X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Mua oby moj sluz wodnisty zwiastowal ten malutki cud co masz na avatarku śliczny ;)
    ja też mam taką nadzieję :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glupie pytanie ale jak sie robi test plytkowy a jak strumieniowy ?

    atdc8iikup31msj2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Glupie pytanie ale jak sie robi test plytkowy a jak strumieniowy ?
    Na płytkowy nanosisz kilka kropli za pomocą pipety a na strumieniowy po prostu siusiasz ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie taka średnia pogoda raz słońce jest raz go nie ma ale i tak zaraz do pracy idę o 12h w pracy za murami to i tak słońca nie zobaczę chyba że przez okno:(
    Ofelaine mój M twierdzi że powinien być mimo wszystko bo on mi dziecko "zrobi" więc musi mnie wspierać ale wiecie jak to łatwo się mówi hehe już to widzę jak mdleje:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Na płytkowy nanosisz kilka kropli za pomocą pipety a na strumieniowy po prostu siusiasz ;)
    Dzieki chcialam sie upewnic bo jestem nowa w tym temacie :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    u mnie taka średnia pogoda raz słońce jest raz go nie ma ale i tak zaraz do pracy idę o 12h w pracy za murami to i tak słońca nie zobaczę chyba że przez okno:(
    Ofelaine mój M twierdzi że powinien być mimo wszystko bo on mi dziecko "zrobi" więc musi mnie wspierać ale wiecie jak to łatwo się mówi hehe już to widzę jak mdleje:)
    moj ze mna tez bedzie tylko teraz tak gada :) z mezem zawsze razniej i bezpieczniej :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine służę pomocą :) Ja już doświadczona sikaczka jestem ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jutro sikam:) muszę lecieć bo pacjenci czekają i jeszcze test muszę kupić:) to papa miłego popołudnia:)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie , jesli nie jest to okres to chyba powinnas zglosic sie do lekarza!!!

    atdcqtkf2affvuei.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia89 wrote:
    Ja teoretycznie mogłabym dziś testować, ale boję się i nie będę robić testu... Objawów zbliżającego się okresu praktycznie zero, normalnie tydzień przed miałam wielkie ciężkie piersi a teraz nic dopiero dzisiaj dają o sobie znać... Wczoraj temperatura zaczynała spadać a dziś w górę? Masakra... Boję się testu :( Czekam co ma być to będzie...


    Olivia, właśnie... co mam być, to będzie ;)
    Po co czekać, paznokcie gryźć i się denerwować. Zatestuj to się wszystko wyjaśni ;)

    Ja bym w życiu tyle nie wytrzymała ;)

    211042976e.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    kurcze zastanawia mnie ten moj sluz jak patrze na inne wykresy zaciazonych to przed @ maja kremowy ;/ a ja mam wodnisty i jest baaaaaaardzo mokro czuje jakby cos mi mialo zaraz poleciec ;/ oby to nie bylo to co mysle pozna ovu ;/


    Słodka a dużo masz tego śluzu? wodnisty to przecież płodny :)
    Biorę od 2 m-cy olej z wiesiołka, bo u mnie ze śluzem cienko, nie mogę go wyczuć na zewnątrz a i w środku mało.
    a może to ja mam jakieś wygórowane wyobrażenia o śluzie, że powinno być go niewiadomi ile... jakaś szklanka dziennie hehe ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam sluz wodnisto kremowy ale nie duzo. Jestem 4 dni przed planowana @.

    atdc8iikup31msj2.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja też mam mało śluzu i dlatego nie nastawiam się na sukces, powinno być go sporo, ale jeżeli chodzi o konsystencję to bywa różnie, żeby chociaż ta tempka nadzieję mi dawała :(

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia89 wrote:
    Ja teoretycznie mogłabym dziś testować, ale boję się i nie będę robić testu... Objawów zbliżającego się okresu praktycznie zero, normalnie tydzień przed miałam wielkie ciężkie piersi a teraz nic dopiero dzisiaj dają o sobie znać... Wczoraj temperatura zaczynała spadać a dziś w górę? Masakra... Boję się testu :( Czekam co ma być to będzie...
    Trzymam kciuki, to kiedy planujesz testować

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mua wrote:
    no właśnie ja też mam mało śluzu i dlatego nie nastawiam się na sukces, powinno być go sporo, ale jeżeli chodzi o konsystencję to bywa różnie, żeby chociaż ta tempka nadzieję mi dawała :(

    Myslisz ze duza ilosc sluzu moze byc wyznacznikiem ciazy ? Kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na fasolke. Czytalam tez sporo postow gdzie dziewczyny nie mialy w cale objawow a w ciazy byly. Trzeba byc dobrej mysli :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Krokodylica wrote:
    Ksiądz w czasie mszy ślubnej nam powiedział, że dzieci będą szybko, bo jak on pobłogosławi to nie ma mocnych. :PPP

    to niech mnie tez poblogoslawi :p


    Hehe zobaczymy czy u nas faktycznie to błogosławieństwo coś da.

    Dziewczyny to jest jakaś masakra co piszecie o tych niby-pozytywnych testach. Ale to i nauka dla nas żeby najpierw potwierdzać u gina a potem potrząsać całym światem.

    Dziewczyny byłam po prezent dla małej bąbliny, alleee te rzeczy dla dzieci są piękne. :D Tylko jakaś dyskryminacja - wszystko dla dziewczynek różowe a dla chłopców niebieskie. Nie lubię różowego. :/ Co się muszę nagimnastykować zawsze żeby znaleźć coś ładnego nie-różowego. :D

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pisze z komorki wiec wybaczcie bledy i to ze nie czytalam Waszych wpisow. Nadrobie wieczorkiem. Jutro zachodze w ciaze!! To postanowione :D Lewy jajnik nic. Prawy 21.5 mm. Do pekniecia jutro wieczorem Dzis 23.30-24 seks, jutro na 8 rano mam byc w Gdyni na pct, bo tam tylko robia. Prosto po jade na 9 do Gdanska na wizyte o tam babka bedzie miala juz wyniki. I teraz tak:- jezeli pct ok to jutro poprawiamy i czekamy na ciaze;- jesli pct nie ok to jutro 14-15 iui i czekamy na ciaze Dostalismy wspomagacz (wiagre i cos tam jeszcze) zeby jutro nie spalic..bo dzis i jutro to musowo. Mowi ze z dzisiejszego seksu mozna juz bedzie zajsc no ale lepiej poprawic.Jejku ale bym chciala zeby pct bylo ok..tzn bez roznicy bo nie chodzi o kase, ale babka powiedziala wprost ze iui to 5-10% szans.Ale piekne jajeczko wyhodowalam hihihi. Gdzies przed dniem matki bede testowac, potem wylicze i sie przepisze. Alez jestem szczesliwa. Musicie mocno trzymac kciuki!!!

    Ale mi sie udalo pierwszy monitoring, 16dc i juz jutro owu! Pierwszy raz tak szybko. Oby peklo jajeczko, pewnie w piatek jeszcze monitoring czy peklo :)

    Tamka, ewcia21k, samira, Brawurka84, Mua, Lena87, Lila84, julita, sylwiaśta159, Rubi, Rybeńka, lulu_ovufriend, Krokodylica, kasiatoja, gosia_9020, szpilka, Ancolek, roxa, Magda_lena88, A.loth, zonaboba, M4DZI4, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, trzymam kciuki!!

    Daisy lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy zaciskam kciuki :)
    Super wiadomość :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofeline - ... jednym z wyznaczników, ja wiem, że każdy organizm jest inny, ale ja przekopałam już chyba cały internet i statystycznie śluz u ciężarówek jest mocniej odczuwalny - u mnie też tak było :) ech chciało by się teraz mieć takie dolegliwości i problemy, mnie w ciąży strasznie mdliło i to był koszmar, a teraz tylko czekam na takie objawy z utęsknieniem :P

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ