Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    cześć Wam...żegnam się niestety z majówkami...ale na razie nie idę do czerwcówek...muszę zrobić przerwę na jakąś chwilę...beznadziejny dzień...

    Wszystkim, które jeszcze czekają życzę pozytywnych testów i obyśmy się w czerwcówkach nie spotkały...

    Jeśli mogłaby mi któraś tylko doradzić jakie badania warto żebym zrobiła oprócz progesteronu i kiedy?
    chyba ja tak samo zrobię... odpocznę, albo ucichnę, choć nie mam tak naprawdę do kogo gęby otworzyć.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.05 Agnieszka GreenApple (@), A.loth <3 , aniafk <3
    02.05 Misia79 (-), jessieq <3
    03.05 inezka (@), CassieMK (@) jonka91 <3
    04.05 Lenuś, agnesik <3 , Brawurka <3
    05.05 Iwka (-), Nenaaa (@), zizia_a (@), mar (@), pinia108 <3, Anuśka,
    06.05 katarinka79 (@), zielarka <3 , słoneczna 85(-), klara22 <3
    07.05 Cynamonek30 <3
    08.05 Kaśka (@), Tosia 1981 (@), zonaboba (@,
    09.05 potforzasta(@), Przedszkolanka(-), zoosia <3 , Monika1986 <3
    10.05 Gosiacu (@), paaulla84(@), Lila84 (@), Malenq <3
    11.05 Olivia89, Tygrysek 86 (@), sylwiaśta 159 (@), Krokodylica (-), Agga <3
    12.05 ewelina 27, waszka88 <3, Ofelaine, anka8820 <3, Bara112 <3, agnb6 <3
    13.05 isabelle <3, Betty Boop (@), Mua <3, kamilaaa_88 <3, Gwiazdeczka27 <3
    14.05 Ewik, munirka (-), Lulu (@), belldandy <3 , Anutka <3, paula2704 <3
    15.05 slodka100 (@), Brawurka84, polkosia, Mega, la, Mizzelka, bluegirl89 <3
    16.05 Landryneczka, rastafanka,kasiatoja, Ewa99
    17.05 M4DZI4 <3, kamciaaaa5, Rubi(-), olencja (-)
    18.05 aniulkab86, kierzynka, kasiuleks, maja35, blondik,Monifah
    19.05 Kkarolinaaaa, szpilka
    20.05 ewcia21k, Ania1986, JusWik, adk_1989, Krokodylica(@), Delia
    21.05 Asiek191,
    22.05 Anastazjaaa, Daisy,
    23.05 chmurreczkaa, Dariaa, madzianka,
    24.05 ara, natt
    25.05 Japoneczka z Porcelany, rotaszek, kejti91,
    26.05 justta, BATTINKA, Vaniliaa, Mychaa22
    27.05
    28.05 sara_nar
    29.05 Bridget, Izuniaa89
    30.05 Kasia *
    31.05 aisza, Rybeńka, Nenaaa, Beata86

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rena1 wrote:
    Kawka czy melisa. Kawa pobudza, a melisa wycisza. Z wykresu widzę żeś zimnokrwista Izuniaa89 ;-)
    kawa była rano:P teraz to melisa bo mnie ludzie drażnią.. ojj zimnokrwista i niskociśnieniowiec ze mnie :P

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Mua moje gratulacje !:)) tak się cieszę !:))



    ***
    Proszę, trzymajcie za mnie kciuki dzisiaj koło godziny 20. Jadę na powtórną betę po 48 godzinach. Tak strasznie się boję, ostatnio przy drugim badaniu wyszedł spadek ;(. Powiedzcie, że tym razem będzie dobrze. Musi być dobrze !


    będę trzymać kciuki! :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    chyba ja tak samo zrobię... odpocznę, albo ucichnę, choć nie mam tak naprawdę do kogo gęby otworzyć.
    po 1. nie podob ami sie ten avek, bo jest smutny :(
    po 2. mozesz 'odpocząć' ale nie rezygnuj z Nas, tu Cie każda zrozumie :)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Rena1 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam niskie ciśnienie, a tempka wyjątkowo w tym miesiącu jakby normalniejsza. Polecam meliskę, na mnie póki co działa :-)

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    1d8e3a192a00aed3eaaae946d3d54a26.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    cześć Wam...żegnam się niestety z majówkami...ale na razie nie idę do czerwcówek...muszę zrobić przerwę na jakąś chwilę...beznadziejny dzień...

    Wszystkim, które jeszcze czekają życzę pozytywnych testów i obyśmy się w czerwcówkach nie spotkały...

    Jeśli mogłaby mi któraś tylko doradzić jakie badania warto żebym zrobiła oprócz progesteronu i kiedy?


    o! ekspertem w tym jest Daizy, zrobiła mi piękną listę kiedy i co trzeba zrobić, za chwilę poszukam tej listy w poprzednich postach :)

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tak, mąż nie. Jakie to bezsensowne.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanie,
    czy możliwa jest owulacja w czwartym dniu po pozytywnym teście owu?

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Wy tak, mąż nie. Jakie to bezsensowne.
    hej Kochana, przecież od zawsze wiadomo, że faceci są z Marsa..

    może on tez sobie już ztym nie radzi..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    o! ekspertem w tym jest Daizy, zrobiła mi piękną listę kiedy i co trzeba zrobić, za chwilę poszukam tej listy w poprzednich postach :)
    chętnie tez popatrzę :)

    julita lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    cześć Wam...żegnam się niestety z majówkami...ale na razie nie idę do czerwcówek...muszę zrobić przerwę na jakąś chwilę...beznadziejny dzień...

    Wszystkim, które jeszcze czekają życzę pozytywnych testów i obyśmy się w czerwcówkach nie spotkały...

    Jeśli mogłaby mi któraś tylko doradzić jakie badania warto żebym zrobiła oprócz progesteronu i kiedy?


    Proszę bardzo, lista od Daizy: :)
    FSH 3-5dc
    LH 3-5dc
    TSH 3-5dc
    ft3 3-5dc
    ft4 3-5dc
    E 3-5, i tez w okresie okoloowulacyjnym, mozesz robic kilka dni pod rzad by spr czy pecherzyk rosnie))
    PRG - 7dpo)
    PRL - 3-5dc i potem 7dpo (2 razy)

    Do tego badanie ogolne nasienia, to jest bardzo wazne, bo az w 40 % przypadkow nieplodnosc lezy po stronie naszych mezów.

    Daisy, mizzelka, Rubi lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka, tak sobie czytam posty i zdziwienie bo Ciebie nie ma.
    Ale rozglądam się jeszcze chwile i jesteś! Nowy awatar :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    hej Kochana, przecież od zawsze wiadomo, że faceci są z Marsa..

    może on tez sobie już ztym nie radzi..
    ale nie musi mnie dobijać że jestem "popsuta".

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    Proszę bardzo, lista od Daizy: :)
    FSH 3-5dc
    LH 3-5dc
    TSH 3-5dc
    ft3 3-5dc
    ft4 3-5dc
    E 3-5, i tez w okresie okoloowulacyjnym, mozesz robic kilka dni pod rzad by spr czy pecherzyk rosnie))
    PRG - 7dpo)
    PRL - 3-5dc i potem 7dpo (2 razy)

    Do tego badanie ogolne nasienia, to jest bardzo wazne, bo az w 40 % przypadkow nieplodnosc lezy po stronie naszych mezów.
    to PRG nie robi się też na początku cyklu?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) gratuluję nowych serduszek <3
    tym którym się nie powiodło śle uściski 1630112znu7d452ip.gif
    a ja ciągle czekam jak to się u mnie potoczy :) ale na luzie <3
    a tak z innej beczki mam pytanie :P może głupie :D ale co sądzicie na temat współżycia w okresie po owulacyjnym ??Chodzi mi dokładnie o ten etap od możliwego zapłodnienia do zagnieżdżenia myślicie, że współżycie na tym etapie może być "szkodliwe" w sumie gdzieś kiedyś czytałam, że sperma ma właściwości powodujące skurcze a nawet sam stosunek przecież też jest związany ze skurczami .. więc tak sobie myślę, jak to rzeczywiście jest. Czasami lekarze nawet "zakazują" współżycia w I trymestrze właśnie by nie dopuścić do skurczy a gdy ciąża już jest donoszona a nawet jest po tp to zalecają sex by wywołać skurcze.. Co o tym myślicie :) ?? Miłego dnia 8)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ale nie musi mnie dobijać że jestem "popsuta".
    że co????

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    Kochane mam pytanie,
    czy możliwa jest owulacja w czwartym dniu po pozytywnym teście owu?

    TAK KOCHANA! Jak najbardziej! Test owulacyjny wskazuje Ci na pik hormonu LH, owulacja nastepuje roznie, w ciag 24h, 48, czasem pozniej troche..zalezy jaki poziom lh Ci pokaze test, bo moze nie koniecznie byc to juz pik :) Wszystko w porzadku. Czasme jest tez tak, ze owu robi podejscie, a potem sie przesuwa :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    to PRG nie robi się też na początku cyklu?

    Kochana mozesz sobie zrobic prg na poczatku cyklu i tez w srodku, ale sie robi 7 dpo by ocenic prace cialka zoltego i to jest najwazniejsze :)

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka nie chce go bronić ale myśle ze on tez jest zły i sobie z tym nie radzi ... tylko powinien cie wspierac a nie zwalac wine na ciebie... niektorzy tak maja... daj mu czas odsapnać i pogadajcie sobie, poprzytulacje się

    często mowimy cos czego pozniej zalujemy....

    mizzelka, Kasica34 lubią tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ