X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 maja 2014, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    Kasia bromergon to lek na obniżenie prolaktyny, która w moim przypadku uniemożliwiała zajście w ciążę.
    U mnie bylo podobnie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 maja 2014, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    Dzięki ;) ale chyba głupia jestem bo zamiast się cieszy to się zamartwiam, że będzie coś nie tak, oj głupia ja :/ nie mogę chyba uwierzyć w to szczęście.
    To mozemy sobie reke podac bo ja mam podobnie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam kciuki za dzisiejsze testy! U mnie tempka w gorze co mnie dosc zdziwilo wiec milo zaczelam dzien:) Bede potem <3

    Bara112, mizzelka, julita, M4DZI4, kasiatoja lubią tę wiadomość

  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki kochane za same pożywkę testy ✊❤️

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dawać mi tu jakieś pozytywne wieści! :) Bo u mnie dzisiaj tempka w dół. Nie tragicznie ale jednak.

    Daisy, to zaczyna wyglądać obiecująco :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    mizelko, nie płacz kochana, bardzo Ci współczuję bo ja chociaż kocham moich teściów i traktuję jak rodziców, to nie wytrzymałabym tygodnia pod jednym dachem... zresztą to samo z moimi - kochani ale raz na 2 tygodnie w weekend ;)

    nie możecie jakoś tak zaaranżować domu żeby mieć osobne mieszkania? osobne wejścia, kuchnie etc.?

    bądź twardą kobitką i nie daj się!
    staram się, ale przykro jest słyszeć takie komentarze... człowiek się stara i w ogóle... a ona ma humor i takie coś.. dziś nie schodzę na dół, nie ma groma..
    Mam własną kuchnię od jakiś 2 tyg.. i całą górę dla siebie ale nieszczęsny kibel jest pod schodami a oni mają sypialnie kolo schodow ;/ ale ja chcialam zrobic na gorze to mąż nie chcial i sie upierał.. a teraz to bym miala spokój...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    jestem jedynaczka więc rodzice sa sami teraz wdomu ale nie ja dziekuje wole swoje mieszkanie mniejsze o polowe niz to co było mizelka współczuje Ci znam ten typ ludzi ja dostalam ochrzan ostatnio że łżeczki na stole leża krzywo ahahahaah teraz to mi to lotto
    to widzę że też masz kolorowo.. ale tyle razy moja mama mi tłumaczyla że z teściami nie jest łatwo.. itp.. a ja głupia nie wierzylam bo zawsze milusińscy itp.. Mają jeszcze dziadka, on tam nie raz glupotę powie bo i już wiek itp to sie smieja z niego... albo machają rękami.. Boję się że jak on umrze to z przyzwyczajenia będą wsiadać na mnie... może i głupie ale może tak być.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    ja mieszkam w domu teściów ale mam osobne mieszkanko zrobione, a i tak czasami odczuwam na swojej skórze fakt, że nie jestem u siebie. Nie jest to łatwe, ale trzeba zacisnąć zęby i robić dobrą minę do złej gry. Ale wyobrażam sobie, że wspólnie jest jeszcze gorzej :/
    nie fajnie... żałuję że nie zrobiono nam oddzielnie.. ale mam duzy dom 250m kw razem z garażem.. oni mają kuchnie na samym dole i ona tam urzęduje, i ponoc jak dziadka nie będzie to przeniosą się na jego stronę a my na dół tak jak oni a dzieci by byly na górze, ale zanim do tego dojdzie to hen daleka droga.. bo muszą mieć sypialnie dla swoich córek z dziećmi i synalka ze studiów..... szkoda gadać.. Ale dziś nie bd wchodzić jej w drogę. wkurwiłam się.. Jak teraz skulę uszy to ona przyzwyczai sie do komentowania, skoro ona byla taka odważna to ja mogę milczeć, trudno.. mężowi nic się nie żaliłam, bo po co.. ona sama pewnie wpadnie z pytaniem czy cos na nią gadalam.. znając życie.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka nie smuc sie :)
    Ja miałam super teściów dopóki nasza córeczka sie nie urodziła :/ teraz sie wtrącają do wychowania ale mogą sobie pogadać przez skypa co najwyżej bo mamy do nich tysiące km :) jak jadę do Polski i jestem u nich tydzien to wracam jak strzępek nerwow :( tesciowa biega za moja Nela non stop z jakimś jedzeniem, zabronilismy czekolady to przy nas dała jak Nela miała rok i wybuchlam wtedy. Teść nie lepszy - powiedział, ze mamy dziecku zebow nie myć jak nie chce - jak urośnie to zacznie

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zacofane metody wychowawcze, a co dopiero pomyslec jak u mnie będzie... jak patrzylam jak sie dziećmi córek opiekowała to szkoda gadać, ostatnio takiego prawie rocznemu ptasie mleczko to buzi wkładała i potem wielki szok że on ugryzł i by się zaksztusił :O dziwię się że ona czwórkę wychowała.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz tez bym chciała tak daleko od nich mieszkać :)
    zazdroszczę ci :)

    Bara112 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze sie jeszcze wszystko ułoży :) trzeba mieć nadzieje. Na razie dbaj o siebie i trzymajmy kciuki za jutrzejsza bete ;)

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    zacofane metody wychowawcze, a co dopiero pomyslec jak u mnie będzie... jak patrzylam jak sie dziećmi córek opiekowała to szkoda gadać, ostatnio takiego prawie rocznemu ptasie mleczko to buzi wkładała i potem wielki szok że on ugryzł i by się zaksztusił :O dziwię się że ona czwórkę wychowała.
    Nam tesciowa (a w zasadzie mojemu Ł bo mnie nie było) kazała dać Neli chleba z majonezem albo z ketchupem

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam stracha i to wielkiego... ciągle się boję.. ale nie nastawiam się, bo już całkiem się rozczaruje...
    i ciagle mysle jak to zrobić żeby się w czasie wyrobić.. mam skierowanie od niego na betę i tak myślę czy go nie wykorzystać w sensie żeby sie kobietki pośpieszyły tego samego dnia tak jak wtedy :) a wizytę mam na 15:05 przed pacjentkami to pewnie na chwilę.. a tak to juz bym wiedziała co i jak.. może bym pojechała na 12 do tego szpitala...

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jeszcze lepiej :D
    ja swoich nie bd karmić słodyczami.. bo by nie jadły tego co brak.. a pozniej martw sie czy ci głupią kaszkę zje bo teściowa innym podkarmia........ ;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze zrób dzisiaj bete? Wszystkie umieramy z ciekawości hihi

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym ale wszędzie mam po 30km ;/ a do najblizszego szpitala mam 20 km ale pracuje tam sąsiadka ;/ i wszyscy będą wiedzieć, ja też umieram z ciekawości bo tempka jeszcze wyżej ;/ kurna co sie dzieje...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiem Wam lepsza historie z udziałem babci mojego Ł (stara trzeba jej wybaczyć, ze z głowa juz coś nie tak)
    Nie pozwalamy dawać czekolady ale to był ostatni dzień przed wyjazdem i tesciowa moi, ze cały tydzien jej nie dawała to pozwólmy jej ostatni raz a my jej umyjemy zeby po czekoladzie. No i babcia Ł najpierw zaczęła sie drzeć, ze po co myc zęby, czekolada jest zdrowa itp a jak zobaczyła, ze nic nie wskóra to mowi tak: (tak na serio) wiecie... Te dzieci uposledzone co sa.... To jak jedno dziecko je czekoladę a drugie patrzy i mu smutno i serduszko mu pęka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 07:55

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz wiecie skąd sie biorą uposledzone dzieci

    Ewa99, mizzelka, Daisy lubią tę wiadomość

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    chciałabym ale wszędzie mam po 30km ;/ a do najblizszego szpitala mam 20 km ale pracuje tam sąsiadka ;/ i wszyscy będą wiedzieć, ja też umieram z ciekawości bo tempka jeszcze wyżej ;/ kurna co sie dzieje...
    Trzymam dalej ✊
    Pamiętaj, ze mi 3 dni przed miesiączka wyszedł test negatywny a dopiero na kilka dni po pozytywny i to żadna gruba krecha także jest nadzieja

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ