X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym wolała zeby dzis był 1dc :/ wczoraj było tej krwi bardzo mało a dzis juz jest wiecej...
    Gdybym nie brała leków to było by mi wszystko jedno ale mam brać CLO 6-10dc i Dupka 16-25dc dlatego mocno sie zastanawiam.
    Poza tym nigdy nie mialam plamien przed @ zawsze dostawałam w środe rano albo w poludnie a teraz wtorek późnym wieczorem :/

    p19uskjohisr6juh.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 kwietnia mam urodziny, więc może przesunę testowanie o jeden dzień - to byłby prezent :)

    Welonisia, Gwiazdeczka27, kwiatuszek789, Brawurka84 lubią tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to był by najwspanialszy prezent na świecie, czego oczywiście Ci życzę, ja mam urodziny 6 maja, mam nadzieje , że i u mnie taki prezent się pojawi :) Ale o tym przekonam się dopiero 10 maja. Akurat 6 wyjeżdżamy z mężem i znajomymi na "majówkę" po majówkową i na wyjeździe będę testowała.

    Agnieszka GreenApple lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie owu bedzie w majówke :D wyjezdzamy na działke i najgorsze jest to moi rodzice tez chcą przyjechac!!! a jesli tak zrobia to trzeba bedzie wziąć kocyk i iść w plener hahahah :D

    Gwiazdeczka27, Anastazjaaa, kwiatuszek789, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonisia dla chcącego nic trudnego :D Albo niech rodzice przejdą się na jakiś spacerek dłuższy, i wówczas działajcie :P

    Welonisia, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    wczoraj było tej krwi bardzo mało a dzis juz jest wiecej...
    Wg danych z owu plamienie to nie @ dopiero mocne krwawienie zaczyna nowy cykl, skoro dostałaś mocnego krwawienia w nocy wg mnie zaznaczasz je rano i zaczyna ci się wówczas nowy cykl

    Welonisia lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Wg danych z owu plamienie to nie @ dopiero mocne krwawienie zaczyna nowy cykl, skoro dostałaś mocnego krwawienia w nocy wg mnie zaznaczasz je rano i zaczyna ci się wówczas nowy cykl
    ono w zasadzie zaczeło sie tak porzadnie rano jak wstałam dlatego zaznaczylam dzis 1dc :)

    Gwiazdeczka27 mysle ze lepsza opcja bedzie jednak plener bo przynajmniej bez stresu i pospiechu :D poza tym bedzie to jakies urozmaicenie hehe bo ile mozna w łóżku :p

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plener bez stresu..... Serio ja pamietam moje seksiki plenerowe zawsze był stres ze ktoś przylapie :/

    Welonisia lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ovu wyznacza mi testowanie na 12 maja, ale ja jednak zatestuje 11 maja ponieważ tego dnia z moim M mamy pierwszą rocznicę ślubu i marzy mi się taki wspaniały prezent w postaci dwóch kresek :)

    Welonisia, Gwiazdeczka27, kwiatuszek789, Brawurka84, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha nie no obcymi sie nie przejmuję, wiekszy byłby stres jakby rodzice mieli zobaczyc a tak to luz :D

    p19uskjohisr6juh.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    waszka88 wrote:
    Dziewczyny ovu wyznacza mi testowanie na 12 maja, ale ja jednak zatestuje 11 maja ponieważ tego dnia z moim M mamy pierwszą rocznicę ślubu i marzy mi się taki wspaniały prezent w postaci dwóch kresek :)

    jeden dzien to juz chyba nie robi różnicy a prezent byłby cudowny :)

    p19uskjohisr6juh.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę widzę, że wiele okazji jest dodatkowo aby wyjątkowe prezenty się posypały :P a to urodzinki, a to rocznice SUPER może to przyniesie nam dodatkowo wyczekiwane szczęście :)
    Welonisia :D a potem w przyszłości dziecko się zapyta co, gdzie zostało poczęte a Ty powiesz, " no jak to gdzie, na łące gdzie kicają zające" :P
    Ja to raz, że jestem panikara to dwa nie należę do odważnych... już wolę w domciu nawet na stole ale jednak wśród czterech ścian :P

    Welonisia, kwiatuszek789, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Kurczę widzę, że wiele okazji jest dodatkowo aby wyjątkowe prezenty się posypały :P a to urodzinki, a to rocznice SUPER może to przyniesie nam dodatkowo wyczekiwane szczęście :)
    Welonisia :D a potem w przyszłości dziecko się zapyta co, gdzie zostało poczęte a Ty powiesz, " no jak to gdzie, na łące gdzie kicają zające" :P
    Ja to raz, że jestem panikara to dwa nie należę do odważnych... już wolę w domciu nawet na stole ale jednak wśród czterech ścian :P

    hahah moj M zostal poczęty podczas powodzi gdzieś na jakims poligonie no wiec czemu mielibysmy nie kontynuowac tradycji rodzinnych :D

    Poza tym jesli chodzi o plener to ja sobie zawsze powtarzam: niech sie wstydzi ten kto widzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 16:19

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze, no to faktycznie może coś w tym jest, może właśnie trzeba w takich ekstremalnych miejscach w Waszym przypadku płodzić dzieci, bo wówczas szczęśliwie się to zakończy :)

    Niech się wstydzi ten kto widzi- złota zasada !!! :D POPIERAM

    Kurcze dzisiaj oglądałam program na polsat caffe "porody" nie mogę tego oglądać bo ryczę jak głupia, nie mogę się opanować jak widzę te malutkie bobaski, takie niewinne i tak płaczą słodko... i uświadamiam sobie jak bardzo bym chciała zostać mamą...
    MAJ MUSI BYĆ TYM SZCZĘŚLIWYM!!! MUSI NIE MA INNEJ OPCJI !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 16:31

    Welonisia lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    o kurcze, no to faktycznie może coś w tym jest, może właśnie trzeba w takich ekstremalnych miejscach w Waszym przypadku płodzić dzieci, bo wówczas szczęśliwie się to zakończy :)

    Niech się wstydzi ten kto widzi- złota zasada !!! :D POPIERAM

    Kurcze dzisiaj oglądałam program na polsat caffe "porody" nie mogę tego oglądać bo ryczę jak głupia, nie mogę się opanować jak widzę te malutkie bobaski, takie niewinne i tak płaczą słodko... i uświadamiam sobie jak bardzo bym chciała zostać mamą...
    MAJ MUSI BYĆ TYM SZCZĘŚLIWYM!!! MUSI NIE MA INNEJ OPCJI !

    bedzie szczesliwy na pewno!!!! :)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powoli sie do WAS zbliżam :)
    mogę dołączać powolutku ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx oj lepiej żebyś do nas nie dołączała tylko szczęśliwy cykl marcowo-kwietniowy miała :) Ale jak by co, tutaj jesteśmy i mam nadzieję, że ostatni raz :D Wiesz dopóki @ nie przyszła trzeba mieć nadzieję

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale u mnie raczej był bezowulacyjny ... w dodatku nasienie złe więc raczej chcąc nie chcąc tu zawitam :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kobietki

    Ja nie lubie <3 w plenerze i nigdy tego nie doswiadczyłam. Neie umiem sie skupic na <3 jesli wiem ze ktoś moze zobaczyc. Ten co widzi to tez sie pewnie zawstydzi ale to jednak mnie i mojego mężula by widzieli w tej sytuacji i w negliżu :P
    Nawet w domu nie lubie jak nie mam zamknietych drzwi na klucz albo jak wczesnym wieczorem swiatlo zgaszone a wiadomo ze nie chodzimy tak wczesnie spac. (mieszkamy z rodzicami w blizniaku, ze wspolnym podworkiem, wiec jak wyjda z domu to przechodza obok moich okien :/ )Jakoś przeszkazi mi to jak ktos wie ze <3 <3 :D

    Welonisia lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... ale bierzesz jakieś leki itp? Albo chodzisz na monitoring? W końcu się uda, zobaczysz . A który to Twój cykl jak mogę zapytać?

    mhsvp07w3ex0n696.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ