekam aż do mnie dotrze, to będę działać na mikroskopie a te kilka testów paskowych, co mi zostały, wykorzystam przy następnym cyklu ( mam nadzieję, że nie zdążę i testy komuś oddam :P )

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Mi się świetnie sprawdził mikroskop owulacyjny. Teraz czekam aż do mnie dotrze, to będę działać na mikroskopie a te kilka testów paskowych, co mi zostały, wykorzystam przy następnym cyklu ( mam nadzieję, że nie zdążę i testy komuś oddam :P )
    U Ciebie długo już trwają starania?

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Wlasnie tez mam niebieskie i boje sie, ze moga byc niewiarygodne.


    Czemu myślisz, że będą niewiarygodne? Może są dobre. A trzymasz je w tych opakowaniu czy je powyciągałaś?

    h44eskjo413gi85k.png
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U Ciebie długo już trwają starania?


    SusannaDean to mój pierwszy cykl (nie wiem nawet czy można to cyklem nazwać) po zakończeniu karmienia. Karmiłam prawie 11mcy ale jeszcze nie miałam okresu. Nie wiem kiedy będzie, czy nie skończy się tak jak przy pierwszych staraniach (starałam się o syna 9mcy, z czego chyba 6 cykli, bo miałam rak rozwalone cykle, że potrafiły trać 60dni a następny 21. Dopiero duphaston mi pomógł), że trzeba będzie regulować, wywoływać. Nie chcę drugi raz tych samych nerwów przeżywać, więc idę od razu a konsultacje do gina we wtorek :)

    h44eskjo413gi85k.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Czemu myślisz, że będą niewiarygodne? Może są dobre. A trzymasz je w tych opakowaniu czy je powyciągałaś?

    Bo widzialam na forum owu jak dziewczyny pokazywaly te z niebieska koncowka i rossmanowe z tego samego sikanca. Na niebieskich blado, na tych drugich wyrazna krecha. Dodatkowo jakas dziewczyna pisala, ze miala monitoring, a test wyszedl bladzioch. Mi w tym cyklu nie wyszly, alr moglam nie miec owu, bo jestem po ciazy biochem. Ale bol owu mialam jak co miesiac.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka no to zobaczysz na czym stoisz :)

    Lola ja jestem 4 cykl po poronieniu i cisza owu mam przynajmniej tak sądzę zobaczymy kiedy się uda

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Koniczynka no to zobaczysz na czym stoisz :)

    Lola ja jestem 4 cykl po poronieniu i cisza owu mam przynajmniej tak sądzę zobaczymy kiedy się uda

    Przykro mi :(

    A mialas owu w pierwszym cyklu po poronieniu?

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Bo widzialam na forum owu jak dziewczyny pokazywaly te z niebieska koncowka i rossmanowe z tego samego sikanca. Na niebieskich blado, na tych drugich wyrazna krecha. Dodatkowo jakas dziewczyna pisala, ze miala monitoring, a test wyszedl bladzioch. Mi w tym cyklu nie wyszly, alr moglam nie miec owu, bo jestem po ciazy biochem. Ale bol owu mialam jak co miesiac.



    Lola we wtorek cyknę Ci foto z zestawem moich testów z niebieską końcówką, które robiłam od poczatku stycznia. Jeśli we wtorek na usg potwierdzi się, że owu jest dzisiaj/będzie jutro to moje okażą się wiarygodne.

    Lola83 lubi tę wiadomość

    h44eskjo413gi85k.png
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:01

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Koniczynka no to zobaczysz na czym stoisz :)

    No może mi powie, owulacja była, jest Pani w ciąży, będzie dziewczynka :P
    No żart :P

    Szkoda tylko, że moja gin, która mi pomogła w poprzedniej ciąży już tam nie pracuje. Była rewelacyjna, zmieniła mi luteinę, która mi wszystko spierdzieliła na duphaston, wysłała mnie na L4 już w 5tc jak plamiłam, później doradzała jak z plamieniami w 15tc byłam w szpitalu. Naprawdę lekarz z powołania. A teraz idę do jakiejś nowej i nie wiem czego się spodziewać.

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Przykro mi :(

    A mialas owu w pierwszym cyklu po poronieniu?
    Najprawdopodobniej tak, już w drugim cyklu po miałam stymulację clo i 2 pęcherzyki ale nic z tego nie wyszło musiał się chyba organizm zregenerować. Teraz dopiero też zmieniłam zwykły kwas foliowy na folian ze Swansona, który się lepiej wchłania np i zaczęłam stosować od 4 cykli dopiero acard..

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma konto na WBK i ma problem z otrzymywaniem tych głupich tokenów ;

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ