X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska te nasze ciała nie mają litości. Takie psikusy nam robią :-(

    Ta szyjka i śluz jak na ciążę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 14:55

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Czesc dziewczyny, ja chyba naprawdę zrezygnuje z mierzenia tempki, mierzylam tak co 2 dni od niechcenia ale przyszły dni płodne i mój organizm przezywa jak mrowka okres, bo wiedzialam ze wazne aby dziś zmierzyć temp bo bardzo blisko juz owu i nie umiałam zasnąć, śniło mi sie mierzenie ze wstalam i za późno, obudzilo mnie to o 5.30 a o 6.00 mierzenie i tak przysypialam lekko przez te pol godziny, chciałam zasnąć jeszcze ale stresowalam sie czy jakos sie nie zaburzy ta tempka i w efekcie wstalam o 7 tak zmęczona jakbym miala dwoje małych dzieci a nie mam żadnego. Kosztuje mnie to wiecej stresu aniżeli to warte bo często mi sie wykres rozjedzie a monitoring czasem wskazywał owu kiedy indziej niz wykres więc chyba po prostu zostaną testy o cześć bo również od tego cyklu postanowiliśmy z mężem ze kochamy sie z miłości i wtedy kiedy mamy ochote i tak jak mamy ochotę a nie ciągle tak jak jest optymalnie. Ewentualnie zeby mieć jakis dowod ze owu występuje i nic sie nie psuje bede mierzyć w drugiej fazie cyklu kilka dni

    Aicha i to u mnie był dokładnie powód rzucenia termometru. Mierzenie trwało u mnie 3 tygodnie tylko, ale byłam tak zmęczona, że aż dwa razy chorowałam.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, a robiłaś betę? Bo jak dla mnie same testy sikane nie są do końca wiarygodne dopóki nie ma @

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 15:04

    e.wela, Jedna_z_Wielu, AiCha4811, Madzik2 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Dobuska, a robiłaś betę? Bo jak dla mnie same testy sikane nie są do końca wiarygodne dopóki nie ma @
    nie robiłam, ale wiesz trzy różne firmy, termin @. Chociaż mikro cień by był, a one białe jak nigdy:P.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.
    dzisiejszy test owu 2 kreski, ale to jesxcze nie pozytyw

    dobuska, kaka470, qosia, Madzik2 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    witam.
    dzisiejszy test owu 2 kreski, ale to jesxcze nie pozytyw
    no to juz bliżej niż dalej . :):)

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też denerwują teksty o wyluzowaniu. Moja mama zaszła w każdą z ciąż od razu. Skąd to wiem? Bo brała ślub w 5 miesiącu ciąży z moim bratem :P, mnie poczęła jak mój brat miał 7 m-cy i sama przyznała, że jestem bardzo udaną i kochaną wpadką, a z najmłodszym bratem zaszła jak miała 41 lat, bo raz jej zaświtała myśl, że co będzie to będzie.

    Więc jak raz zaczęła jeszcze mnie obwiniać (bo tak to staraczka odbiera), że to mój brak luzu jest przyczyną, to jej wychlipałam, że ona przecież tego nie jest w stanie zrozumieć. I od tej chwili zmieniła ton, przyznała, że musi być trudno, ale muszę maksymalnie starać się odpuścić, ile mi się uda.

    I wiem, że ma rację, ale to nie takie łatwe...

    dobuska, e.wela, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    no to juz bliżej niż dalej . :):)

    dokładnie :D
    to moj pierwszy cykl z testami i conceive

    dobuska lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    dokładnie :D
    to moj pierwszy cykl z testami i conceive

    o to zobaczymy, co zdziała conceive ;) jak w tym miesiącu mi nie wyjdzie, to w następnym cyklu sie skuszę, jakkolwiek mój płodny śluz prezentuje się książkowo.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    dokładnie :D
    to moj pierwszy cykl z testami i conceive
    o to powodzenia!:)

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:10

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Dobuska doskonale Cie rozumiem, rady kolezanek zeby wyluzowac bo one zaszly w 1 czy 2 cyklu jeszcze bardziej mnie denerwuja.
    Przez baaaardzo dlugi czas nie zagladalam na fb, ostatnio nie mialam co robic to weszlam zajrzec co slychac u znajomych ze szkoły, nie byl to najlepszy pomysl. Praktycznie wszystkie kolezanki maja juz dzieci, starsze czy mlodsze ale maja, niektore nawet dwojke. Tak mi sie przykro zrobilo :-/
    mam dokładnie to samo.... mam mnóstwo znajomych bez dzieci, nawet mężów/żon nie mają. Ale jakoś po oczach dają te małe bobasy;p

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    o to zobaczymy, co zdziała conceive ;) jak w tym miesiącu mi nie wyjdzie, to w następnym cyklu sie skuszę, jakkolwiek mój płodny śluz prezentuje się książkowo.

    właśnie u mnie od starań z nim kiepsko

    póki co (nie patrząc na efekty) jest na plus
    super nawilża, doznania po nim na plus :D
    mąż nawet mówił że czuł chłód :P

    ja kupiłam w tubce i aplikuje strzykawką i tak polecam..
    bo w aplikatorze jest 5ml jak dla mnie to za dużo :)

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ja w 1 cs też byłam bardzo wyluzowana, podróż poslubna, seks codziennie, bo taką mieliśmy ochotę, w 2 cs tez jeszcze byłam na tyle wyluzowana, że okres mnie zaskoczył na tyle, że nie byłam technicznie przygotowana, że tak powiem.

    Od 3 cs jestem na ovu...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:10

  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz wyluzować...-nienawidzę ... jak można zrobić to na zawołanie? Czy osoby które to mówią w ogóle się zastanawiaj jak to głupio brzmi ?

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra ma dwie córeczki z pierwszych cykli starań, brat dwoje dzieci"niespodzianki";) A jak w końcu zaszłam w pierwszą ciążę to szybko ją straciłam, teraz o drugą też już któryś cykl z kolei się staramy..

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Sanderka. Przyjaciółka
    Postów: 68 84

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Coś mnie brzuch zaczyna boleć więc może wywołam w końcu:D

    Ja tez się nie nadaję do mierzenia temperatury. Nie nadaje się do żadnego sprawdzania testami, termometrem. Wszystko mnie stresuje. nawet monitoring, ale jego muszę wykonywać przy CLO.
    W ogóle mnie to wszystko denerwuje. Moja jedna siostra zaszła od razu, druga wpadła z pierwszym dzieckiem, a przy drugim dziecku zaszła w ciązę aż w drugim cyklu starań! I obie mówią mi, że .... trzeba wyluzować!!! Masakra...... Już im raz powiedziałam, że one nie wiedzą co to starania więc niech się nie wypowiadają w taki sposób i zrobiło im się głupio, że mam rację.
    Do mojego męża jego kuzyn mówił, że może nie w tą dziurke wkłada.... niby żart, ale bardzo śmieszny :P.
    A jak powiem, że ze zdrowiem problemy i nie możemy zajść to patrzą z litością, że jesteśmy bezpłodni.
    Denerwuja mnie te starania, te owulacje, miesiączki, testy, sikanie do kubeczka.
    Wszystko. Wiem, że trzeba szukać plusów w życiu, nie dołować się. Ale jaki jest sens takiego męczenia, brania hormonów, łażenia do ginekologa więcej w jednym miesiącu niż moje koleżanki były przez całe życie. Chciałabym tę energie przekazać na wychowanie dzieci.
    A potem będzie jak podczas długiej jazdy autokarem. Po dwudziestu paru godzinach jak dojeżdżasz na miejsce to nie wiesz o co chodzi:P

    Dobra, dałam upust emocjom, może małpa zaraz będzie:D:D
    Znam to ... dokładnie tak samo myślę . Czasami mam dość . Czasami jestem jak nakręcona. Juz nie wiem co mam odpowiadać starszym panią , cioci itp na pytanie : a wy kiedy będziecie mieć dziecko ?

    "Nigdy nie rezygnuj z marzeń . To że coś nie dzieje się teraz nie oznacza , że nie nastąpi nigdy "
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska przykro mi , jak nie ten cykl to następny ☺ Ja w sumie cały czas myślałam o ciąży tak samo i z córką zaszlam po półtora roku a teraz w 2 cs a tak naprawdę w pierwszym bo drugi był bezowulacyjny.

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ