X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane,a ja dalej bez @ i bóli świadczących o jej przyjściu:/ mam mega dola,nie wim o co chodzi...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waszka, może nic nie mów meżowi tylko jutro zrób mu prezent :)

    Gratuluje nowym mamusiom! Waszka, Malenq dbajcie o swoje kropeczki :)

    A ja dzis juz o 5 robiłam tesciora bo deszcz mnie obudził, tempka o tej godz nie była miarodajna 36,40 bo ja mierze o 7 ale juz czułam ze nic z tego. No i zrobiłam i I kreseczka. Malutki smutek bo zawsze jest nadzieja ale jakoś na luzie dzieki temu co gin powiedzila, że dopuki nie ma badan armii to i ona nie moze nic zrobić. Wierze ze jak pojde z badaniami to cos mi wymysli :) a wtedy tez może na rocznice ślubu bedzie prezent :)

    Takze miłego i słonecznego dnia kobiety, u mnie ciutke sie rozpogadza po porannym deszczu :)
    czekamy na kolejne <3

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy tak II krechy SĄ, w tygodniu betą potwierdzę....

    Daisy, mizzelka, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Witam kochane,a ja dalej bez @ i bóli świadczących o jej przyjściu:/ mam mega dola,nie wiem o co chodzi...

    i ja tak samo, chociaz ja od kilku dni rano jestem przekonana ze @ idzie...

    juz bym chciala nowy cykl zaczac!!!! boje sie ze cos sie zlego dzieje, po okresie pojde na usg , Boze niech oni mi pomoga zajc w ciaze:( ja tez chce!:( jak sie nie uda w ciagu pol roku to pewnie zeswiruje! co miesiac to samo:(

    atdcqtkf2affvuei.png
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Waszka, może nic nie mów meżowi tylko jutro zrób mu prezent :)

    Gratuluje nowym mamusiom! Waszka, Malenq dbajcie o swoje kropeczki :)

    A ja dzis juz o 5 robiłam tesciora bo deszcz mnie obudził, tempka o tej godz nie była miarodajna 36,40 bo ja mierze o 7 ale juz czułam ze nic z tego. No i zrobiłam i I kreseczka. Malutki smutek bo zawsze jest nadzieja ale jakoś na luzie dzieki temu co gin powiedzila, że dopuki nie ma badan armii to i ona nie moze nic zrobić. Wierze ze jak pojde z badaniami to cos mi wymysli :) a wtedy tez może na rocznice ślubu bedzie prezent :)

    Takze miłego i słonecznego dnia kobiety, u mnie ciutke sie rozpogadza po porannym deszczu :)
    czekamy na kolejne <3

    Kwiatuszku nie wytrzymam do jutra :) mam zapłakane oczy więc będzie pytał co się stało :)
    Z całego serca życzę Ci II kresek. Ja po tym cyklu miałam zaciągnąć swoje Męża na badania bo również moja gin powiedziała że najpierw badania armii i dopiero sprawdzamy co ze mną nie tak. Więc będzie dobrze <3

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze Przedszkolanka, ze tez masz dlugie cykle jak ja..to jeszcze gorzej , od starania do starania strasznie sie dluzy:(
    do testowania 1,5 mies trzeba czekac jak nic:(

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane bardzo Wam gratuluje!!!
    A mi of wyznaczyl dzis owu na 16dc, a 17dc mialam jeszcze pecherzyk :D
    Sutki mnie bola, nigdy czegos takiego nie mialam, trwa to juz 2 dzien. Czyli od owu. Nie mowie ze to znak, ale na pewno takiego cyklu jeszcze nie mialam, tak samo z tymi bolami w piersiach o ktorych Wam pisalam. Oby to dobry znak byl :)

    Kwiatuszku jest mi strasznie przykro. Badz dzielna!

    Sloneczna Ty tez tam sie trzymaj w gorze!

    Ja uciekam - dzis randkujemy we 3. Zaczynamy od kina i Rio2, potem spacerek, obiadek gdzies i jakis szoping pewnie :) Czyli czill tzw. Milego dnia Wam zycze :*

    mizzelka, Malenq, M4DZI4, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuu co ja pacze ! ;) w maju coraz więcej serduszek to super :)
    Gratuluję dziewczyny, mam nadzieję, że niedługo także my dołączymy do Waszego grona zafasolowanych i łapiemy wiruski :)

    Daisy widzę, że wykresik idzie w górę trzymam kciuki!! tfu tfu i nie zapeszam ;P

    słoneczna - i właśnie tak to jest najpierw cieszymy się, że mamy długie cykle na @, a teraz zazdrościmy jak ktoś ma 28 ech życie jest przewrotne, ale jakoś damy radę!! ;)

    Malenq, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waszka piękne kreski, GRATULACJE :D
    Niech fasolinka zdrowo rośnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpiszcie jeszcze wczoraj <3 użytkowniczce zoosiaa :D
    Musimy zbierać mamuśki w jednym miejscu, a ja piszę z telefonu i nie chcę namieszać w liście :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś spadek tempki :( Do terminu @ tydzień więc to trochę wcześnie.Już nic nie rozumiem i chyba nie będę rozkminiac bo zwariowac można :P A taki piękny sen dziś miałam że wyszły 2 kreseczki na teście,ehh szkoda że to tylko sen :( Miłego weekendu kochane i gratuluję nowym zafasolkowanym :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przewrotnie nie odliczam teraz do testowania, a do końca tabletek i nowej @ :)
    Dla wszystkich zaserduszkowanych gratuluję II kresek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 10:41

    Malenq lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamusiek. U mnie dzis piekna pogoda i troche wiecej optymizmu. @ nadal brak a wieczorkiem grill z rodzinka. :) milego dnia dziewczyny :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję ! :) oby nam się jeszcze dużo dużo serduszek posypało :)

    Malenq, Ofelaine lubią tę wiadomość



  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    również gratuluję tym, którym się udało;)

    mam pytanko,prośbę o poradę:)
    dziś jest mój 27 dzień cyklu (34 dniowe cykle), pęcherzyk pękł 2 lub 3 maja (monitoring). dziś zrobiłam test i nic...:( czy jest jeszcze szansa.... wykańcza mnie to czekanie, eh

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondik zawcześnie troche zrobiłaś jesli doszło do zapłodnienia to komórka jajowa nie zdążyła jeszcze zejśc do maicy a test ciążowy wyjdzie Ci dodatni dopiero po zagniezdzeniu sie zarodka teraz jesli doszło do zapłodnienia to twój organizm jeszcze o tym nie wie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 11:00

    katarzynnn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj do dnia okresu nie rób wczesniej dla twojego dobra

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wolaląłm to usłyszęc od kogoś,a robienie testów weszło mi w nawyk...;/

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    również gratuluję tym, którym się udało;)

    mam pytanko,prośbę o poradę:)
    dziś jest mój 27 dzień cyklu (34 dniowe cykle), pęcherzyk pękł 2 lub 3 maja (monitoring). dziś zrobiłam test i nic...:( czy jest jeszcze szansa.... wykańcza mnie to czekanie, eh


    Stanowczo za wcześnie na test. To Twój 7 dzień po owulacji, nie ma mozliwości , żeby coś wykazał. Poczekaj jeszcze. Moim zdanie kolejne 7 dni :)

    211042976e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    komórka jajowa moze podażać jajowodem od 7- 10 dni od momentu uwolnienia z pecherzyka

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ